Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 25, 06:31. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Optika, skaitmeninė fotografija » nuomonės apie kodak v550
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 24
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 09 30, 09:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jetta
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu juk sakiau kad VISI dabar Canon fokusuoja labai greitai..(praktiskai VISI fotikai)m anksciau buvo kitaip..
Fokusavimas tai vaizdo ryskumo nustatymas. Nuspaudus mygtuka iki puses, fotikas suveda ryskuma irm tada spaudziant iki galo yra fotografuojama..Zinoma skubiam reikalui esant galima iskart spausti iki galo ir fotografuos, taciau vaizdas gali buti siek tiek issiliejes...
Pas mane Sony vieneriu metu senumo taciau galima fotografuoti ISKART spaudziant iki galo nes fokusas dirba labai greitai..Tas pats bus ir su tais naujais Canon-gali neabejot ir nesukti galvos.
A630 yra "pergrustas" Mpix.. faktiskai A610 seniausias bet nuotrauku kokybe ko gero geriausia nes tai paciai matricai tik Mpix o tai yra geris Smile
Bet aisku kaip bebutu A6 klase aukstesne nei A5 todel A630 geriau nei A540 visom prasmem..
Siaip dar vienas dalykas, imant Canon del nuotrauku kokybes tikrai neverta jaudintis, nebent valdymas(taciau nei vienam jis neuzkliuvo).. tad Canon A630, A540 ir t.t. galima imti net nebandzius(kitus gasdina tik jo dydis, kaip ir mane Wink nes man patinka su gera nuotrauku kokybe taciau mazi)..
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 09 30, 17:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
džoli
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
siandien "ciupinejau" canon a630...dydis tai manes negasdina (nors draugui mano irgi patinka labiau mazesni tie, bet juk fotika perku as ne jis:) tai va... man tai patinka kad ekraniukas vartosi...nera pats svarbiausias dalykas gal net nesvarbus, bet man patinka, kad maziau gal ekraniukas nusibraizys...

p.s. kazkaip piktai jetta man cia atrasei...zn ka jau buvo mineta, kad VISI fokusuoja greitai, bet as norejau tik kad dar karteli patvirtintum Confused
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 09 30, 17:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jetta
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ne tokiu tonu perskaitei.. Very Happy Wink
Nepiktai atsakiau..tvirtinu kad tikrai gali neabejot jog sitie Canon fokusuos super greit.
Vartomas ekraniukas yra gerai kai sakykim nori fotografuot palei pat zeme: tada nereikia gultis Wink arba kai aukstai iskeli aparata..
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 09 30, 17:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
džoli
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
o gal pvz zinot kas nors kokia man baterija reiktu rinktis, nes noriu kad butu ikraunama o i canon a630 komplektacija nei ikraunamos baterijos nei aisku tada ikrovejas neieina. o gal ten ir nera is ko rinktis yra viena canon' am skirta ir vsikas?


p.s. prasyciau nepykti jei kam nors mano klausimai atrodys kvaili
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 09 30, 18:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
samone
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pirk fotika kuriam tinka standartiniai pirstukiniai akumuliatoriai, o pacius akumuliatorius ir pakroveja teks pirktis atskirai, bet tai bus vistiek pigiau nei firminis nestandartinis akumas, kuri keisti bus lb brangu.
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 09 30, 19:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
džoli
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
o tai kaip man dabar zinot ar canon a630 tinka tie pirstukiniai ar ne....neismanau as ten nieko...gal tu zn ar tinka?ir jei tinka tai koki ten tiksliai reikia pirkti?nes as kai neismanau tai parduotuvej mane garantuotai isdurs:)
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 09 30, 19:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
džoli
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
o tai kaip man dabar zinot ar canon a630 tinka tie pirstukiniai ar ne....neismanau as ten nieko...gal tu zn ar tinka?ir jei tinka tai koki ten tiksliai reikia pirkti?nes as kai neismanau tai parduotuvej mane garantuotai isdurs:)
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 09 30, 21:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
samone
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pagooglini ir suzinai kad ten statosi butent tokie AA tipo keturi elementai ...
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 10 01, 09:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jetta
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
I canon A klases fotikus dedasi paprasti elementai:
"Išorinis srovės šaltinis - 4x AA šarminės (alkaline) arba NiMH baterijos (šarminės pakuotėje)"
tai va, paprastos baterijos bus pakuoteje, taciau ju uztenka gal keliolikai nuotrauku be blykstes..Todel butinai reikia pakraunamu AA akumuliatoriu
Del AA akumuliatoriu tai geriausia pirk rimtesnej parduotuvej, taip pat rimtas, kaip Energizer ar pan...Jos nepigios taciau pakrovus laikys labai ilgai. Ziurek kad butu talpa ne mazesne nei 2500mAh (raso ant elemento). Aisku reikes ir pakrovejo, ant jo taip pat netaupyk, siaip daznai buna visas komplektas: 4 AA elementai ir pakrovejas. Paklausk per kiek laiko pakrauna (kai turejau 2500mAh, tai kraudavo apie 8val.). Kad pakraus per 2 val nereiskia jog tai gerai.. Wink
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 10 01, 17:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
džoli
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aciu uz atsakymus:)

pasitikslinimas: Smile tai reikia suprast kad kuo ilgiau kraunas tuo geriau?Wink
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 10 01, 17:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jetta
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nebutinai, tik kai labai greit pasikrauna, pasitikejimo nekelia
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 10 02, 21:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
džoli
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
supratau Smile
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 10 04, 14:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
džoli
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
niu va ziurinejaus pakroveju ir bateriju:)
energizer šiauliuose topo centre net nera:)
buvo sanyo (nu man girdeta tokia) bet pasikrauna per 15 min;)
ir dar vienas nezinomos firmos 4 baterijos su pakroveju kainuoja 100 lt ir pasikrauna per 8 val. ir 2500 ten tu anu nu patys suprantat ko tokiu:)... tai jauciu kad ta ir teks imt:)
ai ka norejau paklaust tai del korteliu...nu jau atrodo daug maz issiaiskinau viska ko reiketu...bet ne... pasirodo kad korteles dar buna keliu tipu!!!
ne nu rimtai isprotet galima nori fotika nusipirkt tai dar tiek visko reik suzinot kad ka as zinau...
tai kokios man ten tos korteles reiktu sd ar kazkokios ten rusys buna...

atsakykit jei kam dar neatsibodau su savo klausimais;)
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 10 04, 18:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jetta
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Neveltui tau patarineju: abu siaulieciai Wink
Topo centras yra sh konsultacijos atzvilgiu Wink Del bateriju, eik i Ausros alejoj ten netoli policijos(salia stoteles pries parka) yra BATERIJU parduotuve, jos logotipas http://www.baterija.lt/ Nueik i ta pardoske su fotiku, ir patars tau.
..Kur as turejau 2500mAh, tai buvo Sanyo Smile http://www.baterija.lt/index.php?act=viewProd&productId=43
Siaip nebutinai reikia pirkti Energizer Wink tiesiog ziurek kad butu girdeta firma ir kaina ne 10Lt..
Del korteliu tai i Canon dedas SD. skirias ju greiciai.. Kortelei pinigu negailek, nes nuo jos priklauso dalis fotiko darbo bei greicio
Rinkis is firmu Lexar, Kingston, Sandisk, Apacer.. greitis ne mazesnis nei 100x.. nes daznai buna 50x ar pan.... Del talpos turbut jau nusprendus..
Cia gali korteliui pavyzdzius prazvelgt http://www.fotofabrikas.lt/katalogas-42.html
 nuomonės apie kodak v550
PranešimasParašytas: 2006 10 04, 21:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
džoli
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
niu tu matai kokie draugiski tie siaulieciai:) bedoj nepaliks, patars...Smile
o ta parduotuvike tai zn, tada ten ir leksiu kai jau fotika busiu nusipirkus, jei sakai, kad ju konsultacijomis pasikliauti galima:)
o toje parduotuveje tik batareikas gausiu ar ir pakrovejas bus o gal ten irgi komplektuku yra?
matai, tavo sanyo kroves 8 val...o topo centre sanyo kraunas tik 15 min:) bet ten tas pakrovejas didelis gan, tai gal galingas koks, bet kai kainuoja tiek pat kaip ir tas kur 8 val kraunas tai sunku patiket tuo dideliu galingumu:)
tia va. niu kita savaite jau tureciau nusipirkt fotikiuka tai jau greit nebekankinsiu taves;)
bet kai pagalvoju, kad kai nusprendziau pirkt fotika zadejau kokis 600, 700 nu max 900 lt jam isleist is viso, o issirinkau toki kuris su viskuo koki 1300 atsieis tai plaukai siausias:)bet beda ta kad s...nusipirkt irgi nenoriu:)
man rods ka tu busi mane isgelbejes nuo to s...Smile
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama