Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 24 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 24, 17:20. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Žinantiems ir klausiantiems. Ar žinai, kad... » Ar mes turime laisvą valią
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 57
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2007 12 26, 21:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
JAULER
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
na čia jau kilo diskusija kas kaip supranta tą terminą, visa kita aišku. Taip, neturėdamas JOKIOS įtakos, jokios informacijos ir t.t. sprendimo padaryti negalėsi ir TEORIŠKAI galima numatyti iš anksto kas bus ateitį, ką kiekvienas žmogus pagalvos ir t.t. Bet aš laisvą valią suprasčiau kitaip. Kaip aš suprasčiau jau daug kas minėjo. Tiesiog, jeigu man niekas netrukdo vykdyt savo programos, tai reiškia viskas ok, na sakykim jeigu aš noriu (aišku sakysi, kad norai priklauso irgi nuo kažko, bet nesigilinkim į tai, tiesiog įsivaizduok, kad noriu) eiti į dešinę, ir jeigu aš ten nueinu, tai reiškia laisva valia aš ten nuėjau. o jeigu noriu eiti į dešinė, bet kažkas man surišęs nutempia į kairę, tada aš nuėjau į kairę ne laisva valia. Tu, Valentinai , kaip suprantu tą laisvą valią supranti, kaip visiškai nepriklausomo sprendimo padarymą. Taip visi su tuo sutinkame. padaryti nepriklausomo sprendimo negalime (tai reiškia, kad negalime remtis informacija mūsų atmintyje ar dar kuo nors, na negalima niekuo remtis, nes kitaip sprendimas nėra neprikausomas).

_________________
nepamirškit, klysti žmogiška Wink
privatas - privatiems klausimams
arch linux Wink Smile
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2007 12 27, 00:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Thrill Kill
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
JAULER rašo:
Citata:
(aišku sakysi, kad norai priklauso irgi nuo kažko, bet nesigilinkim į tai, tiesiog įsivaizduok, kad noriu)


Taigi,kad verta šiek tiek pasigilinti nuo ko priklauso mūsų norai.Mano nuomone,valia išties nėra laisva ir tokia niekada nebuvo.Žmogaus sprendimai daromi atsižvelgiant į tai,kad pasekmės dėl jo būtų kuo mažiau skausmingesnės (arba molonesnės).O jei yra galimybė rinktis tarp dviejų,iš pažiūros nieko nekeičiančių,variantų(pavyzdyje apie "laisvą valią" pasirenkant į kurią pusę pasisukti priėjus sieną),tuomet sprendimas yra tiesiogiai ribojamas pagal kiekvieno iš mūsų "sugedimo laipsnį".
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2007 12 27, 00:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tu kalbia pei laisve o ne laisva valia.
lasva valia yra pasirinkimo teise. kai tu is galimu variansu pasirenki tua norima.

kaip jau as ir JAULER minejo jei sprendimas daromas pagal zmogaus vuduje tuo metu esancis programa tada jis daroams laisva valia.
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2007 12 27, 01:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Thrill Kill
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Būtent,kad aš taip pat šneku apie valią.Jei tu palaikai nuomonę,kad laisvą valią gali riboti tik išoriniai objektai,tuomet .Pvz.: ar aš galiu laisvai pasirinkti galimybę rytoj neiti į darbą?Tą akimirką lyg ir niekas išoriškai mano valios niekas ir neriboja.Na išties aš turiu "laisvą valią" padaryti tokį sprendimą,tačiau yra labai maža tikimybė,jog priimsiu jį.Mano "laisvos valios" laisvą pasirinkimą ims riboti mintys apie prastas pasekmes,kurios neišvengiamai ateis pasirinkus šį sprendimą.Tokiu atveju mano laisva valia,geriau pažvelgus tampa jau nebe tokia laisva.
Beje tai nėra laisvės nebuvimas,nes laisvė negali būti ten,kur yra ribotas pasirinkimų laukas.
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2007 12 27, 02:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
taip pats sutinki kad tu gali pasirinkti eiti ar neiti i darba. ir cia yra tavo laisva valia. bet taip pat tu zinai kas bus jei nesi, todel to negali neiti va cia yra laisve.

o laisve visada santykinis dalykas, kadangi nes is principo apriboti fizikos desniu is kuriu esame padaryti, tu pvz negali sukramtyti radiobangu arba i pieno buteli supilti 3 tonas vandens.

laisve tai tinkamu pasirinkimu skaicius, o laisva valia tai galimybe is ju pasirinkti.

o ribojancios tavo pasirinkima mintys yra tavo o ne kazkieno kito. todel jos yra tavo valia.

kaip jau minejau net jeu as padarysiu robota suprogramuota visada vaziuoti ratu, nuo to laiko kai as ji peleisiu is ranku jis jau vazius savo valia. tik tiek kad jo programa pasirupins kad roboto sprendimas sutaptu su mano norais. bet jis bus laisvas nes as jo tiesiogiai nevaldau.
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2007 12 27, 14:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Thrill Kill
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix,žmogaus negalima lyginti taip glaudžiai su robotu,vien jau todėl,kad pastarasis neturi jausmų,kurių skatinamas suktusi tarkim būtent ratu.
Laisva valia rinktis sprendimą yra lygiai tas pats ,kas nuspręsti patenkinti natūraliai kilusį įgeidį.Todėl nuspręndęs eiti į darbą,aš tiesiog taip nusprendžiau dėl siauro pasirinkimų rato.Ir šį ratą iki vieno pasirinkimą sumažino būtent mintys apie artimoje ateityje nusimatomus nemalonumus.
Jeigu aš prieisiu sieną ir nuspręsiu("panorėsiu") pasukti į kairę,tačiau išorinės jėgos mane nutemps į dešinę,tavo manimu aš atsidursiu dešinėje prieš savo valią,?Tai tolygu,kad aš panorėjau atsirasti kairėje,tačiau nesutampant su mano norais atsiradau dešinėje.Taip pažiūrėjus galima daryti išvadą,jog mes visi turime valią,kuri išties nėra laisva,nes tai liudija visi neišsipildę troškimai,prieš mūsų valią mes senstame,susergame ir galiausiai mirštame.
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2007 12 27, 15:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
robotas tai tik pavyzdys.
laisva valia nereikia kad tu turi buti visagalis. tai reikia kad tu sprendimus priimi isores poveikis ivertindamas nuosavu protu.

jei uz taive ta atliks kazkas kitas tai jau bus kazkieno kito valios vykdymas.
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2007 12 27, 18:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
valentinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aš manau, kad žmogus robotas.
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2007 12 27, 19:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xina
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tuomet reiktu prisiminti zmogiskaji faktoriu.
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2008 01 04, 23:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
valentinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
xina rašo:
Tuomet reiktu prisiminti zmogiskaji faktoriu.

Zmogishkasis faktorius neapibreziamas, o zmogus man apibreziamas. Zmogus yra visuma atomu surinktu koliaktyviam darbui, tikslui, gyvenimo tikslui, subjektyviam tikslui(ams).

Cia atomas iki galo nezinoma sistema, taciau tyrimai rodo jog atomas veikia pagal matematishkai ir eksperimentishkai atrandamus desnius.
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2008 01 05, 00:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vilk
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
to valentinas : nu jei žmogus tau apibrėžiamas kaip visuma atomų , surinktų kolektyviniam darbui , tai belieka įkalt dar kokį "bambalį" alaus - ir galėsi "apibrėžti" iš ko surinktas atomas , ir kokiam darbui jis "atomas" surinktas , sekmės ieškant galvos skausmo ! )))
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2008 01 08, 23:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
valentinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
vilk rašo:
to valentinas : nu jei žmogus tau apibrėžiamas kaip visuma atomų , surinktų kolektyviniam darbui , tai belieka įkalt dar kokį "bambalį" alaus - ir galėsi "apibrėžti" iš ko surinktas atomas , ir kokiam darbui jis "atomas" surinktas , sekmės ieškant galvos skausmo ! )))

Alkoholis trugdo galvoti ir yra kenksmingas neuronu veiklai ir tolimesniam funkcionavimui. Beto, gerai pastebejote, perdozavus alkoholio gali ryte atsirasti galvos skausmas.
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2008 01 09, 00:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xina
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
Beto, gerai pastebejote, perdozavus alkoholio gali ryte atsirasti galvos skausmas.
Tuo galvos skausmu smegenys isreiskia savo valia, kad dar nori alkoholio Laughing
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2008 05 31, 20:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
valentinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
xina rašo:
Citata:
Beto, gerai pastebejote, perdozavus alkoholio gali ryte atsirasti galvos skausmas.
Tuo galvos skausmu smegenys isreiskia savo valia, kad dar nori alkoholio Laughing

smegenis skausmu ishreishkia dar viena priezasti, kurios priezastis buvo OH grupe.
 Ar mes turime laisvą valią
PranešimasParašytas: 2008 05 31, 22:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xina
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
OH gal ir ne, bet C2H5 smegenims labai patiko, kaip smalyžiui saldumynas, už tai jos nebenori nieko kito ir prašo dar to skanaus ir sotaus maisto Laughing
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama