Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 23, 10:26. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Telefonija, tinklai, ryšio elektronika » Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 26, 22:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AndrejusA
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki. Ar koks intel nuc būtų pakankamai geras (wifi ryšio kokybe) kaip wifi marštizatorius su wifi jau imontuotų? Klausiu, nes turiu tokią erzinančią problemą: tam, kad žiūrėti full hd video (dėl mamos), turiu prijungti nešiojamą kompą prie televizoriaus (taip, ne super sudėtinga, bet ...) ir kadangi besidomėdamas, sužinojau, kad šiaip wifi marš. per daug cpu nereikia, tai galvoju (gal) to intel nuc naudoti kaip wifi marš., o kai reikės pvz. prijungti išorinį diską ir per hdmi prie televizoriaus, žiurėti filmus.
 Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 26, 23:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S_Kulikauskas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na man visokius tinklinius-kompiuterinius "rebusus" spręsti netgi patinka ir norėčiau tau ką nors patarti, bet nesupratau, nei kokia dabar esama situacija, nei kokio galitinio rezultato tikiesi?

1. Dabartinis internetas namuose bevielis, laidinis, paknkamas ryšio stiprumas?
2. NUC turimas, ar planuojamas įsigyti? Turi laidinę ar bevielę tinklo plokštę?
3. Ar NUC "paveš" FULL HD?
4. Kokia operacinė įdiekta į NUC, jei neįdiegta tai ar svarbu kokia bus?

Jei tu tik nori sužinoti ar silpnas kompiuteris gali atstoti routerį, taip gali, bet dažniausiai su tuo geriau tvarkosi Linuxai ir labai priklauso nuo "Hardvarinės" dalies. Yra specifinių programų, kurios instaliuojama tiesiogiai į Kompiuterį kaip operacinė, kitas galima suinstaliuoti į jau veikiančią operacinę kaip atskirą programą, tuomet reikės resursų šiek tiek daugiau. Jei užduotis paprasta (pvz. tik NAT-as) tai galima paprasčiausiai nustatymus kompiuteryje sutvarkyti ir jis dalins internetą.

Tikiuosi atsakiau?
 Re: Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 27, 00:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Andriuha
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
AndrejusA rašo:
Sveiki. Ar koks intel nuc būtų pakankamai geras (wifi ryšio kokybe) kaip wifi marštizatorius su wifi jau imontuotų? Klausiu, nes turiu tokią erzinančią problemą: tam, kad žiūrėti full hd video (dėl mamos), turiu prijungti nešiojamą kompą prie televizoriaus (taip, ne super sudėtinga, bet ...) ir kadangi besidomėdamas, sužinojau, kad šiaip wifi marš. per daug cpu nereikia, tai galvoju (gal) to intel nuc naudoti kaip wifi marš., o kai reikės pvz. prijungti išorinį diską ir per hdmi prie televizoriaus, žiurėti filmus.

Media centras is Raspberry pi? Tereiks laida internetui atitempt.

_________________
Kam man daug žinoti? Jei daugiau žinau, tai daugiau ir užmirštu. O jei mažiau žinau, tai mažiau užmirštu. O jei mažiau užmirštu, vadinasi daugiau žinau.
 Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 27, 04:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
NAS'as su HDMI jungtimi turetu issprest problemas.
 Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 27, 11:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Raspi3 galimai patemptu HD video, bet NUC gerokai spartesnis.
Jei jau turi NUC, tai Raspi nebeieskok, o jei turi Raspi, bet neturi NUC ir turi pakankamai laiko eksperimantams tai - https://www.raspberrypi.org/documentation/usage/xbmc/ arba https://osmc.tv/
 Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 27, 12:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
AlgisL rašo:
Raspi3 galimai patemptu HD video, bet NUC gerokai spartesnis.
Jei jau turi NUC, tai Raspi nebeieskok, o jei turi Raspi, bet neturi NUC ir turi pakankamai laiko eksperimantams tai - https://www.raspberrypi.org/documentation/usage/xbmc/ arba https://osmc.tv/

Raspi2 puikiausiai traukia HD video. Net Raspi1 traukia be problemų. Pas mane stovi 2 TV, senovinis maršrutizatorius Dlink 615 ir jokių problemų su HD televizija.
 Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 27, 12:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O.T. Man labai įdomu kodėl visi pasinešę ant Rpi ir visokių kitokių naudojant kaip mediacentrus ar panašius įrenginius. Ar ne geriau imti jau su normaliu procesoriumi? Aš suprantu, kad čia tipo mados klyksmas. Bet gal geriau patimti micro itx ar kaip ten plokštę su normalia aparatūra ir nesijaudinti, kad neveš.

Man regis Rpi ir panašius įrenginius verta naudoti kur jie labiau tinka tarkim portatyviuose mobiliuose projektuose ir panašiai....
O namie naudojant energetinis efektyvumas truputį keistai atrodo....

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 27, 12:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Contax rašo:
AlgisL rašo:
Raspi3 galimai patemptu HD video, bet NUC gerokai spartesnis.
Jei jau turi NUC, tai Raspi nebeieskok, o jei turi Raspi, bet neturi NUC ir turi pakankamai laiko eksperimantams tai - https://www.raspberrypi.org/documentation/usage/xbmc/ arba https://osmc.tv/

Raspi2 puikiausiai traukia HD video. Net Raspi1 traukia be problemų. Pas mane stovi 2 TV, senovinis maršrutizatorius Dlink 615 ir jokių problemų su HD televizija.
Nori pasakyti, kad be problemu patraukia mkv is usb flasho?
Tada kokioje stebuklingoje konfiguracijoje?
 Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 27, 12:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
AlgisL rašo:
Contax rašo:
AlgisL rašo:
Raspi3 galimai patemptu HD video, bet NUC gerokai spartesnis.
Jei jau turi NUC, tai Raspi nebeieskok, o jei turi Raspi, bet neturi NUC ir turi pakankamai laiko eksperimantams tai - https://www.raspberrypi.org/documentation/usage/xbmc/ arba https://osmc.tv/

Raspi2 puikiausiai traukia HD video. Net Raspi1 traukia be problemų. Pas mane stovi 2 TV, senovinis maršrutizatorius Dlink 615 ir jokių problemų su HD televizija.
Nori pasakyti, kad be problemu patraukia mkv is usb flasho?
Tada kokioje stebuklingoje konfiguracijoje?

Neatsimenu ar bandžiau iš flašo, bet iš HDD per USB jungtį mkv eina be jokių problemų. Va tokiame DIY media centriuke.
http://audio.ring.lt/tvsound/mc2.jpg
Matome HDD per kontrolerį pajungtą į RPi1 USB jungtį.
 Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 27, 13:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Babajuss rašo:
O.T. Man labai įdomu kodėl visi pasinešę ant Rpi ir visokių kitokių naudojant kaip mediacentrus ar panašius įrenginius. Ar ne geriau imti jau su normaliu procesoriumi? Aš suprantu, kad čia tipo mados klyksmas. Bet gal geriau patimti micro itx ar kaip ten plokštę su normalia aparatūra ir nesijaudinti, kad neveš.

Man regis Rpi ir panašius įrenginius verta naudoti kur jie labiau tinka tarkim portatyviuose mobiliuose projektuose ir panašiai....
O namie naudojant energetinis efektyvumas truputį keistai atrodo....

Kam daryti sudėtingai jei galima paprastai? Energijos sunaudojimas man svarbus iš principo, ventiliatoriai neūžia, paprastas Linuxinis softas ir veikia viskas kuo puikiausiai už nepalyginamai mažesnę kainą.
 Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 27, 15:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
playmax
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nemanau kad ta avietė gali patempt 40GB filmą
 Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 27, 17:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
playmax rašo:
Nemanau kad ta avietė gali patempt 40GB filmą

Kažkaip neteko susidurti su tokio dydžio failais.
Bet pavyzdžiui šis filmas ts formatu 1080 raiška (34 serijos) eina be problemų.
Magnificent Italia (Magnifica Italia, Abruzzo e Molise)
Puikus BBC filmas Planet Earth m2ts formatu, 11 serijų po 8,5GB taip pat 1080 raiška, jokių problemų.
Kiti filmai mkv formatu 1080 raiška, failai po 6-10Gb irgi eina puikiausiai.
Gal jūs žiūrit dar didesne raiška, aš tokių neturiu ir nebandžiau.
Dabar pabandžiau įdomumo dėlei ne iš HDD o iš flaškės, jokio skirtumo.
Šiaip mano tikslas yra surinkti 100 geriausių visų laikų filmų ir geriausios dokumentikos, tam ir skirtas tas media playeris. Be viso šito dar rodo internetinę TV HD formatu. Softas Kodi.
 Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 27, 17:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Contax rašo:
Babajuss rašo:
O.T. Man labai įdomu kodėl visi pasinešę ant Rpi ir visokių kitokių naudojant kaip mediacentrus ar panašius įrenginius. Ar ne geriau imti jau su normaliu procesoriumi? Aš suprantu, kad čia tipo mados klyksmas. Bet gal geriau patimti micro itx ar kaip ten plokštę su normalia aparatūra ir nesijaudinti, kad neveš.

Man regis Rpi ir panašius įrenginius verta naudoti kur jie labiau tinka tarkim portatyviuose mobiliuose projektuose ir panašiai....
O namie naudojant energetinis efektyvumas truputį keistai atrodo....

Kam daryti sudėtingai jei galima paprastai? Energijos sunaudojimas man svarbus iš principo, ventiliatoriai neūžia, paprastas Linuxinis softas ir veikia viskas kuo puikiausiai už nepalyginamai mažesnę kainą.


Na kaip grotuvo tai tikrai gal jo ir užtenka, bet tik tiek. Pabandžius diegti kitas funkcijas manau bus nusivilta. Ant bet kokio kito kompiuterio linux taip pat sukis kuo puikiausiai. Be to juk nereikia pačio galingiausio i7. gal užtektų ir celerono ar panašiai su pasyviu aušinimu. Na čia reikia pasidomėti. Na bent jau aš mėgstu turėti rezervo jei reikėtų.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 27, 17:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Citata:
Pabandžius diegti kitas funkcijas manau bus nusivilta.

O kitoms funkcijoms yra kompas Smile Beje, o kokias dar reiktų įdiegti?
 Intel Nuc kaip wifi maršrutizatorius
PranešimasParašytas: 2016 06 27, 18:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na gal koks torrent serveris su samba (sharinimo) serveriu. Gal net kokia backupo galimybe. Arba kad galima sulošti koki nesudėtingą žaidimą ar panašiai. Aš nesidomėjau labai smarkiai, bet kiekvienam pagal poreikius. kitam 4K filmu būtinai reikia kitam tai visai neįdomu.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama