Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 28, 05:11. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Ieškau galingų kolonėlių projekto
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 915
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 09, 15:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Edvardas123
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
robertas l rašo:
Rasydamas,kad nesiekia 500, galvoje turejau pardaveja is siauliu, pas jy naudotos, bet jei tiketi-nesunaudotos vegos uz berods 480. O uzsienio forumuose visko pasitaiko, buvau ir cia ykeles pavyzdziu, kaip radiotechnika s90 niujorke pardavinejamos uz 1000 doleriu, ir pristatomos kaip high end studio monitors...

Na aš apie naujas kalbėjau, kur ir pas dylerius panašiomis kainomis yra.. Bet dėl užsienio kainų, aš sutinku, mačiau kažkada, senus philips ad garsiakalbius, kurių kaina ebay buvo, apie 50e. 2vnt. o aš juos po 5e vnt. pardavinėjau Laughing ir šiaip esu matęs neadekvačių kainų.
O gal žinai kokie garsiakalbiai stovi cw xls15 ar xls215 modeliuose?
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 09, 16:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Edvardas123
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bet dabar dar pastebėjau tavo nuorodą, tai atrodo tvarkingos, jei tikrai nesudrožtos, tai tikrai neverta gaminti, kai tokia kaina Very Happy
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 09, 16:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
robertas l
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dmitrij rašo:
robertas l rašo:
Dmitrij rašo:
Edvardas123 rašo:
Na svarsčiau ir dvijuostes plius žemadažnį, bet visgi apsisprendžiau daryti trijuostę nes juk ir stiprintuvo vieno dvikanalio užteks, ir šiaip man atrodo, kad trijuostė gros tiksliau , nei dvijuostė sistema su atskiru bosu. O pats ekspermentuoti neketinu, nes tam dar daug žinių trūksta, tiesiog atkartosiu jau pagamintas kolonėles.


Gerai sukonstruotos daugiajuostės sistemos projekto bus sunku rasti.
Jei nori atkartoti projektą, siūlyčiau atkreipti dėmesį į štai šį, arba panašios konvepcijos, projektą
http://www.audiodesignguide.com/HiEff/HiEff.html

Tiesa, filtras man nelabai patinka. Kiek jį pakoreguočiau (o jei ketinį klausytis per daugiakanalę garso plokštę ir daugiakanalį stiprintuvą, pasyvinio filtro išviso galima atsisakyti).


Aciu dmitrij, labai ydomus projektas. Seniai jau mano galvoje sukasi mintis susirinkti sau mini "nidas" Smile jei galeciau tiketis, sulaukti pagalbos projektuojant korpusus, as tokias koloneles gaminciausi.
O del cerwin vega-argi verta tiek pastangu ydeti? Maciau skelbiu.lt tas vegas, tik su vienu bosiniu-kaina nesiekia 500, jei naudosi cerwin vega garsiakalbius, nu niekaip nesigaus pigiau. o garsas, net tie,kas jomis prekiauja, sako analogiskas s90-tik galingesnes... Spresti zinoma edvardui, bet man butu gaila ir pinigu, ir laiko.


Korpusai, praktiški, suprojektuoti. Tereikia juos išsipjauti ir surinkti. Apie korpusų surinkimo technologiją, ko gero, reiktų sukurti naują temą. O gal jau tokia ir buvo ?! Confused

reikės įdėti nemažai darbo, todėl norisi, kad būtų ir gražu. norėčiau panašios išvaizdos kolonėlių http://highfidelity.pl/@main-691&lang=en žinoma, reikėtų išspresti daug klausimų, todėl komponentų dar ir neužsisakau, nors labai norisi Smile
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 09, 16:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Edvardas123
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na jeigu kalbant tik apie išvaizdą, tai tokias kaip tavo nuorodoje pasigaminti, tai labai paprasta Rolling Eyes
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 09, 16:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
robertas l
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Edvardas123 rašo:
Bet dabar dar pastebėjau tavo nuorodą, tai atrodo tvarkingos, jei tikrai nesudrožtos, tai tikrai neverta gaminti, kai tokia kaina Very Happy

aš su juo pats kalbėjau, draugas norėjo pirkti, tai skambinau. bent pačio pardavėjo žodžiais-kolonėlės labai geros būklės. gal tik tai,kad jos stovi, ir buvo naudojamos bare, kažkiek gali gąsdinti Smile o kokie garsiakalbiai jose stovi nežinau, nebuvo dar tokios pas mane pakliuvusios Smile
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 09, 16:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Edvardas123
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
robertas l rašo:
Edvardas123 rašo:
Bet dabar dar pastebėjau tavo nuorodą, tai atrodo tvarkingos, jei tikrai nesudrožtos, tai tikrai neverta gaminti, kai tokia kaina Very Happy

aš su juo pats kalbėjau, draugas norėjo pirkti, tai skambinau. bent pačio pardavėjo žodžiais-kolonėlės labai geros būklės. gal tik tai,kad jos stovi, ir buvo naudojamos bare, kažkiek gali gąsdinti Smile o kokie garsiakalbiai jose stovi nežinau, nebuvo dar tokios pas mane pakliuvusios Smile

Tik tiek, kad ten cls15 (senesnis modelis), bet realiai nežinau kuo jos skiriasi ir ar išvis skiriasi skambesiu, nuo xls15 modelio
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 09, 16:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
robertas l
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
idealu būtų nuvažiuoti, ir paklausyti, su savo stiprintuvu, savo grotuvu, ir savo mėgiama muzika. o tada, jei patiks, galėsi rinktis-pirkti naudotas, taupyti naujoms, ar gamintis. o gal nepatiks, tada ieškosi toliau. skonis individualus-mano draugas klauso repa, su 4vnt s90, ir ant ekvalaizerio žemus +10 užkėles, +10 ir ant stiprintuvo... aš pas jį atėjes, tai neišbūnu nesusijuokes nei kelių minučių, o jam patinka Smile ir gaves gera stiprintuva, be tembrų bloko, ir kolonėles su lygia dažnine nuo 50hz, jis laimingas nebūtų. bent kolkas. todėl klausymo faktoriaus renkantis akustika aš neatmesčiau.
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 09, 16:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Edvardas123
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dėl skirtingų poreikių, tai pilnai sutinku, pats manau jei tektų rinktis tarp sėgio ir kokybės, manau pasirinkčiau slėgį Twisted Evil Laughing , Tačiau, kai planuose sukišti, bent jau man, didelė pinigų suma, tai norisi kompromiso tarp to ir ano. O tam tavo draugui turėtų xls215, patikti, girdėjęs nesu, bet kaip supratau pas jo kokybės reikalavimai nedideli, tai jos jam super būtų. Youtube yra filmukų, kai sienos nuo jų net lauke dreba, ant spintelės skarbonkės pačios vaikščioja Laughing Laughing
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 14, 23:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
robertas l
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gerai pagalvojus apie dvijuoste ruporine akustika, kyla klausimu- kokiu trukumu tures "18" zd garsiakalbis + ruporas, pries "15"+ ruporas? Kokie butu tokios konfiguracijos privalumai? Koks optimalus sukirtimo daznis? Kaip rinktis tarpusavyje derancius garsiakalbius? Jeigu kazkas,is sita reikala ismananciu, skirs siek tiek savo laiko, busiu tikrai dekingas.
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 15, 09:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Edvardas123
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
18 colių žd, garsiakalbiai,dažniausiai negroja aukščiau kaip 2000hz, dėl to manau jis dvijuostei ir netinka...
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 15, 11:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ampmod
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Edvardas123 rašo:
18 colių žd, garsiakalbiai,dažniausiai negroja aukščiau kaip 2000hz, dėl to manau jis dvijuostei ir netinka...

Yra dvijuosčių, su ruporiniu AD grojančių ir nuo ~400-600Hz.
Todėl tinka ir dvijuostei. Pavyzdžiai - Kinoshita, TAD didieji monitoriai su 2x15" + AD ruporas.
Bet šiuo atveju turbūt geriau būtų 2x15" negu 1x18".

2000Hz ir 15" garsiakalbiui yra gerokai per daug.

_________________
Pati geriausia radiolempa - nebūtinai yra MOSFET tranzistorius.
Tel. Nr. 86045396penki
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 15, 11:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Edvardas123
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bet ar ne geriau būtų naudoti mažesnį garsiakalbį su aukštesniu dažnių atkūrimu ir daryti skyrimą sakykim ties 3000hz, kad nutolinti garsiakalbių "sudūrimą" nuo labiausiai girdimos srities? Juk ta sritis ir yra 1000-2000hz, kiek man žinoma.
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 15, 14:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jei patalpa nėra labai didelė, kolonėlių su 2x15" ar 1x18" nereikia.
Su 15" žemadažniu lengviau sukonstruoti akustiškai teisingas AS, parinkti skyrimo dažnį. Dar paprasčiau būtų su 12" žemadažniu, bet tokių AS linijiškumas bus mažesnis. O ir 12" didesnio jautrio garsiakalbių su žemu rezonansu būtų sunkiau susirasti.
Optimalus didelio jautrio 2-juosčių AS yra 15" žemadažnis + ruporas. Tokia GAS bus 95 - 97 dB/W/m jautrio ir būtų tinkama įgarsinti 100 - 200 m^2 patalpą. Jei patalpa didesnė, reiktų rinktis 3-juostę su 2x15" arba 18" žemadažniu.


Paskutinį kartą redagavo Česlovas, 2017 02 15, 15:15. Redaguota 1 kartą
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 15, 14:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Edvardas123 rašo:
Bet ar ne geriau būtų naudoti mažesnį garsiakalbį su aukštesniu dažnių atkūrimu ir daryti skyrimą sakykim ties 3000hz, kad nutolinti garsiakalbių "sudūrimą" nuo labiausiai girdimos srities? Juk ta sritis ir yra 1000-2000hz, kiek man žinoma.

Šiuolaikiniai filtrai būna selektyvesni, todėl garsiakalbių bendro darbo dažnių ruožas yra nedidelis ir nereikšmingas.
Skyrimo dažnis parenkamas ne pagal klausos jautrį, o pagal naudojamų garsiakalbių gabaritus, kiekvieno jų dažninės tolygumą, AD draiverio rezonansą ir kitus techninius reikalavimus.
 Ieškau galingų kolonėlių projekto
PranešimasParašytas: 2017 02 15, 16:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Edvardas123
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Viskas aišku dėl to, kad didesniam garsiakalbiui bus sunkiau atkurti aukštesnį dažnį, tiesiog esu skaitęs tokių minčių, kad trijuosčių AS vienas iš privalumų ir yra, kad galima nutolinti skyrimo ribas gan nemažai tiek į vieną tiek y kitą pusę, optimaliai paskirstant atkūrimo dažnus per tris juostas.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama