Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 23, 09:07. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Korpusai » Garso reguliatorius su paspaudimu
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 45
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 03, 02:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
circuit rašo:
Kaip jau matai - padaręs buvau.


Apie tai ir mano mintis buvo - juk tai eilinis seniai zinomas "joystick"-as Wink , tai kam isradineti dar viena auksini dvirati? Confused
(na negi kazkam pasirode, kad as cia bandziau pristatyti kazkokius ypatingai naujus isradimus? Rolling Eyes )

circuit rašo:
Įsivaizduok save šioje situacijoje: groja muzika ir suskamba tavo mobilus telefonas. Ką darai? pasilenki prie stiprintuvo ir ieškai teisingo mygtuko?


Tipo (sunkiai) ieskau teisingo 1 is 5?
Na tolimose salose ciabuviai tokie laukiniai gyvena, tai ir tie iki 5 skaiciuot moka, na tiesa po to jiems jau yra tik "daug" ...

Na o pas mus neziurint daugelio isliekanciu trukumu jau visgi sioks toks progresas yra ivykes - tuo nesunku isitikinti, jei tavo pavyzdyje stiprintuva pakeisime pvz. teliku, ar bet kuo, kas valdoma per distancini su ... (cia irasyti skaiciu pagal konkretu atveji) vienetu mygtuku ant pulto.

Na tai ir ka, zlunga matyt totaliai vargsai zmones bandydami tokius irengimus (kur valdyme ne 5, o keliasdesimt mygtuku) pritildyti suskambejus telefonui, ar ne, stai kad ir tokiu budu:

circuit rašo:
O jeigu pas tave lankosi draugai, giminės ar sugyventinė? Kaip jiems įveikti tavo aparatūros gudrybes?


Gudrybes?
A, na zinoma, tiesiog sukti rankena per ~100 zingsniu yra zymiai paprasciau nei pvz. 5 zingsniai kairen + 5 zemyn.
(idomu, o kaip tie patys zmones apart jau minetu distanciniu dar sugeba ismokti jungti pavaras masinose, kur judesiu eiga irgi buna keliu krypciu - ar tai gal del to yra specialios teises "tik tiesiskai mastantiems" automatininkams?)

circuit rašo:
Plius, kiek laiko užima tas visas mygtukų maigymas?


Tai kazkiek subjektyvu, todel tiksliai atsakyti sunku.
Motocikle pavaros jungiasi tiesiskai ne todel, kad tai lengviau/paprasciau/greiciau, o todel, kad ten kitaip valdymo svertu isdestyti neiseina.
Jei tiesinis budas butu paprastesnis/lengvesnis/greitesnis, butent jis butu taikomas ir automobiliuose, taciau tai ten yra daroma tik ten, kur realiai pavaras jungineja ne operatorius, o automatas (kuriam nurodoma tik bendrai pirmyn-atgal-stovek).
Gal kas esate susidure su elektroniniais (be tiesioginio mechaninio rysio tarp valdymo rankenos ir pavaru dezes) pavaru perjungejais sunkvezimiuose, kur padeciu tiesa ne 200, bet visgi ir ne 5+N+R - ten jie analogiski butent tipiskam zaidybiniam vienarankiam joystickui (o gal jau juos pakeite labiau progresyvus sukikliai?)

circuit rašo:
O kai tėra vienintelė rankenėlė, ABSOLIUČIAI VISI iki vieno sugebės operatyviai patildyti garsą.


Hm, ir vel garsa?
Kolega, tikiuosi dar nepamirsai, kad is pradziu rasei apie visai ka kita - o butent apie butinybe pasirinkti kazkuri is apie 200 meniu punktu.

Tuo tarpu butent garso reguliavimo atveju sukiklis yra tikrai pats naturaliausias budas, ir as ne vienu zodziu cia neuzsiminiau apie tai, kad butent tai funkcijai sukikli reiketu keisti mygtukiniu joysticku.

circuit rašo:
Kodėl apple gaminiai taip išpopuliarėjo (ne tik dėl reklamos)? Todėl, kad jų valdymas yra ypatingai paprastas.


Tas (abejotinas) paprastumas neabejotinai daug (realiai norint ji tureti)kainuoja, todel tai, ka pats vadini ispopuliarejimu, realiai yra daugumoje atveju keli %.
(isimtys tam tikrose siaurai specializuotose srityse is esmes situacijos nekeicia)

circuit rašo:
Aš tuos variantus su mygtukais jau apgalvojau ir išsibandžiau ir perėjau į kitą lygį (angliškai gerai skamba: "moved on"). O tu man dabar vėl siūlai grįžti...


Taip, ir tavo minetasis Apple irgi kazkada jau buvo "perejes i kita lygi" (move on!), kol ant bankroto slenkscio neatsidure, kad tik nelabojo dedes Bilo isikisimas siaip ne taip pagelbejo jam islikti iki dabar, ir su savo keliais % zinoti savo vieta.
Ir as pries gera desimtmeti+ ir gi buvau taip pat (lietuviskai gerai skamba) "pasikeles" ir bandziau kurti visokius "kosminius kiausinius", tik laimei po to laiku apsiziurejau ir sugrizau i prota.
Ir dabar mastau realistiskai - pagrindinis kriterijus yra ne dizaino aukstumos, o kainos ir kokybes santykis.

circuit rašo:
Jeigu tau to nepakanka, tada atleisk, šis darbelis ne tau (čia turėjo nuskambėti labai užjaučiančiai).
Sakydamas "tau" turiu galvoje mases, neįsižeisk.


OK, minti supratau, tik .. o kur tos "ne mases", i kurias atseit taikai?

Oficialiai pasekeju (is tikruju kazka po to "patirties peremimo" padariusiu) pavardziu saraso skelbti neprasau, bet kokio jis galetu buti ilgio, kiek atseit poziciju - >0.xxx ar daugiau?
(cia ne autoriaus nekompetencijos kritika, o tik pastaba apie jos netikslinga svaistyma, musu lietuviskas realijas prisiminus)

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 03, 02:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Andriuha rašo:
Dristu itarti, kad RVRSS koks rasytojas busit? Sakau gal reikes kreiptis pagalbos kai koki darba aprasyti teks.. Very Happy


Tai kad tamsta ir pats nesunkiai viska isdestysite, nes kaip matosi esate pakankamai pasikaustes dalinti dangu remiancios isminties pilnus patarimus:

Andriuha rašo:
O Saruno vietoj, tai ramiai ignoruociau sia, bei panasaus turinio temas. Maziau galva skaudes nuo bereikalingu minciu. Taip sakant, tegul "sunis" loja, o as einu toliau savo keliu Wink


Aha, savo "tiesiu" keliu, per visas 200 poziciju.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 03, 02:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Digix rašo:
Dabar turbut darysiu virtuvei taimeri tai ko gero panaudosiu sita metoda, nes atrodo nieko patogesnio padaryti neimanoma,
nu nebent potenciometra ideciau bet su juo tikslumas nekoks.

FDD varikliai sakycisu tam reikalui gana gerai tinka, nors zingsiu ir kiek mazoka.


Pas mane dvi mikrobanges - viena su sukikliu, kita su 3 mygtukais +10s, +1min ir +10min. - naudojimo patogumas panasus, sukiklis greiciau skaiciuoja zingsnius (rauna is vietos), bet mygtukai maziau klysta (nereikai papildomai koreguoti).

Tai cia kai visa skale tiesine, t.y. tik daugiau-maziau, beveik kaip garso reguliatoriuje, kur ar 49 padala nusistate (decibelai garse, minutes laike), ar 51-a - mazas skirtumas.
O jeigu kiekviena tarpine padetis unikali, kaip skirtingi valdymo meniu punktai?
(toliau testi ar pats suprasi?)

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 03, 07:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Del trilumo tavo programa mikrobangeje blogai padaryta reikia kad sukant letai butu didelis tislumas gretai mazas.

Nu siaip visdelto alternatyva gal ir galima sudeti kokius 10 mygtuku su iskart gatavomis reiksmemis, kad tiesiog vienu paspaudimu gauni ko reikia. arba jei nori nestandartines reiskems tai baudoji juo kaip klaivistura.
bet zaisiti dveim mygtukais pirmyn atgal tai super absurdas cia jau idioto darbas toki produkta pagaminti.

+10s, +1min ir +10min. cia irgi gana kvaila, nes reikes daug kartu spaudyti
mikrobangeje kai reikia didelio tikslumo tai gal ir pateisinama, bet truskta minus mygtuko jei per daug prasukau

zingsninis variklis beje dar turi privaluma ten kur intenstviai naudojama, nes jis praktiskai nesukaikinamas, potenciometrai ir mygtukai sudyla greitai

beje mano taimeris tures buti kiek kitoks nei iprasta, jis uzdegus dujas turetu pats suprasti kad reikia pradeti skaiciuoti laika ir po 15 min pranesti kad reikia baigti. o jei isjungsi dujine tai turi pats sustoti.
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 03, 09:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Digix rašo:
Del trilumo tavo programa mikrobangeje blogai padaryta reikia kad sukant letai butu didelis tislumas gretai mazas.


Ok, kaip siulai programiskai organizuoti perejima is vieno rezimo i kita?
Tiksliau, kaip bendrai padaryti tarsi aisku, bet kokias butent (sukimo greicio/pagreicio/laiko) proporcijas naudosi perjungimo "slenksciams" nustatyti, ir kaip gali buti bent kiek tikras, kad tai patiks kitiems vartotojams:

circuit rašo:
O jeigu pas tave lankosi draugai, giminės ar sugyventinė?


Mano siulytas variantas su perjungimu po (sakykim) 1 sek pastovaus mygtuko laikymo siuo atveju butu zymiai labiau prognozuojamas.
(tai visai nereiskia, kad tavo sukiklio pagreicio algoritmas negali kazkam staiga subjektyviai labai patikti Very Happy , bet juk gali ir ne! Mad )

Digix rašo:
Nu siaip visdelto alternatyva gal ir galima sudeti kokius 10 mygtuku su iskart gatavomis reiksmemis, kad tiesiog vienu paspaudimu gauni ko reikia. arba jei nori nestandartines reiskems tai baudoji juo kaip klaivistura.


Nu ir kam 10?
5 isdestytu kryzium visiskai uztenka.
(labai jai kritiskais atvejais reikes dar VIENO)

Digix rašo:
bet zaisiti dveim mygtukais pirmyn atgal tai super absurdas cia jau idioto darbas toki produkta pagaminti.


Taigi jau ganetinai issamiai rasiau, kaip ir su dviem kryptiniais mygtukais padaryti analogiska "pagreiti" kaip ir tavo sukikliui siulytas, ir net viena neblogai zinoma dar sovietmecio laiku pramonini prietaisa nurodziau, kur tai gana idomiai padaryta ir veikia!
(na prasuk gi tema siek tiek atgal jei praziopsojai!)

Digix rašo:
+10s, +1min ir +10min. cia irgi gana kvaila, nes reikes daug kartu spaudyti


Cia su tais trim mygtukais buvo tik (realus ir veikiantis) pavyzdys, iliustruojantis principo esme.

Realiose mikrobanges salygose (panasesnese ne i meniu pasirinkima, o i garso reguliatoriu) super tikslumo nereikia, todel daug spaudyti neteks, na o ten, kur tikslumas reikalingas, analogiska kieki diskretiniu zingzniu praeiti sukikliu bus ne lengviau.
Pavyzdys - reikia surinkti 55 min 50 sek:
5*10min
+
5*1min
+
5*10sek
________

ITOGO: (net) 15 paspaudimu!

Analogiskoje situacijoje sukiklis su tokia pacia 10 sek diskretizacija tures praeiti (55*60+50)/10=335 zingsnius!

Digix rašo:
mikrobangeje kai reikia didelio tikslumo tai gal ir pateisinama, bet truskta minus mygtuko jei per daug prasukau


1. Mikrobangei didelio tikslumo reikia nebent iki 2-3 min (10 sek tikslumu), taigi trecio "+10min" mygtuko net neprisireiks, kaip ir nustatant didelius laikus neprireiks spausti "+10s".
2. Su mygtuku esamoje triju mygtuku kombinacijoje skirtingai nuo sukiklio per daug prasukti gana sunku (tam visgi reikia tycia ta mygtuka spausti), tai gal nebent neprasiblaiviusiam dreba-rankiui taip galetu buti - kazin, ar tai teisingas etalonas. Rolling Eyes
3. Per daug prasukti galima butu mano siulytame algoritme "su pagreiciu", tai ten kaip tik tam yra (net) antras minusinis mygtukas. Wink

Digix rašo:
zingsninis variklis beje dar turi privaluma ten kur intenstviai naudojama, nes jis praktiskai nesukaikinamas, potenciometrai ir mygtukai sudyla greitai


Potenciometru as nesiuliau (pats ju nekenciu), mygtukai (kad ir paprasciausi mechaniniai mikrikai) tarnauja pakankamai ilgai (na gal ir ne 50, bet visgi apie 5-10 metu nelauzant), lengvai keiciami ir kainuoja centus.

Digix rašo:
beje mano taimeris tures buti kiek kitoks nei iprasta, jis uzdegus dujas turetu pats suprasti kad reikia pradeti skaiciuoti laika ir po 15 min pranesti kad reikia baigti. o jei isjungsi dujine tai turi pats sustoti.


Cia jau kita specifika, tiesiogiai neliecianti valdymo pulto dizaino.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 03, 17:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
Taigi jau ganetinai issamiai rasiau, kaip ir su dviem kryptiniais mygtukais padaryti analogiska "pagreiti" kaip ir tavo sukikliui siulytas, ir net viena neblogai zinoma dar sovietmecio laiku pramonini prietaisa nurodziau, kur tai gana idomiai padaryta ir veikia!
(na prasuk gi tema siek tiek atgal jei praziopsojai!)

neprazioopsojau nieko, bet sakykim virtuvinio taimerio atveju jo naudojimas turi buti neskausmingas, o as visai nenoriu piie jo nustatymo gaisti 20 sekiundziu, laiko nustatymas turi netrukti ilgiau kaip 1 sek. taip kad tu preidamas ir net nesutodamas galetum ji nustatyti ir paleisti.


jei tai garso reguliatoriaus tai analogiskai turi tureti galimybe ji nustatyti per maziau nei 1 sek

tokiu salygu neuztikrina jokia mygtukine sistema

Citata:

Mano siulytas variantas su perjungimu po (sakykim) 1 sek pastovaus mygtuko laikymo siuo atveju butu zymiai labiau prognozuojamas.


deja tavo varisnto atveju reikai laukti bent viena sekunde, ir dar kokius 10 kartu papildomai maigyti mygtukus

Citata:
Nu ir kam 10?
5 isdestytu kryzium visiskai uztenka.
greitis greitis ir dar karta gretis daugiau mygtuku gretesnis nustatymas

Citata:
ITOGO: (net) 15 paspaudimu!
o ka jei as gretai maigydamas mygtuka po 3 kartus per sekunde netucia nuspaudziau ne 50 o 60 minuciu? kaip dabar atgal grizti?
Citata:

Potenciometru as nesiuliau (pats ju nekenciu), mygtukai (kad ir paprasciausi mechaniniai mikrikai) tarnauja pakankamai ilgai (na gal ir ne 50, bet visgi apie 5-10 metu nelauzant), lengvai keiciami ir kainuoja centus.
zinai iskrypes tavo skonis kazkoks Laughing neisivaizduoju kaip zmoui gali patiki mygtukai. cia pagal mane kankinimo priemone vartotojui.
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 03, 19:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Digix rašo:
zinai iskrypes tavo skonis kazkoks Laughing neisivaizduoju kaip zmoui gali patiki mygtukai. cia pagal mane kankinimo priemone vartotojui.
As ir pastebejau, kad RVRSS neatsisakys savo suMper paprastos mygtuku kombinacijos Very Happy O Ant mikrobangiu irgi absurdas - pas kiekviena gamintoja 20 mygtuku ant snukio, pas kita 3, valdymas irgi su savu stiliu. Pirko gal pries metus nauja mikrobange gorenje, joje zinoma yra toks enkonderis ratukinis, bet jis skirtas tiksliai, kas 10 sekundziu prasuka laika pirmyn ir atgal, na nieko, kai nedideli tikslu laika reikia nustatyti, o yra dar pora knopkiu kur paspaudus didina tik kas 30 sek yra pause mygtukas kai vienasyk paspaudi ir dar karta atsaukimo mygtukas. Gerai toliau 6 knopkes per visa likusia paneles plota, neva ten jau spec visokiem su galios reguliavimais ir kitais pribumbasais kur tau nereiktu minkyti puses minutes. Na gerai, kam visa sita x.. ? Jei as tarkim is saldytuvo paemes idejes suminkau ten tris minutes ir to pilnai pakanka, man nereikia ten rinktis ir galvoti apie tuos spec debiliskus mygtukus. Ir tai yra ant visu gamintoju mikrobangiu Exclamation As tai isvis noreciau, kad idejus maista, mikrobange ji automatiskai pasildytu ir tau tereiktu issitraukt ir laimingai valgyti. Aj beje sioje mikrobangeje kas durniausia, tai kad pasildzius ten supypsi, nu lyg ir gerai tas, bet kol neisiimi maisto is jos, tol jin pypsi, kas minute ir taip ziauriai nervina kad norisi mest per langa ja Evil or Very Mad Apie knopkes ant magiu snukiu ir nepradesiu Very Happy

Vnz kiek vieni ar kiti irodinesit sita offtopa, prie visko yra pripantama Wink pvz esu anksciau dirbes su 3dmax, gerai pripratau, dabar reikejo ismokt su autocad, tai keikiau autocada, kad debiliskas valdymas, kai tenka kartais isijunkt painta ir kazkokia greita nesamone padaryt, tai net nustembi, kodel ant painto nera tokiu funkciju kaip ant autocado Smile Kas del kitu, o tai kokios jiem problemos ismokt ta valdyma ? Nesvarbu ar tai knopkes ar tai enconderinis ratukinis, vistiek mes palyginus gana greitai ismokstame ir be instrukcijos, svarbu kad tas valdymas nebutu toks absurdiskas.

Dar apie meniu, kazin koks daiktas gali ten tureti 200 meniu punktu, kam tokiai kaip magei ? centrui ar belekokiam buities prietaisui, cia jei darai kazka ypatingo tokio netradicinio. Jei jau yra tiek tu meniu tai jau darai su grafine sasaja ar kazka panasaus. Manau svarbiausia meniu neturi buti griozdiskas, ten isvis tik su keliom funkcijom vartotojam prieinam, o toliau viska tegu daro pats prietaisas.
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 03, 19:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
RVRSS,

Iš kur pas tave tiek bukumo? Jei tau nepatinka kaip aš SAU pasidariau, tai dabar tu pagalvok: o prie ko tu čia iš vis? Man gerai taip kaip yra ir geresnio varianto nežinau. Su mygtukais geresnio varianto tu man niekada nepasiūlysi, esu tuo tikras.
Taipogi, perskaičiau vos porą tavo sakinių (taip, mano toks požiūris į tavo mintis šia tema). Bet visos tos nesąmonės su mygtukais - absurdas.

Kažkur pamačiau tavo lyginimą "15 paspaudimų vs. 355 žingsniai". Na čia jau buvo viršūnė, tikrai nemaniau kad tu iki tiek .....
Visų pirma, mano steperis turi 400 žingsnių, taigi ta baisioji "355 žingsnių" operacija yra net nepilnas apsisukimas.
Antra, jei jau daiktą projektuoju aš, o ne tu, stengiuosi jį padaryti patogų. Juk ne be reikalo valdymas atliekamas mikrovaldikliu. Turint tokias plačias galimybes (mikrovaldiklį) yra ypatingai lengva optimizuoti žingsnių skaičių. Tarkime, žingsnių "dydis" priklauso nuo sukimo greičio. Jei jau esi toks neįgalus kad negali pasukti rankenėlės per 3/4 apsisukimo, šis algoritmas tavo vargą gali sumažinti iki 1/4 apsisukimo. Mano enkoderio didelis žingsnių skaičius leidžia vertę nustatyti labai greitai ir labai tiksliai tuo pačiu metu. Kol tu žaisi su mygtukais aš jau būsiu seniausiai pasukęs kiek reikia ir dar spėjęs užsiplikyti arbatos.


O dabar dėl kitų vartotojų. Tai ką vis tik veiks tavo boba morėdamas pritildyti stiprintuvą, kai jis neturi atskiros rankenėlės, o tik krūvą mygtukų? Skaitys kas prie kiekvieno parašyta? Čia tuo atveju, jei iš vis pasivarginsi ką nors užrašyti. Man čia taip pat kiltų klausimas kaip pritildyti: Jei yra 2 up/down mygtukai ir 2 left/right, tai vis tik kuris pritildo, left ar down? O kas jei paspausiu ne tą ir iššauksiu kokį tūpą meniu, kuriame dar po to reikės ieškoti kaip išeiti?
O rankenėlę pasukti net nemokantis skaityti vaikas mokės....


Nesiruošiu toliau čia kažko įrodinėti, nes matau kad tavo siauraprotiškumas šiuo klausimu ar bent jau nesuvaldomas pyktis dėl "nenuplagijuojamo" projekto paskelbimo čia trykšta į visas puses. Sakau, daryk kaip tau patinka ir nesikabinėk kur nepriklauso.... Eik geriau pakomentuok kokį klausimą kur iš tikro tavo žodis gali būti kam nors naudingas. O jei tau tas čipas per brangus - įsidėk pigesnį. Neabejoju kad sugebėsi pritaikyti, jei jau toks rimtas specialistas esi.


Paskutinį kartą redagavo circuit, 2010 01 03, 21:03. Redaguota 1 kartą
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 03, 20:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
kionig rašo:
Dar apie meniu, kazin koks daiktas gali ten tureti 200 meniu punktu, kam tokiai kaip magei ? centrui ar belekokiam buities prietaisui, cia jei darai kazka ypatingo tokio netradicinio. Jei jau yra tiek tu meniu tai jau darai su grafine sasaja ar kazka panasaus. Manau svarbiausia meniu neturi buti griozdiskas, ten isvis tik su keliom funkcijom vartotojam prieinam, o toliau viska tegu daro pats prietaisas.

Na mano projekte buvo numatyti 8 išėjimo kanalai ir 16-24 įėjimai (single-ended + differential). Išėjimo kanalai gali būti tiltuojami/lygiagretinami tarpusavyje (pvz subui, taip pat skaitmeninis tembroblokas su derinamais dažniais ir amplitudėm), ir kt. funkcijos. Visam tam buvo numatytas didelis 256x64 VFD ekranas per visą stiprintuvo snukį (25 cm ilgio). Na daiktas tikrai nėra kažkoks "standartinis". Be abejo visa tai yra tik "advanced" funkcijos, kurios reikalingos tik pasijungiant sistemą. Visa kita ko vartotojui gali reikėti - on/off, mute, garsas. VISKAS. Ir visa tai puikiai atliekama viena sukiojama rankenėle.
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 03, 20:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
circuit rašo:
O dabar dėl kitų vartotojų. Tai ką vis tik veiks tavo boba morėdamas pritildyti stiprintuvą, kai jis neturi atskiros rankenėlės, o tik krūvą mygtukų?
Pagal bobiska logika ieskos didelio mygtuko, aisku jis bus power mygtukas ir taip isjunks, bet cia neblondines atveju Very Happy Blondines atveju isimtis ir kitoms, istrauks laida is rozetes ir tiek, o kas ims ir skaitys RVRSS parasyta instrukcija kiek kuri mygtuka reikia uzlaikyti kad jis darytu ta ir ana Laughing Laughing Laughing

circuit rašo:
O rankenėlę pasukti net nemokantis skaityti vaikas mokės....
100 % teisus. As netgi sakyciau, kad daugumos buitiniu prietaisu valdymas butu padarytas kaip trimeciams, tris paprastos knopkytes ar enkoderis ir pora prie ju ir viskas, daugiau meniu max 5 nustatymai tam prietaisui, o daugiau viska daro uz tave prietaisas. Kazin kada sulauksime tokiu laiku ?

P.S RVRSS pyksta del to, kad mato kiek sitos detales kainuoja $$ Very Happy Kai tarkim jam viena knopkyte kainuoja 5-10ct, plius mikrokontroleris, o tau ta pati mikrokontrolerio kaina + steperio kaina + dar specifine mikre ir papildoma plata. RVRSS ziuri kad butu kuo pigiau ir paprasciau, tik kartais nesiriame kokybes kriterijum, tai jo toks principas, uztat nuomones issiskiria ir isejo sitoks offtopas Smile
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 03, 20:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lietuvoj kai įvedė dujas (kažkur apie 1960m) tai visas bobeles suvarė į kursus ir davė po diplomą, kad gali naudotis dujine virykle. Tai šiais laikais jei mikrobangėje 10 mygtukų, kursus irgi vertėtų organizuot. Buvo senais laikais tokia amerikiečių jumoro knyga, kokio tai fiziko parašyta - kaip paprastus dalykus paverst sudėtingais. Dabar iš metų distancijos matau, kad daug konstruktorių yra šią knygą perskaitę, tik nesuvokė jog tai jumoristinis leidinys Smile
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 04, 03:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
2 circuit

Na as tai visgi turiu (kaip manau) gera iproti pries kazkam atsakydamas pilnai susipazinti su jo issakyta nuomone.
Taip pat ir dabar visus atsakymus pilnai perskaiciau (ir kitu forumieciu taip pat).
Deja, tada pasimate, kad nelabai yra prasmes man i tai atsakineti, nes jau kelinta karta (kaip pats pripazisti pries tai beveik neskaites) prikisi man tai, i ka jau cia esu atsakes, kartais ir ne viena karta.
Nemanau, kad man yra prasme kartotis, nes labai tiketina, kad tai ir toliau nebutu skaitoma.
OK, reiskia liekam kiekvienas prie savo, tuo galbut ir baigsim uzsitesusius gincus.

P.S.

circuit rašo:
RVRSS,

Iš kur pas tave tiek bukumo?


Taigi as is senos zymios uzsYspyrusYu bukuolYu gYmYnes! Twisted Evil Cool

Ir tai jau nuo pat pradziu turejo buti aisku bet kam, kas butu nepatingejes pasigilinti ir issifruoti mano nick-a, taip pat atkreipdamas demesi ir i tai, kad jis visas uzrasytas didziosiom (papiktintom Evil or Very Mad ) raidem.

Kazkaip kai reginausi siame forume, jokio draudziancio panasius veiksmus/poziuri i gyvenima punkto ten nebuvo, taigi manau, kad nieko nepazeidziau, taigi ir piktintis cia kaip ir nera ko.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 04, 03:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kitiems trumpai.

Digix rašo:
iskrypes tavo skonis kazkoks neisivaizduoju kaip zmoui gali patiki mygtukai. cia pagal mane kankinimo priemone vartotojui.


Va, dabar jau aisku - mygtukai tau nepatinka asmeniskai ir subjektyviai!
Tai nuo to reikejo ir pradeti.

kionig rašo:
o kas ims ir skaitys RVRSS parasyta instrukcija kiek kuri mygtuka reikia uzlaikyti kad jis darytu ta ir ana


O kas skaito atejes i svecius instrukcijas apie tai, kaip suvaldyti vietini telika ar kita prietaisa su DV, kur pulte kelios desimtys mygtuku ir - o siaube Shocked , ne vieno sukiklio? Rolling Eyes

kionig rašo:
RVRSS ziuri kad butu kuo pigiau ir paprasciau, tik kartais nesiriame kokybes kriterijum, tai jo toks principas, uztat nuomones issiskiria ir isejo sitoks offtopas


O va ir ne!
Kokybes kriterijum as labai netgi remiuosi, ir dariau tai ir anksciau, ir netgi per daug - butent del to su manim daug kontoru bendradarbiauti atsisake.
("tau kokybe auksciau visko, o mes cia babkes uzkalinejam!" - tokia budavo motyvacija)
Butent po tokios patirties ir buvau priverstas pripazinti, kad neprieinama/neikandama/neiperkama kokybe prasmes neturi, kokia kosmine ji ten atseit bebutu.
Taigi skirkime siuos dalykus - nesupratima kokybes svarbos aplamai ir supratima, kad salia egzistuoja ir kiti, ne maziau svarbus dalykai, visu pirma tokie kaip kaina.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 04, 04:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
RVRSS rašo:
O kas skaito atejes i svecius instrukcijas apie tai, kaip suvaldyti vietini telika ar kita prietaisa su DV, kur pulte kelios desimtys mygtuku ir - o siaube Shocked , ne vieno sukiklio? Rolling Eyes
Tie kas ateina i svecius, zinoma, kad niekas nepuola junginet tavo prietaisu ar dar ka kita daryt. Tiesiog pats jiems demonstruoji. Gerai, kuo uzkliuva DV pultas ? Visu gamintoju valdymas panasus, ir tai vartotojui dazniausiai reikia tik keliu funkciju ir vsio, kurias jie lengva randa arba 5 min paminko ir jau supranta kad tiek naudotis. Tai nematau cia problemu. Ir dar mygtukai gal ir turi didesni pritaikyma, praktiskai jie visur yra, sukiu enkoderiai irgi verziasi i rinka ir taip pat randa pritaikymo sriciu Twisted Evil (mados klyksmas kaip ir)

Siaip tai ateityje nebereikes jokiu DV pultu, o galesi rankos mostais valdyti visus prietaisus arba net mintim, tada visi gincai issipres Wink

RVRSS rašo:
Butent po tokios patirties ir buvau priverstas pripazinti, kad neprieinama/neikandama/neiperkama kokybe prasmes neturi, kokia kosmine ji ten atseit bebutu.
Taigi skirkime siuos dalykus - nesupratima kokybes svarbos aplamai ir supratima, kad salia egzistuoja ir kiti, ne maziau svarbus dalykai, visu pirma tokie kaip kaina.
Auksciausio lygio kokybe turi pritaikyma, zinoma, tik pas save, taigi ir sau gali leisti tukstancius, o kitam darysi kuo pigiau, bet megindamas islauzti apynormalia kokybe, atsizvelgdamas i vartotojo interesus Smile

P.S taip kad cia kiekvienas liks prie savo nuomoniu Smile
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 04, 06:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
RVRSS rašo:
Kitiems trumpai.

Digix rašo:
iskrypes tavo skonis kazkoks neisivaizduoju kaip zmoui gali patiki mygtukai. cia pagal mane kankinimo priemone vartotojui.


Va, dabar jau aisku - mygtukai tau nepatinka asmeniskai ir subjektyviai!
Tai nuo to reikejo ir pradeti.

Nesakiau kad nepatinka, sakau kankinmo priemone. pagalok pats kokia kankyne 15 kartu minkyti mygtuka. Jug nuobodybe neregeta apie 15 sekungsiu reikia prie to darbo sugaisti.

na jau ne, viskas turi buti patogu intuityvu taip kad nieko neišmananti blondine sugriebusi is atsitiktines rankenėles ir ja pasukusi gautu kazkoki resultata.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama