Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 20 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 20, 13:11. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Maitinimo šaltiniai » man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 1619
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 03 01, 15:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pirminiu turbut net per daug tau geriau butu 30 antriniu ir 1-2 pirmines 1 apvija patogi tuo kad tiesiog prakisi laida per zisda ir viskas.
dabartiniu taveju tau reikejo deti ne 10 o 1omo varza nes tavo matavimo transformatorius per daug itakoja visa grandine.


matavimo metu as siulau padetinti dazni taip kad sroves forma pasikeistu i eksponente, tada galesi matyti kiek atsargos turi tavo transormatorius. gal galesi sumazinti keitiklio dazni kad butu mazesni nuostoliai.
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 03 01, 18:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
onlineftw
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jau pasidariau wiskas weikia davos apkrova ytampa nedaug krenta triuksmu nesigirdi kai turesiu laiko pameginsiu dar pazaist su tom priminom

dar 1 klausimelis ar galima daug kondiku uzdet pwz kokius po 3 10000uf ant peties ?
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 03 29, 12:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
onlineftw
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
sveiki ar pajeks ir2153 isvaldyt 4 mosfetus irf840 ar irf740 turejau galwoi po 2 ant peties sakykim jungent lygegreciai tik y gate uzdet kokia 10omu varzeles ar reiktu dar papildomu daliu? ir gal kas zino analoga diodui FR107 ? nes sitie uzsakomi
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 01, 20:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
andriusa
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Reikėtų pramoninio impulsinio maitinimo šaltinio schemos, nuo 500 W, maitinamo iš ~220 V tinklo. Su reguliuojama išėjimo įtampa ir reguliuojamu išėjimo srovės ribojimu. Noriu panagrinėti jų sprendimus. Gal kas žinot kokią nuorodėlę?
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 10, 11:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Electromen
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
onlineftw rašo:
sveiki ar pajeks ir2153 isvaldyt 4 mosfetus irf840 ar irf740 turejau galwoi po 2 ant peties sakykim jungent lygegreciai tik y gate uzdet kokia 10omu varzeles ar reiktu dar papildomu daliu? ir gal kas zino analoga diodui FR107 ? nes sitie uzsakomi


Isvaldo, as dariau su IR2161 , dejau 4 IRF840, ant gate rezikus dejau 22om, bet teko pakelt maitinimo saltinio sroves rezerva per tas varzas nuo +320, imeciau 15K (6X10k). Del diodu tai UF4007, ba159...

_________________
Skype - edvenas
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 10, 23:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kontaktas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kad jau uzkliuvom sia tema, kas zino , kokiu duomenu reikia, ir kaip paskaiciuoti , kokia bus krentanti srove ant tranzo, ir kokia galia maximum gali atlaikyti, naudojant half bridge schema. realus pavizdys:
perviniotas EI33 trafas, du tranzai irf830, daznis 68khz, pirmine apvija 40 viju. antrine apvija dirba 4 penktadaliais savo nominalios ytampos. tranzai valdomi IR2113 draiveriu. pateikiu schema
http://320volt.com/wp-content/uploads/2012/08/50khz-4n25-sg3525-smps-ir2110-smps-900w-70v-power-supply.png
nezinau kaip sumazint paveikslo dydi Smile


Paskutinį kartą redagavo kontaktas, 2013 04 11, 18:02. Redaguota 1 kartą
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 11, 00:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Electromen
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
kontaktas rašo:
Kad jau uzkliuvom sia tema, kas zino , kokiu duomenu reikia, ir kaip paskaiciuoti , kokia bus krentanti srove ant tranzo, ir kokia galia maximum gali atlaikyti, naudojant half bridge schema. realus pavizdys:
perviniotas EI33 trafas, du tranzai irf830, daznis 68khz, pirmine apvija 40 viju. antrine apvija dirba 4 penktadaliais savo nominalios ytampos. tranzai valdomi IR2113 draiveriu. pateikiu schema

nk nerodo

_________________
Skype - edvenas
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 11, 07:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kontaktas rašo:
pateikiu schema


Matosi. Smile Sakykit kodėl pas daugumą nėra tokio įpročio pasižiūrėt kaip žinutę įkėlė ?
Parašė, paspaudė "siųsti" ir viskas, uždarė langą ir visiškai px kaip ten ta žinutė atrodo.
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 11, 18:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kontaktas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
pakeiciau, va dabar puslapy dvi schemos, tai kaip apskaiciuot ?
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 11, 19:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
andriusa
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
kontaktas rašo:
pakeiciau, va dabar puslapy dvi schemos, tai kaip apskaiciuot ?


Dukart iš eilės tas pats bugas Smile Atsidaro juodas langas su gražia nakleika.
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 11, 20:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kontaktas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
tas 320v.com priklus yra , radau kitame tinklapyje ta pacia schema, skirtumas tik kad antrine vienpole,pas mane dvipole, neesme tame, pas mane vistiek optopora pajungta tarp pliuso ir minuso isejime Smile
na dabar matom schema?
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 11, 20:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kontaktas rašo:
na dabar matom schema?
Matom. Bet žmogau, tam kad atsakyt į tavo klausimus tai reikia čia parašyt bent 2...3 A4 formato lapus. Aš kažkur internete radau ir atsispausdinau tai ten visi skaičiavimai su pavyzdžiais kažkur 12 puslapių. Susirask ir skaityk. Raktiniai žodžiai switching supply design notes arba switching power supply reference design
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 12, 01:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Electromen
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
kontaktas rašo:
tas 320v.com priklus yra , radau kitame tinklapyje ta pacia schema, skirtumas tik kad antrine vienpole,pas mane dvipole, neesme tame, pas mane vistiek optopora pajungta tarp pliuso ir minuso isejime Smile
na dabar matom schema?


Sitoj schemoj yra keleta klaidukiu, prie high side mur120 reik iskart keist min 400V, pvz uf4007,ba159..Na ir dar su deat time pasikuklinta as dedu 100om, nes su 33 sproginejo tranzai...Na ir galinius tranzus valdyt tik per varzas omines o pries jas uzdet 15V zenerius, kad sprogus tranzam draiveris liktu sveikas, nes nepigus jis Smile

_________________
Skype - edvenas
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 12, 11:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kontaktas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
sitos schemos manieji pakeitimai tokie, kad generatorio gabalas panaudotas su sg3524, buvau gaves keleta nemokamai, smd korpuse, ir uztikau parduotuveje, kad ciut pigesnes jos uz 3525, nors... abi jos dirba kaip priklauso , bet kad jau turejau 3524, tai ir plata pagal ja nusibreziau , dirba, normaliai .. generatorio schema panaudota is sito puslapio http://320volt.com/ei33-trafo-kullanarak-dc-dc-konvertor-200w-2x30v-sg3524-sg3525/
schemos nededu, nes kazkodel sitas puslapis su anuo nesidalina paveiksliais Smile na ten nera esmes, ''galva'' galima galima naudoti belekokia, svarbu kad generuoja impulsus i draiveri ir tiek Smile kas del diodu i geitus, panaudojau 4148, vistiek jie neduoda jokios naudos.. o vat zeneriai , cia gera ideja, nes kiekviena karta smigus mosfetam , smigtu ir draiveris.. jau vienas smigo, nuo permazos ytampos antrines apvijos diodu, tie uzsitrumpino, nusinese ir mosfetus ir draiveri, labai jau nesaugi schema... Very Happy
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 12, 14:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
onlineftw
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Electromen rašo:
onlineftw rašo:
sveiki ar pajeks ir2153 isvaldyt 4 mosfetus irf840 ar irf740 turejau galwoi po 2 ant peties sakykim jungent lygegreciai tik y gate uzdet kokia 10omu varzeles ar reiktu dar papildomu daliu? ir gal kas zino analoga diodui FR107 ? nes sitie uzsakomi


Isvaldo, as dariau su IR2161 , dejau 4 IRF840, ant gate rezikus dejau 22om, bet teko pakelt maitinimo saltinio sroves rezerva per tas varzas nuo +320, imeciau 15K (6X10k). Del diodu tai UF4007, ba159...

tai sakykim kabinu 4 mosfetus (irf840) 22omu varza gate. dedu 15k(10w) maitinimo varza tai sakykim naudosiu 2 trafukus nuo atx pirmines jungsiu lygegreciai tai ar butu galima tiketis 600w galia ? ar reik dar kanors pakeist ?
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama