Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 12:00. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Programavimas » prašymas įvertinti tinklapį
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 13
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 06:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Šmikūzorius
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki. Tėvukas susitarė su žmonėmis, kurie pristato save, kaip savo srities profesanolus - programuotojus, kad sukurs jam paprastą, jaukų ir tvarkingą tinklapiuką su elektroninės parduotuvės funkcija. Aš, kaip ir tėvukas, minėtoje sferoje gana žali, bet net ir mūsų neįgudusioms akims atrodo, kad 800 eurų už stanqus.com yra daugoką... Gal atsiras čia patyrusių žmonių, kurie pateiktų argumentų, surastų klaidų, ką galėčiau panaudoti kovoje dėl kainos.... Crying or Very sad
 prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 08:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vaidass
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Maziau tokiu klientu
 prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 08:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Blossom
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Nu jo,kaip už tokį medžio gabaliuką 500 ar 600€ yra nereali kaina.
 prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 08:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pirmas klausimas ar naudojamas koks TVS(Turinio Valdymo Sistema) ar karkasas(Framework)? kainos tai neįtakos, bet ateičiai dėl palaikymo gali kilti problemų.
Šiaip normalus saitas ir normali kaina. Jei dar yra kažkokia vartotojo sąsaja tvarkyti prekes jas pildyti ir tt tai kaina sakyčiau visai normali.

Leiskite ir programuotojams uždirbti, juk ne labdarą daro. Tik sakau, jei nenaudojama jokio turimo valdymo, kiekvienas pataisymas ateity bus skausmingas.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 08:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pridėčiau vieną minusą. Bet Jūs pradėsite mušti kainą. Kaina normali tiesiog reikia pridėti vieną elementą ir vyrukai, kurie atliko darbą tikrai turėtų tai nesunkiai padaryti. Ir po mano pasivaikščiojimo tikrai pamatysite apie ką kalbu.

Apie ką kalbu tai reikia prie duomenų pildymo formų atpažinimo kad pildo tikrai žmogus. Nes dabar sutrikdyti tinklapio veiklą ar išvesti iš proto savininką yra lengva kaip du pirštus ap**žt.

Nežinau ar specialiai ar ne, bet peržiūrint produktus dingsta šoninis meniu - žiauriai nervina...

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 09:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S_Kulikauskas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na galvojau nieko sau atpigo programuotojų paslaugos, už kelis šimtus Eurų prekybinį puslapį padaro, bet peržiūrėjau, viskas tvarkoje, čia elektronine prekyba net nekvepia, o kaina tokiam puslapiui pati ta.

Tiesa yra ir nesamoningų dalykų, pvz. žmonių atsiliepimai rašomi į pagrindinio puslapio kodą, tai aš ne programuotojas, bet nujaučiu jei jums komentarą parašytų žmogus bent kiek geriaus išmanantis HTML-ą ir JAVAskriptus, tai savo puslapio galite net nepažinti Smile

<div>
<br/><span class="reviewMessage">"Išties nuostabus išradimas Smile"</span><br/>
<p class="reviewName">Vita Jasevičiūtė</p><br/>
</div>

Kitas dalykas. Jūsų puslapyje krūvos nuorodų į kitas svetaines, reikia gerai paidomėti į kur jos ir ką jos daro.

Žodžiu čia tvarkingas, neperkrautas puslapis, puikiai tinkantis reklamai už atitinkančią kainą.

P.S. Pasižiūrėkit patys, atidarot savo puslapį ir per dešinį pelės mygtuką paspauskite "VIEW SOURCE".
 Re: prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 09:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S_Kulikauskas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Šmikūzorius turiu klausimą, ar jūs ištrynėte mano komentarą iš to puslapio Smile ? ar prižiūrintis personalas?

Jei nori galim pažaisti "katiną ir pelę" aš paleisiu kokį nedidelį "scriptuką" (pas save kompe) kuris į jūsų puslapį dės komentarus, maždauk, po 5-is per sekundę, ir žiūrėsime kaip tada jūs jį prižiūrėsite Smile .
 Re: prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 09:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
S_Kulikauskas rašo:
Šmikūzorius turiu klausimą, ar jūs ištrynėte mano komentarą iš to puslapio Smile ? ar prižiūrintis personalas?

Jei nori galim pažaisti "katiną ir pelę" aš paleisiu kokį nedidelį "scriptuką" (pas save kompe) kuris į jūsų puslapį dės komentarus, maždauk, po 5-is per sekundę, ir žiūrėsime kaip tada jūs jį prižiūrėsite Smile .


Apie šitą dalyką aš ir kalbėjau. Very Happy

Apie nuorodas tai radau į socialinius tinklus bet neatvaizduojami tai kažkaip keista.

O dėl duomenų pildymo formų ir komentarų tai man keista kad jie neatsivaizduoja. Arba nenaudojama duomenų bazė arba turi praeiti facecontrol kas iš dalies irgi yra nesąmonė.

Ar jums pavyko pamatyti savo atsiliepimą?


Paskutinį kartą redagavo Babajuss, 2016 04 24, 10:04. Redaguota 1 kartą

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 10:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S_Kulikauskas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bandžiau vėl įrašyti, bet nebeleidžia, gali pažiūrėti ar tau leis komentarą palikti, ar uždėjo kokią apsaugą nuo manęs, ar išvis šitą funkciją išjungė Smile .

Taip aš mačiau savo pranešimą ir puslapyje ir kode, bet vėliau dingo Smile.

Bet manau čia mažesnė bėda, didesnė bėda kad pas juos ir užsakymo forma be jokio patikrinimo prieš "automatus".
Na viskas bus gerai, kol konkurentų neturės, bet kai atsiras žmogus norintis, kad jų puslapis neveiktų jis ir neveiks Smile.
 prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 10:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
išjungė
Very Happy
Man neatvaizdavo.

Na ką prašo whitehat pagalbos ir po to išjungia funkcijas.

*whitehat - programiščiai, kurie savininkui žinant bando nulaužti tinklapį ar sistemą, kad patikrinti jo patikimumą.

Šiaip jei komentavimas iškart atvaizduojamas tai galima XSS injection daryti ar panašiai.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Re: prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 10:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Šmikūzorius
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
[quote="S_Kulikauskas"]Šmikūzorius turiu klausimą, ar jūs ištrynėte mano komentarą iš to puslapio Smile ? ar prižiūrintis personalas?

Jei nori galim pažaisti "katiną ir pelę" aš paleisiu kokį nedidelį "scriptuką" (pas save kompe) kuris į jūsų puslapį dės komentarus, maždauk, po 5-is per sekundę, ir žiūrėsime kaip tada jūs jį prižiūrėsite Smile .[/quote]

Nieko aš neištryniau. Net nemoku. Net nelabai dabaf suprantu, kas čia nutiko...
 prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 10:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Šmikūzorius
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
[quote="vaidass"]Maziau tokiu klientu[/quote]

Sulaukiau ne vieno tinklapių kūrėjų pastabų, kad mūsų tinklapį būtų už 300 šimtus maximum padarę, tokį, koks dabar yra. Prašėm elektroninės parduotuvės, kad žmonės galėtų iš karto įsigyti prekę, o dabar tikras š....
 prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 10:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S_Kulikauskas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nutiko tai, kad tokios funkcijos, kaip "palikti komentarą" jūsų puslapyje, nebeliko.

Ir aš čia tikrai niekuo dėtas Smile , teisiog parašiau komentąrą kuris kūrėjams tikriausiai nepatiko Smile .
 prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 10:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
LY1
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nuhakino jusu saita matyt

_________________
greitai ir pigiai nebūna gerai
pigiai ir gerai nebūna greitai
gerai ir greitai nebūna pigiai
 prašymas įvertinti tinklapį
PranešimasParašytas: 2016 04 24, 10:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S_Kulikauskas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Šmikūzorius rašo:
vaidass rašo:
Maziau tokiu klientu


Sulaukiau ne vieno tinklapių kūrėjų pastabų, kad mūsų tinklapį būtų už 300 šimtus maximum padarę, tokį, koks dabar yra. Prašėm elektroninės parduotuvės, kad žmonės galėtų iš karto įsigyti prekę, o dabar tikras š....


Jūs gerai pagalvokit, ar tikrai jums reikia tikro elektroninės prekybos puslapio, gal tikrai pakatų tokio tipo kaip šis, tiesiog tegul "uškamšo skyles" už sutartą kainą ir naudokitės.

Tikras e-prekybos puslapis brangus netik dėl sukūrimo, bet ir dėl išlaikymo. Tą, ką jūs matote atidarę prekybinį puslapį, dažniausiai būna tik knygos viršelis, visa svarbi informacija guli duomenų bazėse (MS SQL, PostgresSQL). O "SQL" programuotojų įkainai kiti Smile .
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama