Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 21:28. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Lempinė technika » Stiprintuvas su 6p45s
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 34
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 05, 11:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
tamosius
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Osmis rašo:
Na kad dabar didesnių ir plačiau žinomų išėjimo trafų gamintojų liko koks desietkas ant svieto. Geležis vakarietiška ar indiška šiais laikais ne problema - 15-20 Eur už kg ir gali plokštelių storį dar pasirinkti nuo 0,18 iki 0,35. Paskutinius 20 metų visi audio ezoterikai persimetė į laidų gamyba, ten ir pelnai didesni ir vargo pagaminti kur kas mažiau, svarbu kokią gražią pasaką sukurti, kaip kokie gnomai po kalnu iš sidabro lydinių laidų gyslas kalė Smile
Kol kas radau vieną vokišką firmą prekiaujančia geležim,laidais,karkasais,pasirinkimas labai platus ir kainos nesikandžioja.O geležis indiško valcavimo,tik vokiečiai štampuoja ir kažkuo laminuoja.

_________________
Audiofilija-pavojinga liga.Labai brangi liga,tai ar verta peržiangti šią ribą?
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 06, 10:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
300b
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jau prasideda Pazanga...issiaiskinome kad galime rasti ne tik sudinu serdziu nuo tc180,kur Rusu Audioportalo guru rekomentuoja
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 06, 11:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
300b rašo:
Jau prasideda Pazanga...issiaiskinome kad galime rasti ne tik sudinu serdziu nuo tc180,kur Rusu Audioportalo guru rekomentuoja


O kas nuo keičiasi? Nes jei neturi private jet'o ar bent poros jachtų, tai visviena telieki ubagu.

Ar čia taip svarbu tapti vyresniuoju ubagu, kuris TURI (net) audio aparatūra su vakarietiškom lempom? Vis arčiau pono. Oho.

Sau
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 06, 14:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kwlw rašo:
300b rašo:
Jau prasideda Pazanga...issiaiskinome kad galime rasti ne tik sudinu serdziu nuo tc180,kur Rusu Audioportalo guru rekomentuoja


O kas nuo keičiasi? Nes jei neturi private jet'o ar bent poros jachtų, tai visviena telieki ubagu.

Ar čia taip svarbu tapti vyresniuoju ubagu, kuris TURI (net) audio aparatūra su vakarietiškom lempom? Vis arčiau pono. Oho.

Sau

Klausimas kitas, o kam išvis ta aparatūra su tom lempom .. mėšlinom lempom ir mėšlinais transformatoriais? Dėl mados?
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 06, 19:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Geras
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Citata:
Klausimas kitas, o kam išvis ta aparatūra su tom lempom .. mėšlinom lempom ir mėšlinais transformatoriais? Dėl mados?


Very Happy Aijek,.. šmaikštuolis Very Happy taigi lempos yr grąžei.. taip labaij spindi. Very Happy
galima melyną dejoda po tubele pakurt... labai fainai toksai.

_________________
AC/DC (alternating current and direct current)
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 06, 20:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GINTARAS zim
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mano mados reikalai tokie:
Prieš daug metų klausiau roką, metalą, konstravau stiprintuvus subam, kad tik daugiau garso, baubimo. Vis paskaitydavau apie lempas, galvodavau nu žmonės atsilikę nuo laiko, kada tokia kompresija eina nuo tranzo ir kas gi gali būt geriau. Kad paneigti lempos mitą ant durniaus sumečiau Manakovo SE su 6P45S draiveris 6э5п pasileidau Def Lepard ir vos nenukritau nuo kėdės, pasidarė įdomu, o jeigu su kitom lempom pažaist ir ....... tranzas po truputi atšalo. Po kurio laiko žmona sako: ale muzika kokią tu čia klausai, tada atsipeikėjau supratau, kad bliuzas, džiazas [ kurio nekenčiau ] pradėjo mane stebint. Tranzo epocha dėl manes nebeegzistuoja.
Šiuo metu pasėdau ant korektorių, kai padarai šedevrą su rimtom lempom [ C3g, EL11 Vermacht, ir ....... ] dušia džiaugiasi.
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 06, 21:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ebas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kwlw, Taigi pats žaidi su lampečkom gitariniuose reikaluose Wink
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 07, 06:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ebas rašo:
kwlw, Taigi pats žaidi su lampečkom gitariniuose reikaluose Wink


Tai aš kartais griešiju ir NOS vakarietiškom lempom (Siemens, Valvo, Sylvania) ir Mercury Magnetics trafais. Bet šiaip tai dažniau su rusiškom ir tais pačiais TC-180. Tame ir replės mano dalyvavimo šioj diskusijoj.

Nebesuprantu kuris čia dabar ubagystės levelis gaunasi Smile. Ir ar jau tipo geras, t.y. jau vyr. ubagas, ar dar turiu kažką bėgt nusipirkt, kad čakros atsivertų Very Happy.

Sau
P.S. Jei ką, tai mano požiūris šiuo klausimu yra: "Nu jo, truputį geriau skamba, bet tikrai ne ant tiek, kiek skiriasi kaina".
P.P.S. Nuoširdžiai pavydžiu Gintarui. Man, deja, kol kas nepavyko išgirsti atkūrimui skirto lempinuko, kuris mane nustebintų taip, kad nuo kėdės nuvirst. Bet gal mano ausys jau nebe tos Sad.
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 07, 08:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
300b
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kwlw rašo:
ebas rašo:
kwlw, Taigi pats žaidi su lampečkom gitariniuose reikaluose Wink


Tai aš kartais griešiju ir NOS vakarietiškom lempom (Siemens, Valvo, Sylvania) ir Mercury Magnetics trafais. Bet šiaip tai dažniau su rusiškom ir tais pačiais TC-180. Tame ir replės mano dalyvavimo šioj diskusijoj.

Nebesuprantu kuris čia dabar ubagystės levelis gaunasi Smile. Ir ar jau tipo geras, t.y. jau vyr. ubagas, ar dar turiu kažką bėgt nusipirkt, kad čakros atsivertų Very Happy.

Sau
P.S. Jei ką, tai mano požiūris šiuo klausimu yra: "Nu jo, truputį geriau skamba, bet tikrai ne ant tiek, kiek skiriasi kaina".
P.P.S. Nuoširdžiai pavydžiu Gintarui. Man, deja, kol kas nepavyko išgirsti atkūrimui skirto lempinuko, kuris mane nustebintų taip, kad nuo kėdės nuvirst. Bet gal mano ausys jau nebe tos Sad.


matyt Glushas esi ir tik Popsa klausai.Joks Lempinukas neistaisys saltinio ir akustikos
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 07, 09:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lampavykas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kai kas jau nekantrauja ir laužiasi pro pragaro vartus.
Nereikia tiek dramos - jie visada atviri ir galima tiesiog ramiai ten nueti.
Perfrazuojant seną patarlę - konstruojantys mato konstruojančius, gluši - glušius ir taip toliau. Idea

Smagios dienos!
P.S. pilnatis šiandien 13:45. Daugumai žmonių tai galėtų nieko nereikšti. Smile
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 07, 09:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Geras
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kažką panašaus norėjau rašyt bet... ir "GINTARAS zim" parašė istoriją
labai panašią į mano.
AC/DC yra man geras testas lempinukui, jei lempinukas veža "metalą", tai visą kitą nupučia kaip pienės pūką.

Kažkas nepaprasto man yra naudoti "daiktus" kuriems gerokai viš puse amžiaus. (ir dar pagal pirminę paskirtį)
Ir vinilas,.. neitikėtina,.. bet neišnyksta.

Lempa pati yra kaip meno kurinys.
Transformatiorius yra meno kurinys.
(kas gaminasi pats, kruopščiai, vija prie vijos, lygiai simetriškai per visus sluoksnius tai žino.)
Stiprintuvo "teisingas" montažas yra meno kurinys.
Visas stiprintuvas galutineme rezultate yra meno kurinys.
Jei tame "mene" dar slypi gili inžinierinė mintis ir jis "teisingai" veikia - Jėga!!!
Galima į visa tai žiūrėti ir grynai sausai techniškai,
bet išliekamoji vertė tokių dalykų vis vien labai didelė.

Kas nenorėtų turėti gero, gražaus ir techniškai "teisingo" lempinio audio stiprintuvo.
Pakelkit uodegytes.

_________________
AC/DC (alternating current and direct current)
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 07, 10:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Geras rašo:

Kažkas nepaprasto man yra naudoti "daiktus" kuriems gerokai viš puse amžiaus. (ir dar pagal pirminę paskirtį)
Ir vinilas,.. neitikėtina,.. bet neišnyksta.

Lempa pati yra kaip meno kurinys.
Transformatiorius yra meno kurinys.
(kas gaminasi pats, kruopščiai, vija prie vijos, lygiai simetriškai per visus sluoksnius tai žino.)
Stiprintuvo "teisingas" montažas yra meno kurinys.
Visas stiprintuvas galutineme rezultate yra meno kurinys.
Jei tame "mene" dar slypi gili inžinierinė mintis ir jis "teisingai" veikia - Jėga!!!
Galima į visa tai žiūrėti ir grynai sausai techniškai,
bet išliekamoji vertė tokių dalykų vis vien labai didelė.

Foto juosta, kaip ir vinilas, irgi neišnyksta, netgi prieš keletą metų buvo juostininkų "paūmėjimas". Laughing
Bet, tai joks rodiklis perkant naują fotiką .. Wink
Dar kiti fotkina su pinhole .. ir iš to padaro meną, irgi toks savotiškas užsiėmimas. Smile
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 07, 12:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
300b
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
o Naxrena reikalingas AC/DC ar kitam POPsui irasytame su tranzistorine technika,Lempinis stiprintuvas?

Uztenka tranzo,feritiniu garsekalbiu ir Lietkabelio laidu
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 07, 14:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Geras
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Citata:
reikalingas AC/DC


Aik tu, Shocked a kam tu čia,.. ponas... šūdiniesi ubagų forume Question
kaip koks mazohizmas,.. čianais tau gaunasi. Very Happy

_________________
AC/DC (alternating current and direct current)
 Stiprintuvas su 6p45s
PranešimasParašytas: 2020 05 07, 14:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
300b
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Geras rašo:
Citata:
reikalingas AC/DC


Aik tu, Shocked a kam tu čia,.. ponas... šūdiniesi ubagų forume Question
kaip koks mazohizmas,.. čianais tau gaunasi. Very Happy


Jokio mazo,Mazohizmas is Sudo daryti vaska kas jau issisenejo senai forume ir normalus zmones senai issilakste ir net nedrysta Rasyti.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama