Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 11:19. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Korpusai » Garso reguliatorius su paspaudimu
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 35
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 00:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
circuit rašo:
O kad sistema kalta, tai ne naujiena. Ir kažin ar apie tai diskutuodami elektronikos forumo temoje apie sūkių enkoderį ką nors pakeisime.


Yra esminis skirtumas tarp kad ir labai garsaus konstatavimo "sistema kalta!" ir nieko realaus nedarymo jai keisti (o atvirksciai, dar ir turint is viso to sau naudos), ir tarp bent jau nedideliu, bet nuosekliu bandymu su tuo realiai nesitaikyti, tegu ir be labai garsiu lozungu aikstese.

Cia as nieko nekaltinu, tik issakau savo nuomone, kad ji nebutu kartais supainiota su iprasta ir is esmes priesinga.
(isoriniai panasumai situacijose "arklys pries vezima" ir "vezimas pries arkli", kur ir ten ir ten abu tarsi salia kits kito neturetu musu tokiu sauniu tautYnYu elektronYnYu YsmYncYu suklaidinti)

"Sukiu enkoderis" siuo atveju pabuvo "bandomuoju triusiu" eksperimente, kuris nemaza dalimi atskleide daug bendresnius ir manau svarbesnius reiskinius.
Tai ar turetume juos neigti arba stengtis nematyti, dirbtinai apsiriboje tik tuo "triusiuku"?

circuit rašo:
Sistemą reikia griauti su visais pamatais ir ant viršaus statyti naują. Ir tai pamatysime per artimiausius kelis metus... Nenoriu čia pradėti jokių sąmokslo teorijų, bet prisiminkite šiuos mano žodžius po defolto Smile O jis ne už kalnų..


Tai kad tu defoltu jau kiek buvo ir dar bus - argi sistema nuo to kada sugriuvo?
Greiciau jau atvirksciai - jos "laikytojai" tik sustiprino savo pozicijas, nes buvo is anksto apie tuos defoltus gerai informuoti, o dar labiau tiketina, kad aktyviai dalyvavo ju organizavime.

Pripazistu, kad grieztus (anti)sisteminius masiniu (elektronikos projektavimo ir gamybos) reiskiniu reikalavimus taikyti vienetiniams atvejams tikrai nera labai teisinga, na tai tokiu atveju galime iskelti klausima kitaip - o kodel musu realioje praktikoje pasitaiko beveik isimtinai tik tie "vienetiniai" atvejai, kuriems tada taikomos tos neprincipines vienkartines-vienadienes nuolaidos?


Stai aktualus pavyzdys is realaus gyvenimo (nors isoriskai gali cia atrodyti kaip OT, bet pasigilinus nemazas panasumas su "a la sukiu enkoderiais" visgi gali buti pastebetas)


Neseniai skambina draugas, klausia, kaip prijungti boso merse i isorinius "gabaritus" (o ne i skydelio apsvietima) melynas LED "lempu imitacijas" (na zinot Lemonoj tokias parduoda) - pagrindinai buvo uzkliuta uz to, kad masinos kompas tada nemato grynai aktyvines tradicinio lempos siulelio varzos (tas LED V-A char. slenkstis - pirmi keli voltai be laidumo) ir maistauja.

Paaiskinau, kad;
1. Jei paties boso nupirktuose LED "lempu pakaitaluose" tu ledu yra tik po 1 vnt., tai kOkios bus sviesos srauto proporcijos tarp 5W kaitrines ir 3.5V 20mA LED.

2. LED sviesos kryptis ne tokia plati kaip kaitrines - cia del tokiu gabaritu pastebimumo.

3. Nezinant tikslaus lemputes tikrinancio kompo veikimo algoritmo ir norint buti tikram, kad del to nebus bedu reikia lygiagreciai LED grandinei jungti arba ta pacia is ten istraukta lempa, arba varza vietoj jos (klausimas kokio butent nominalo - atitinkancia karstos lempos siuleli 5W, ar saltos kur skirtumas 5-10 kartu?)

Zodziu, durnynas, ta ir isaiskinau draugui.
Kam tau visa tai - klausiu?
Bosas taip uzsimane!
Sakau - argi pats dar nesupratai, kad tai kvaila?
Atsako - as tai supratau, bet bosas taip nori, ir uz tai jis moka pinigus!
Na gerai, tarsi aisku - valgyti-rengtis reikia, kito darbo gal dabar nera, daro zmogus kas yra, bet!
Mes su juo pazistami nuo 93-u, dar tada kartu dirbom su auto, kol jie dar buvo egzotika ir reikalavo remonte elektroniniu "moksliniu tyrimu".
Tai va nuo to laiko (tikrai pasizymejusio didele betvarke) jo darbe taip niekas ir nepasikeite - ir siandien kaip matom jis uzima save tuo, kad vykdo visokiu turtingu buratinu durnus uzsakymus, ir sprendziant pagal jokiu galimu sios situacijos pasikeitimo pozymiu nebuvima, ir ateityje tai darys.

Dabar klausimas jau griztant i sios temos realijas - o kame tu vienetiniu ir dej visgi per brangiu "sukiu enkoderiu" atseit esminis skirtumas nuo tokio stai LED-gabaritu perdarinejimo?

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 00:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
zamolskis rašo:
... sistema negriuna pati savaime, griuna kai baigiasi istekliai. o kai istekliai tik sumazeja, tai sistema tik istobuleja


O tada vietoj seno uzmusto drakono atsiranda naujas, dar "geresnis".

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 01:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
RVRSS rašo:
Pripazistu, kad grieztus (anti)sisteminius masiniu (elektronikos projektavimo ir gamybos) reiskiniu reikalavimus taikyti vienetiniams atvejams tikrai nera labai teisinga, na tai tokiu atveju galime iskelti klausima kitaip - o kodel musu realioje praktikoje pasitaiko beveik isimtinai tik tie "vienetiniai" atvejai, kuriems tada taikomos tos neprincipines vienkartines-vienadienes nuolaidos?
Kur pasisuksi, ten ciurkos tave lenkia Smile

Citata:
Neseniai skambina draugas, klausia, kaip prijungti boso merse i isorinius "gabaritus" (o ne i skydelio apsvietima) melynas LED "lempu imitacijas" (na zinot Lemonoj tokias parduoda) - pagrindinai buvo uzkliuta uz to, kad masinos kompas tada nemato grynai aktyvines tradicinio lempos siulelio varzos (tas LED V-A char. slenkstis - pirmi keli voltai be laidumo) ir maistauja.

................
Na gerai, tarsi aisku - valgyti-rengtis reikia, kito darbo gal dabar nera, daro zmogus kas yra, bet!
Mes su juo pazistami nuo 93-u, dar tada kartu dirbom su auto, kol jie dar buvo egzotika ir reikalavo remonte elektroniniu "moksliniu tyrimu".
Tai va nuo to laiko (tikrai pasizymejusio didele betvarke) jo darbe taip niekas ir nepasikeite - ir siandien kaip matom jis uzima save tuo, kad vykdo visokiu turtingu buratinu durnus uzsakymus, ir sprendziant pagal jokiu galimu sios situacijos pasikeitimo pozymiu nebuvima, ir ateityje tai darys.
Mat kazkas uzsiimineja hirundicija, o kazkas erudicija Smile
Papildomi pinigai is tikruju nepakenks, nors reikia ivertinti darbo sunkuma ir kita. Turint truputi burtininko sugebejimu, galima bizni gera daryt, jei sukasi ten prie piniguociu, o ne paprastu zmogenu.

Citata:
Dabar klausimas jau griztant i sios temos realijas - o kame tu vienetiniu ir dej visgi per brangiu "sukiu enkoderiu" atseit esminis skirtumas nuo tokio stai LED-gabaritu perdarinejimo?
Tas pagrindinis skirtumas sakyciau patogumas. Vietoj 4-5 knopkiu gan didelis steperis. Nesvarbu ar tai "brangiu detaliu siuksliu deze", bet jei yra is jo naudos ir surinkai ji is tu "siuksliu", tai visgi geriau nei is vieno i kita kampa stumdyt. Ir kitas niuansas kai darai sau, o ne kitom interesu grupem.
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 01:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Mjo. Pirmas dalykas, yra ir man tekę išklausyti tuos prašymus susijusius su automobilių lempų keitimu, kompų apgavinėjimais ir taip toliau. Visa tai yra šūdai ir resursų švaistymas - turtingo savimylos poreikiams patenkinti. Taip pat ir mėlyni led'ai purkštukuose... Siunčiu tokius žmones toliau nuo savęs ir viskas.

Dėl enkoderio. Diskutuojat čia apie viską, bet ar kilo kam nors klausimas: o kokia alternatyva? Reikia tik vieno vieneto, be jokių planų tiražuoti. Man jo savikaina gavosi apskritas nulis plius kelios sugaištos valandos. Sugalvojau ko noriu ir pasidariau. Tai kur čia problema? A, supratau! Problema tame, kad jūs, vargšai, negalite šio mano "projekto" nukopijuoti, nes nei tokį steperį gausite, nei norite tuos 17 Lt čipui išleisti. Bet žinote ką? Man tai mažiausiai rūpi, nes daiktą dariau sau. Kai darysiu jums - rasite parduotuvėje (kaip nutiko su maketinėmis plokštelėmis, parduodamomis lemonoje ir evitoje). Galų gale, mano puslapyje vis gamybos eiga parašyta - pasiskaitykit, supraskit kas kaip (žinios yra didžiausias turtas) ir be problemų pasidarysite kitą.


Ir dar smulkmenėlė. Tas steperis tikrai nėra "didelis". 4x4x2,5 cm (su plokšte). Vien patogiai išdėstyta mygtukų krūva užims tikrai daugiau priekinės prietaiso panelės ploto, o sukamo reguliatoriaus vis tiek reikės, taigi dar papildomas plotas. O ir storio tai užimtų minimum 1,5 cm. Žinau, nes dariau.
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 02:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
circuit rašo:
Mjo.


Nu blin tai ka daryt, jei lietuviskas elektroninis gyvenimas toks!
(kad iskelia nemazai dilemu ir abejoniu)

circuit rašo:
Taip pat ir mėlyni led'ai purkštukuose...


Va, jau visai pasirodo atsilikau nuo mados sauksmo. Embarassed
Nieko, dabar zinosiu!

circuit rašo:
Dėl enkoderio. Diskutuojat čia apie viską, bet ar kilo kam nors klausimas: o kokia alternatyva? Reikia tik vieno vieneto, be jokių planų tiražuoti.


Ten, zemiau. Arrow

circuit rašo:
Man jo savikaina gavosi apskritas nulis plius kelios sugaištos valandos. Sugalvojau ko noriu ir pasidariau. Tai kur čia problema? A, supratau! Problema tame, kad jūs, vargšai, negalite šio mano "projekto" nukopijuoti, nes nei tokį steperį gausite, nei norite tuos 17 Lt čipui išleisti. Bet žinote ką? Man tai mažiausiai rūpi, nes daiktą dariau sau. Kai darysiu jums - rasite parduotuvėje (kaip nutiko su maketinėmis plokštelėmis, parduodamomis lemonoje ir evitoje). Galų gale, mano puslapyje vis gamybos eiga parašyta - pasiskaitykit, supraskit kas kaip (žinios yra didžiausias turtas) ir be problemų pasidarysite kitą.


Taigi va jei daiktas darytas tik vienas ir tik "sau", tai kokia tikimybe kazkam kitam atsirasti butent tokiose pat (subjektyviose) aplinkybese ir pasinaudoti isdestyta patirtim?
Ir tada prasme aptarinejimo ir deliojimo i puslapius tokiu pavyzdziu, kurie labai tiketina niekada daugiau (butent tokiame pavidale - antraip tai jau bus kitas ir kitoks atvejis) nepasikartos?

circuit rašo:
Ir dar smulkmenėlė. Tas steperis tikrai nėra "didelis". 4x4x2,5 cm (su plokšte). Vien patogiai išdėstyta mygtukų krūva užims tikrai daugiau priekinės prietaiso panelės ploto, o sukamo reguliatoriaus vis tiek reikės, taigi dar papildomas plotas. O ir storio tai užimtų minimum 1,5 cm. Žinau, nes dariau.


O, grizom prie techniniu aspektu, paciu laiku.
Gerai, siulau alternatyva(s).

1. Trys mygtukai, vidurinis analogiskas esamam, kiti du - viens "i kaire", kits "i desine".
Bet kurio pirmas paspaudimas iskviecia meniu (jei jo jau nera), tolesni soniniu mygtuku paspaudimai arba laikymas nuspaustu eina per meniu atitinkamai kairen-desinen.
Jei laikoma >1s, automatiskai isijungia "antra pavara", su kuria ejimas per meniu punktus pagreiteja N kartu.
(visa tai jau MK programos reikalas)

Visas encoderis tokiu budu - 3 mygtukai be jokiu steperiu ir mikriu po 17 lt. ir butinumo ardyti steperi ir pjaustyti steperio guolius.
(na gal tik buratinisko madingo ponto "su sukikliais" cia butu maziau, bet tai jau kitas klausimas)

2. Jei 1 atvejis pasirodys per daug painus (na su tais greicio auto-perjungimo intervalais, ar tai vartotojui, ar tai MK programeriui), statom po 2 mygtukus i kiekviena puse salia centrinio - su greiciais 1x ir Nx atitinkamai, toliau viskas kaip ir variante 1.

Visas enkoderis tokiu budu - 5 mygtukai, kiti skirtumai analogiski jau minetiems.

3. Na o mano (svajoniu) variantas butu toks - papildomi 4 mygtukai isdestomi ne 2, o 4 kryptim (ne tik kairen-desinen, bet ir aukstyn-zemyn), toliau veikimas kaip variante-1, tik meniu jau galima daryti ne "eileje" (tas 200 poziciju viena paskui kita), o "plokstumoje" kaip kvadrata pvz. 15*15 (ar jei patogiau - staciakampi su kitokiom krastinem)
tokiu atveju norint patekti vienu tolimiausiu marsrutu sakykim is 48 poz i 152 reikes pereiti ne apie 100 tarpiniu poziciju, o tik apie 15 (pvz. 48-49-50-60-70-80-90-100-110-120-130-140-150-151-152), o jei ekranas leidzia - tai ir visa meniu struktura taip zymiai geriau matytusi, gerokai palengvindama operatoriaus darba.


Jei kam kaip ir man teko dirbti kad ir su sovietiniais G4-153 ir panasiais signalu generatoriais, tai ten valdymas irgi padarytas panasiai, tik vietoj soniniu mygtuku vienas tolyginis potencas, todel po jo reikalingi 4 komparatoriai dekoduoti po 2 greicius i kiekviena puse, bet tam tai jau ir 1 korpusas LM339 tinka - maziau lito, ir gatavi visi 4 isejimo signalai, be jokiu papildomi vargu MK programeriui.


P.S. Visai nenoriu teigti, kad mano variantai geresni, jie tiesiog kitokie - cia juk buvo klausiama del alternatyvu.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 02:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
O, svarbiausia pamirsau:

circuit rašo:
Siunčiu tokius žmones toliau nuo savęs ir viskas.


100.000% palaikau, ir kitiems siulau prisijungti pagal galimybes.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 02:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aprase zmogus savo projekta. Siulau Jums padaryt savo ir aprasinet. Tada mes ateisime sudais papilt Smile Gal tiesiog reiktu neskaityt tokiu projektu ir tiek?
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 02:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Socrates rašo:
Aprase zmogus savo projekta.


Puiku, o mes ji ivertinom, pagal savo supratima.
Ar tikimasi buvo kazko kito?

Socrates rašo:
Siulau Jums padaryt savo ir aprasinet.


Jau cia auksciau pakankamai issamiai isdesciau priezastis, del kuriu kritiskai vertinantis situacija zmogus (laikau save tokiu) labai retai kada matys prasme musu realijose kazka aktyviai daryt siulomu pasirinkimu ribose (nes tiesiog sudo malt nesinori), o tuo labiau tai dar ir aprasinet visa tai cia, kad:

Socrates rašo:
Tada mes ateisime sudais papilt Smile


Nes tikrai tikiu, kad dauguma cia tik ta ir sugebes, ir kas blogiausia - neypatingai objektyviai.
(jei jau kartais uzsimirso, pasikartosiu - mano manymu tai lameriu forumas, bent jau >90%)

Socrates rašo:
Gal tiesiog reiktu neskaityt tokiu projektu ir tiek?


Tai va tais kitais >90% atveju cia butent taip ir darau.
Kolegos circuit darbai - deja reta isimtis, ir mano supratimu tokiais atvejais kritika yra naudingesne, nei daugumos vietiniu grazbyliautoju (kazkodel vadinanciu save "elektronikais"), liaupses, kurios tik sukelia ir didina iliuzijas apie tai, kad ir taip viskas labai gerai.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 03:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vytautas55
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na nesuprantu, kas čia kur yra blogai?
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 03:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
vytautas55 rašo:
na nesuprantu, kas čia kur yra blogai?
Jus, nesate eruditas Very Happy
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 03:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vytautas55 rašo:
na nesuprantu, kas čia kur yra blogai?


Nesu tikras, kad teisingai supratau klausima, bet atsakysiu taip, kaip supratau:

Jei kazkas yra sakykim 90% tobula, tai toliau yra prasme aptarinet ne tuos 90%, o likusius 10.

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 15:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
RVRSS rašo:
1. Trys mygtukai, vidurinis

Prisipažinsiu - toliau neskaičiau, pratęsiau nuo 3 punkto..

Citata:
3. Na o mano (svajoniu) variantas butu toks - papildomi 4 mygtukai isdestomi ne 2, o 4 kryptim

Čia irgi toliau neskaičiau..
Tipo, siūlai taip?
http://circuit.lt/?page=image&section=projektai/a03/project&img=keys.bot&type=2
Kaip jau matai - padaręs buvau. Įsivaizduok save šioje situacijoje: groja muzika ir suskamba tavo mobilus telefonas. Ką darai? pasilenki prie stiprintuvo ir ieškai teisingo mygtuko? O jeigu pas tave lankosi draugai, giminės ar sugyventinė? Kaip jiems įveikti tavo aparatūros gudrybes? Plius, kiek laiko užima tas visas mygtukų maigymas?
O kai tėra vienintelė rankenėlė, ABSOLIUČIAI VISI iki vieno sugebės operatyviai patildyti garsą.
Kodėl apple gaminiai taip išpopuliarėjo (ne tik dėl reklamos)? Todėl, kad jų valdymas yra ypatingai paprastas.

Aš tuos variantus su mygtukais jau apgalvojau ir išsibandžiau ir perėjau į kitą lygį (angliškai gerai skamba: "moved on"). O tu man dabar vėl siūlai grįžti...


Ir dar kartą noriu pasakyti, kad savo puslapyje nededu ir niekada nedėsiu projektų, kuriuos galima nukopijuoti 1:1. Mano puslapis yra informacinio pobūdžio, o ne pilnai sukramtytų diplominių darbų ar šiaip projektų, kuriuos galėtų kopijuoti ir pardavinėti visiški idiotai.
Aprašydamas projektus dalinuosi savo mintimis ir idėjomis. Šiuo atveju idėja aiški, o iš schemos puikiai matosi ir veikimo principas. Jeigu tau to nepakanka, tada atleisk, šis darbelis ne tau (čia turėjo nuskambėti labai užjaučiančiai).
Sakydamas "tau" turiu galvoje mases, neįsižeisk.
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 16:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Pritariu circuit. Toks valdymo budas yra ypac patogus. Tevuko masinoje KENWOOD magikeje yra ratukas, bet ten greiciau koks mechaninis, kaip ir tarp mouse'u scroll buttun'as, na kazkas tokio panasaus. Ir istikruju tai labai geras dalykas. O tie durni aukstyn zemyn ir i sonus anologiniai stickai greitai pareina, tiek telefonuose, tiek magese.
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 16:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Andriuha
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dristu itarti, kad RVRSS koks rasytojas busit? Sakau gal reikes kreiptis pagalbos kai koki darba aprasyti teks.. Very Happy
O Saruno vietoj, tai ramiai ignoruociau sia, bei panasaus turinio temas. Maziau galva skaudes nuo bereikalingu minciu. Taip sakant, tegul "sunis" loja, o as einu toliau savo keliu Wink

_________________
Kam man daug žinoti? Jei daugiau žinau, tai daugiau ir užmirštu. O jei mažiau žinau, tai mažiau užmirštu. O jei mažiau užmirštu, vadinasi daugiau žinau.
 Garso reguliatorius su paspaudimu
PranešimasParašytas: 2010 01 02, 17:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jei griztam prie enkoderio tai RVRSS tu be reikalo peiki sita ideja.
Ir cia mazai rysio su valstybiniais konkursais ir naujuju lietuviu užgaidomis.

tokie pazenge megejai kaip mes, turi daug visokio neįkainuojamo slamsto. pas mane pvz visa deze zingsniniu ir kitokiu mazu varikliu tai cia labai gera ideja kur juos panaudoti.

Dabar turbut darysiu virtuvei taimeri tai ko gero panaudosiu sita metoda, nes atrodo nieko patogesnio padaryti neimanoma,
nu nebent potenciometra ideciau bet su juo tikslumas nekoks.

FDD varikliai sakycisu tam reikalui gana gerai tinka, nors zingsiu ir kiek mazoka.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama