Elektronika.lt
 2022 m. birželio 27 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2022 06 27, 18:04. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Siūlo, parduoda, dovanoja daiktus » Audio koloneliu kabeliai
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Puslapis 5961
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61  Toliau
Pradėti naują temą  Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2022 04 18, 10:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rtv.service raso:.....eik i feicebuck, tik-tok. Ten labiau nusimano apie tavo drata, cia, gi nusimano tik tavo draugeliai per gimtadieni.

Taip drasiai teigti as negaleciau. As buvau pirmas, kuris patikejo mano vieno draugelio pasakymu, kad mano audio sistema muzika groja ne taip kaip galetu groti. Kodel as patikejau ir ejau iki galo - paaiskinti as negaliu. Kai supratau, kad pakeitus klasikinius kabelius i ''MITerminator'' koloneliu kabelius - toki kelia buvo verta nueiti.
Idomu buvo tai, kad pas kitus mano draugelius - iki siol naudojami vadinami tipiniai klasikiniai koloneliu kabeliai. To paaiskinti irgi negaliu.
Todel mano misija - parodyti keliuka, kaip paprastomis priemonemis pagerinti muzikos garsa
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2022 04 18, 18:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
welvytas rašo:

Todel mano misija - parodyti keliuka, kaip paprastomis priemonemis pagerinti muzikos garsa

Tai, kad tave paskui ruskių laivą siunčia ir šiaip, visi čia forume galvoja, kad truputi nesveikuoji ... toks, švelniai tariant, nevykęs iš tavęs misionierius, gėdą darai termuliator drato gamintojams. Very Happy
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2022 04 18, 20:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GT
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
rammas rašo:
welvytas rašo:

Tai, kad tave paskui ruskių laivą siunčia ir šiaip, visi čia forume galvoja, kad truputi nesveikuoji ... toks, švelniai tariant, nevykęs iš tavęs misionierius, gėdą darai termuliator drato gamintojams. Very Happy

Tai kad tokiems ir gamina tuos laidus.
O šiaip tai čia panašu į socialinį eksperimenta/ tyrimą/ mokslinį darbą. Su forumo admino žinia...
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2022 04 20, 19:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
GT raso:....Tai kad tokiems ir gamina tuos laidus......

Jus visiskai esate teisus. Pasaulyje yra dvi audio gamintoju grupes. Viena grupe gamina placiajai visuomenei. Kita grupe gamina jau isskirtinius audio gaminius tiems, kurie supranta - kas yra geras muzikos garsas.
Tie, kurie supranta kas yra geras muzikos garsas - visada moka ir mokes daugiau, nes tokie gaminiai yra iskirtiniai ir paprastai tai buna vienetine gamyba.
Daznai per draugeliu gimtadienius mes apie tai padiskutuojame. Idomu yra tai, kad geras muzikos garsas ne visus domina.
Kodel ne visus tai domina - atsakymo kol kas dar nezinau. Kodel as isgirdes geresni muzikos garsa nesustojau, o ejau iki galo - taip pat atsakymo dar nezinau.
Gal but tai gamtos dovana, nes kito paaiskinimo dar nesugalvojau....
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2022 04 20, 20:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xsistema
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Mane tai domina "geras muzikos garsas" Very Happy Bet visada labai brungu gaunasi - paskutinis sutaupymas gavosi kai pirkau Dynaudio 3 juostų garsiakalbius mašinai (į priekines duris sudėjau, kaip tik gavosi) - komplektas su filtru apie 1300 EUR nauji - bet pasirodo tokius dėjo į Volvo S70 be stogo - per eBay susirinkau naudotus gal už 300 tik.. Ir garsas dabar tikrai geras Smile Pakeičiau ir laidus kolonėlių į priekines duris kur nueina - įdėjau pasidabruotus iš pagarbos darbui.. Smile

PranešimasParašytas: 2022 04 21, 19:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
xsistema raso:....Mane tai domina. Bet visada labai brangu gaunasi......Ir garsas dabar tikrai geras.....

Kad geras muzikos garsas visada reikalauja nemazu pinigu - manau, kad visi tai gerai zino. Svarbiausiai reiketu zinoti - kam skirti tuos pinigus, kad garsas pageretu. Atsakymas nelabai paprastas.
Kartais skiri didelius pinigus, o nauda gaunasi minimali. Kodel taip atsitinka - as irgi negaleciau paaiskinti. Todel visada reiketu pasitarti su tokiu zmogumi, kuris toj srityje jau daug metu gyvena.
Bet ir cia niekada nebusi garantuotas 100%, nes kiekvieno ausis skirtingai girdi muzikos garsus.
Esu pastebejes, kad automobilyje isgirsti gera muzikos garsa yra daug sudetingiau, nei musu kambariuose. Tai paaiskinti irgi negaleciau. Viena versija yra, kad automobilis - tai nedidele deze. Nedideleje dezeje visada muzikos garsas bus suspaustas. Zinoma, visada galima kazkiek pagerinti - nors tai kainuos didelius pinigus.
Logiskai pagalvojus - ar verta kisti didelius pinigus, kai po keliu metu ta automobili parduosi. Savo buto kambaryje pagerinta audio sistema gali tarnauti daug metu.
Todel visada reikia realiai apie viska pagalvoti - kaip geriau isleisti pinigus, kad geras muzikos garsas ilgai mus tenkintu
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2022 04 21, 20:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Osmis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
welvytas rašo:
Esu pastebejes, kad automobilyje isgirsti gera muzikos garsa yra daug sudetingiau, nei musu kambariuose.

Nes matyt neturi lišnų 300K Eur gerai mašininei audio sistemai Smile Atsisėstum į Bentley Continental su Critical MASS stiprium ir Critical MASS suround sistema su elektrostatiniais garsiakalbiais, tai visas durnystes iš tavo galvos išpūstu Smile

p.s. pamiršau, kad dar reikia pinigėlių ir Bentley Smile

PranešimasParašytas: 2022 04 22, 12:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ibanez
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Nefeedingit trolio, jeigu niekas nekomentuos, ir jis nieko nerasys..
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2022 04 29, 20:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Osmis raso:....Nes matyt neturi lisnu 300K Eur gerai masininei audio sistemai.

Esu pastebejes, kad pinigu kiekis nelabai turi itakos isgirsti gerai grojancia audio sistema - ar tai butu masinine ar buitine. As anksciau irgi galvodavau, kad kuo brangiau sumokesi - tuo geresnis bus muzikos garsas. Dazniausiai tai nepasitvirtindavo. Esu klauses pas savo draugelius ivairiu kainu audio sistemas. Nors sistema kainavo kelis klartus brangiau - taciau ji kazkodel negrojo geriau. Matyt suo kazkur kitur yra pakastas.
Tikriausiai kazkas dar pamena, kai Lietuvoje vyko automobilines audio sistemos garso kokybes varzybos. Mes tada su draugeliais perklausem varzybose dalyvaujancius automobilyje irengtas audio sistemas. Visu dalyvaujanciu muzikos garso kokybe buvo daugiau maziau vienoda, nors sudetos audio irenginiu kainos stipriai skyresi.
Todel galvoti, kad kuo brangesnis audio gaminys muzika gros geriau - siandien taip teigti jau nereiketu.
Jeigu jau pakeitus koloneliu kabeli - muzikos garsas stipriai pagereja, tai pakeitus kazkokia detalyte audio gaminio viduje - gali ivykti net stebuklas. Zinoma, kokia detalyte reikia pakeisti mes nezinosime, nes tai zino tik vienas kitas, kuris niekada tokiu paslapciu neatskleis
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2022 04 29, 23:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
welvytas rašo:
geras muzikos garsas .. reikalauja nemazu pinigu - manau, kad visi tai gerai zino. Svarbiausiai reiketu zinoti - kam skirti tuos pinigus, kad garsas pageretu.
Kartais skiri didelius pinigus, o nauda gaunasi minimali. Kodel taip atsitinka - as irgi negaleciau paaiskinti.

C'mon.. Už lango 21 a.. Viskas skaitmenizuota, o yra dar svaigstančių apie lempų auksinį garsą, auksinius-sidabrinius laidus.. ir svarbiausia pinigus Smile Turbūt tavo atsakymų apie tikrąjį garso sudaro 90% apie pinigus, 5% apie laidus, 4% apie visų subjektyvią klausą ir likusi dalis tik apie techiką, garso apdarojimą, garso inžineriją ir t. t.

Citata:
Todel visada reiketu pasitarti su tokiu zmogumi, kuris toj srityje jau daug metu gyvena.
Čia turima omeny su pačiu tamsta? Rolling Eyes

Citata:
Bet ir cia niekada nebusi garantuotas 100%, nes kiekvieno ausis skirtingai girdi muzikos garsus.
Būtent, nuo ko reikia ir pradėti.. tai kad kiekvieno girdėjimas yra subjektyvus. Tai turėtų būti atlikti double-blind testai su auksiniais laidais, su sidabriniais laidais, su variniais laidais ir su aliumininiais laidais ir be kita ko, galima ir su plieniniais(įprasta "paliovkė"). Tokio testo metu pasimatytų greitai visi velniški pinigai.

Citata:
Esu pastebejes, kad automobilyje isgirsti gera muzikos garsa yra daug sudetingiau, nei musu kambariuose.
Tai kad lyginama jau dv skirtingos erdvės, kur kambariuose dominuoja betonas ir kiti supantys daiktai ar tai minkšti ar kieti, o kur automobilis tiesiog skarbonkė su sėdynėmis ir niekuo daugiau. Čia taip pat būtų geras bandymas pradedant vien jau su laidų testu kaip pirmiau, tas pats testas, tik laidai skirtingi. Antras žingsnis: garso stiprintuvas už mažiausią kainą (bet koks TDA ar kitas integruotas stipras), stipras vidutinės klasės, ir stipras aukščiausios ale klasės. Testas irgi double-blind.

Citata:
Logiskai pagalvojus - ar verta kisti didelius pinigus, kai po keliu metu ta automobili parduosi. Savo buto kambaryje pagerinta audio sistema gali tarnauti daug metu.
Todel visada reikia realiai apie viska pagalvoti - kaip geriau isleisti pinigus, kad geras muzikos garsas ilgai mus tenkintu
Na čia jau labiau vadyba, finansų valdymas.. Kas nieko visiškai neturi bendro su pačiu garsu ir jo kokybe. Razz Elektronika tarnauja, žinoma, irgi skaičiuotiną jos darbą laiką, bet lygiai taip pat sensta ir "tavoji" biologinė sistema, kur senstant stipriai keičiasi girdimų dažnių ruožas tuo pačiu ir jų amplitudė. O kas svarbiausia, bet kokio brangumo garso sistema sujungta auksiniais ar metaliniais laidais bei lempomis(kur garsas sklinda atseit mažiausią kelią) nepataisys tavo klausos. Wink
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2022 05 04, 19:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
kioning raso:.....Cia turima omenyje su paciu tamsta?

Taip drasiai teigti dar kol kas negaleciau. Visas pasikeitimas prasidejo, kai mano draugelis mane informavo apie mano sistemos kai kuriuos neaiskumus. Kai ant savo sistemos isbandziau draugelio koloneliu kabeli ''MITerminator'' - tik tada supratau, kad mano audio sistema sugeba daug daugiau. Tik tada isgirdau toki muzikos garsa, kurio iki to neteko isgirsti. Man tai buvo staigmena.
Tai buvo man pirmas mazas zingsnelis, kuris parode, kad toks audio gaminys kaip koloneliu kabelis taip galejo pagerinti muzikos garsa.
Todel nuo to laiko savo pazystamiems, savo naujiems draugeliams visada pasiulau pirma isbandyti pasikeisti koloneliu kabeli.
Tai pirmas nedidelis zingsnelis, kuris gali parodyti ka sugeba tavo audio sistema.
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2022 05 09, 19:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
kionig raso:.....Uz lango 21 a.... yra dar svaigstanciu apie lempu auksini garsa, auksinius- sidabrinius laidus....

Apie lempu ypatinga garsa esu daug skaites musu forumuose. Kiekvienas turejo savo nuomone apie lempini garsa.
Ta proga prisiminiau kazkur pries 10 metu kaip vienas musu draugeliu isigijo lempini stiprintuva ir mus pakviete ivertinti lempinio stiprintuvo garsa.
Kad mes geriau suprastume - pries tai apie 1 valanda klausemes CD irasus per vadinama tranzistorini stiprintuva.
Kazkur po valandos draugelis informavo, kad dabar klausysimes tuos pacius irasus per lempini stiprintuva.
Draugelis mums pasake, kad lempinis stiprintuvas tik po 10...15 minuciu bus galima klausytis muzikos.
Kadangi mes niekur neskubejome, tai pradejome klausytis kazkur po 30 minuciu.
Pirmas ispudis buvo kaip staigmena. Paaiskinti isgirsta muzikos garsa - niekas nesugebejo. Muzikos garsas buvo toks, kad klausytis norejosi dar ir dar.
Tada supratome, kad lempinio stiprintuvo garsas - kaip kazkoks kitas pasaulis.
Todel visi buvome nustebinti isgirde muzikos garsa per lempini stiprintuva.
Kalbant apie auksinius- sidabrinius laidus - toli eiti nereikia.As jau rasiau kaip mano kaimynas pakeites savo kambario aliuminio laidus i varinius - man pasake, kad kambario sviesa labai pagerejo.
Jeigu jau kambario sviesa pagerejo - tai muzikos garsas po koloneliu kabelio pakeitimo i geresni - irgi turi pagereti.
Tai as isitikinau realiai, kai savo koloneliu kabelius pakeiciau i ''MITerminator'' kabelius.
Reiskia, kad ir laidai turi didele itaka muzikos garsui
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2022 05 09, 22:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
donau
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Rolling Eyes Shocked Laughing Rolling Eyes
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2022 05 10, 08:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Гигант мысли - minties galiūnas (© Ilfas ir Petrovas) tarp mūsų diskutuoja apie laidus.
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2022 05 12, 18:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Contax raso:......tarp musu diskutuoja apie laidus.

Manau, kad man nebuvo kito pasirinkimo. Kai tada pakeites savo klasikinius koloneliu kabelius i rimtus ''MITerminator'' - isgirdau muzikos garso pagerejima, tai supratau, kad tai turi suzinoti ir kiti sio forumo dalyviai.
Jeigu as nebuciau atskleides sio kabelio tam tikrus muzikinius niuansus - niekas nebutu suzinoje ir visi butu mane, kad tas parduodamas ''MITerminator'' kabelis yra kaip vienetines gamybos gaminys ir todel jis stipriai brangesnis, stipriai storesnis ir dar niekam nematyta su kazkokia spec. dezute...
Pradėti naują temą  Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61  Toliau

Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

www.rrt.lt – Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba

TMS ELECTRONICS
TMS ELECTRONICS

Telefonai, kompiuteriai, laikrodžiai, auto – Telefonai.eu

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

FS19 Mods
FS19 Courseplay, FS19 Maps, FS19 Seasons
FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS22 Mapy
Farming Simulator 19 mody, FS22 Tractor, FS22 Mods
Sims 4 Mods
Sims 4 cheats, Sims 4 money cheat, Sims 4 careers
Lastenvaunut
Turvaistuin, Matkarattaat, Lasten vaatteet
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
FS22 Map mods
Farming simulator 22 mods, FS22 Harvesters, FS22 Seasons
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
Rinkiniai tėvams
8 mėnesių kūdikis, 6 mėnesių kūdikis, 2 mėnesių kūdikis
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Ilgalaikiai kreditai, paskola už automobilį, kreditų skaičiuoklė
www.mokilizingas.lt
FS19 Mods, FS17 Mods, FS15 Mods
www.farming2015mods.com
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps