Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 11:15. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Įvairūs » Kaip auklėti vaikus (RU)
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 13
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 00:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kadangi turiu mažyli labai domiuosi auklėjimu:

Apie infantilizmą

Dar apie infantilizmą


Gerų minčių apmąstymui duoda.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Re: Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 00:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kybertarakonas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Babajuss rašo:
Kadangi turiu mažyli labai domiuosi auklėjimu:

Apie infantilizmą

Dar apie infantilizmą


Gerų minčių apmąstymui duoda.

tu jam tik netrugdyk-pats uzaugs Laughing
 Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 07:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Noriu kad užaugtų tikru babajum Very Happy

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 08:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kybertarakonas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Babajuss rašo:
Noriu kad užaugtų tikru babajum Very Happy

cia tavo problema nr.1 -manai esas toks tobulas,kad jau vaikas tave negali pralenkti ? maciau kitoj temoj toki tavo mastyma,kad i svecius atvykusi babaju ant savo sofos sestis neleisciau Laughing Laughing
 Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 13:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
diawollo
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vaikus geriausiai auklėja pusantro metro ilgio laidas ar plonesnis kabelis pakabintas kokioj garbingoj vietoj Very Happy
 Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 13:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
šiaip žmogas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
diawollo rašo:
Vaikus geriausiai auklėja pusantro metro ilgio laidas ar plonesnis kabelis pakabintas kokioj garbingoj vietoj Very Happy


Pilnai sutinku, nei karto neteko naudoti auklėjimui - paties kabėjimo fakto užtenka per akis...

_________________
Pasaulyje pilna kenksmingų dalykų. Vienas jų - aš.
 Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 14:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
diawollo
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisiausia ne bausmė, o bausmės neišvengiamybė Smile
 Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 14:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kybertarakonas rašo:

cia tavo problema nr.1 -manai esas toks tobulas,kad jau vaikas tave negali pralenkti ? maciau kitoj temoj toki tavo mastyma,kad i svecius atvykusi babaju ant savo sofos sestis neleisciau Laughing Laughing



diawollo rašo:
Vaikus geriausiai auklėja pusantro metro ilgio laidas ar plonesnis kabelis pakabintas kokioj garbingoj vietoj Very Happy


A šit kaip atsirado posakis "po to vaikai tėvams ant kapo šiks" Very Happy

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 14:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vvv2
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Babajuss rašo:
.. šit kaip atsirado posakis: "vaikai tėvams ant kapo šiks" Very Happy

- tėvas, rečiau motina, atsilikusiuose kraštuose mano, kad vaikas yra jo kopija ar asmeninė nuosavybė (klonas), bet iš tiesų taip nėra..

Sad
 Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 15:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Chulio
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
diawollo rašo:
Vaikus geriausiai auklėja pusantro metro ilgio laidas ar plonesnis kabelis pakabintas kokioj garbingoj vietoj Very Happy

Gera prevencija Smile

_________________
I GAVE UP DRINKING, SMOKING AND SEX!
it was the worse 15 minutes of my life!
 Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 15:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintaras_bar
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Chulio rašo:
diawollo rašo:
Vaikus geriausiai auklėja pusantro metro ilgio laidas ar plonesnis kabelis pakabintas kokioj garbingoj vietoj Very Happy

Gera prevencija Smile
Užuojauta jums ir jūsų vaikams, nuo tokios prevencijos... turiu keturis vaikus, penktas - pakeliui. Mane irgi "auklėjo" panašiais metodais - ne tik prevenciškai, bet ir realiai. No tokio "auklėjimo" prisimenu tik tiek - nors tuo momentu pasiduodavau, bet viduje kildavo dar didesnis ryžtas daryti taip, kaip negalima.
Tik mano pirmasis vaikas buvo vieną vienintelį kartą taip "paauklėtas". Nesididžiuoju tuo ir šio metodo niekada daugiau nenaudojau. Metams bėgant, supratau - tik Meilė, begalinė Meilė ir didelė kantrybė duoda laukiamą rezultatą, o prievarta - NE!
Prisiminkit pasaką apie tai kas stipresnis: Saulė ar Vėjas. Ir kas privertė žmogų apsiaustą nusirengti - iš kojų verčiantis Vėjas ar šildantys Saulės spinduliai?
 Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 16:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pritariu Gintarui. Maniškiam 4 metukai. Jei kažką blogai padaro, imu sodinu ant kelių ir aiškinu, ne peikiančiai, ne barančiai, o tiesiog kas, dėl ko ir kodėl. Maniškis yra tik per nagus pliaukštelėjimų gavęs (nestipriai) tik tam, kad sustabdyti tuo momentų, kai įsidūkdavo ir jau negalėdavo sustoti. Po to iškart, neatšalus, pokalbis.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 16:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
diawollo
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ale tolerazmas išgelbės pasaulį Very Happy Dėja, kad žmonėm ugdoma, kažkoks savikontrolės mechanizmas, bet niekas geriau nekontroliuoja kaip neigiamas grižtamas ryšys arba teigiamas Smile
Judama link to, kad ir kalinius jau su didele meile bandoma į protą atvest. Bet jei žmogus su gyvulio morale, tai tik naudosis ta meile ir toliau pis sistemą.
Vaikas iki tam tikro amžiaus yra kaip šuniukas ir jį "dresiruot" reikia priežastiniu- pasekminiu ryšiu. O vėliau kai pas jį kažkokia sąmonė atsiranda jau galima auklėt apeliuojant į jo moralę. Visi tokie mamyčiukai, mylimukai kaip matau labai labai dažnai į išauga į išgamas nesuvokiančias jokių ribų ir normų. Vien tik meilė = jokio auklėjimo.
Aišku nesakau, kad bausmė tai tik žabynė į šikną, bet tikrai bent vieną kart sveika savo atžalai į šikna užšert.
 Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 16:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Chulio
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gintaras_bar rašo:
Chulio rašo:
diawollo rašo:
Vaikus geriausiai auklėja pusantro metro ilgio laidas ar plonesnis kabelis pakabintas kokioj garbingoj vietoj Very Happy

Gera prevencija Smile
Užuojauta jums ir jūsų vaikams, nuo tokios prevencijos... turiu keturis vaikus, penktas - pakeliui. Mane irgi "auklėjo" panašiais metodais - ne tik prevenciškai, bet ir realiai. No tokio "auklėjimo" prisimenu tik tiek - nors tuo momentu pasiduodavau, bet viduje kildavo dar didesnis ryžtas daryti taip, kaip negalima.
Tik mano pirmasis vaikas buvo vieną vienintelį kartą taip "paauklėtas". .....................

Tai viskas valio, niekas nesako kapot vaiką tuo laidu, tiesiog pakabint matomoj vietoj ir extra atveju primint, kad toks egzistuoja Smile
Mano vaikai bausmes atlieka kampe, o po kampo nuobodus priežąsčių ir pasėkmių aptarimas Wink

gintaras_bar rašo:
...............- tik Meilė, begalinė Meilė ir didelė kantrybė duoda laukiamą rezultatą, o prievarta - NE!
...........................

Jeigu dirbi fūristu ir matai vaikus 3 dienas per mėn tai gal ir taip. Nu arba visa veikla su vaikais įkišt jiems į rankas planšetkę arba pasodint prie kompo tada jo - meilė meilė ir dar kartą meilė Very Happy
Pažiūrėčiau kaip savo meile naudojiesi, kai eini pasivaikščiot skardžio viršumi palei upę, plauki valtimi, kerti miške sausą medį, ar galų gale eini šaligatviu šalia judrios gatvės; o tuo metu vaikų ausys nelabai veikia. Kai kuriose situacijose turi būti griežtos ir aiškios tasyklės, o ne meilė...
Jeigu ta meilė visagalė, tai kodėl kalėjimai vadinasi "griežto režimo", o ne "švelnaus glostymo".

Nėra ir negali būti vienodo sprendimo visiems gyvenimo atvejams. Kaip ten sakoma - "pasaulį valdo meilė ir baimė", o vien tik meile visko nesuvaldysi Wink Nu nebent gyveni kur nors tundroj tik tu ir tavo šeima...

_________________
I GAVE UP DRINKING, SMOKING AND SEX!
it was the worse 15 minutes of my life!
 Kaip auklėti vaikus (RU)
PranešimasParašytas: 2016 02 25, 17:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Chulio rašo:

Jeigu ta meilė visagalė, tai kodėl kalėjimai vadinasi "griežto režimo", o ne "švelnaus glostymo".


Tavo pasakymas tik įrodo, kad kalėjimai neatitinka savo pavadinimo ir žmones ne taiso, o suluošina. Sėdėję nesako, kad nevogs, o sako, dabar žinau kaip vogt, kad nepagautų.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama