Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 18 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 18, 15:19. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Elektronika žaliems » Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 22
Pereiti prie Atgal  1, 2
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
PranešimasParašytas: 2023 03 15, 23:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
marcello911
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tasmanian rašo:
jei nori pasizaist zaidi, as siulyciau dar supermamu forume uzduot klausima, tiketina kad ten zinos o jei nori realiai kazka daryt domiesi ir giliniesi, man tik klausimas kaip toks rekupas atsidure pas tave? Kas leme toki pasirinkima?


o kas netaip su tuo rekupu ?
 Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
PranešimasParašytas: 2023 03 15, 23:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Tasmanian
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
kaina uz 400 kubu nasuma 100% galingume
 Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
PranešimasParašytas: 2023 03 15, 23:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
marcello911
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tasmanian rašo:
kaina uz 400 kubu nasuma 100% galingume


šitas drėgmės neišsiurbe, tyliai dirba
 Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
PranešimasParašytas: 2023 03 16, 13:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
fiedzia
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
marcello911 rašo:
Tasmanian rašo:
Visu pirma klausimas " nepigus priedai" nepigus tai 20-5-100 eur?
Be ju rekuperatorius veikia?


plius minus 300eur
Veikia ir be jo, bet negaliu susireguliuot laikmačio ir šeip nepatogu norint greitį pakeisti.
Pulto neturiu, man regis ir nėra belaidzio.
Greičių perjungimo laikmatis kainuoja 10 eurų. Belieka pasirinkti kuriuos naudosite. Schemą gavau kai perjundėjas išklero.

X2 kontaktai:
1 - laisvas/nežinau
2 - žemė. Toliau kontaktai:
3 - pirma jungiklio padėtis
antrai jungiklio padėčiai žemė nepajungta
4 - trečia padėtis
5 - ketvirta padėtis
6 - filtro indikatorius
 Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
PranešimasParašytas: 2023 03 16, 16:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ibanez
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pradekime nuo to, kad rekupo valdymas neturi buti nustatomas pagal laika, o pagal poreiki.
Dregme kyla- rekupas isijungia ant max (pvz i dusa nuejai), dregme nukrenta, isijungia "tylus" rezimas.
Antra, kaip supratau rekupas plokstelinis, musu klimatui netinkamas daiktas (prie minuso uzsals, arba degins elektra kad neuzsaltu), be to isdziovina ora. Jeigu gali, tika pirktas, pasikeisk i rotacini.
Trecia, valdymas is esmes turi buti pagal poreiki. Rekupai paprastai turi input kabeli, per kuri gali paduoti signala kad yra poreikis pakeisti veikimo rezima. Daznai naudojama prijungimui prie gartraukio, rekupas atlieka tik oro padavima, o gartraukis atlieka oro istraukima.

Pats naudoju ENSY InoVent rotacini rekupa, turi wifi valdyma, bet realiai paciam nieko nereikia kistis prie jo veikimo. Pastatytas visada ant medium (50proc) kiekio, kai pajaucia 55% RHD isijungia max rezimas (pvz i dusa nuejai). Paciam is esmes net nereikia jo liesti, nebent labai jau nori pravedinti.
 Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
PranešimasParašytas: 2023 03 16, 17:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
fiedzia
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ibanez rašo:
Pradekime nuo to, kad rekupo valdymas neturi buti nustatomas pagal laika, o pagal poreiki.
Dregme kyla- rekupas isijungia ant max (pvz i dusa nuejai), dregme nukrenta, isijungia "tylus" rezimas.
Antra, kaip supratau rekupas plokstelinis, musu klimatui netinkamas daiktas (prie minuso uzsals, arba degins elektra kad neuzsaltu), be to isdziovina ora. Jeigu gali, tika pirktas, pasikeisk i rotacini.
Trecia, valdymas is esmes turi buti pagal poreiki. Rekupai paprastai turi input kabeli, per kuri gali paduoti signala kad yra poreikis pakeisti veikimo rezima. Daznai naudojama prijungimui prie gartraukio, rekupas atlieka tik oro padavima, o gartraukis atlieka oro istraukima.

Pats naudoju ENSY InoVent rotacini rekupa, turi wifi valdyma, bet realiai paciam nieko nereikia kistis prie jo veikimo. Pastatytas visada ant medium (50proc) kiekio, kai pajaucia 55% RHD isijungia max rezimas (pvz i dusa nuejai). Paciam is esmes net nereikia jo liesti, nebent labai jau nori pravedinti.
Jūs giriate rotacinį, o aš Tenko prokštelinį. Pagrindinis pasirinkimo reikalavimas buvo tas, kad rekuperatorius automatiškai balansuotų ištraukimą-padavimą. Nes ketinau uždarinėti atskirų patalpų kanalus pagal poreikį. Vienam žmogui reikia apie 30m3/val. arba 3 asmenų šeimai 100m3/val. Namas tuo tarpu pas mane 500m3

Nuėjus į dušą nėra reikalo didinti ištraukimą, nes dušą išdžiovins ir nedideliu greičiu, bet per ilgesnį laiką. Dušas pas mane 6m3, o vonia 30m3. Prie 150m3/h ištraukimo, iš virtuvės traukia 120m3/h.

Pakėlus oro temperatūrą iki 23 laipsnių, oro drėgnumas name krenta iki 30 proc. Bet mes namuose palaikoma 20 laipsnių ir oro drėgnumas yra idealus. Radiatoriniam šildymui tai atitiktų 21-22 laipsnių pojūtį. Sūnus, o kai kada ir aš, namuose būnam su maikutėmis. Su rotaciniu jau būtų problemos dėl padidintos drėgmės.

Mano atveju užšalimas neegzistuoja. Prieš eilę metų prieš kalėdas buvo 20 laipsnių šalčio, tai pas mane oro paėmimas buvo 11 kaipsnių šilumos, nes oras paimamas per požeminį vamzdį, kuris vasarą įšyla kai per karčius vėdinamas namas ir jis žemėje dirba kaip akumuliatorius.

Gartraukis pas mane riebalus surenka, bet oro neišmeta.

Aš naudoju 2 greičius. Žiemą dieninis yra 50m3/val ir po darbo 150 m3/val.
 Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
PranešimasParašytas: 2023 03 16, 19:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
fiedzia rašo:

Mano atveju užšalimas neegzistuoja. Prieš eilę metų prieš kalėdas buvo 20 laipsnių šalčio, tai pas mane oro paėmimas buvo 11 kaipsnių šilumos, nes oras paimamas per požeminį vamzdį, kuris vasarą įšyla kai per karčius vėdinamas namas ir jis žemėje dirba kaip akumuliatorius.


va sita vieta gali placiau? kokie gabaritai ir kas ten uzkasta kokiuose gyliuose ir t.t. pas tave? nes realiai uzsalimo problema tik persimeta i paemimo per toki "ortaki" anga. jis apserksnija net ir pusmetris diametro - visiskai aklinai. toks purus serksnas uzsideda. sluoksniais.
nu gal kokiam suliny daryt isurbima, kai atviras vanduo sildo? pakomentuok kas ten pas tave darosi - nes netikiu tiesiog, kad "uzkastas vamzdis" veikia normaliai. kad susildo - tai jo.
ir kaip jame su kondensatais pvz? jei greitai siurbineja - tada nesildosi tiesiog. ner silumos efekto. o kai letai (kad sildytusi) - tada uzserksnija Smile pas mane ten kibirai net stovi - nes kai atsyla priteka balos...
 Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
PranešimasParašytas: 2023 03 16, 20:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
marcello911
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
fiedzia rašo:
marcello911 rašo:
Tasmanian rašo:
Visu pirma klausimas " nepigus priedai" nepigus tai 20-5-100 eur?
Be ju rekuperatorius veikia?


plius minus 300eur
Veikia ir be jo, bet negaliu susireguliuot laikmačio ir šeip nepatogu norint greitį pakeisti.
Pulto neturiu, man regis ir nėra belaidzio.
Greičių perjungimo laikmatis kainuoja 10 eurų. Belieka pasirinkti kuriuos naudosite. Schemą gavau kai perjundėjas išklero.

X2 kontaktai:
1 - laisvas/nežinau
2 - žemė. Toliau kontaktai:
3 - pirma jungiklio padėtis
antrai jungiklio padėčiai žemė nepajungta
4 - trečia padėtis
5 - ketvirta padėtis
6 - filtro indikatorius


Čia jūs apie toki pat rekuperaturių kalbate ?
galite numesti linką kur rasti tuos perjungėjus ?
 Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
PranešimasParašytas: 2023 03 16, 21:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
fiedzia
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
marcello911 rašo:
fiedzia rašo:
marcello911 rašo:
Tasmanian rašo:
Visu pirma klausimas " nepigus priedai" nepigus tai 20-5-100 eur?
Be ju rekuperatorius veikia?


plius minus 300eur
Veikia ir be jo, bet negaliu susireguliuot laikmačio ir šeip nepatogu norint greitį pakeisti.
Pulto neturiu, man regis ir nėra belaidzio.
Greičių perjungimo laikmatis kainuoja 10 eurų. Belieka pasirinkti kuriuos naudosite. Schemą gavau kai perjundėjas išklero.

X2 kontaktai:
1 - laisvas/nežinau
2 - žemė. Toliau kontaktai:
3 - pirma jungiklio padėtis
antrai jungiklio padėčiai žemė nepajungta
4 - trečia padėtis
5 - ketvirta padėtis
6 - filtro indikatorius


Čia jūs apie toki pat rekuperaturių kalbate ?
galite numesti linką kur rasti tuos perjungėjus ?
Šį aprašymą man atsiuntė Tenko į paštą
 Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
PranešimasParašytas: 2023 03 16, 21:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
fiedzia
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
zamolskis rašo:
fiedzia rašo:

Mano atveju užšalimas neegzistuoja. Prieš eilę metų prieš kalėdas buvo 20 laipsnių šalčio, tai pas mane oro paėmimas buvo 11 kaipsnių šilumos, nes oras paimamas per požeminį vamzdį, kuris vasarą įšyla kai per karčius vėdinamas namas ir jis žemėje dirba kaip akumuliatorius.


va sita vieta gali placiau? kokie gabaritai ir kas ten uzkasta kokiuose gyliuose ir t.t. pas tave? nes realiai uzsalimo problema tik persimeta i paemimo per toki "ortaki" anga. jis apserksnija net ir pusmetris diametro - visiskai aklinai. toks purus serksnas uzsideda. sluoksniais.
nu gal kokiam suliny daryt isurbima, kai atviras vanduo sildo? pakomentuok kas ten pas tave darosi - nes netikiu tiesiog, kad "uzkastas vamzdis" veikia normaliai. kad susildo - tai jo.
ir kaip jame su kondensatais pvz? jei greitai siurbineja - tada nesildosi tiesiog. ner silumos efekto. o kai letai (kad sildytusi) - tada uzserksnija Smile pas mane ten kibirai net stovi - nes kai atsyla priteka balos...
Jau buvau čia aprašęs, bet man jį ištrynė ar kažkaip dingo. Taip ir nesupratau.

Padaryta iš Wavin geltonų lauko kanalizacijos vamzdžių d160. Gavau savo laiku wavino patikinimą, kad oras iį jo tinkamas. Kvapas truputį gal ir jautėsi pirmais metais...
vamzdžiai po žeme iki 2m gylyje. Iš vienos pusės ateina 2 po 18m, tarp kurių metras. Iš kitos pusės 2 x 12m. Po 5 metų naudojimo buvau atidaręs įvadą name - vamzdžiai buvo visiškai švarūs ir jokio kondensato. Bet pas mane išjungtas rekuperatorius vistiek traukia 50m3/val. Ir iiš kur gali būti kondensatas, jeigu oras šildomas? O va išmetime kondensatas formuojasi, bet varvekliai nesusidaro, nes išmetamas šiltas oras. Ledas formuojasi ant žemės.

Vasarą oras paimas tiesiogiai ir karštomis dienomis šiek tiek vėsinasi, įšildydamas žemę. Bet taip keliais laipsniais namas vėsta.

Dar galima daryti 2 kanalizacijas. Dušą nukreipti ant požeminio kolektoriaus, o plautuves, klozetus, indaploves į fekalą.

Na ir dar pridėsiu, kad pas mane grežinio geoterminis. Šią vasarą ketinu statytu papildomą cirkuliacinį siurblį gringims. Vasarą, kai gamins karštą vandenį, vienas cirkuliacinis šildys karštą vandenį, o kitas lygiagrečiai grindų termofikatą suks per grežinio glikoliui pastatytą šilumokaitį, Tuomet grežinioglikolis bus šildomas grindų termofikatu, o grindys bus vėsinamos grežinio glikoliu kol bus gaminamas karštas vanduo. Tik turiu nuogastavimų ar padidėjęs cirkuliacinių galios naudojimas neįtakos automatikos.
 Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
PranešimasParašytas: 2023 03 17, 14:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ibanez
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
fiedzia rašo:
zamolskis rašo:
fiedzia rašo:

Mano atveju užšalimas neegzistuoja. Prieš eilę metų prieš kalėdas buvo 20 laipsnių šalčio, tai pas mane oro paėmimas buvo 11 kaipsnių šilumos, nes oras paimamas per požeminį vamzdį, kuris vasarą įšyla kai per karčius vėdinamas namas ir jis žemėje dirba kaip akumuliatorius.


va sita vieta gali placiau? kokie gabaritai ir kas ten uzkasta kokiuose gyliuose ir t.t. pas tave? nes realiai uzsalimo problema tik persimeta i paemimo per toki "ortaki" anga. jis apserksnija net ir pusmetris diametro - visiskai aklinai. toks purus serksnas uzsideda. sluoksniais.
nu gal kokiam suliny daryt isurbima, kai atviras vanduo sildo? pakomentuok kas ten pas tave darosi - nes netikiu tiesiog, kad "uzkastas vamzdis" veikia normaliai. kad susildo - tai jo.
ir kaip jame su kondensatais pvz? jei greitai siurbineja - tada nesildosi tiesiog. ner silumos efekto. o kai letai (kad sildytusi) - tada uzserksnija Smile pas mane ten kibirai net stovi - nes kai atsyla priteka balos...
Jau buvau čia aprašęs, bet man jį ištrynė ar kažkaip dingo. Taip ir nesupratau.

Padaryta iš Wavin geltonų lauko kanalizacijos vamzdžių d160. Gavau savo laiku wavino patikinimą, kad oras iį jo tinkamas. Kvapas truputį gal ir jautėsi pirmais metais...
vamzdžiai po žeme iki 2m gylyje. Iš vienos pusės ateina 2 po 18m, tarp kurių metras. Iš kitos pusės 2 x 12m. Po 5 metų naudojimo buvau atidaręs įvadą name - vamzdžiai buvo visiškai švarūs ir jokio kondensato. Bet pas mane išjungtas rekuperatorius vistiek traukia 50m3/val. Ir iiš kur gali būti kondensatas, jeigu oras šildomas? O va išmetime kondensatas formuojasi, bet varvekliai nesusidaro, nes išmetamas šiltas oras. Ledas formuojasi ant žemės.

Vasarą oras paimas tiesiogiai ir karštomis dienomis šiek tiek vėsinasi, įšildydamas žemę. Bet taip keliais laipsniais namas vėsta.

Dar galima daryti 2 kanalizacijas. Dušą nukreipti ant požeminio kolektoriaus, o plautuves, klozetus, indaploves į fekalą.

Na ir dar pridėsiu, kad pas mane grežinio geoterminis. Šią vasarą ketinu statytu papildomą cirkuliacinį siurblį gringims. Vasarą, kai gamins karštą vandenį, vienas cirkuliacinis šildys karštą vandenį, o kitas lygiagrečiai grindų termofikatą suks per grežinio glikoliui pastatytą šilumokaitį, Tuomet grežinioglikolis bus šildomas grindų termofikatu, o grindys bus vėsinamos grežinio glikoliu kol bus gaminamas karštas vanduo. Tik turiu nuogastavimų ar padidėjęs cirkuliacinių galios naudojimas neįtakos automatikos.



Gal tu geriau nusipirk ta valdymo moduli ir tiek Very Happy

Pagal tavo setupa matosi, kad pats nori viska daryti paciu sudetingiausiu keliu. Vedinimas per pozemini vamzdyna (pirma karta toki dalyka girdziu, gal ir veiksminga, bet kokios investicijos tiek groviu prikasti? gal tiosiog reikejo rotacini rekupa pasiimti ir tiesiai butu i lauka).

Nori daryti visokius cirkuliacinius siurblius is geoterminio grezinio. O silumos siurblys negali tiesiog saldyti?Ar tam pusvalandziui truksta saldymo kai boileris sildomas? Kuo daugiau komponentu sistemoje, tuo mazesnis patikimumas..
 Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
PranešimasParašytas: 2023 03 18, 15:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
fiedzia
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ibanez rašo:
Gal tu geriau nusipirk ta valdymo moduli ir tiek Very Happy

Pagal tavo setupa matosi, kad pats nori viska daryti paciu sudetingiausiu keliu. Vedinimas per pozemini vamzdyna (pirma karta toki dalyka girdziu, gal ir veiksminga, bet kokios investicijos tiek groviu prikasti? gal tiosiog reikejo rotacini rekupa pasiimti ir tiesiai butu i lauka).

Nori daryti visokius cirkuliacinius siurblius is geoterminio grezinio. O silumos siurblys negali tiesiog saldyti?Ar tam pusvalandziui truksta saldymo kai boileris sildomas? Kuo daugiau komponentu sistemoje, tuo mazesnis patikimumas..
Medziagos kainuotu apie 5600 EUR su PVM. Uzsakant paskaiciuotume tiksliau.
I komplekta ieitu kompresorius, automatika ir jutikliai su siurbliu. Papildomai kainuotu montavimas, montuotoja rekomenduotume.

PATIKSLINIMAS

Nežinau kokia esama sistemos instaliacija yra pas jus ir kokio lygio automatika valdo visą sistemą. Tačiau norint aktyvinti šaldymo funkciją, reikalinga visa automatika kurią ankščiau jums išdėstė Arūnas (BKM,MM,BM,WPM-1 valdikliai).

Galiu detalizuoti kas įeina į BKM modulį (jis yra privalomas):
surenkamas įrenginys, sudarytas iš šilumos izoliacijos plokščių
plokštelinis šilumokaitis ir hidraulika,
3 krypčių maišymo vožtuvas, sieninis laikiklis, apdaila
ABS danga, tvirtinimo rinkinys ir
srauto temperatūros jutiklis.
įskaitant sieninį pagrindą BM valdymo moduliui, maišytuvo modulį MM
3 krypčių perjungimo vožtuvas
rasos taško monitorius, montuojamas ant vamzdžio

Jeigu jus jau turite WPM-1, BM,MM,BKM valdiklius (pilnus komplektus), tada automatika jau daugiau mažiau gali komunikuoti ir valdyti jūsų sistemą. Bet siurbliuko papildomo vis tiek reikės kad cirkuliaciją sukurtų.

Valdymas taimeriu kaip jūs sakote jau yra valdikliuose (BKM,MM,BM,WPM-1). Tiesiog tai valdymas ne taimeriu, o užduotomis laiko programomis, kurias reikia suprogramuoti.

Sistema veikti be rasos taško jutikliu žinoma gali, galima užtrumpinti kontaktus ir t.t Bet tokiu atveju gamintojas ir įrangos pardavėjas neatsako už sistemos sklandų veikimą ir garantijas.
 Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
PranešimasParašytas: 2023 03 18, 16:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Tasmanian
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Reiktu pasikartot fizikos kursa ir prisimint kad siluma kyla i virsu, taigi sildom nuo grindu, saldom nuo lubu
 Prašau pagalbos dėl rekuperatoriaus
PranešimasParašytas: 2023 03 18, 18:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
fiedzia rašo:
vamzdžiai po žeme iki 2m gylyje. Iš vienos pusės ateina 2 po 18m, tarp kurių metras. Iš kitos pusės 2 x 12m. Po 5 metų naudojimo buvau atidaręs įvadą name - vamzdžiai buvo visiškai švarūs ir jokio kondensato. Bet pas mane išjungtas rekuperatorius vistiek traukia 50m3/val. Ir iiš kur gali būti kondensatas, jeigu oras šildomas? O va išmetime kondensatas formuojasi, bet varvekliai nesusidaro, nes išmetamas šiltas oras. Ledas formuojasi ant žemės.

.

as biski nesupratau, o kaip padaryta tie vamzdziu galai kur islenda i lauka? pakasta vamzdis tai aisku. isknisai transeja ir suguldei Smile (pvz suguldymo nuolydis yra koks pas tave, i kuria puse - gal tu nematai kad kaupiasi vanduo nes islinkis ar alkunes kampas po zeme?). nu ir uzvertei. bet kaip ta vieta kur i ora islenda pas tave padaryta? smulkiau gali pakomentuot?
ir kodel butent po du? per visus keturis ir siurbi? ar ten kazkaip gudriau kazkas - vienu vamzdziu siurbi kitu ismeti? tipo zemes rekupas? Razz
ar tu ten pirmyn atgal cirkuliuoji ora tipo kaip dvicikliu primityviu rekupu? nes nepagavau kaip veikia aplamai ventiliacija tavo.

pas mane vamzdis aplamai tik vienas - 32cm diametras kazkur (daba neatsimenu tiksliai). jis senovinis kanalizacinis - principe kazkoks lygtai betoninis, lygtai keramikinis (daba tokiu nebera isvis). apserknija ta dalis kur staciai stovi i zeme kur sulenda (po zeme jau serksno nebuna, bet va ten jau lasa). o kita ventiliacines sistemos dalis - ertme palei kamina ir isvesta i palepe. ten tai visada sausa ir jokiu problemu nera. auksciu skirtumas tarp galu apie 3,5-4m (irgi tiksliai nezinau Twisted Evil ). trauka visada is vamzdzio per zeme i ertme salia kamino. ir visa reguliacija mechanine, galiu sklendes keliose vietose mazint-didint. trauka savaimine ir veikia garantuotai. nereikia nei jokiu ventiliatoriu - nei kokio kito sudo - oras puikus visada. bet nezinau kur cia klaida, gal reikia daryt horizontalu paemima is kokios duobes-sulinio kad neserksnytu ir nesikistu (cia tik ziema sita beda). ta prasme as galvoju viska (isiurbiamaja dali) naxer griaut ir pasidaryt ant siuolaikiniu plastikiniu, pasilgint galbut pozemines dalis. irgi apie 160mm vamzdzius galvoju, ar net didesnius. bet va klaidu noretusi isvengt. galvoju kazkoki nusodintuva gal daryt ar kazka (dar nesugalvojau siaip, norisi paziuret realiu sprendimu Evil or Very Mad ). esu mates pvz dideliu visuomeniniu pastatu oro isiurbimo sachtas, tai ten serksno kazkaip nemaciau.
-------------
Tasmanian rašo:
Reiktu pasikartot fizikos kursa ir prisimint kad siluma kyla i virsu, taigi sildom nuo grindu, saldom nuo lubu

patvirtinu - sitas fizikos desnis tikrai veikia Very Happy maciau ne karta praktikoje. Twisted Evil ir visada zvengiu, kai silumininku asociacijos vadas (lukosevicius ar koks ten gluspetris) pradeda kliedet per masmedias - apie ten visokius sienu siltinimus ir afigiennus siluminius "nuostolius" ir "sutaupymus". kai realiai labiausiai silumos mainai vyksta grindyse ir lubose. dar skylese visokiose (pvz kai langai nisose, ar daug debiliniu dizaininiu kampu - sukurinis vejas vesina ir persaldo bet kokia renovacija). o ne sienos storyje esme. surenovuoja uz milijonus, o kad per perdengima tarp rusio ir pirmo auksto kates landzioja - pofig... ir sala atrenovuoti... o virsutiniai aukstai vos ne garinej pirtyje dusta, apsizliauge ir supeleje visi langai. balkonuose vasarom kiausiniai ant palanges padeti iskepa... ir visiems Lietuvoje normaliai - sudarenovacija OK Laughing cia turi but kompleksinis sprendimas. ventiliacija ir modernus sildymas (platus komforto parametru reguliavimas kiekviename bute individualiai) pirma. ismest tas baudziavines centralizacijas ir kai sildymo sezona "atidaro" konservatu partija visaliaudiniu sprendimu. ar ten kasmetiniai debatai, apie sildymo "PVM lerngvata". ir ne sienu apkabinejimas kazkokiu padazytu sudu su putos ir vatos pedsakais...
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama