Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 15:20. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Maitinimo šaltiniai » 3.7v li-ion baterijos
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 23
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 26, 07:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
hencia rašo:
DomasLB rašo:
pavyko su 12v 7Ah akumu paspragset per kontaktus, idejau per nakti kraut ir dabar rodo 4.12v
Keista, kad su tokiais "spragsėjimais" dar visus pirštus turi... O per naktį kraudamas tokius "akumuliatorius" dar ir gaisrą sukelsi...

Taip veikia natūrali atranka. Viskas čia normaliai, blogai būtų tik jei kaimynystėje gyvenantys niekuo dėti žmonės nukentėtų.

_________________
If nobody hates you you're doing something boring
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 26, 07:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
diawollo
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:

Taip veikia natūrali atranka.

Arba atsiranda naujos rūšys Rolling Eyes
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 26, 14:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DomasLB
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Atsipeikėkit, kas jum čia, pavydas, kad pavyko man kažką pataisyt? Jūs čia iš viso, matau, esat tam, kad pasišaipyt ir pastumt, patys vapše 0 esat, nieko gero pasakyt negalit, jūs gal kokie vaikystėj traumuoti klaunai? Ir dabar išsiliejat ant kitų šitam forume? Vietoj kelių sakinių, paaiškinimui, kaip viskas veikia ir ką daryt/nedaryt, jūs tik kažkokį šudą leptelit ir atseit jau ponai žinovai esat? Man jūs klaunai, nu aš neturiu daugiau žodžių, kiek čia lankausi, tik tokias nesamones ir matau, kažkokie nemokšos iš kaimų sulindę, šaipytis temoka, žinių 0. Pats ir be jūsų pagalbos viską pasidariau, ir niekas nesprogo ir nedegė, čia jūs gal tik iš VBS girdėjot, kad kažkas sprogt turi atseit, o patys bailiai realybėj jokių bandymų nedarę... Blyn, nu neturiu ką pasakyt, pavyksta kažką naudingo pasidaryt, pranešu jums - o tie tik pakuomentuot ir šaipytis... Liūdna, vyrai, liūdna. Kad gamta tokius kaip jūs, nelaimėlius, atrinktų ir į vieną vietą Smile Iki
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 26, 15:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
hencia
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
DomasLB rašo:
... niekas nesprogo ir nedegė ...
Vadinasi mažvaikis esi, patirties - nulis. O pvz. man kažkada seniai buvo atvejų, kad tekdavo greičiau į balkoną nešti purškiantį dūmais ir skysčiais akumuliatorių, todėl ir norėjom tave įspėti. Pasižiūrėk yotube'j, jei netiki - įrašęs, pvz. kad ir "Lithium battery explode OR fire" etc. Galvoji - čia tyčiojamės?
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 26, 15:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DomasLB
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
hencia rašo:
DomasLB rašo:
... niekas nesprogo ir nedegė ...
Vadinasi mažvaikis esi, patirties - nulis. O pvz. man kažkada seniai buvo atvejų, kad tekdavo greičiau į balkoną nešti purškiantį dūmais ir skysčiais akumuliatorių, todėl ir norėjom tave įspėti. Pasižiūrėk yotube'j, jei netiki - įrašęs, pvz. kad ir "Lithium battery explode OR fire" etc. Galvoji - čia tyčiojamės?

Įdomu ką su jais darei, juk daiktai savaime nesprogsta. Beje, apie tyčiojimąsi labiau buvo skirta Evaldas_S ir diawollo, kuriems tik bile pasakyt.
Taip, aš patirties turiu mažiau, bet viską darau stengdamasis aplenkti nelaimes Smile
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 26, 15:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
diawollo
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
DomasLB rašo:
hencia rašo:
DomasLB rašo:
... niekas nesprogo ir nedegė ...
Vadinasi mažvaikis esi, patirties - nulis. O pvz. man kažkada seniai buvo atvejų, kad tekdavo greičiau į balkoną nešti purškiantį dūmais ir skysčiais akumuliatorių, todėl ir norėjom tave įspėti. Pasižiūrėk yotube'j, jei netiki - įrašęs, pvz. kad ir "Lithium battery explode OR fire" etc. Galvoji - čia tyčiojamės?

Įdomu ką su jais darei, juk daiktai savaime nesprogsta. Beje, apie tyčiojimąsi labiau buvo skirta Evaldas_S ir diawollo, kuriems tik bile pasakyt.
Taip, aš patirties turiu mažiau, bet viską darau stengdamasis aplenkti nelaimes Smile

Tavo situacija tokia pat jeigu pvz. šuniukas būtų numiręs. Tai galima aišku iš nabagiškumo bandyt jį atgaivint. Mėtyt jam kokias piliules ant galvos arba kaip mupet'ui į užpakalį įkišus ranką sukiot galvą, burną judint ir rėkt jis gyvas. Tik kažin ar čia skaitos gyvas jei gyvybę rodo Rolling Eyes
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 26, 16:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DomasLB
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
diawollo, kol kas baterijos rodo gyvybės ženklus - yra 4.18v ir savaime įtampa nekrenta. Dėkui už metaforas, tačiau galima ir be jų apsieiti. Jei man kažkas su jom netiks, ar per mažai laikys, tuomet pakeisiu į kitas, originalias.
Svarbu viena - VEIKIA.
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 26, 16:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
diawollo
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
DomasLB rašo:
diawollo, kol kas baterijos rodo gyvybės ženklus - yra 4.18v ir savaime įtampa nekrenta. Dėkui už metaforas, tačiau galima ir be jų apsieiti. Jei man kažkas su jom netiks, ar per mažai laikys, tuomet pakeisiu į kitas, originalias.
Svarbu viena - VEIKIA.

Veikt veikia. Bet jei pasigilinus "moksliškai", tai kuo gyliau li-ion iškraunama pradeda tirpt anodo laidininkas varis ar kitas metalas. Įkraunant jis vėl "sėda" ant anodo (minuso) ir formuojasi "spygliai", kurie pasiekia katodą ir geriausiu atveju susidaro ploni ir tada baterija tik savaime greičiau išsikrauna. O jei susidaro stipresnės struktūros, tai pradeda tekėti didelė srovė, baterija perkaista, galimai užsidega ir gryžti kitą dieną į tokią patalpą

Esmė, kad ličio baterijos yra pakankamai pavojingas dalykas nesilaikant saugumo. Aš asmeniškai bijočiau tokias baterijas, kurios buvo taip gyliai iškrautos savo namuose ar kitoj potencialiai galinčiai sudegti aplinkoj. Geriau jau atseikėt tuos 4-5eurus ir gyvent ramiai Smile
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 26, 16:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gal jau baigiam su tuo mažvaikiu (ar nesubrendėliu) aiškintis? Man nusispjaut kas su juo atsitiks. Visos jo temos buvo ir matyt bus nenormalios.

_________________
If nobody hates you you're doing something boring
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 26, 16:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DomasLB
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
diawollo rašo:
DomasLB rašo:
diawollo, kol kas baterijos rodo gyvybės ženklus - yra 4.18v ir savaime įtampa nekrenta. Dėkui už metaforas, tačiau galima ir be jų apsieiti. Jei man kažkas su jom netiks, ar per mažai laikys, tuomet pakeisiu į kitas, originalias.
Svarbu viena - VEIKIA.

Veikt veikia. Bet jei pasigilinus "moksliškai", tai kuo gyliau li-ion iškraunama pradeda tirpt anodo laidininkas varis ar kitas metalas. Įkraunant jis vėl "sėda" ant anodo (minuso) ir formuojasi "spygliai", kurie pasiekia katodą ir geriausiu atveju susidaro ploni ir tada baterija tik savaime greičiau išsikrauna. O jei susidaro stipresnės struktūros, tai pradeda tekėti didelė srovė, baterija perkaista, galimai užsidega ir gryžti kitą dieną į tokią patalpą

Esmė, kad ličio baterijos yra pakankamai pavojingas dalykas nesilaikant saugumo. Aš asmeniškai bijočiau tokias baterijas, kurios buvo taip gyliai iškrautos savo namuose ar kitoj potencialiai galinčiai sudegti aplinkoj. Geriau jau atseikėt tuos 4-5eurus ir gyvent ramiai Smile


Na va, pagaliau normaliai paaiškinot, kodėl ir kas Smile
O sakyk, su kiekvienu pakrovimu tie spygliai didėja? Ar tik su iškrovimu žemiau 3.6v? Nes kol kas tai viskas normaliai su jom, niekas nekaista, veikia stabiliai, tai bandysiu matuot kas kartą įtampą, kad nebūtų, jog vėl per naktį iš oro išsikrauna iki 1v...
O dėl naujų pirkimo, tai man iš tikro reikia jų 4, todėl kainuos apie 15eur, tai visgi pavertus 50lt, kaip už tokį maitinimą, gan dideli pinigai.
To Evaldas_S: Atšok, jei nenori padėt. Ir man nusispjaut į tavo gyvenimą. Smile
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 26, 17:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
diawollo
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
DomasLB rašo:

Na va, pagaliau normaliai paaiškinot, kodėl ir kas Smile
O sakyk, su kiekvienu pakrovimu tie spygliai didėja? Ar tik su iškrovimu žemiau 3.6v? Nes kol kas tai viskas normaliai su jom, niekas nekaista, veikia stabiliai, tai bandysiu matuot kas kartą įtampą, kad nebūtų, jog vėl per naktį iš oro išsikrauna iki 1v...
O dėl naujų pirkimo, tai man iš tikro reikia jų 4, todėl kainuos apie 15eur, tai visgi pavertus 50lt, kaip už tokį maitinimą, gan dideli pinigai.
To Evaldas_S: Atšok, jei nenori padėt. Ir man nusispjaut į tavo gyvenimą. Smile

Nu nežinau tikslių dydžių nuo kada ten tokios rekacijos vyksta. Šiaip jei vieną kart išsikrovė ten iki 0.4V ir atgaivinai ,tai čia nieko tokio. Esmė, kai yra periodinis gilus iškrovimas (sakykim iki tų pačių 0,4-1V) ir įkrovimas tada ir formuojasi tie "spygliai", čia seniau viena iš savaiminio užsidegimo priežasčių buvo kitietiškuose gadžetuose ir telefonuose, kai tiesiog nebuvo baterijų apsaugų normalių.
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 26, 17:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DomasLB
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Supratau, tuomet, matyt, nėra man ko jaudintis, jei tik prižiūrėsiu, kad labai nenukristų įtampa. Ačiū už pagalbą Smile
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 26, 17:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sopkls
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
DomasLB rašo:
Na va, pagaliau normaliai paaiškinot, kodėl ir kas Smile

Panašu kad tu moki uždavinėti klausimus. Aš jau rašiau:
sopkls rašo:
Jei ličio akumuliatoriaus įtampa nukrito žemiau nei 2.5V, ją įkraudinėti ir naudotis yra nesaugu.

Jei bent truputį pasinaudotum savo galva ir google paieška, ir pats būtum atradęs kodėl tai nesaugu. Bet aišku lengviau apsimesti kodėlčiuku ir laukti kol visus atsakymus atneš ant lėkštutės.
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 26, 19:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
LY1
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
http://www.baterlita.eu/en/e-shop/the-accumulator/the-lithiumu/li-ion/18650/panasonic-18650-3400mah/

Originalios ir labai geros

_________________
greitai ir pigiai nebūna gerai
pigiai ir gerai nebūna greitai
gerai ir greitai nebūna pigiai
 3.7v li-ion baterijos
PranešimasParašytas: 2016 04 27, 09:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
hencia
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
LY1 rašo:
http://www.baterlita.eu/en/e-shop/the-accumulator/the-lithiumu/li-ion/18650/panasonic-18650-3400mah/
Originalios ir labai geros
Įdomu, kodėl angliška kaina 4,12 €, o lietuviška - jau 4,9852 €?
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama