 |

|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2025 03 12, 20:04. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Energetika ir elektrotechnika » Induktyvinis filtras (apšvietimo valdymo sistemai)
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Induktyvinis filtras (apšvietimo valdymo sistemai) |
Parašytas: 2016 06 16, 08:20 |
|
|
|
Sveiki, kas galėtų patarti kur nusipirkti/pagaminti induktyvinį filtrą?
Situacija: objekte įrengta lauko apšvietimo valdymo sistemą, kurios valdiklis su šviestuvų paleidimo įranga bendrauja per galios liniją 110kHz dažniu. Kliento tinkle yra nemažai taršos šaltinių (kompensavimo įrengimai, varikliai, kranai ir kt.). Manau didžiausią įtaką daro kompensavimo įrengimai.
Apšvietimo įrangos gamintojas turi tik iki 25A (0,3mH, 230VAC) filtrus. Reikalingi 63A, 80A, 100A. |
|
|
|
|
 |
 |
Re: Induktyvinis filtras (apšvietimo valdymo sistemai) |
Parašytas: 2016 06 16, 09:05 |
|
|
|
GediminasLX rašo: |
Manau didžiausią įtaką daro . |
Manau, kad čia ne manyti reikia, o imti ir patikrinti. (laikinai išjungiant). O norint patarti dėl filtrų reikia žinoti kokių parametrų tau reikia. Ne tik srovės, bet ir induktyvumo arba filtruojamo dažnio.
Kaip vieną įdėją pamėtėsiu, kad filtrai yra komplektuojami prie dažnio keitiklių, tačiau jie skirti aukštam PWM dažniui filtruoti.
P.S. netikiu, kad kompensavimo įrenginiai daro didžiausią įtaką, statinėj būsenoj jie jokių trukdžių neskleidžia, triukšmai gali atsirasti tik komutacijos metu, tačiau komutacija vyksta ne taip ir dažnai. |
|
_________________ If nobody hates you you're doing something boring |
|
|
|
 |
 |
Induktyvinis filtras (apšvietimo valdymo sistemai) |
Parašytas: 2016 06 16, 09:51 |
|
|
|
Imta ir patikrinta. Bet tikrinta šiek tiek kitaip nei rašai. Apšvietimo sistema prijungta prie generatoriaus. Valdymas veikia.
Kompensavimo įrengimų komutacija objekte vyksta gana dažnai, nes objektas didelis, daug reaktyvinės galios vartotojų.
Su turima įranga atlikom tinklo analizę, tačiau tik iki 511 (25,55kHz) harmonikos. Daugiau įranga nepaveža. Idealiausia būtų matyti 110kHz signalą. Be čia jau laboratorijos ir dideli pinigai. |
|
|
|
|
 |
 |
Induktyvinis filtras (apšvietimo valdymo sistemai) |
Parašytas: 2016 06 16, 15:08 |
|
|
|
Daug nepadėsiu, bet:
GediminasLX rašo: |
Imta ir patikrinta. Bet tikrinta šiek tiek kitaip nei rašai. Apšvietimo sistema prijungta prie generatoriaus. Valdymas veikia. |
Tikrinti reiktų kai Evaldas_S sakė, nes trikdžių šaltinio tu neradai.
GediminasLX rašo: |
čia ne dažnio ketikliai. Filtrai reikalingi lauko apšvietimo skydams. Skydo galia iki 100A. |
Nesuprantu kodėl tu filtrus nori statyti prie apšvietimo skydų? Teisingai galvojant tai reiktų šalinti trikdžius ten kur jie atsiranda, o ne jų pasekmes.
Čia tik mano nuomonė. |
|
|
|
|
 |
 |
Induktyvinis filtras (apšvietimo valdymo sistemai) |
Parašytas: 2016 06 16, 15:30 |
|
|
|
sopkls rašo: |
Teisingai galvojant tai reiktų šalinti trikdžius ten kur jie atsiranda, o ne jų pasekmes.
Čia tik mano nuomonė. |
Tai ne tik nuomonė, tai banali vadovėlinė tiesa, kad trukdžius reikia šalinti jų atsiradimo vietoje. Bet jei tokių šaltinių daug tai beviltiška. |
|
_________________ If nobody hates you you're doing something boring |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
VAT calculator
VAT number check,
What is VAT,
How much is VAT |
 |
LEGO
Mänguköök,
mudelautod,
nukuvanker |
 |
KCD2 Mods
Installing KCD 2 Mods,
KCD 2 Guides,
KCD 2 Cheats |
 |
FS25 Mods
FS25 Harvesters,
FS25 Tractors Mods,
FS25 Maps Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Characters,
GTA 6 News |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
|

|
 |