 |

|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2025 03 15, 17:44. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Televizija, vaizdo aparatūra » LG 42PQ200R raudonas sniegas
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
 |
 |
LG 42PQ200R raudonas sniegas |
Parašytas: 2017 01 04, 22:15 |
|
|
|
Labas,
Pateko į rankas neveikiantis televizorius. Paskutinis savininkas sakė, jog televizorius buvo tvarkingas, vieną dieną tiesiog išsijungė ir nebeįsijungia. Matrica ir ekranas sveikas. Įjungus maitinimą sumirksi šviesos diodas (mėlyna, raudona, mėlyna), po to dega nuolat mėlynai, suklaksi relės, tačiau vaizdo nėra. Gana triukšmingas zyzimas ant EAX57633801 plokštės. Jei gerai supratau, tai yra x-sus plokštė.
Atsidariau televizoriaus galą. Vizualiai jokių išsipūtusių kondensatorių nematyti. Pastebėjau, kad tranzistorių 45F122 ant EAX57633801 plokštės vidurinė kojos nukarpytos ir atlenktos. Kokiu tikslu - nežinau.
Šiandien neturėjau multimetro po ranka, tad negalėjau pamatuoti ar tvarkingos maitinimo plokštės įtampos. Padarysiu tą rytoj.
Gal kuris turite sveiką EAX57633801 plokštę? Jei ne, bandysiu patikrinti ar sveiki tranzistoriai ir prilituoti kojas.
 |
|
Paskutinį kartą redagavo Tomas_J, 2017 01 23, 11:09. Redaguota 1 kartą _________________ Problemų nėra. Yra sprendimai. |
|
|
|
 |
 |
LG 42PQ200R raudonas sniegas |
Parašytas: 2017 01 23, 10:53 |
|
|
|
Pakeičiau Z-Sus plokštę, televizorius pradėjo rodyti. Viskas būtų kaip ir neblogai, bet ant baltos spalvos daug raudonų pikselių, raudono sniego. Su potenciometrais, esančiais televizoriaus gale, sureguliuoti ir panaikinti to raudono sniego nepavyksta. Per meniu įjungus, kad rodytų tik baltą spalvą, jokio raudono sniego nematyti. Gal galit patarti, kaip sutvarkyti, arba kur, tikėtina, yra gedimas?
 |
|
_________________ Problemų nėra. Yra sprendimai. |
|
|
|
 |
LG 42PQ200R raudonas sniegas |
Parašytas: 2017 01 23, 18:40 |
|
|
|
arba y susa taisyk,arba reseta rgb servise, arba crtl perasyt.Geriausia vezk meistrui. |
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
VAT calculator
VAT number check,
What is VAT,
How much is VAT |
 |
LEGO
Mänguköök,
mudelautod,
nukuvanker |
 |
KCD2 Mods
Installing KCD 2 Mods,
KCD 2 Guides,
KCD 2 Cheats |
 |
FS25 Mods
FS25 Harvesters,
FS25 Tractors Mods,
FS25 Maps Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Characters,
GTA 6 News |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
|

|
 |