Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 19, 21:44. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Perklausos/susiburimai
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 115
Pereiti prie 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 07, 15:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kai susipazinau asmeniskai su Vec7or, pasnekejom kad butu smagu padaryti kazkokiu susibegimu, paklausyti muzikos ir pan.

Taigi noreciau pakviesti visus kam idomu prisijungti si sekmadieni prie visu muzikos megeju. Perklausa pradesime 12:00. Rekomenduoju su savimi tureti viena - tris geros kokybes cd irasus su jusu megstama muzika. Klausysimes siu koloneliu

http://www.gsp.projektas.lt/GSP%20-%20SE60-2%20bookshelf.htm

Tai paskutine dedikuota perklausa joms. Manau daug kam idomu kiek sugeba isgroti toks nedidukas garsiakalbis. Laukiu visu ir nesidrovekit atvykti. Labai noreciau kad atvyktu tiek mano pazystami asmenys tiek tie kuriu nepazystu bet bendraujame cia forume. Mielai priimsiu visus norincius.

Mano telefonas pasiteiravimui 866226342 arba PM
 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 07, 23:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CraG
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Idomu butu isgirst, gal susigundysiu ir atvyksiu. Idomu isgirst skirtuma tarp ju ir mano wavecor'u Rolling Eyes
 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 08, 00:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
atsivezk, papildoma technika perklausas labai pagyvina. Beja gal galetum mesteleti cia visiem savo koloneliu pora foto su schemutem ar matavimais jei tokie buvo? Tinka ir linkas i tema jei buvai sukures. Beja, del tikslaus adreso PM arba telefonu
 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 08, 09:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CraG
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
GSP rašo:
atsivezk, papildoma technika perklausas labai pagyvina. Beja gal galetum mesteleti cia visiem savo koloneliu pora foto su schemutem ar matavimais jei tokie buvo? Tinka ir linkas i tema jei buvai sukures. Beja, del tikslaus adreso PM arba telefonu


Foto sudesiu i galerija, kai bus pilnai uzbaigta, kadangi esu studentas is sito neuzsidirbu, darau savo malonumui, tai projekta planuoju uzbaigt vasaros metu po sesijos, ji sudaro:

x2 WF168WA02-01
x1 TW030WA08-01

O is dalies maza uzuomina - mano avataras.
matavimo tikslaus nebuvo, viskas skaiciuota su programa WinISD ir savo ausim(reiks paieskot grafiko, pamenu, kad man nepatiko ties 1k hz nezymi duobe) Rolling Eyes
 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 08, 10:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Būtų įdomu ir atsiliepimus išgirst buvusių perklausoj.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 08, 11:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
isgirsi leopard manau, bet tik po sekmadienio zinoma. Wink
 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 12, 14:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
noriu priminti kad nepamirstumet rytoj (13d) 12:00 atvykti pas mane i perklausa Wink
 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 12, 14:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ba1tuks
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Uch blembački Very Happy Kodėl sekmadienį? Crying or Very sad Kaip tik negaliu... Confused
 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 12, 14:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
nu va tai tau Very Happy
 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 13, 20:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
na ka perklausa ivyko Smile klausem kaip ir planuota nuo 12:00 iki 17:00 ir dar su VEC7OR pasilikom papildomai pusantros valandos po visko ramiam pasnekesiui apie viska Very Happy Dziugu kad susirinko tiek zmoniu, tikrai nesitikejau kad daugelis kviestu zmoniu atvyks, labai dekoju visiem susirinkusiem, tikrai smagiai ir turiningai praleidome laika. Zinoma, pirmoji mano rimtesne perklausa su didesniu kiekiu zmoniu , todel truputi stresavau Very Happy jei kas buvo ne taip sklandziai nepykit Very Happy

Eiga buvo tokia : pradzioje supazindinau svecius su savo sistema. Tam klauseme mano atrinktu irasu kurie mano manymu labiausiai perteike koloneliu gerasias savybes. Po to buvo dedami jau atsivezti sveciu kompaktai ir kiekvienas individualiai galejo susipazinti su sistema klausydamas zinomus kurinius. Isklausiau apibendrintas isvadas apie koloneles, kurios beja labai atitiko mano prognozuotas, del to dziaugiuosi. Kiek pavelave atvyko Gramofono forumo keli nariai, perklausa pakrypo truputi i "gramofoniska" puse ir inese truputi daugiau gyvumo. Veliau klauseme Contax gaminto Ciuffolio, S.G gaminto A klases stiprintuvelio ir VSA gaminto AB klases stiprintuvo. Mano nuomone pagal kokybe susideliojo taip : geriausiai tuo metu klausytai muzikai skambejo S.G stiprintuvas, tada Ciuffoli, Denonas ir VSA. Kiti tikiuosi papildys. Visumoje esu mini renginuku patenkintas, ir lauksiu kad dalyvave asmenys pasidalintu ispudziais su kitais forumo dalyviais kurie negalejo/nenorejo atvykti Wink

Keletas foto. Nelabai kokybiskos, nes ne foto sesija galvoje buvo Very Happy







 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 13, 21:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Fainai. Kaip supratau čia buvo tos raudonosios "smaugiamos"? Ciufolis spėju turėjo būti tas galingesnis...

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 13, 22:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CraG
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na ka galiu pasakyt buvo visai smagus susiburimas. Ir tokie mano ispudziai:

Visu pirma, malonu buvo susipazinti su Gediminu (GSP) Smile
Antra, tikrai nustebau pamates sias koloneles, tikrai atrodo geriau, nei pateiktos nuotraukose.

Apie muzika:

Klausydamas jo atrinktu irasu, labiausiai patiko man kuriniu vokalas, atrode taip lyg sedi scenoj ir klausai gyvo balso skirtumas tas, kad matai koloneles.
Kitas idomus dalykas, kad kolonelese netruksta zemo daznio, nors garsiakalbiai mazi, taciau zemu tikrai nemaza. Gal tik vienas mazas pastebejimas, kad zemadazniu srityje truksta tokio agresyvumo...

Apibendrinus kokybe, dizaina ir kaina, tai sakyciau jos tikrai atgroja savo kaina, gal net ir pranoksta kitas koloneles, kokias man teko klausyt salonuose.

Vertinciau 9.5/10 - mano nuomone.

Tai tiek, trumpai siam kartui Wink
 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 13, 23:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VEC7OR
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Pirmiausiai noreciau padekot musu host'ui uz suteikta galimybe, skania arbata ir jaukia atmosfera.

Del koloneliu - nuo praeto perklausymo buvo pataisytos kai kurios bedos, aplamai rezultatas teigiamas, viskas savo vietoj, just as expected, duot balu negaliu nes tas 10 nzn kur randasi.

Del stipriaku - AB Holtonas klases grojo panashiai kaip ir Denon, Technics grojo prasciau uz Denon, bet IMO skirtumas buvo paneigiamai mazas. A klase man sunkoka apibudint butu, kaip ir "svelniai, siltai ir lempishkai", bet sumazejo aukstu ir zemu, gal tesiog pasidare kitaip, bet skirtumas akivaizdus, gal tesiog 'it grows on you'.

Gramofono chebra klausesi daugiau aparaturos o ne muzikos.

Kai kurios savo irashus reikia atidziau perziuret.

Ishgirdau keista nuomone apie garsiakalbiu dempfingavima.

_________________
My rhombicosidodecahedron is bigger than yours.
 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 13, 23:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S.G.
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
http://teletehnika.info/sound-technology/86-dolzhen-li-umzch-imet-maloe-vyxodnoe-soprotivlenie.html čia tos keistos nuomonės pagrindimas Very Happy Taip pat yra Hawksfordo darbai anglų kalba, bet dabar staigiai nerasiu.
 Perklausos/susiburimai
PranešimasParašytas: 2011 03 13, 23:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Citata:
Vertinciau 9.5/10 - mano nuomone.

Oho Smile

Man įdomu būtų sužinoti kokie buvo stiprintuvų galingumai.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama