Elektronika.lt
 2025 m. balandžio 3 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2025 04 03, 02:24. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Mažos eigos garsiakalbiai
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 11
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Mažos eigos garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2024 09 26, 07:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
fiedzia
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
https://www.audiokomponentai.lt/products/heco-182/magnat-150/magnat-transpuls-1500-4214
Sakyčiau įspūdingos kolonėlės už 450 eurų kainą. Tik užkliuvo, kad žemadažnis yra mažos eigos. Tai rimtas trūkumas ar galima ignoruoti? Gal tai labiau priklauso nuo paduodamos galios?
 Mažos eigos garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2024 09 28, 10:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
maza eiga yra pliusas o ne trukumas. SUmazina daugybe iskraipymu. Didele eiga vartojama is bedos, nes kitaip neimanoma atkurti zemu dazniu su mazais garsiakalbiais.
 Mažos eigos garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2024 09 28, 12:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari raso:...Didele eiga vartojama is bedos.....


Stipriai klystate. Didele eiga vartojama ne is bedos, o todel, kad tas garsiakalbis kitaip nesugeba atkurti vadinamus "zemus" daznius.
Jis dirba kaip automobilio variklio stumoklis.
Siais laikais tokie garsiaklbiai daugiausiai dominuoja buitineje akustikoje.
Kalbeti apie normalius zemus daznius su tokiais garsiakalbiai - jau nekyla joks noras. Tokiu garsiakalbiu isgautas garsas - tai paprasciausiai girdimo garso baubimas.
 Mažos eigos garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2024 09 28, 15:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
welvytas rašo:
Mari raso:...Didele eiga vartojama is bedos.....


Stipriai klystate. Didele eiga vartojama ne is bedos, o todel, kad tas garsiakalbis kitaip nesugeba atkurti vadinamus "zemus" daznius.

Tai ir yra is bedos.
Dideliu diametru karsiakalbiai atkuria zemus normaliai.
 Mažos eigos garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2024 09 28, 16:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari raso:....Dideliu diametru garsiaklbiai atkuria zemus normaliai.



Tai netikslus pasakymas ir esme yra ne tame. Pagrindine priezastis tokiu garsiaklbiu yra ju difuzoriaus gumine pakaba.
 Mažos eigos garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2024 09 28, 19:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
welvytas rašo:
Mari raso:....Dideliu diametru garsiaklbiai atkuria zemus normaliai.



Tai netikslus pasakymas ir esme yra ne tame. Pagrindine priezastis tokiu garsiaklbiu yra ju difuzoriaus gumine pakaba.

visumoje neklysti. bet as galiu ir tave welvytai patikslint Very Happy
geriau dirba "zemi" kai ta "pakaba" buna ne tik kad ne gumine, bet ir daugiau rifliu.
buna dvi rifliuotos membranos. seniau darydavo abi net is kokiu 4 rifliu. ir skambejo "zemi" puikiai. bet vidine mazo diametro. o isorine labai didelio. ir ja reikejo daryt plonesne - kad kompensuot pasipriesinima. ir ji tiesiog greiciau isplysdavo.
na ir kaipo vadada visur - "progresas" nueina i gaminio gaidinima. pradejo "optimizuot" isorine pagrinde. mazino rifliu skaiciu. padare difuzoriu "lankstesni" - kad jis kraipytusi (del to iskraipymai). o paskui isvis pakeite guma ar porolonu. arba membranos dali isformuoja kartone kaip aukstuose. tik siektiek tinklelio ir kliju "uzmeta" Very Happy ar kokio lankstaus plastiko sluoksneli uzpucia.
aplamai kokybiski zemi buna atviro tipo apie serdi, nes jai uzklijuoja centrine skyle gaunasi tokia kaip uzdaro oro kamera. ir kai juda membrana - slegia ora Very Happy ir garso iskraipymai - zemus "duslina". papildomi garsai atsiranda... nu ten skyluciu prigrezioja sonuose is vidaus - bet cia velgi gaidinimas... bet kai atviro tipo - velgi - dulkes renkasi ir pan... vat kai padaro tikrai gerus garsiakalbius - MATOSI - jei zinai kur ziuret Very Happy Very Happy Very Happy
------
as noriu pasakyt kur pigiai gamina, ir pigiai sumokat - buna daug tokiu uzmaskuotu gaidinimu. ne tik garsiakalbiuose, korpusuose irgi. nors ten parametrus pagal kaina isgauna gerus. ir jei namie - kur idealios salygos - sausa, silta, stovintis oras, nera ultravioleto ir pan. nu tai gal ir laikys ir gros pakankamai gerai Very Happy bet koncertiniam naudojimui tokiu "lepiu" kolonkiu niekas neperka. ir kainos ten dideles tiesiog nes gamybos budai bruungus. ten pvz atskiram garsiakalbiui net duoda tokius testavimo lapus. arba esu mates toki dalyka - su partija garsiakalbiu duoda nemokama stiprintuva (ne siaip suda, o ten kilowatu eiles), kad pirkejai galetu pasibandyt Very Happy o cia is foto perka...
----
as siaip manau dar yra labai perspektyvi technologija, kur virpina tiesiog plokste. ir ten atkuria visa garso diapazona tobulai. bet problema - kad ta virpancia plokste "pakabint" elektromagnetiniam lauke - reikia kilowatu eiles energijos . velgi del eigos - del zemu. tai apsiriboja tik aukstuose dazniuose Very Happy Very Happy Very Happy isdirbo kazkoki gaidiska "kompromisini" varianta...
Sad
bet jei energijos turet neribotai (kilowatu eiles) - gal kazkada padarys ir pilnavertes garso kolonkes, jos atrodys plokscios kaip siuolaikinia televizoriai. nu kaip picos deze - kazkas tokio Very Happy ir tada baigsis sitos nesamones "kurie garsiakalbiai geriau skamba".
dazniu juostu isskyrims ir isskaidymas i atskirus kanalus... ir sujungimas garso atkurimo sistemoje... ir pan. briedas
tada visi skambes tobulai. o sitos kolonkes atrodys kaip arkliu amzius...
 Mažos eigos garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2024 09 29, 10:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zamolskis raso:...ir tada baigsis sitos nesamones "kurie garsiakalbiai geriau skamba".



Daugiau maziau tame yra daug tiesos. Kai gamintojai sugalvojo pradeti gaminti garsiakalbius su gumine pakaba - tada ir prasidejo nesamones.
Muzikos tikram garsui nebeliko vietos.
Manau, kad daug kas pamena "AS-90" koloneles kur ne tik zemdaznis buvo su gumine pakaba, bet ir viduriniu dazniu garsiakalbis buvo su gumine pakaba.
Manau, kad durniau sugalvoti jau nebuvo ka.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
KCD2 Mods
Installing KCD 2 Mods, KCD 2 Guides, KCD 2 Cheats
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Characters, GTA 6 News
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama