Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2025 11 17, 05:06. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
sveiki, taigi, man reikia prijungti klaviatūrabet nežinau, kokaip prijungti tas 7 "kojas", ta prasme, kokie kojose "vaikšto" impulsai. na gal suprasit. na pabandysiu aiškiau, ta prasme, koks išėjimo algoritmas.
_________________ nepamirškit, klysti žmogiška privatas - privatiems klausimams
arch linux
dėl to žodį vaikšto ir paėmiau į kabutes, bet klausimas, įsivaizduokime, aš paspaudžiu "1" tada siunčiam impulsą stulpeliui na ta prasme, sujungia tam tikrą stulpelį su tam tikra eilute, na gal supranti, čia panašiai, kaip būna LED`ų matricose , ar teisingai mąstau?
_________________ nepamirškit, klysti žmogiška privatas - privatiems klausimams
arch linux