Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 19, 05:16. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Colibrea kolonėlės
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 1214
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 05, 13:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
šiaip žmogas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Česlovas rašo:
Trumpai pasisakysiu.
Aplink muziką turi būti švaru, nes užterštas menas jau nebe menas.
GAS man irgi meno šaltinis, o jei eiti Sousos keliu, tai ir mokslą paversime kekše.


1)Česlovai, šita pastraipa labai jau neša į ne tiek tolimų laikų "teisingo meno liaudžiai" deklaravimus;
2) Taigi pats visur deklaruodavot, kad GAS - grynai mokslo pasiekimas ir jas vertint reikia gryn iš mokslinės pusės.. Kas per nusisukimas nuo savo aukštų mokslinių/moralinių principų?
3) Dėl mokslo pavertimo "kekše". Šiame forume mokslo sąvoka, vartojama tamstelės , mano nuomone, daugeliui skaitančių jau įgijo neigiamą konotaciją

Citata:
Apie parametrų deklaravimą trumpai.
...Skaitytojų yra visokių, bet visiems kils tie patys klausimai - kas tai yra CTC filtras, ką jis duoda muzikai, koks tai atradimas?


Teisingai būtų: "bet kai kuriems (labai nedaugeliui) iš jų kils tie patys klausimai ..."

Citata:
Pasakykite man, kur jei ne uždarame forume apie tai teirautis?



Nuo kada elektronika.lt yra uždaras forumas? Ir paskaitykit savo ir Dmitrij postus dar kartą - jei tai vadinama "teirautis" tada kaip tamstos požiūriu atrodo "naglai reikalauti"?


Citata:
Jei manote, kad neturime teisės apie tai rašyti, kaip galėčiau perduoti patirtį mažiau patyrusiems pirkėjams?



Ką aš manau šiuo klausimu - aš parašiau gan aiškiai. Patirtį perdavinėkit apie savo gaminius/pasiekimus, o ne juodindamas kitus, rūpintojėli tu akustikos nedadarytas...


Citata:
Pridursiu, kad noriu stebėti Tėviškės progresą akustikoje. Noriu, kad nebūtume kiniečiai, kopijuojantys ir vagiantys svetimas idėjas iki logotipų kopijavimo. Kad tikrų daiktų turėtojai nepatirtų nuostolių dėl rinkos užteršimo padirbtais gaminiais.
Noriu, kad mūsų forumai būtų vieta tiesai, o ne prišnerkšta turgavietė.


Baik rūpintis vartotojais, kurie tamstos to visai neprašo. Tai jau seniai net nebejuokinga ir netgi gailesčio "убогому" nebekelia...


Paskutinį kartą redagavo šiaip žmogas, 2017 02 05, 16:27. Redaguota 1 kartą

_________________
Pasaulyje pilna kenksmingų dalykų. Vienas jų - aš.
 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 05, 14:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
philips.upgrades rašo:
Panašu, forumietis GSP tai suvokė ir mes galime dalykiškai bendrauti.


Forumietis GSP uzsiima darbais ir neturi laiko sedeti visa diena forume ir sneketi vejuis su keliais nukvakusiais marazmatikais,Pakol jus cia zaidziat kaladelemis,GSP daro rimta bizni ir plaukioja tarptautiniuose vandenyse.Taip,kad kazka suvokti turite jus,kad jis su jumis bendrautu Very Happy


Nedaryk savo bičiuliui gėdos. Manau, kad jis ir pats neliktų susižavėjęs tokio presatašė atstovavimo.

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas ne atleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 05, 16:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VEC7OR
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
philips.upgrades rašo:

Forumietis GSP uzsiima darbais ir neturi laiko sedeti visa diena forume ir sneketi vejuis su keliais nukvakusiais marazmatikais,


Vyciokai, antro bano nori ? Rolling Eyes

_________________
My rhombicosidodecahedron is bigger than yours.
 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 05, 17:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VEC7OR rašo:
philips.upgrades rašo:

Forumietis GSP uzsiima darbais ir neturi laiko sedeti visa diena forume ir sneketi vejuis su keliais nukvakusiais marazmatikais,


Vyciokai, antro bano nori ? Rolling Eyes

oho, darosi kaip Siaures Korejoj - vienas kritiskas atsiliepimas apie AKUSTIKOS LYDERI - ir keliauji konclagerin Laughing
 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 05, 18:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Citata:
Baik rūpintis vartotojais, kurie tamstos to visai neprašo.

Noriu pasitarti - ar tikrai neįdomu šiame specilizuotame forume padiskutuoti apie Colibrea vietą buitinių dvijuosčių kolonėlių jūroje? Man būna įdomu ištirti rinkoje atsiradusius gaminius. Tuolab, jei gamintojas teigia, kad AS muziką atkuria geriau už bet kokias to paties dydžio kolonėles.

Pabandysiu dar kartą parašyti techniškai.
Minėjau, kad man patiko KEF LS50 monitoriukai. Nedidukai, suręsti tvirtai, juose matome naujausias technologijas. Lyginant su Colibrea, LS50 pasirinktas aukštesnis skyrimo dažnis, o aukštadažnis dirba į nedidelio apkrovimo ruporą. Kadangi tai koaksialinis garsiakalbis, AS sukonstruotos taip, kad kolonėlių sklaida homogeniška horizontalioje ir vertikalioje plokštumose. Panaudotos difrakcijų mažinimo priemonės, gerai sukonstruotas FA, tvirtas ir sudėtingos konstrukcijos korpusas. Santykinai didelė ŽD ritė, aušinamas AD garsiakalbis ir gerai parinktas skyrimo dažnis teikia vilčių, kad tai patikimos kolonėlės, galinčios dirbti didesnių apkrovų režime.

Aprašymą Stereophile matėme, bet yra daugiau matavimų. Štai čia dažninė ir THD, išmatuota Kanados beaidėje kameroje.
Atkreipkite dėmesį į labai mažus THD@90 dB.

Tikėtina, kad Colibrea gali geriau atkurti žemuosius, bet kaip tą patikrinti? Iš kitos pusės, LS50 turėtų nugalėti rezoliucijos ir sklaidos kontrolės sąvybėmis. Colibrea tiesiog nepanaudojo instrumentų tą patį padaryti.
Taigi sakykite - kaip man žinoti ir kitiems papasakoti, kad geresnės yra Colibrea? Kaip galiu nesuklysti, patardamas - pirkite pigesnes KEF LS50, nes jos tiesiog geriau atkuria muziką.
Kol Colibrea parametrų nėra, nesu jų lyginęs su kitomis analogiškos klasės AS, vienintelis kelias yra diskusijos forume ir rekomendacija nerizikuoti.

Čia KEF Uni-Q garsiakalbio konstrukcija, toks pat garsiakalbis naudojamas brangiose KEF Blade kolonėlėse.



 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 05, 18:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
šiaip žmogas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Česlovai, gamintojas rašo: "muziką atkuria" o ne "matuojasi beaidėje kameroje". Juk aiškiai parašyta, kad tai yra buitinės kolonėlės, skirtos paprastam vartotojui. Kodėl tamstelė eilinį kartą bandot lygint b...į su pirštu? Nors KEF LS50 yra pozicionuojami kaip monitoriai (jaučiate skirtumą?) šiame gamintojo puslapyje http://us.kef.com/ls50 matavimų irgi nelabai matau, nors tai ir monitoriai ir dar KEF!

Citata:
Taigi sakykite - kaip man žinoti ir kitiems papasakoti, kad geresnės yra Colibrea? Kaip galiu nesuklysti, patardamas - pirkite pigesnes KEF LS50, nes jos tiesiog geriau atkuria muziką.


Taigi pats teigėte, kad lentyninės ir dar buitinės tamstos nedomina. Tai ir nežinokit, ir kitiems nepatarkit nieko, jei nenorit įsigyti dar daugiau nedraugų negu jau turit... O jei labai norit sužinoti - kokios problemos? Sousa gi pats rašė - nusiperkat ir darot su jomis ką norit : matuojat, klausot, naudojat kaip padėklą vazonui, ar kaip etaloninę siekiamybę Nidoms ( muzikos atkūrimo prasme (Copyright Wytas)). Galėsit patarinėt kurios geresnės, gražesnės ir t.t. ir pan.

P.S. Toks mažutis pastebėjimas - tamsta taip dažnai pozicionuojat savo konsultacijų pareikalavimą, bandydamas parodyt, kad kaip minimum kas antras besiklausantis muzikos namie kreipiasi į tamstelę patarimo, kad jau ne tai kad nebejuokinga, bet net ir nebegraudu...

Citata:
Kol Colibrea parametrų nėra, nesu jų lyginęs su kitomis analogiškos klasės AS, vienintelis kelias yra diskusijos forume ir rekomendacija nerizikuoti.


Reiktų rašyti kiek kitaip: "... nesu lyginęs jų parametrų, ir tik pagal juos nusprendęs kaip jos atkuria muziką..." toliau pagal tekstą. Dėl rekomendacijų nerizikuoti - nemanau, kad Colibrea pardavimai juntamai pasikeis į vieną ar kitą pusę, jei pacientas, laikantis save LT akustikos korifėjumi patars vienaip ar kitaip... Juk didžiajai daugumai giliai px tamstos (kaip ir daugelio kitų) nuomonė, taip kad gal be reikalo nesistenkit, šiame diskurse tamstelė mažai kam įdomus...

P.S. Česlovai, jau seniai visiems aišku, kad px tamstai tie Colibrea parametrai, paprasčiausiai situacija kartojasi "viens prie vieno" kaip buvo su Audiosolutions... Suprantama, kad apmaudu, kai kur kas jaunesnis ir net neturintis inžinieriaus diplomo (toks įspūdis, kad diplomas ką nors keičia) padaro produktą, kuris parduodamas, sulaukia daug teigiamų atsiliepimų iš besidominčių šia sritimi žmonių. O pačios teisingiausios pasaulyje GAS - praktiškai niekam neįdomios. Nesinervinkit, kaip sako vienas mano bičiulis gitaristas: " Jei tai ką tu sukūrei patinka dar nors vienam žmogui, išskyrus tavo mamą - tai jau menas."...

_________________
Pasaulyje pilna kenksmingų dalykų. Vienas jų - aš.
 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 05, 23:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
šiaip žmogas:
Citata:
Nors KEF LS50 yra pozicionuojami kaip monitoriai (jaučiate skirtumą?) šiame gamintojo puslapyje http://us.kef.com/ls50 matavimų irgi nelabai matau, nors tai ir monitoriai ir dar KEF!

Gamintojas pateikia LS50 pagrindines technines charakteristikas:
Design: Two-way bass reflex
Drive Units: Uni-Q driver array:
HF: 25mm (1in.) vented aluminium dome
LF/MF: 130mm (5.25in.) magnesium/aluminium alloy
Frequency Range: 47Hz - 45kHz (-6dB)
Frequency Response: 79Hz - 28kHz (±3dB)
Crossover Frequencies: 2.2kHz
Maximum Output: 106dB
Amplifier requirements: 25 - 100 W
Sensitivity: 85dB (2.83V/1m)
Harmonic distortion: 2nd & 3rd harmonics (90dB, 1m) <0.4% 175Hz-20kHz
Nominal Impedance: 8 Ohms (min.3.2 Ohms)
Dimensions: 302 x 200 x 278 mm
Weight: 7.2kg

Ten pat žemiau lape nuorodos į aprašymą (broshure), kur aprašytas Uni-Q garsiakalbis ir LS50 konstrukcija. Yra ten daugiau gamintojo informacijos, bet tiek net nebūtina - prie KEF galimybių lygintis nebūtina.
Jei šnekėti apie grynus monitorius, tai jų aprašymai būna platesni negu LS50.
Citata:
Taigi pats teigėte, kad lentyninės ir dar buitinės tamstos nedomina. Tai ir nežinokit, ir kitiems nepatarkit nieko, jei nenorit įsigyti dar daugiau nedraugų negu jau turit...

Priešingai, labai norėčiau su jumis, šiaip žmogau, susidraugauti. Parašykite savo konataktus, kad prieš rašant apie Colibrea galėčiau pasitarti.
Beje, Rolandas V. manęs neprašė forumuose nerašyti, nes būtų neprotinga atsisakyti reklamos. Kai oponentai rašo apie mano nevykusias konstrukcijas, stengiuosi nuoširdžiai padėkoti - ačiū!
 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 06, 00:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
w2art
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
bandėm apie nevykusį ruporą parašyti. Kai kas ir tamponus rupore minėjo Very Happy

Kažkaip šūksnių - ačiū, ačiū, ačiū nebuvo.
Keisiu skyrimo dažnį, pridėsiu dar vieną juostą ir pradėsiu naudoti kitokį ruporą to irgi nesigirdėjo...
Ar čia gi ne klaidos (ok... tyliai galima pasakyti kompromisai)?
Aš net žodžio kompromisas negirdėjau. [/i]
 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 06, 10:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
w2art rašo:
bandėm apie nevykusį ruporą parašyti. Kai kas ir tamponus rupore minėjo Very Happy
Kažkaip šūksnių - ačiū, ačiū, ačiū nebuvo.
Keisiu skyrimo dažnį, pridėsiu dar vieną juostą ir pradėsiu naudoti kitokį ruporą to irgi nesigirdėjo...
Ar čia gi ne klaidos (ok... tyliai galima pasakyti kompromisai)?
Aš net žodžio kompromisas negirdėjau. [/i]

Ar tamponas yra klaida ne kartą atsakyta. Jei iki šiol neaišku, skaityk, bičiuli mokslinius straipsnius, o ne klausyk kažkokio vieno žmogaus nuomonę.
Aš tą dalyką esu patikrinęs ir įsitikinau, kad išlyginti dažninę yra negerai. Tame tampone yra subtilesnių niuansų, bet apie juos rašyti dar nelaikas.
Dėl daugiau dažnių juostų klausimas sudėtingesnis, nes visos struktūros - nuo plačiajuosčių iki daugiajuosčių, yra kompromisai. Pažindamas tuos kompromisus pasirinkau minimalią struktūrą. Beje, apie tokį pasirinkimą taip pat rašoma vadovėliuose. Jei norėsite, galėsiu parodyti kur tai parašyta.
Apie šūksnius galiu pasakyti, kad nenoriu matyti -ačiū, ačiū...
Mano noras būtų matyti gilesnį akustikos suvokimą.

Kaip jūs, w2art manote, lygis kyla ar akustiką lietuviai išmano taip, kaip prieš dešimtmetį?
 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 06, 12:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sousa
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki Ceslovai,
aciu uz palinkejimus, vairavau saugiai (vietomis 275km/h). Del musu saugumo forume nesu tikras, nepykite bet as jau nieko nebeskaiciau kas buvo prirasyta pries isvaziavima. Esu beveik tikras kad viskas tas pats per ta pati. Paskaitai, tada norisi atsakyti. O tada beda- diskutuoti ta pati per ta pati neturiu laiko.

Negaliu jusu nugaleti mokslo skaiciukais nes jusu puseje ir sistemingas ilgus metus trunkantis sistemingas informacijos "atskiedimas".

Simtuose postu paskesta mano paaiskinimai ir neatsakyti klausimai. Po keliu savaiciu ramiai galiam rasyti apie ta pacia problema nors ji buvo aptarta.

Naujausiais pavyzdys apie Colibrea ausktadaznio iskraipymus ir skyrimo daznius - buvo atsakyta matavimais ir klausimu kas visgi negerai. Sulaukus mokslisko paaiskinimo, oponentai nusuka kalba apie paukstukus ir bitutes, o po keliu savaiciu jau vel ramiai pasakoja apie Colibrea iskraipymus.

Tai beprasme ir bevaise diskusija. Vien jos palaikymui tureciau sumazinti darbo valandas ir kasdien po 2-3 h skirti sizifiniam darbui forumuose atsakinejant ta pati per ta pati Neprasau nediskutuoti-diskutuokite, aptarinekite, kritikuokite. Smile Tik as nedalyvausiu.

Mit freundlichen gruessen
R.

_________________
Neaktyvus vartotojas
 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 06, 14:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VEC7OR
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
gnt rašo:
oho, darosi kaip Siaures Korejoj - vienas kritiskas atsiliepimas apie AKUSTIKOS LYDERI - ir keliauji konclagerin Laughing


Pamatei zmogaus teisiu pazeidima ir iskarto atbegai savo nuomones pareikst ? Rolling Eyes

Taisykles visiem vienodi, jei kazkas nepatinka gali pasiskust administracijai arba Strasburge.

_________________
My rhombicosidodecahedron is bigger than yours.
 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 06, 16:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Sousa rašo:

Simtuose postu paskesta mano paaiskinimai ir neatsakyti klausimai. Po keliu savaiciu ramiai galiam rasyti apie ta pacia problema nors ji buvo aptarta.

Dėja, dalykiškų techninių atsakymų tu nepateikei. Dėl visą ko priminsiu juos:

1. Pagal kokius techninius kriterijus skirstai skiriamuosius filtrus į "koherentiškus" ir "nekoherentiškus". Prie konkrečios filtro topologijos gali neprisirišti, kad neatskleistum "paslapčių".
2. Su tikimybe 3 Sigma, tiek tavo ankstesnės konstrukcijos kolonėlese (Micro Colibri, jei gerai pavadinama parašiau), tiek dabartinėse Colibrea kolonėlese yra aktualus vidinių rezonansų korpuse problema. Gal jau dabar gali labai trumpai paaiškinti mechanizmą, priverčiantį ūžti taviškių konėlių fazėsinverterius ? Kaip ketini šalinti, arbą jau pašalinai, šį parazitinį reiškinį ?
3. Turiu pakankamo pagrindo manyti, kad ~900Hz skiriamojo dažnio kupoliniam draiveriui parinkimas yra nekorektiškas iš techninės pusės. Kodėl taip manau bus aišku tuomet, kai pateiksi mano prašytus matavimus.

Citata:
Naujausiais pavyzdys apie Colibrea ausktadaznio iskraipymus ir skyrimo daznius - buvo atsakyta matavimais ir klausimu kas visgi negerai.

Утром деньги, вечером стулья ©. Nei matavimų, nei atsakimų tikrai nepateikei.

Citata:
Sulaukus mokslisko paaiskinimo, oponentai nusuka kalba apie paukstukus ir bitutes, o po keliu savaiciu jau vel ramiai pasakoja apie Colibrea iskraipymus.

Dėja, bet mokslą atstovaujantys oponentai paprašė pirma pateikti matavimus. Kurių pateikti tu nenori. Galime padaryti ir kitaip. Galiu ir neprašyti pateikinėti matavimų, bet kuriam laikui, sakykime, savaitei, paskolinsi techniškai nesugadintą, tvarkingą kupolinį draiverį, naudajamą Colibrea kolonėlėse (arba labai panašų pagal tavo supratimą).

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas ne atleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 06, 19:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
w2art
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Česlovas rašo:
w2art rašo:
bandėm apie nevykusį ruporą parašyti. Kai kas ir tamponus rupore minėjo Very Happy
Kažkaip šūksnių - ačiū, ačiū, ačiū nebuvo.
Keisiu skyrimo dažnį, pridėsiu dar vieną juostą ir pradėsiu naudoti kitokį ruporą to irgi nesigirdėjo...
Ar čia gi ne klaidos (ok... tyliai galima pasakyti kompromisai)?
Aš net žodžio kompromisas negirdėjau. [/i]

Ar tamponas yra klaida ne kartą atsakyta. Jei iki šiol neaišku, skaityk, bičiuli mokslinius straipsnius, o ne klausyk kažkokio vieno žmogaus nuomonę.
Aš tą dalyką esu patikrinęs ir įsitikinau, kad išlyginti dažninę yra negerai. Tame tampone yra subtilesnių niuansų, bet apie juos rašyti dar nelaikas.
Dėl daugiau dažnių juostų klausimas sudėtingesnis, nes visos struktūros - nuo plačiajuosčių iki daugiajuosčių, yra kompromisai. Pažindamas tuos kompromisus pasirinkau minimalią struktūrą. Beje, apie tokį pasirinkimą taip pat rašoma vadovėliuose. Jei norėsite, galėsiu parodyti kur tai parašyta.
Apie šūksnius galiu pasakyti, kad nenoriu matyti -ačiū, ačiū...
Mano noras būtų matyti gilesnį akustikos suvokimą.


Kaip jūs, w2art manote, lygis kyla ar akustiką lietuviai išmano taip, kaip prieš dešimtmetį?


Nematuoju lygio nes nežinau kur lygio daviklis.

Man nepatinka tamponai garso kelyje - mokslas su tuo irgi sutinka.

Dvijuostė struktūra turi privalumu ir trūkumų, amžinas variklis diskusijoms. Galiu parodyti kur parašyta, kad tai nėra optimali akustiškai struktūra. Kaip ir kad yra optimali...
Minimalus garso šaltinis yra vienas plačiajuostis garsiakalbis jei jau de jure. Du tai jau sudėtinė sistema Smile
 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 06, 19:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
w2art rašo:
Nematuoju lygio nes nežinau kur lygio daviklis.
Man nepatinka tamponai garso kelyje - mokslas su tuo irgi sutinka.
Dvijuostė struktūra turi privalumu ir trūkumų, amžinas variklis diskusijoms. Galiu parodyti kur parašyta, kad tai nėra optimali akustiškai struktūra. Kaip ir kad yra optimali...
Minimalus garso šaltinis yra vienas plačiajuostis garsiakalbis jei jau de jure. Du tai jau sudėtinė sistema Smile

Tikriausiai su jumis irgi neverta giliau diskutuoti, nes nutiks kaip su abidal ir šiaip žmogumi - pasiūliau pelningų lažybų ir bičiuliai prapuolė. Sad
Gal slidinėti išvyko, gal dar parašys?..
 Colibrea kolonėlės
PranešimasParašytas: 2017 02 06, 20:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
w2art
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Neverta nes neperku nuogo karaliaus.
Sutinku.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama