Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 25, 14:23. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Energetika ir elektrotechnika » Elektros tiekėjas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 2631
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 29, 30, 31  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 14, 11:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:

O kaip sužinoti, ar kaip priklauso sutvarkyti nuosavybės dokumentai, kas gali patikrinti ir patvirtinti?


"NEKILNOJAMOJO TURTO KADASTRAS IR REGISTRAS

neatlygintinai peržiūrėti Jums ar Jūsų įmonei* nuosavybės teise priklausančio turto sąrašą;
įsigyti bet kurią Jums ar Jūsų įmonei* nuosavybės teise priklausančio turto registro išrašo elektroninę kopiją;
įsigyti Jūsų nurodytu adresu esančio turto registro išrašo elektroninę kopiją;"

https://www.registrucentras.lt/savitarna/
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 14, 12:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gnt rašo:
str rašo:

Ar tai reiškia, kad norėdamas pažiūrėti kiek nekilnojamo turto turiu, galiu pamatyti panašų vaizdelį?
https://part.lt/img/2c92ed46edb5b009f212fc80e87c3e90356.jpg


jei susitvarkęs nuosavybės dokumentus kaip priklauso registrų centre - tai tikrai negresia

dėl elektros - tai geriausia kreiptis į eso kad įvestų atskirą įvadą
tada sudarysi tiekimo sutartį su paties pasirinktu tiekėju ir nereiks sukt galvos dėl kitų dviejų namo bendrasavininkų

O kaip sužinoti, ar kaip priklauso sutvarkyti nuosavybės dokumentai, kas gali patikrinti ir patvirtinti?

Dėl atskiro įvado.
Pasidariau atskirus dujų, vandens įvadus, atskirą šildymo sistemą, telefoną irgi, kas tuo metu buvo prabanga. Kaip ir logiška būtų, kad bent elektros įvadas liktų man.
Šiuo metu elektros nereikia, reikia kad neiškiltų problemų jei vaikai ar anūkai norėtų ten gyventi.

Aplamai, mistika kažkokia, šiandien ESO jau kitaip rašo.
https://part.lt/img/9027c179938e5c0f2b10c64cd9358503164.jpg
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 14, 14:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:

Aplamai, mistika kažkokia, šiandien ESO jau kitaip rašo.
https://part.lt/img/9027c179938e5c0f2b10c64cd9358503164.jpg

Tos kontoros tenai primena sukčių kompanijas.
Savivaldybėms už prijungimus tūkstantines sąskaitas išstato, bet kai merai pradeda patys skaičiuoti pagal VERT'ą, tuomet ups, biški suklydom, užteks šimtų .. gal ir su tamsta, kažkas panašaus. Šiaip jau tamstos įvadas buvo/yra, tai anie du turėtų rūpintis dėl savo atskirų įvadų pasidarymo.
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 14, 17:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:

O kaip sužinoti, ar kaip priklauso sutvarkyti nuosavybės dokumentai, kas gali patikrinti ir patvirtinti?

mlia, aš apšalęs, tu daug metų tipo turi namo dalį ir pats nežinai, ar turi nuosavybės dokumentus

taigi registrų centre pats turėjai kažkada susiforminti nuosavybės įteisinimą, jie išduodavo popierinę knygutę-bylą kurioje nubraižytas tavo nuosavybėje esančios namo dalies planas

Citata:
Dėl atskiro įvado.
Pasidariau atskirus dujų, vandens įvadus, atskirą šildymo sistemą, telefoną irgi, kas tuo metu buvo prabanga. Kaip ir logiška būtų, kad bent elektros įvadas liktų man.


nesvajok apie jokią logiką

yra biurokratinės taisyklės ir jei nenori turėt problemų - turi viską daryti pagal tas taisykles, nepriklausomai nuo to, ar tos taisyklės tau atrodo logiškos ar nelogiškos

Citata:
Šiuo metu elektros nereikia, reikia kad neiškiltų problemų jei vaikai ar anūkai norėtų ten gyventi.


tai va užuot klausinėjęs forume - duok vaikams pyzdulių ir tegul jie rūpinasi, aš žinau, kad tau daug kas ne pagal jėgas - todėl sudaryk įgaliojimą pas notarą, kad oficialiai galėtų už tave tvarkyti biurokratinius reikalus
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 14, 23:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gnt rašo:
str rašo:

O kaip sužinoti, ar kaip priklauso sutvarkyti nuosavybės dokumentai, kas gali patikrinti ir patvirtinti?

mlia, aš apšalęs, tu daug metų tipo turi namo dalį ir pats nežinai, ar turi nuosavybės dokumentus

taigi registrų centre pats turėjai kažkada susiforminti nuosavybės įteisinimą, jie išduodavo popierinę knygutę-bylą kurioje nubraižytas tavo nuosavybėje esančios namo dalies planas

Aš gi kaip tremtinys ar pabegelis, nelengva naujoj vietoj isikurti. Kur jau ten namais rupintis. Ir daug kvailesnis už kareivi Sveika.

Prieš metus gavau is registru centro israsus apie turimą turtą, bet jei atsitiks kaip su ESO, ko verti bus tie mano popieriai?

Aplink mane daug keistų dalykų vyksta. Vien tai, kad Mari kiekvieną mano postą šiukšlių kalnu dengia kažką tai reiskia Rolling Eyes
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 14, 23:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:


Prieš metus gavau is registru centro israsus apie turimą turtą, bet jei atsitiks kaip su ESO, ko verti bus tie mano popieriai?

Aplink mane daug keistų dalykų vyksta. Vien tai, kad Mari kiekvieną mano postą šiukšlių kalnu dengia kažką tai reiskia Rolling Eyes


Pats darai tuos keistus dalykus.
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 15, 01:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:
.

Prieš metus gavau is registru centro israsus apie turimą turtą, bet jei atsitiks kaip su ESO, ko verti bus tie mano popieriai?


neatsitiks, dėl to gali būt ramus, tik mokesčius susimokėk laiku kokie priklauso, o tai priskaičiuos krūvą delspinigių
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 16, 11:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rammas rašo:
str rašo:

Aplamai, mistika kažkokia, šiandien ESO jau kitaip rašo.
https://part.lt/img/9027c179938e5c0f2b10c64cd9358503164.jpg

Tos kontoros tenai primena sukčių kompanijas.
Savivaldybėms už prijungimus tūkstantines sąskaitas išstato, bet kai merai pradeda patys skaičiuoti pagal VERT'ą, tuomet ups, biški suklydom, užteks šimtų .. gal ir su tamsta, kažkas panašaus. Šiaip jau tamstos įvadas buvo/yra, tai anie du turėtų rūpintis dėl savo atskirų įvadų pasidarymo.

Pas daug ką tikriausiai griebiamasis refleksas išlavintas. Prieš 12 metų užsisakiau dsl perkelti į nuomojamą namą. Atvyko, pajungė, duoda sutartį pasirašyti. O ten vietoj sutartų 12 mėn parašyti 24. Žiūrėk, tau 12 mėn nemokamai, rašykis. Nesutikus pasakė, kad didelis apkrovimas, nežinia kada, gal po mėnesio ar dviejų atvažiuos. Po 5 min nutilo telefonas, dingo internetas. Bet liko jų lagaminai su įrankiais. Atvyko kitą dieną, su nauja sutartimi.

Tokiais atvejais mano mėgstama frazė: Ar jūsų reikalai tokie prasti, kad tik apgaudinėdami invalidus tegalite išgyventi?
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 17, 13:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vytautas55
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai neįsiūlė interneto už pusė kainos?
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 17, 19:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vytautas55 rašo:
Tai neįsiūlė interneto už pusė kainos?

Ten pas juos tikriausiai lochų detektorius stovi. Kai po 5 metų norėjau atsisakyti pasibaigus sutarčiai, paprašė 35€ už telefoną, kurį įsiūlė už 1€. Telefono atgal imti nenorėjo. Ir pagrindinė frazė buvo: Jūs gi pasirašėte. Pas mus įprasta, kas ima už 1€, sutartis metams prasitesia.
Bet nesugebėjo parodyti, kur virš mano parašo yra tokia eilutė. Ir apsigalvojo, nereikalavo.

Kaip ir Ignitis, vis kalbėjo apie taisykles, o konkretaus nieko neparodė.
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 17, 23:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dar viena istorija apie vagių lizdą.
https://youtu.be/hy3R9P2S1iU?t=1681
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 18, 10:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari rašo:
str rašo:


Aplink mane daug keistų dalykų vyksta. Vien tai, kad Mari kiekvieną mano postą šiukšlių kalnu dengia kažką tai reiskia Rolling Eyes


Pats darai tuos keistus dalykus.


O šunį tai už ką?

Kartą vidurnaktį pareigūnai atvyko, moters negirdėta pavarde ieškojo. Pasiūlymo pažiūrėti kompe kur jiems reikėtų važiuoti atsisakė. Tikriausiai tikrino, ar šuo ne palaidas. Kitą kartą su matininkais medžiotojai atvyko, gal 15 šūvių paleido. Ko gero taip perspėjo, kad šunį nepaleisčiau. O tas šuniukas už vandenį tylesnis, pora dienų laukdavo, kol grįšiu, maišo su maistu ant būdos neprakąsdavo.

Matematiko dukra į komplimentą atsakė: ”Grožis - žiūrinčiojo akyse”.
Kieno akyse tos grėsmės, kurias man bando pripaišyti Rolling Eyes
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 18, 12:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:
Ko gero taip perspėjo, kad šunį nepaleisčiau. O tas šuniukas už vandenį tylesnis, pora dienų laukdavo, kol grįšiu, maišo su maistu ant būdos neprakąsdavo.

Uz palaidus shunis turetu buti bauda 1000 eur pirma karta (jei netycia nutruko, kaip visada aishkina) ir baigtusi tos problemos su naglais sobakoliubais.
prie ko cia koks tas shuo?

Gal ash ishgeres vazhiuoju labai grazhiai ir saugiai, tai toks pasiteisinimas tinka?
Jei vienam leisti paleidinet gera shuni, tai kitas paleis pitbuli, juk ant kailio neparashyta
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 18, 13:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari rašo:
...

Kitoj temoj rašiau, kad nieko neteisėto nedarau. Taigi ir šuo ne palaidas.
 Elektros tiekėjas
PranešimasParašytas: 2022 11 18, 13:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:
Mari rašo:
...

Kitoj temoj rašiau, kad nieko neteisėto nedarau. Taigi ir šuo ne palaidas.


Tai kazhko ten jie ieshko, gal "geri" kaimynai. Gal kas skundzia?

Kita karta atvazhiuos Aras ieshkoti ginklu ar narkotiku ar laikomu pagrobtu vaiku ar dar ko.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 29, 30, 31  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama