Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 11:45. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pareiškimai, padėkos, skundai » Evaldas_S žinutė
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 23
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 17:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vaidas2
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
minex rašo:
manęs niekas nesiunčia, bet Evaldas siunčia visus. Kas veteranui nepridera.

Patys kalti, nes neturi proto, kaip uzduoti klausima, kad gauti konkretu atsakyma. Nauja debilu karta auga, tuoj patys save gydyti prades Smile
 Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 18:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
minex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na servise tavęs neprašo nurodyti konkretų gedimą, pasakai barška važiuoklė ir viskas. Aišku forumas nėra mokama paslauga, bet tai tam ir yra forumas kad padėti. Jau šioje temoje 3 žmogus kuris pripažįsta, kad jei asmuo nenusimano tai jį reikia pasiųsti su keiksmažodžiais. Gal tada reikėtų įrašyti forumo taisyklėse, kad temas kurti ir klausimus užduoti gali tik asmenys su aukštuoju elektronikos srities išsilavinimu.
Susiejant išsivyščiusią diskusiją apie forumą su Evaldu, atrodo, kad visi gebantys padėti šiame forume yra nerviniai ligoniai, vietoj to kad išvadina debilu, juk galima paprašyti patikslinti klausimą, gi postą šiaip ar taip rašo.
 Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 18:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vaidas2
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
minex rašo:
atrodo, kad visi gebantys padėti šiame forume yra nerviniai ligoniai, vietoj to kad išvadina debilu, juk galima paprašyti patikslinti klausimą, gi postą šiaip ar taip rašo.

Teisinga, gal kita karta jau susivoks, ko reikia klausti ir to GOOGLE- tikrai nera. Jei jis yra analfabetas, matyt jam teks su tuo ir taikytis, arba gauti spyri i minksta vieta, kuris ir pades.
O dar prasideda as nesuprantu rusu, vokieciu ... kalbos. Tai tada is vis ko esi vertas. As uz Evaldo filosofija Wink
Dar vienas aborto liekanos PVZ
samass rašo:
Sveiki, meistrai neranda kame reples... Taigi durnuoja vairo stiprintuvas elektrinis. nuemus - klema atsiranda, arba ilgiau pavazinejus taipat atsiranda. 12 ateina i stora laida. - geras. VCDS rodo klaida 01309 power steering control module j500 no communication. Ikeliu gyvus parametrus. Auto vw fox 2006m[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16830955_1362849403737457_7190027810875799497_n.jpg?oh=215233f1a12dad6208b69d60fc1964c7&oe=593088B2[/img]
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16996158_1362849390404125_6152161709216587287_n.jpg?oh=83a0abaa95cbb60f397be11a4e099e32&oe=59453513[/img]
 Re: Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 19:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
rammas rašo:
Evaldėli, o pats tokių žinučių, kokias kitiems siuntinėji, nesi sulaukęs?

Nes tu čia esi vienas didžiausių gyvenimo būdo patarėjų, bet deja, kaip techninis žinovas tai silpnas, plius dar išsišokėlis, nesilaikantis savo pažadų.
Taip, kad nusiramink ir gerai maitinkis. Wink

Skystakiauši, pasiskųsk dar mamytei. Ir atmink ateičiai - lysi ten kur tau nereikia, imsi advokataut taip bus ir toliau. Nelysi - nebus. Tavo teisė rinktis.

Evaldėlis varo net dviem frontais. Smile
Varyk, varyk, Evaldėli, nesustok, toli nueisi. Smile

Evaldėli, ne tavo nosiai nurodinėti, ką aš turiu daryti. Sovietiniai laikai seniai baigėsi, savo "autoritetines" "paniatkes" pasilik sau. Dabar laisva Lietuva ir aš rašau kur noriu, kada noriu, kam tik noriu ir apie ką noriu, norėsiu, tave kritikuosiu, norėsiu, priminsiu tavo duotus ir neįvykdytus pažadus, o jei tu manai, kad tu turi kažkokį statusą ar dar kažką, šiame forume, tai gera tau manyti, manyk ir toliau. Very Happy
Man esi visiškas niekas, absoliutus nulis, barankos skylė. Mano reakcija į tavo žinutes jokia, tiesiog viešinu tavo bendravimo būdą.
Aš advokatauju? Pasižiūrėk į save, advokatavai ebui, kuris nežino elektrotechninių terminų, beje ir tu pats jų nežinojai ir apsikvailinai savo advokatavimu, dabar advokatavai pardavėju, neprimatydamas susitarimo, bei nesuvokdamas pirkėjo pretenzijos ...
Ar aš pradėsiu tau lipdyti visokius epitetus ir siuntinėti tave? NE!!! Nes tu net to nesi vertas ... Wink
Buvau vienu metu per daug įsijautęs šiame forume, bet ponas Kybertarakonas mane sustabdė ir už tai aš esu jam kažkiek dėkingas, nežiūrint į tai, kad mano ir Kybertarakono, pasaulėžiūros nesutampa, kažkiek žodžiais "pasikoliojam", bet šiaip jis normalus žmogus. Smile
P.S. Evaldėli, viešai pasižadėjai, kad pirksi prekę. Neinkš, kad pardavėjas su tavimi nesusisiekė, susisiekti ir aptarti, tai yra tavo pareiga. Jei viešai pareiškei, kad nupirksi, tai malonėk laikytis savo žodžio.
 Re: Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 21:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ebas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rammas rašo:
Pasižiūrėk į save, advokatavai ebui, kuris nežino elektrotechninių terminų.


O tu PATS supranti ko prirašiai eilinį kartą Question Kokių terminų aš nežinau? Ir prie ko čia advokatai? Aš Evaldą, tik forume žinau.

O tu pats turi pagalvoti apie savo "rašinėlius" forume.

P.S. Aš tau A.Ž. nerašysiu. O tu kartais ne "super'is" Very Happy


Paskutinį kartą redagavo ebas, 2017 02 25, 21:50. Redaguota 1 kartą
 Re: Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 21:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ebas rašo:
ebas rašo:
[quote="rammas] Pasižiūrėk į save, advokatavai ebui, kuris nežino elektrotechninių terminų.


O tu PATS supranti ko prirašiai eilinį kartą Question Kokių terminų aš nežinau? Ir prie ko čia advokatai? Aš Evaldą, tik forume žinau.

O tu pats turi pagalvoti apie savo "rašinėlius" forume.


Ebai, kaip sekasi gesinti tas senas tarybines "blicų" lemputes?
Pasistūmėjai kiek į priekį? Pavyksta greičiau užgesinti? Ar ir toliau tau jos lėtai gęsta? Laughing
 Re: Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 21:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ebas rašo:


P.S. Aš tau A.Ž. nerašysiu. Ne tokie buvo užtildyti.

Tu čia apie save, kuomet kabinai abrozdėlį - "išeinu nafik"? Laughing
 Re: Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 22:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ebas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rammas rašo:


Ebai, kaip sekasi gesinti tas senas tarybines "blicų" lemputes?
Pasistūmėjai kiek į priekį? Pavyksta greičiau užgesinti? Ar ir toliau tau jos lėtai gęsta? Laughing


O kodėl tau nesiseka atsakyti į klausimą: " Kaip instaliuoti kištukinį lizdą vonios kambaryje šalia veidrodžio"?


rammas rašo:
Tu čia apie save, kuomet kabinai abrozdėlį - "išeinu nafik"?


Matai, kartais geriau pačiam išeiti, nei kas mandagiai pasiunčia
Wink .

Apie TAI ir naują temą sukūriai.
 Re: Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 22:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kybertarakonas rašo:
ebas rašo:
Kybertarakonas rašo:

siulyciau siam ponui kulturos ministro posta Laughing


Nesutinku Exclamation

Na, jis čia daugumoj temų "reiškiasi", viską žino, viską išmano, bet nieko iki galo, tai jam rekėtu, kaip ir ministru pirmininku būti Wink

viskas cia ok ! -alektrikas elektronikos forume...ir ne pirmas... -tik i ministrus !
Rolling Eyes vertetu gal net alektriku ministerija ikurti Laughing

Nu ne, ponas Kybertarakone, reikia man premjero posto. Tuomet tamstą paskirsiu teisingumo ministru. Very Happy
Tamsta įgysit teisinį imunitetą ir parlamentines lėšas galėsit panaudoti tikslingai, įsigyjant teisingumo vykdymo įrankį - beisbolkę ... mažu, su tamstos ukvata ir pasikeis Lietuvoje kažkas į gerą pusę. Laughing
P.S. Oi, vos ebo neužmiršau. Ebas pabus už "Juozuką" ... kuomet reikės subėgioti ... Laughing
 Re: Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 22:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ebas rašo:
rammas rašo:


Ebai, kaip sekasi gesinti tas senas tarybines "blicų" lemputes?
Pasistūmėjai kiek į priekį? Pavyksta greičiau užgesinti? Ar ir toliau tau jos lėtai gęsta? Laughing


O kodėl tau nesiseka atsakyti į klausimą: " Kaip instaliuoti kištukinį lizdą vonios kambaryje šalia veidrodžio"?


rammas rašo:
Tu čia apie save, kuomet kabinai abrozdėlį - "išeinu nafik"?


Matai, kartais geriau pačiam išeiti, nei kas mandagiai pasiunčia
Wink .

Apie TAI ir naują temą sukūriai.

Ebai, negi tave daug kas siuntinėja, kad tokią blogą nuojautą dėl manęs turėjai? Smile
Nei aš tave ruošiausi kur siųsti, nei ką. Smile
 Re: Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 22:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ebas rašo:

O kodėl tau nesiseka atsakyti į klausimą: " Kaip instaliuoti kištukinį lizdą vonios kambaryje šalia veidrodžio"?

Nu, blyn, ebai, lyg ir aiškia sutarėm, kad aš dabar užsiėmęs, interesantų eilės, jei spėsiu ši pavasarį, jei ne, tai kitą pavasarį parašysiu.
Laughing
 Re: Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 22:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ebas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rammas rašo:

Ebai, negi tave daug kas siuntinėja, kad tokią blogą nuojautą dėl manęs turėjai? Smile
Nei aš tave ruošiausi kur siųsti, nei ką. Smile


Na, manęs niekas nesiuntinėja, aš irgi nieko, bet va tau nepasisekė Crying or Very sad
 Re: Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 22:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ebas rašo:
rammas rašo:

Ebai, negi tave daug kas siuntinėja, kad tokią blogą nuojautą dėl manęs turėjai? Smile
Nei aš tave ruošiausi kur siųsti, nei ką. Smile


Na, manęs niekas nesiuntinėja, aš irgi nieko, bet va tau nepasisekė Crying or Very sad

Ebui prabudo gailestingumas. Very Happy
Nu, dėkingas už moralinį palaikymą. Smile
 Re: Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 22:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ebas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rammas rašo:

Nu, blyn, ebai, lyg ir aiškia sutarėm, kad aš dabar užsiėmęs, interesantų eilės, jei spėsiu ši pavasarį, jei ne, tai kitą pavasarį parašysiu.
Laughing


Gali nesirūpinti. Darbai jau padaryti ir "rozetė" šalia veidrožio, vonios kambaryje instaliuota teisingai Wink
 Re: Evaldas_S žinutė
PranešimasParašytas: 2017 02 25, 22:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ebas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rammas rašo:

Ebui prabudo gailestingumas. Very Happy
Nu, dėkingas už moralinį palaikymą. Smile


Pradėti naują temą  Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama