Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 24 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 24, 20:01. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Automobilinė garso aparatūra » Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 30, 20:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pytautas
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Patarkit kas galit man seniui.Nusižiūrėjau alieksprese savo JEEP COMMANDERiui radiją su OS addroidu,deja ji neturi kompaktų grotuvo,kad pašalinti trūkumą parsisiunčiau nešiojamą DVD grotuviuką (nors jo aprašyme suderinamumo su android nebuvo) ,pabandžiau jungti prie savo planšetės- neveikia,nors bandomą kompaktą nurijo godžiai,pajungus prie stacionaraus kompo-veikia,su dideliu apmaudu šios minties atsisakiau.Aprašyme paminėta kad galima prie tos radijos jungti HDD,nusprendžiau,kad tai šiokia tokia išeitis,tik vėl kaži kaip derės su androidu neskietojo disko aprašymuose tokio varijanto nemini,kalba tik apie vindausus ir panašiai.Pirkčiau HDD 1 - 2 TB,bet nežinau ar jį suvaldys,radijos protas su ANDROID 4,4,2 ,keturių branduolių,RAM-1 GB.Dėkoju.
 Re: Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 30, 21:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pytautas rašo:
Patarkit kas galit man seniui.Nusižiūrėjau alieksprese savo JEEP COMMANDERiui radiją su OS addroidu,deja ji neturi kompaktų grotuvo,kad pašalinti trūkumą parsisiunčiau nešiojamą DVD grotuviuką (nors jo aprašyme suderinamumo su android nebuvo) ,pabandžiau jungti prie savo planšetės- neveikia,nors bandomą kompaktą nurijo godžiai,pajungus prie stacionaraus kompo-veikia,su dideliu apmaudu šios minties atsisakiau.Aprašyme paminėta kad galima prie tos radijos jungti HDD,nusprendžiau,kad tai šiokia tokia išeitis,tik vėl kaži kaip derės su androidu neskietojo disko aprašymuose tokio varijanto nemini,kalba tik apie vindausus ir panašiai.Pirkčiau HDD 1 - 2 TB,bet nežinau ar jį suvaldys,radijos protas su ANDROID 4,4,2 ,keturių branduolių,RAM-1 GB.Dėkoju.
Tiek bereikšmių raidžių prirašyta, nesėkmės istorijos išpasakotos, (klausimas - kam?), bet radijos modelio taip ir neparašyta. Ir ko gi tikimasi iš tokio klausimo?

_________________
If nobody hates you you're doing something boring
 Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 30, 21:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
a1girdas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
teisingai darai, kad klauisinėjiesi. nes nusiviltum paskubėjęs.
Citata:
nežinau ar jį suvaldys,radijos protas
ar nenorėtum pamėginti tiesiog paprasčiausiai USB atmintinuką prijungti pradžiai?
 Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 30, 22:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pytautas
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Taip jau išeina kad vejuos nuvažiuojantį traukinį tai ir klausimai gali pasitodyti keistoki.Radija kinietiška tai ir pavadinimo nėra,nors kaina ne visai kinietiška ji man gali atseiti apie 700 eurų.Pasirinkimas mano modeliui minimalus,o ji sako klausytų vairo,derėtų prie esamo stiprintuvo,9 coliai ekranas,tinka į skylę ir t.t.Panašus firminis analogas kainuotų bent 3 kartus brangiau,tai jau man nepasiekiama.Patirties su kinietišku 2DIN turiu- tenkina,kitoj mašinoj patikimai tarnauja treti metai.Daugiau nesiplečiant tai fleškė manęs netenkina,o nešiojamas HDD tiktų.Taigi gal kas patartų mano situacijoje.
 Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 30, 22:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pytautas rašo:
Taip jau išeina kad vejuos nuvažiuojantį traukinį tai ir klausimai gali pasitodyti keistoki
Taip, šiek tiek keistoki, nes mažai kas užsiima tokiomis kiniškomis radijomis ir ypač HDD junginėjimais. Aš nežinau tokių. Patikimiausias būdas - rasti pasiskolinti HDD ir pabandyti. Kitas variantas - pirkti HDD per elektroninę prekybą ir jei neveiks gražinti Perkant iš parduotuvės elektronikos prekės negražinamos šiaip sau tik dėl to kad nepatiko spalva, o elektroninėje prekyboje pirktos gražinamos.

_________________
If nobody hates you you're doing something boring
 Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 31, 00:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pytautas
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
pytautas rašo:
Taip jau išeina kad vejuos nuvažiuojantį traukinį tai ir klausimai gali pasitodyti keistoki
Taip, šiek tiek keistoki, nes mažai kas užsiima tokiomis kiniškomis radijomis ir ypač HDD junginėjimais. Aš nežinau tokių. Patikimiausias būdas - rasti pasiskolinti HDD ir pabandyti. Kitas variantas - pirkti HDD per elektroninę prekybą ir jei neveiks gražinti Perkant iš parduotuvės elektronikos prekės negražinamos šiaip sau tik dėl to kad nepatiko spalva, o elektroninėje prekyboje pirktos gražinamos.

Ačių tai irgi išeitis,visa bėda,kad mano aplinkoje daugiau už mane apie tokius dalykus išmanančių nepasitaiko.
 Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 31, 00:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
obalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pytautas rašo:
Ačių tai irgi išeitis,visa bėda,kad mano aplinkoje daugiau už mane apie tokius dalykus išmanančių nepasitaiko.


Nesuprantu kodėl turėdamas bėdą partizanauji ir ieškai išmanančių tik savo aplinkoje? Jei išduotum vietovę, gal atsirastų kas nors turintis hdd ir dėl sportinio įdomumo norintis išbandyti tavo kinietišką stebuklą. Nebent bijai kad nužiūrėjęs naktį ateis "pasiskolinti" Smile

_________________
Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass
 Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 31, 01:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
playmax
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Buvau prie S3 kadaise pajungęs 500GB HDD Very Happy veikė kuo puikiausiai tik reikėjo ntfs browseri parsisiust
 Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 31, 01:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Muzikos prirasytos i 1GB atmintuka neisklausydavau... O dabar ju turbut ir po 128GB yra. Ne paprasciau pora ju turet vietoj didelio HDD ir kabancio laido? Plius HDD gali lengvai nudvest nuo vibraciju, tad kalba turetu but SSD.
 Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 31, 02:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pytautas
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
obalys rašo:
pytautas rašo:
Ačių tai irgi išeitis,visa bėda,kad mano aplinkoje daugiau už mane apie tokius dalykus išmanančių nepasitaiko.


Nesuprantu kodėl turėdamas bėdą partizanauji ir ieškai išmanančių tik savo aplinkoje? Jei išduotum vietovę, gal atsirastų kas nors turintis hdd ir dėl sportinio įdomumo norintis išbandyti tavo kinietišką stebuklą. Nebent bijai kad nužiūrėjęs naktį ateis "pasiskolinti" Smile

Dėkoju,kad rūpinatės.Visa bėda ta,kad tos radijos dar neturiu,o tik labai noriu ją turėti,bet bijau kad ji to HDD nevaldys ar valdys prastai,gana kad jau CD grotuvo neturi kuris mano situacijoje geriausiai tenkintų.Alieksprese įvedus JEEP COMMANDER 2006 2007 galima pamatyti ją kaip geriausią varijantą.Aš jau minėjau kad tos radijos instrukcijoje nurodoma,kad palaiko HDD,bet kad pačių diskų aprašymuose ,kad klausytų androido,neaptinku,kalbama tik apie vindausus ir panašius,o kitur apie operacines sistemas visai neminima.Tikiuosi,kad atsiras kas turi patirties panašiose situacijose.
 Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 31, 10:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
tomaxsas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nei juoktis nei verkt. nori radijos už 700€ ir dar prie jos jungt kažkokį dvd priborą, ar hdd, tai gal išvis nereikia tokių nesąmonių tada? kuo blogai sd kortelė, ar kuo jau taip ypatingi tie dvd, nu niekaip nesuprantu, pirkt už 700€ ir dar apkabinėt girliandom, logika nebloga.
 Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 31, 16:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tomaxsas rašo:
nei juoktis nei verkt. nori radijos už 700€ ir dar prie jos jungt kažkokį dvd priborą, ar hdd, tai gal išvis nereikia tokių nesąmonių tada? kuo blogai sd kortelė, ar kuo jau taip ypatingi tie dvd, nu niekaip nesuprantu, pirkt už 700€ ir dar apkabinėt girliandom, logika nebloga.


Zmogui tiktu 700MB talpos CD, bet 20x tiek talpos USB'inis flashiukas - netinka.
 Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 31, 16:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pytautas
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tomaxsas rašo:
nei juoktis nei verkt. nori radijos už 700€ ir dar prie jos jungt kažkokį dvd priborą, ar hdd, tai gal išvis nereikia tokių nesąmonių tada? kuo blogai sd kortelė, ar kuo jau taip ypatingi tie dvd, nu niekaip nesuprantu, pirkt už 700€ ir dar apkabinėt girliandom, logika nebloga.

Tikėjausi atsilieps išmanantys.:
 Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 31, 16:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
tomaxsas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
taip čia žinokit be tamstos niekas neišmano kaip gali tikti dvd diskai bet netikti 64GB atminties kortelė o gali tikti tik 1TB hDD, logika afigiena,
 Prašau patarti,kaip dera ANDROID su HDD ?
PranešimasParašytas: 2017 01 31, 17:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pytautas
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tomaxsas rašo:
taip čia žinokit be tamstos niekas neišmano kaip gali tikti dvd diskai bet netikti 64GB atm
inties kortelė o gali tikti tik 1TB hDD, logika afigiena,

Mano situacija kiek kitokia,nenoriu plėstis,pasakysiu tik tiek kad ne bumsus klausytis ruošiuosi.,be to mano išsirinktoji tik 8 GB kortelę priimtų.Taigi būkit geri,atsakykit į tą mano pirminį klausimą.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama