Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 18 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 18, 14:47. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Įvairūs » Siuntimasis iš Ali expres
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 13
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 01, 23:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vincovicius
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Sveiki ,noriu sužinot jūsų nuomones apie užsakymus iš aliekspres. Ar tai saugu,ar yra kokie tai dar muitai ,kaip iš trečiosios šalies . Lietuvoj bandžiau pirma karta iš šio linko https://a.aliexpress.com/_msd3U2Q . Rodos viskas buvo gerai,bet suvedes banko kortos nr,ir cvv sunerimau dėl saugumo,kad tais duomenimis nebutu pasinaudota sąskaitos tuštinimui Rolling Eyes (babkiu ten kalnai😻)nors Vokietijoj vokiška korta iš keliu saitų pirkdavau be rūpesčio .Labiausiai nepatiko,kad uzsireistravus ,ir norint panaikinti savo accauntą negalėjau to padaryti. Laukelyje "parašykit savo atsisakymą " neina nieko yrasyt ir jokio šablono nėra . Laikinai blokavau kortele online. Iš banko sulaukiau tik paaiškinimo ,kad iš b.korteles duomenų galimas tik “rezervavimas” kokiu tai sumų ..(aš taip supratau) Tai išeitų ,kad aš turėčiau sekt savo sąskaita kasdien ir blokuot jei tai ne mano pirkiniai? Shocked Gal vertėtų kokią tai atskirą kortą turėt būtent internetiniams mokėjimams ?

_________________
Kaunas Aleksotas, tel. 8681 65septyni 19
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 01, 23:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Žalias8
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ne reklama, bet tokiems reikalams turiu Revolut.
Yra vienkartinė virtualioji kortelė, jei kažką įtari negero, ištrini ir pasikuri naują.
Pinigų kiek nori įsimeti, nereikia savo milijonų kitiems rodyti Wink
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 02, 01:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Visiems elektroniniams pirkimams turiu atskirą sąskaitą. Dar to betrūko kad kažkam duočiau sąskaitą kur atlyginimą gaunu. Šiaip problemų ar įtarimų niekad su niekuo nebuvo. Arba buvo bet nepastebėjau jei gudrūs ir nedaug nuskaitė Mr. Green. Esu tikras kad AliExpress tokiais dalykais neužsiima, jiems reputacija svarbu, bet perku ne tik iš Ali.
Vienareikšmiškai turėk atskirą kortą pirkimams, bus miegas ramesnis Very Happy
Beje, aš net pagrindinėj sąskaitoj ne viską laikau, įrėmęs man pistoletą prie bankomato labai daug nenusiimsi.
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 02, 09:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Pirkinėju ten gal 10 m. Nebuvo jokių problemų.
Kai mūsų „išmintingų" politikų dėka santykiai su Kinija pašlijo, daugelis pardavėjų siunčia per kitose ES šalyse esančius Alli atstovus, kurie ten sumoka PVM ir išsiunčia pirkėjui į LT. Prekę gaunate lyg ir iš Latvijos, Estijos ir kt., todėl jokių mokesčių mokėti nebereikia (PVM jau būna įskaičiuotas į kainą). PVM atitenka valstybėms-tarpininkams, o Lietuva kasmet praranda milijonus Confused
Jeigu kuris nors pardavėjas išsiųstų tiesiog į LT, tektų sumokėti 21% PVM nuo visos kainos. Muitininkai, kaip taisyklė, nepasitiki priklijuota deklaracija ir reikalauja banko sąskaitos kopijos.
Pirkimams, aišku, reikia turėti atskirą sąskaitą. Neseniai per PayPal iš mano sąskaitos kažkokie veikėjai iš Kauno įsigudrino nuskaičiuoti 37 €. Parašiau skundą bankui. Gražino nesigičydami, o PayPal ėmėsi papildomų saugos priemonių.

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 02, 10:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Prie to pacio.
Paaishkinkit, kaip Lietuvoje veikia paypal, neikertu niekaip.
Vokietijoje ar UK tai viskas buvo aishku ir suprantama.
Nuskaito nuo banko saskaitos, o UK dar pasirenkt gali ar nori kad nuo kreditkes ar nuo saskaitos nurashytu.

O Lietuvoje? Pabandziau surishti su Paysera, tai surisho, bet pabandzius moketi parashe kad pinigu nera paypal.
Na Paysera gal ten su problemomis, o kaip kiti bankai pvz Swedbankas ar shiauliu?
Pririshi saskaita po to nuskaito? Ar reikia prima pervesti i Paypal?
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 02, 12:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
PayPal + Swedbank = NoProblem. Manau kad reikia normalaus banko, o ne kvakserų visokių ten. Bet prieš keičiant banką verta paskambinti į aptarnavimo skyrių, gal sąskaitos nustatymuose tereikia uždėti checkboxą "leisti internetinius atsiskaitymus".
Perkant nuskaito, iš anksto pervedinėti nereikia. Tik kai refundina, pinigai lieka PayPal balanse (nesidomėjau kaip gražint atgal į sąskaitą), paskui juos automatiškai pasiūlo sekančiam pirkimui.


Paskutinį kartą redagavo Badas, 2023 03 02, 13:09. Redaguota 1 kartą
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 02, 13:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
PayPal + Swedbank = NoProblem. Manau kad reikia normalaus banko, o ne kvakserų visokių ten.
Perkant nuskaito, iš anksto pervedinėti nereikia. Tik kai refundina, pinigai lieka PayPal balanse (nesidomėjau kaip gražint atgal į sąskaitą), paskui juos automatiškai pasiūlo sekančiam pirkimui.


Dekui uz info.
UK refundindavo i saskaita ir i kortele.
Bet dabar man jau svarais nemoka, tai bandau LT ismokti gyventi.
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 02, 18:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
OmasKLP
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jeigu teisingai, suprantu, tai tuos kitaicus iš AliExpress'o dar"kontroliuoja" europiečiai, nes kelis kartus, dėl negautos ar brokuotos prekės, iškėlus bylas ir jas laimėjus - pinigai buvo grąžinami, t.y. pervedami į mano sąskaitą iš Londono ir Liuksemburgo bankų.
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 02, 19:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
OmasKLP rašo:
pervedami į mano sąskaitą iš Londono ir Liuksemburgo bankų.

Tai gali būti ne kontrolė, o kaštų optimizavimas. Labiau patikėčiau kad tos sąskaitos priklauso AliExpressui, ir jam pervedinėti pinigus is Europos yra elementariai pigiau nei iš Kinijos.
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 02, 20:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
PayPal + Swedbank = NoProblem.


Dar pries 15+ metu PayPal su SEB Virtuon veike be problemu. Net je iir korteliu tipai keitesi, tai tikrai su SEB turetu veikt, kaip veike.
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 02, 22:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vincovicius
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ačiū už nuomones ir patirtis, gal ir per daug aš čia sunerimau,bet atsarga gedos nedaro, kaip sakoma. Sūnus užsakė ką norejau per savo sąskaita ,jam tai ne pirmas kartas. Pasidomėsiu savo Liuminore dėl kokios tai virtualios sąskaitos, ar kortelės. Mobilioj programelej pas mane yra tik punktai
-korteles būsena ( aktyvi/užblokuota )
-bekontakciu mokėjimu būsena (aktyvi/ne..)
-saugių atsisk.būsena (on/of)
Na jei to užtenka ,tai gerai. Bet man labiau norėjosi sužinoti ,tipo ką gali padaryti "nedorėliai " su pilnu kortos nr,bei cvv nr. ir ar tai iš vis įmanoma .
Mano supratimu be mano sankcijos joks bandymas nurašyti sumą turėtų būt neįmanomas . Ali Exprese tikrai yra ką pasirinkti iš to ką nori ,kainos kartais ir stebina (mažytes ) Shocked Jaučiu atblokuosiu korta ir Mob.priede visus saugos punktus - ON . Nes pavargau nešiotis grynus Wink

_________________
Kaunas Aleksotas, tel. 8681 65septyni 19
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 02, 22:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vincovicius rašo:

Mano supratimu be mano sankcijos joks bandymas nurašyti sumą turėtų būt neįmanomas

Mano supratimu, turint cvv įmanoma viskas. Bet pinigų vagystė yra kriminalinis nusikaltimas, jau nekalbant apie reputacines pasekmes, tad jeigu neapsipirkinėji kokioj nors šiknaskylėj, viskas turėtų būti gerai. Jau didesnė tikimybė kad maximoj prie kasos klastingas praeivis slapta nufotografuos tavo kortelę visais su numeriais ir cvvais. Ar visi užsiklijavę cvv numeri savo kortelėse? Smile
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 03, 00:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
vincovicius rašo:

Mano supratimu be mano sankcijos joks bandymas nurašyti sumą turėtų būt neįmanomas

Mano supratimu, turint cvv įmanoma viskas. Bet pinigų vagystė yra kriminalinis nusikaltimas, jau nekalbant apie reputacines pasekmes, tad jeigu neapsipirkinėji kokioj nors šiknaskylėj, viskas turėtų būti gerai. Jau didesnė tikimybė kad maximoj prie kasos klastingas praeivis slapta nufotografuos tavo kortelę visais su numeriais ir cvvais. Ar visi užsiklijavę cvv numeri savo kortelėse? Smile


Net ir tais atvejais, Visa ar Mastercard turi draudima nuo vagysciu. Del to bankai ganetinai lengvai pinigus atiduoda pasiskundus.
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 03, 00:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vincovicius
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Badas rašo:
vincovicius rašo:

Mano supratimu be mano sankcijos joks bandymas nurašyti sumą turėtų būt neįmanomas

Mano supratimu, turint cvv įmanoma viskas. Bet pinigų vagystė yra kriminalinis nusikaltimas, jau nekalbant apie reputacines pasekmes, tad jeigu neapsipirkinėji kokioj nors šiknaskylėj, viskas turėtų būti gerai. Jau didesnė tikimybė kad maximoj prie kasos klastingas praeivis slapta nufotografuos tavo kortelę visais su numeriais ir cvvais. Ar visi užsiklijavę cvv numeri savo kortelėse? Smile

Sorry Badai , bet mano mėgiamoje maksimoje ar netgi kur kitur neįmanoma "nukopint" mano kortos ,nes ji telefone ir atsiskaitau bekontakciu būdu . Ir kuo ypatingas tas trijų skaičių cvv? Jo nespausdintų ant kortos ,jei jau butų toks pažeidžiamas Rolling Eyes
P.s. Korta pas mane ramiai guli namie (saugau nuo nusidėvėjimo ) 😻

_________________
Kaunas Aleksotas, tel. 8681 65septyni 19
 Siuntimasis iš Ali expres
PranešimasParašytas: 2023 03 03, 01:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vincovicius rašo:

Sorry Badai , bet mano mėgiamoje maksimoje ar netgi kur kitur neįmanoma "nukopint" mano kortos ,nes ji telefone ir atsiskaitau bekontakciu būdu . Ir kuo ypatingas tas trijų skaičių cvv? Jo nespausdintų ant kortos ,jei jau butų toks pažeidžiamas Rolling Eyes
P.s. Korta pas mane ramiai guli namie (saugau nuo nusidėvėjimo ) 😻

Ten replika buvo ne tau, o tiems, kurie naudojasi kortelėmis. Bet suprantu, negalėjai atsispirti proga pasireklamuoti koks esi šiuolaikiskas, modernus ir technologiškas Mr. Green. Nieko tokio, aš irgi va ten aukščiau neatsispyriau pagundoms papasakoti koks aš apsisaugojęs Mr. Green Mr. Green
Nežinau kodėl cvv spausdina ant kortelės. Manau kad neturėtų spausdinti. Galbūt tai atėjo nuo senų laikų, kai internetinė bankininkystė dar nebuvo taip išvystyta. Apie cvv galite paskaityti https://www.bankofbaroda.in/banking-mantra/others/articles/what-is-cvv
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama