Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 16:47. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Įvairūs » Klausimas turintiems patirties su AliExpress
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2020 02 12, 20:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
užsisakiau prekę (prietaisą) kaip ir oficialioje gamintojo parduotuvėje
siuntimas - registruota siunta su China Post Registered Air Mail
prekę pardavėjas išsiuntė, ji pateko į rušiavimo centrą ir ten pradingo

https://i.imgur.com/H7gK2Bs.jpg

pardavėjas šito fakto neginčijo ir pažadėjo, jei negausiu prekės, grąžinti pinigus

Citata:
please don't worry, if you can't receive we will refund.


pasibaigus laikui atidariau disputą
per Ali duotą laiką pardavėjas pinigų negražino ir tik pasibaigus susitarimui skirtam laikui atrašė tokį laišką

Citata:
Dear valued customer,
Really sorry to tell you that there is no button for us to extend the protection time for you.
Could you please kindly cancel the dispute and waiting for another 15 days?
If you still can't receive it, we will resend or full refund you?
You have my words.
Best regards.


https://i.imgur.com/jltCtr5.jpg

klausimas: jeigu aš sutinku su pardavėjo prašymu atšaukti disputą ir dar palaukti jo prašomas 15 dienų - ar tada aš galėsiu tikėtis Ali administracijos pagalbos, jei pardavėjas per tą laikotarpį neįvykdytų savo pažado pakartotinai išsiųsti prekę arba grąžinti pinigus Question

ar man sutikus atšaukti disputą Ali administracija daugiau į šitą reikalą nesikš ir aš tada rizikuoju likt ant ledo Question
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2020 02 12, 20:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
deep
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Maziau klausyk ko kinietis praso, jei atsauksi disputa liksi be nieko nebent per stebukla preke atkeliautu.
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2020 02 12, 20:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ccvv
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Neatšauk, palik ta disputa. Jei gausi prekę,tada ir atšauksi ir patvirtinsi gavimą.
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2020 02 12, 21:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
magas48
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Praziurejai gincu termina o buvo galimybe pratesti gincu data. As su vienu siunteju ir neprateses termino gincijaus, nenusileidau ir issiunte kita preke

_________________
Ponu daug o dirbti nera kam
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2020 02 12, 21:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
valentinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Cia bando apgauti, nes pasibaigs laikas per kuri gali prasyti atlyginti. Jei baigesi laikas viskas jokiu klausimu full refund. As tai kaip taisykle likus vienai iki termino :will be shipen in x days" parasau pardavejuji pls full refund, jei kita diena neatsako atidarai desputa priezasti nurodai kad preke tranzite. Ir visada nurodyk savo paypalid nes jie ten stengias kuo daugiau istemt ta laika kad tik nusuktu pinigus
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2020 02 12, 21:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
valentinas rašo:
As tai kaip taisykle likus vienai iki termino :will be shipen in x days" parasau pardavejuji pls full refund, jei kita diena neatsako atidarai desputa priezasti nurodai kad preke tranzite.


tai aš irgi likus dienai parašiau pirkėjui, jis tik atrašė, kad
Citata:
please don't worry, if you can't receive we will refund

ir aš jau sekančią dieną atidariau disputą

Ali administracija davė 12 dienų (nuo vasario 1-os iki vasario 12-os ) susitart, bet pardavėjas jokių pasiūlymų neteikė, tiktai šiandien radau jo pasiūlymą

Ali administracija irgi tiktai šiandien pervedė ginčo nagrinėjimą į sekančią fazę

vienžo, ačiū visiems už patarimus, disputo neatšauksiu ir kaip čia jau patarė - tiktai "full refund"
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2020 02 12, 21:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
valentinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
gnt rašo:
valentinas rašo:
As tai kaip taisykle likus vienai iki termino :will be shipen in x days" parasau pardavejuji pls full refund, jei kita diena neatsako atidarai desputa priezasti nurodai kad preke tranzite.


tai aš irgi likus dienai parašiau pirkėjui, jis tik atrašė, kad
Citata:
please don't worry, if you can't receive we will refund

ir aš jau sekančią dieną atidariau disputą

Ali administracija davė 12 dienų (nuo vasario 1-os iki vasario 12-os ) susitart, bet pardavėjas jokių pasiūlymų neteikė, tiktai šiandien radau jo pasiūlymą

Ali administracija irgi tiktai šiandien pervedė ginčo nagrinėjimą į sekančią fazę

vienžo, ačiū visiems už patarimus, disputo neatšauksiu ir kaip čia jau patarė - tiktai "full refund"

Gerai kad nepasimetei, nes tokiu atveju tik refundas jokiu diskusiju. Del to pvz as ir duodu pardavejui viena diena kad jis grazintu pinigus. Reikia tureti omenyje kad jei aliexpressas privercia grazinti pinigus pardavejo reitingas krenta. Kita kart pardavejas nezino kad preke uzstrigo tai reikia pranesti, nes tai yra nesazininga jis stengias ta prasme suteikti paslauga o gaunas kad nesusikalbama. Geras pardavejas kita DD tau perves pinigus i paypal. Na buvo toks atvejis man na tik baiges terminas na jis man parase kad cancelinciau refunda tada jis man perves, nes jo reitingas krenta, as cancelinau ir parasiau jam kita diena pervede. Tai irgi zinai nera noret kad tau baiges laikas ir bus pinigai arba preke reikia bendrauti su pardaveju.
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2020 02 13, 08:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lordas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O aš sutikau palaukti panašiu atveju, savo rizika, kaip sakyt, dar 5 dienas. Ir prekė atėjo po 3 dienų... Reik ir juos suprast - su tais paštais viskokių bajerių, ir jiem tokių 100-tai atveju. Pagalvokit ar patys norėtumėt atsakyt už kiekvieną pašto kliurka, anas gi nieko nekompensuos.
Čia nieko nesiūlau - kiekvienas atvejis atskiras, kaip ir pardavėjas. Šiaip tie kurie turi tūkstančius pardavimų nebūna šūdmaliai ir jiem svarbu nepakakinti.
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2020 02 13, 20:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
šiandien gavau meilą iš Ali

Citata:
Final resolution: full refund


pardavėjas irgi parašė, kad gražins

lordas rašo:
Pagalvokit ar patys norėtumėt atsakyt už kiekvieną pašto kliurka, anas gi nieko nekompensuos.
Čia nieko nesiūlau - kiekvienas atvejis atskiras, kaip ir pardavėjas. Šiaip tie kurie turi tūkstančius pardavimų nebūna šūdmaliai ir jiem svarbu nepakakinti.


siunta registruota, tai pardavėjas turi visas galimybes reikalauti iš Kinijos pašto nuostolio atlyginimo

ir aš nekaltinu pardavėjo, kad jis šūdmalis, pilnai gali būti, kad jis pridavė siuntą ir čia Kinijos pašte ji pradingo
tai jis ten vietoje ir turi aiškintis, nes trackingas aiškiai rodo - prekė iš Kinijos neišsiųsta
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2020 02 13, 20:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
hencia
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aš tai, likus "Awaiting delivery" kokiom 3 dienoms rašau kinams "Hi, can you extend purchase protection for my order, thanks" - ir dažniausiai jie pratęsia pristatymo terminą kokiam mėnesiui. Po savaitės dviejų gaunu prekę...
Nors dabar jau 2 prekės virš 2 mėn. neateina... Kažkokie sunkumai ten pas juos.
O kaip jums toks fokusas? Ar spausti Cancel Order? Jau beveik mėnuo praėjo, o dar nepashipino...
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2020 02 13, 22:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
deep
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Visi siuntimai strige, pas mane kokia 10 orderiu nuo 01.25 neissiusta. Del to kad buvo pas juos sventes o poto jiem prasitese atostogos del karantino , raso 02.18 turi grizt i darbus kitajai.
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2020 02 14, 08:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
hencia rašo:
Aš tai, likus "Awaiting delivery" kokiom 3 dienoms rašau kinams "Hi, can you extend purchase protection for my order, thanks" - ir dažniausiai jie pratęsia pristatymo terminą kokiam mėnesiui. Po savaitės dviejų gaunu prekę...
Nors dabar jau 2 prekės virš 2 mėn. neateina... Kažkokie sunkumai ten pas juos.
O kaip jums toks fokusas? Ar spausti Cancel Order? Jau beveik mėnuo praėjo, o dar nepashipino...

Aš irgi taip padariau. Siuntinys nuo sausio 8 įstrigęs mūsų pašto logistikos centre:
(2020-01-08 Siunta skirstymo centre Vilniaus logistikos centras, Servečės g. 1, Vilnius).
Gavau SMS ir E-paštu pranešimą, kad turiu deklaruoti siuntą. Deklaravau 01-10 ir gavau patvirtinimą, kad dokumentus gavo. Jau 3 kartus rašiau, skambinau tel. ir klausiau, kodėl siuntinys įstrigo. Jokių paaiškinimų Confused Žada išsiaiškinti ir pranešti... Matyt, susisiekimo ministras ne be reikalo LT pašto valdybą išvaikė (prokurorai pasakė, kad neteisėtai) Wink

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2021 03 20, 08:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
...
- Petriuk, kiek bus 2x2 !!!
- 4 bl, man jūsų problemos...


Pirmos siuntos iš Aliexpres ateidavo per LP užsakyme nurodytu adresu. Po to maždaug pusę patekdavo į omnivą. Bandžiau prašyti, kad pakeliui važiuojantis parvežtų iš Varėnos, bet omniva pradėjo mėtyti tai į Eišiškes, tai į Alytų (70km)...

Man tiko variantas, kad gaunu tik pusę siuntų, bet iš paskutinių šešių užsakymų per LP gavau tik du.

Bandant aiškintis, lūžinėja planšetė, rašo kad neteisingas slaptažodis, mėtosi į nepažįstamas kalbas ir šriftus. Nesinori praradus pinigus prarasti dar ir laiką.

Jei kas užsiimtų atgauti iš omnivos nepristatytas siuntas ir išspręstų užsakymų gavimą nurodytu adresu, mokėčiau dar tiek pat. Virš 100€.

Citata:
Sveiki, norėciau sužinoti, kas siuntėjas ir kodėl į paštomatą. Aš galiu tik į namus pristatomas siuntas priimti.


Citata:
Aš galiu sumokėti papildomai protingą sumą, bet tik už pristatymą nurodytu adresu. Ten nėra skubiai reikalingų prekių, todėl jas galima kaupti ir pristatyti vienu metu, tarkime po penkias. 

Citata:
Jūsų patogumui galime suskurti taisyklę, kad nuo šiol naujai užsakomos siuntos iš Kinijos pagal jūsų telefono numerį būtų nukreipiamos į jums patogesnį pasirinktą paštomatą. Prašau patikslinkite kuris paštomatas jums tiktų? Norime įspėti, kad išlieka rizika esant perpildytam jūsų nurodytam paštomatui, siuntos bus pristatomos į kitą artimiausią paštomatą pagal nurodytą siuntos pašto kodą


Citata:
The tracking information shows that the package has arrived at your local post office and waited for your collection. We warmly suggest that you can contact the shipping company Customer Care Center and you will get this package as soon as possible. If the package not in good condition/ goods shortage, you are suggested go to 'Dispute Detail' -- Check 'Dispute Reason-- Click 'Update Reason' to update your reason for filing a dispute.
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2021 03 20, 15:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:
Jei kas užsiimtų atgauti iš omnivos nepristatytas siuntas


pirmiausiai tau su tuo žmogumi reikės nuvykti pas notarą ir sudaryti įgaliojimą, o jau tada jis su įgaliojimu galės paimti omnivos bazėje nepristatytas siuntas (jeigu jos jau neišsiūstos atgal)

be įgaliojimo omnivoje niekas nesileis į kalbas

Citata:
ir išspręstų užsakymų gavimą nurodytu adresu


vienintelis realus šitos problemos sprendimo būdas - susirandi žmogų Kaune, kurio vardu ir adresu siųsiesi prekes, o po to arba jis tau pristatys, arba pats iš jo paimsi

pvz Alytuje nėra Omnivos bazės ir nespėjus atsiimti - reikia arba važiuoti į Kauną, arba pamiršti, pats gaudžiau jų busą prie išvažiavimo iš Alytaus, kad paskui į Kauną važiuot nereikėtų
 Klausimas turintiems patirties su AliExpress
PranešimasParašytas: 2021 03 20, 15:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gnt rašo:
vienintelis realus šitos problemos sprendimo būdas - susirandi žmogų Kaune, kurio vardu ir adresu siųsiesi prekes, o po to arba jis tau pristatys, arba pats iš jo paimsi

Taip, radau kas Kaune užsiimtų surinkti, bet jei omniva mėtys 70km spinduliu aplink Kauną, jis užsiknis. Ir kaina kils, 3€ už peradresavimą. Gal jie tuo tikslu ir mėto toli.
Geriausiai būtų per LP viską gauti, kaip pradžioje. Bet nepavyko nei su estais, nei su pardavėjais sutarti.
Ir anglų k. pas mane lygio I spoke english very good but nobody understood Embarassed
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama