Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 19, 10:47. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Įvairūs » rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 26
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 06, 10:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mma90
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na xebra, nebūtinai tik tokios markės, siūlykit viską ką galima nusipirkti gero už tokius pinigus, kas nebyrėtų ant kiekvieno kampo Smile
 Re: rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 06, 10:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Chulio
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
................................
mano taktika tokia - jei automobilio pirkimui turiu 5000 tai perku už 4000 ir 1000 pasilieku remontui, padangoms ir nenumatytiems atvejams.


Pas mane taktika panaši (niekada neperku automobilio nepasilikdamas rezervo kažkiek), bet dar vienas momentas: aš naudoju neprestižinius Lietuvos kaimiečių automobilius, benzininius. Ko pasekoje už "prestižinio" dyzelinio lavono kainą gaunu gero stovio, pakankamai patikimą, geros komplektacijos, mano poreikius tenkinantį automobilį. Kadangi automobilis neprestižinis, kasko pigus, esu ramus, kad išėjęs po nakties visada rasiu savo automobilį ten kur palikau, su visom buvusiom ant jo dalim Smile

P.S. paskutinį kartą pirkau automobilį pernai liepos pradžioje. Exploatacinės išlaidos: draudimas, tepalai, žieminės padangos su ratlankiais, benzinas...


Paskutinį kartą redagavo Chulio, 2017 06 06, 10:50. Redaguota 1 kartą

_________________
I GAVE UP DRINKING, SMOKING AND SEX!
it was the worse 15 minutes of my life!
 rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 06, 10:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
hencia
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jei nuspręsi imti Volvo V70 (aš kažkada nusprendžiau, rinkdamasis tarp Opel Signum, Vectra ir Volvo V70) - atkreipk dėmesį į nusidėvėjimą tokių detalių, kaip pavarų svirties odinė apsauga arba saugos diržo angos apsauginė plastmasė:

Ji manojoje V70 II prapjauta ir jau nemažai įsipjovusi į statramsčio plastmasę. Odometras perkant prieš beveik 4 metus rodė "300000".
Tėvo V70 I pirkta Vokietijoje pravažiavusi 400000 ir Lietuvoje pasiekė pusę milijono - diržo apsauginė plastmasė šiek tiek susidėvėjusi, bet neprapjauta.
Maniškės D5 2,4l 120kW variklis tikrai geras, žiemą prie -25°C kuriasi laisvai, o tėvo su audi varikliu 2,5l 103kW reikia ilgokai pasukti.
V70 dažnos problemos - vairo kolonėlė, stiprintuvo siurblys.
Pliusai - pakankamai retai atidaromas kapotas Smile (nebent stiklo plovikliui įpilti),
Minusai - didelis apsisukimo sankryžoje spindulys, per žema (jei bus planuojama pavažinėti miško keliukais).
 rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 06, 10:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Chulio
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
hencia rašo:
Jei nuspręsi imti Volvo V70 (aš kažkada nusprendžiau, rinkdamasis tarp Opel Signum, Vectra ir Volvo V70) - atkreipk dėmesį į nusidėvėjimą tokių detalių, kaip pavarų svirties odinė apsauga arba saugos diržo angos apsauginė plastmasė:
...........................

Nesamonių nesamonė Exclamation

Salonas bus daug labiau sudilęs po 100k malantis mieste, nei kad po 500k minant dugnais autobanais Wink Ko nepasakyčiau apie techninę mašinos būklę...

_________________
I GAVE UP DRINKING, SMOKING AND SEX!
it was the worse 15 minutes of my life!
 rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 06, 12:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lordas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aš tik vis neatsistebiu, kad žmonės auto perka ne važiuot, o remontuot...
 rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 06, 13:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kaskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
bmw 3 klases, 1,8 benzinas, automatas, karavanas. variklis amzinas, nebent tarpinesgumines sukieteja, bet jos pigios, jas ir paciam pasikeist nesunku, deze automatine, geresniu neteko matyt, na gal merso.
galingumo tikrai uzteks, nors visi bemvistai nori galingesniu. elektronikui turetu patikt, kad viska pats su elektronika gali pasitvarkyt.
dujas isidesi ir pigiau nei dyzelis.

vienintele beda rudys Smile

p.s. vaziuokle pigi ir gerai laiko, aisku tvarkyt reiks
 rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 06, 20:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Bestija
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jei kalbant apie patikimumą tai servise mažiausiai iš visų matom benzinines Hondas ir Toyotas. Gedimai elektronikoje, variklio valdymo sistemoje ir t.t. beveik visada būna tik ten kur jau pabuvojo nedorų dvikojų primatų rankos. Kitur jų beveik nepasitaiko. Nuo dujų per labai ilgą laiką susėda vožtuvai ir su tepimo lašeline. Tenka juos reguliuot dažniau. O ir patys varikliai nelabai kam reikalingi. Benzinu ir tos problemos nėra. Kad sąrašas nebūtų toks liūdnas ir nuobodus kaip dabar įmetam pvz. Accorda benzininį Smile
 rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 06, 21:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bestija rašo:
Nuo dujų per labai ilgą laiką susėda vožtuvai ir su tepimo lašeline. Tenka juos reguliuot dažniau.

Apie tuos sėdančius vožtuvus esu kalbų girdėjęs, bet aš, su tais vožtuvais/lizdais bėdų neturėjau. Nors esu užkietėjęs "dujininkas". Dabartiniam mano automobiliui dujos įdėtos 2006m. Pravažiuota fyg znaėt jau kiek ..
Šiemet keičiau po dangteliu tarpinę.

Su pirštu iš variklio, sutepiau tarpinei plokštumą.
Tepalai jau "pravažiavę" virš 3000 km.
Dujos man patinka, nes yra švaru ir ekologiška. Smile
Dėl vožtuvų, tai kažkada turėjau MBW 318 plačiastopę chuligankę, tai tenai nevažinėjant, per kažkiek laiko kompensatoriai susispaudžia. Kitaip tariant, kurį laiką nevažinėjant, nuspausti vožtuvai užsidaro.
Tokiu atveju, kompensatoriai tą galimą susėdimą išsprendžia.
Dabartinė esanti dujinė įranga patinka dar tuom, kad dujų filtravimas yra po garintuvo ir į reduktorių jau patenka švarios dujos. Įdėjau filtra dar prieš garintuvą - skystai fazei, tai nieko jis nefiltruoja, tos "šlako dulkės", matyt "iškrinta", iš skystos fazės pereinant į dujinę fazę.
 rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 06, 22:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
donau
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Toyota AURIS- benzinas. 1,6-1,8 variklis, automatas. Jei mechaninė- 6 pavarų. Minusas-plonos skardos ir rūdys, jei iš Danijos, France...Dyzeliai pigesni, mažiau kuro naudoja, bet žiemą daugiau vargo. Akumas, starteris, pakaitinimo žvakės, kuro siurblys, purkštukai...


Paskutinį kartą redagavo donau, 2017 06 06, 22:42. Redaguota 1 kartą
 rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 06, 22:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
dusiata
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kaskas rašo:
bmw 3 klases, 1,8 benzinas, automatas, karavanas. variklis amzinas, nebent tarpinesgumines sukieteja, bet jos pigios, jas ir paciam pasikeist nesunku, deze automatine, geresniu neteko matyt, na gal merso.
galingumo tikrai uzteks, nors visi bemvistai nori galingesniu. elektronikui turetu patikt, kad viska pats su elektronika gali pasitvarkyt.
dujas isidesi ir pigiau nei dyzelis.

vienintele beda rudys Smile

p.s. vaziuokle pigi ir gerai laiko, aisku tvarkyt reiks

Nezinau kokiam marse ar su kuriuo bmw tu vazineji? gal chuliganke ar kregzde? nes e46 1,6 ir 1,8 benzinai tikrai prasti. Dezes aisku laiko amzinai, nes tas motoriukas vos turi jegos ratus pasukt tai ka kalbet apie dezes sulauzyma.
 rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 06, 23:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
dusiata rašo:
kaskas rašo:
bmw 3 klases, 1,8 benzinas, automatas, karavanas. variklis amzinas, nebent tarpinesgumines sukieteja, bet jos pigios, jas ir paciam pasikeist nesunku, deze automatine, geresniu neteko matyt, na gal merso.
galingumo tikrai uzteks, nors visi bemvistai nori galingesniu. elektronikui turetu patikt, kad viska pats su elektronika gali pasitvarkyt.
dujas isidesi ir pigiau nei dyzelis.

vienintele beda rudys Smile

p.s. vaziuokle pigi ir gerai laiko, aisku tvarkyt reiks

Nezinau kokiam marse ar su kuriuo bmw tu vazineji? gal chuliganke ar kregzde? nes e46 1,6 ir 1,8 benzinai tikrai prasti. Dezes aisku laiko amzinai, nes tas motoriukas vos turi jegos ratus pasukt tai ka kalbet apie dezes sulauzyma.


Pas mane vienas is autoparko automobiliu yra 2004m E60. Torque konverteri (hidrauline sankaba) jau keiciau. Zinau, kad prie 160k myliu reikes keist grandines itempejus. PLius dar yra kitokiu bedu, kas dar pas mane neislindo. Vienzo BMW nezavi...

O siaip Toyota turetu but neblogi modeliai visumoj.
 rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 06, 23:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Chulio
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Socrates rašo:
.........................
O siaip Toyota turetu but neblogi modeliai visumoj.

Benzininiai - taip.

Dyzeliai - jei nedamuštą D4D nupirksi bus gerai, nuo D-cat bėgti kuo toliau...

_________________
I GAVE UP DRINKING, SMOKING AND SEX!
it was the worse 15 minutes of my life!
 rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 07, 06:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Chulio rašo:
nuo D-cat bėgti kuo toliau...
Kuo blogai D-CAT? Kaip tik tokiu važinėju ir neturiu kuo skųstis. Žinau, pramuša galvutės tarpinę, su šituo buvau susitaikęs prieš pirkdamas ir susitvarkiau. Taip, didokos kuro sąnaudos, man vidurkis mišriu režimu gaunasi 9,4 l/100km, bet pas mane koja sunki. Vieną kartą dariau eksperimentą važinėti ramiai ir pagal taisykles, na ir per 400 km trip'ą tilpau į 7,4l/km. Kas dar su ja blogai? DPF neužsikimšęs, nedūmija visiškai, trauka pakankama, ypač persėdus nuo tarnybinio 75 kW kibiro.

_________________
If nobody hates you you're doing something boring
 rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 07, 07:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Chulio
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
Chulio rašo:
nuo D-cat bėgti kuo toliau...
Kuo blogai D-CAT? Kaip tik tokiu važinėju ir neturiu kuo skųstis. ............................

Gal labai šviežią pirkote, nes kai atvažiuoja iš svetur su "standartinėm" dyzelių ridom, tai prasideda bėdos su purškalais, o kainos kosminės... Yra ir kitų bėdų, bet ne tokios skausmingos.
Nebandau pasakyt, kad kiti varikliai amžini, bet šitų kokybės ir remonto kainos santykis prastokas.

O šiaip bendrai dėl DPF ir kitų dyzelių žaislų, tai viskas su jais gerai praktiškai visoms dyzelinėms mašinoms, jei mašina gauna didesnių atstumų pavažiuot. Bėdos prasideda tada, kai dyzeliukas mažais atstumais malasi.

_________________
I GAVE UP DRINKING, SMOKING AND SEX!
it was the worse 15 minutes of my life!
 rekomenduokit kokį automobilį pirkti iki 3500€
PranešimasParašytas: 2017 06 07, 09:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kaskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Socrates rašo:


Pas mane vienas is autoparko automobiliu yra 2004m E60. Torque konverteri (hidrauline sankaba) jau keiciau. Zinau, kad prie 160k myliu reikes keist grandines itempejus. PLius dar yra kitokiu bedu, kas dar pas mane neislindo. Vienzo BMW nezavi...

O siaip Toyota turetu but neblogi modeliai visumoj.


speju dyzelis. grandines itempejus reikia keisti kai jie issitampo tiek, kad pradeda neamortizuoti, o ne kas 160k myliu.

o jei jau kalbi apie mylias, tai gal auto amerikoniska?
maciau amerikoniskas 3 metu senumo pravaziavusias 300 000
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama