Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 15:36. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pastabos ir pageidavimai » Rašykime lietuviškai
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 13
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 28, 22:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Na, gal kiek pro šalį ir šiaip nevietoj, bet aptikau tokį linką, kurį labai primygtinai siūlyčiau pasiskaityti įmantrios rašliavonės autoriams:
kayjp atjprast njuoa tjokya rashjeemo?

Tikiuosi, kad bent procentui dašils.. O jei nedašils, tai .. nežinau.
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 28, 23:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rašiau jau apie tai. Žirniai į sieną.
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 28, 23:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O jeigu prisijungiant reikėtų ištaisyti paskutinio pranešimo klaidas. Na, nebūtinai visas, bet kad rašantysis žinotų, kad už klaidas reikės gaišti savo laiką.
Tik kaip tai realizuoti.
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 29, 01:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
http://up.on.lt/rasiba

http://dooo.domenas.net/cloo/?p=30

Smile
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 29, 10:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
heh, on.lt net linkas su klaida.. Mr. Green rasyba Wink
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 29, 10:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Siūlyčiau neatsakinėti į klausimus, kuriuose yra neraštingumo požymių. Žinoma, kiekvienam gali pasitaikyti ne tą klavišiuką paspausti, bet jei klaidos aiškiai gramatinės, tai ignoruokime ir viskas.
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 29, 11:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
diodas
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
circuit - skaityk įdėmiai, ir klaidų nebus Wink

"Kadangi sunku suprasti, kada lietuviu kalboje balsiai turi buti ilgi, kada trumpi, tai siekiant apginti lygias pilieciu teises, raide „y“ naikinama is lietuviskos abeceles – vietoje jos bus rasoma „i“."

Rašyba >> Rašiba.
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 29, 14:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
o man dzin Exclamation , ar yra gramatiniu kaidu, ar ne .. man svarbu suvokti minti ir kad ji butu teisiklingai suformuluota(pats esu fizikinio/matematikinio proto sudejimo zmogus, ir kartias i ta SMULKMENISKA gramatika nekreipiu demesio, jei mintis tinkamai suformuluota) .. o jei jau tokiek priciziski, tai ir kalbos kulturturos patys laikykites, viso leksikono, sintakses bei kitu rashybos/vartosenos ypatumu .... net patys moderai, kiek kartu esu pastebejes(tame tarpe ir temos autosrius), su klaidom rasho ... Exclamation
O pats as- bendrauju ineto paltybese 4 kalbom, ir kiekvienos kalbos stilistika, sintaksika, leksika neiziuresiu ir uziknisu shift+alt klavishu kombinacija zmingioti ir t.t. .... , o kad forume "lotynica" vartojama be lietuviskuju balsiu, priebalsiu, mano supartymu,- nieko stebetino, nes cia zmones renkasi savo idejomis/ziniomis pasidalinti, ir nori daryti ta kuo operatyviau ... Dauguma juk varotoju pripratusi qwerty vartoti be "ąčęėįšųūž "....



Ir apibendrintai - tai beprasme tema ...

Bet vieno visgi noreciau:

Forumieciai, mokinkites formuluoti teisingai savo mintis !!!!



O seip, siame forume nepamaisytu nedidelis menines saviraiskos skyrelis, kuriame galetumeme diskutuoti apie muzika, poezija, mena ir kita- ten as mielai maloneciau rashyti pagal visus kanonus !, o cia - nizacto Razz Cool



P.P.S o vat tuos, kurie rasho fyfuoniskai, t.y. j vartoja vietoj i, w vietos u ir t.t., tai tokius siulyciau ispeti Rolling Eyes (y) vien tas, madingu patapes, "AchioOoookazzzZ" vertas LRBK Twisted Evil Laughing


Paskutinį kartą redagavo Dmitrij, 2007 03 29, 15:28. Redaguota 2 kartus(ų)

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas ne atleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 29, 15:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Contax rašo:
Siūlyčiau neatsakinėti į klausimus, kuriuose yra neraštingumo požymių. Žinoma, kiekvienam gali pasitaikyti ne tą klavišiuką paspausti, bet jei klaidos aiškiai gramatinės, tai ignoruokime ir viskas.

taip beignoruodamas, ziurek, kad pats ne butum ignoruojamas .... zmones reikai ne ignoruoti, o aiskinti jiems ... ,o jei kas ko nesupranta, tai vizi mes turime savuju priciudu. Tikrai zinau, kad tu turi savu priciudu, kuriu aplinkiniai nesupranta, bet jie taves ne ignoruoja, tad ir kitam ne linkek, ko paties sau ne linki ... cia psihologijos, filosofijos ismanyti nereikai.

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas ne atleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 31, 14:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ne visi mes esame lietuvių gramatikos ąsai.
Esmė tame, kad forumas tampa panašus į IRC diskusijų log'ą - pranešimai be didžiųjų raidžių pradžioje ir nesibaigia kableliu, pusei forumo neegzistuoja lietuviška abėcėlė, kableliai, atsiranda tokios raidės kaip w.
Dėl lietuviškos abėcėlės galime ginčytis be pabaigos, bet aš esu tikras, kad tai turėtų būti privalomas dalykas, nes:
1. paprasčiau su paieška - nereikia kelis kartus kartoti paieškos kaitaliojant lietuviškų ir lotyniškų raidžių atitikmenų kombinacijos;
2. neretai lietuviškos raidės keitimas lotynišku atitikmeniu pakeičia ir žodžio prasmę, dėl ko kartais tenka šifruoti sakinį.
Su kableliais taip pat problema - skyryba, kad ir ne ideali, bet reikalinga suskirstyti sakinius ir visą tekstą į logines dalis ir tik tada galima greitai suprasti teksto esmę.

Dmitrij rašo:
kad forume "lotynica" vartojama be lietuviskuju balsiu, priebalsiu, mano supartymu,- nieko stebetino, nes cia zmones renkasi savo idejomis/ziniomis pasidalinti, ir nori daryti ta kuo operatyviau ... Dauguma juk varotoju pripratusi qwerty vartoti be "ąčęėįšųūž "....

Kokį ryšį su žinių ir idėjų dalinimosi sparta turi lietuviškos raidės? Mano nuomone, gali turėti tik neigiamą, nes kai kurie, tarp jų ir aš, kartais nesivargina šifruodami arba pasitikslina ko klausiama arba išvis neatsako, ir tik veltui gaištamas brangus laikas. Jei turi galvoje tai, kad su lietuviškomis raidėmis rašyti ilgiau užtrunka, tai pasakyk koks skirtumas spausti "s" ar per keletą centimetrų nuo jos esančią "š" raidę? Greitai rašyti reikia mokytis ir tai nėra kažkokia utopija.

P. S. tiems, kuriems sunkiai sekasi su rašyba, pinasi pirštai: įsirašykite savo mėgiamos naršyklės rašybos tikrinimo plugin'ą (Firefox tikrai turi lietuviškos rašybos žodyną - pats naudoju) - formose rodo klaidingus žodžius ir galima be problemų juos ištaisyti.
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 31, 15:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Manau,kad tema pernelyg sureiksminta,pritariu Dmitrij,kad svarbiausia cia-keitimasis informacija.Beje ,yra ir techniniu problemu-man,,laptopa" padovanojo is Anglijos-kaip rasyti lietuviskai Question
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 31, 18:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gnt73 rašo:
Manau,kad tema pernelyg sureiksminta,pritariu Dmitrij,kad svarbiausia cia-keitimasis informacija.Beje ,yra ir techniniu problemu-man,,laptopa" padovanojo is Anglijos-kaip rasyti lietuviskai Question

Drįsiu prieštarauti, nes aš visiškai nepritariu Dmitrijui:
1. Suprantu, kitataučiams (ta prasme ne lietuviams) yra gan sunku susigaudyti kur ten kokias nosines rašyti - gerai, jei jum TIKRAI sunku, rašykite be jų. Bet būkite malonūs bent persiskaitykite savo tekstą prieš siųsdami pranešimą - Dmitrijaus tekstas dažniausiai būna toks jovalas, kad jį dažniausiai tiesiog praleidžiu. Yra forume toks "rodman", rusas berods, rašo su lietuviškom raidėm - žinoma pasitaiko klaidų, bet žmogus stengiasi, mokosi valstybinės kalbos, už ką jis nusipelno didelės pagarbos. Nebūkit zanūdos, šitaip besispyriodami taip ir neišmoksite rašyti.
2. Mano laptopas ir visų kitų kompų klaviatūros taip pat neturi lietuviškų simbolių - na ir kas? Turint noro prie to priprantama per kelias dienas.
3. Pats taip pat dažnai darau gramatines klaidas - mokykloje gramatika nebuvo mano stiprioji pusė, tiksliau tai iš vis nebuvo mano pusė. Bet tokiems kaip aš yra sukurtos programos, kaip kad minėjo kolega assembled, kurios įskiepijamos į populiariausias naršykles (Firefox/Opera) ir padeda išvengti "skubėjimo klaidų". Taip pat dažnai pasigirsta pasiteisinimai "mano kompe nėra lietuvių kalbos" ir panašiai - baikit juokus, "įsidėti" tą "kalbą" užtrunka vos kelioliką sekundžių.
4. Taisyklingai lietuviškai rašantis žmogus atrodo protingesnis (nes taip ir yra) ir pelno didesnį autoritetą. Čia ne aš sugalvojau, taip jau yra. O ir šiaip čia turėtų būti paskatinimas jums, švepliai.

Kaip jūs manote kodėl aš mažai ką komentuoju/atsakinėju žalių, garso aparatūros, akustikos ir panašiuose skyriuose? Nes man sunku skaityti! Kodėl aš turiu narplioti jūsų jovalus ir gaišti savo laiką?

P.S. rimtose forumų/google paieškose automatiškai įtraukiami ir švepli paieškos rezultatai. Bet šiam forumui tai negalioja.
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 31, 18:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vipix
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Del manes rasykit sveplai, varykit sms stiliumi, bet, del Dievo meiles, DEKIT SKYRYBOS ZENKLUS!

O seip, labai pritariu Dmitrij.

_________________
Akis už akį, postas už postą!!
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 31, 18:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Profix
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aš už lietuvišką rašliavą! O jei jau taip sunku/nesiseka kabinti nosines tai bent jau dėl kablelių pasistenkit, nes tikrai, kai kurių postų visiškai nesuprantu, dėl ko yra sunku pagelbėti žmonėms.
 Rašykime lietuviškai
PranešimasParašytas: 2007 03 31, 19:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Edga
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aš 100% palaikau circuit. Skaityti taisyklingai parašyta tekstą daug maloniau, smagiau ir atrodo rimčiau. Aš pats seniau rašiau belekaip, bet dabar stengiuosi rašyti lietuviškai. Pradžioje buvo sunku, pamiršdavau nosines, bet dabar viskas normaliai. Smile
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama