Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 18:00. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Automatika, robotai, RC modeliai » Garage 48 Tartu
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 67
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 12, 13:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zigas rašo:
Mokslas proto neprideda, tik žinių, jei pats to nori...
Koks yra proto apibrėžimas?

_________________
If nobody hates you you're doing something boring
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 12, 15:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Babajuss rašo:
zigas rašo:
Mokslas proto neprideda, tik žinių, jei pats to nori...


Keistas tamstos požiūris. Sakyčiau aklas teksto kalimas gal ir neprideda proto. Ar Jūs prie tų lūzerių, kuriems mokslai nesisekė ir taip save raminate?

Visu pirma nežinia kaip apibrėžiamas protas nežinia kaip apibrėžti žinias.... Kai apibrėši galima bus toliau diskutuoti....

O dabar pasakysiu, kad ir mokykla ir profkė ir kolegija ir universitetas proto įkrečia: nepaliaujamu uždavinių sprendimu (tai yra puiki proto gimnastika), suteikiamomis žiniomis kaip šablonu galimoms problemoms spręsti... Taigi šiuo atveju protas tiesiogiai priklauso nuo žinių.


Labai geras komentaras. Universitetuose turi ismokyt mokytis, o ne kazko konkretaus. Juokingi man tie pasakymai is darbdaviu, kad ateina ir va nieko nemoka. Kaip jie isivaizduoja ismokinti viska? Vienam reikia analogo, kitam skaitmenos, treciam testavimo, ketvirtam mechatronikos...
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 12, 15:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zigas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Babajuss rašo:
zigas rašo:
Mokslas proto neprideda, tik žinių, jei pats to nori...


Keistas tamstos požiūris. Sakyčiau aklas teksto kalimas gal ir neprideda proto. Ar Jūs prie tų lūzerių, kuriems mokslai nesisekė ir taip save raminate?

Visu pirma nežinia kaip apibrėžiamas protas nežinia kaip apibrėžti žinias.... Kai apibrėši galima bus toliau diskutuoti....

O dabar pasakysiu, kad ir mokykla ir profkė ir kolegija ir universitetas proto įkrečia: nepaliaujamu uždavinių sprendimu (tai yra puiki proto gimnastika), suteikiamomis žiniomis kaip šablonu galimoms problemoms spręsti... Taigi šiuo atveju protas tiesiogiai priklauso nuo žinių.

Labai drąsius klausimus užduodate... Smile) O mokslai man sekėsi net labai gerai, aš ir dabar mokausi jei ką... Bet visada šalia savęs matydavau daug daugiau žinančių, bet taip ir nesužinojusių kam tos žinios...
Be to, elementari logika sako, kad gali mankštinti, jei turi ką...

_________________
Nedaryk šiandien, gal rytoj nereiks...
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 12, 16:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zigas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
zigas rašo:
Mokslas proto neprideda, tik žinių, jei pats to nori...
Koks yra proto apibrėžimas?

Na, manau, kad žinios ir patirtis yra tik įgyjami įrankiai, reikalingi protui, kuris yra kur kas daugiau ir nuo jo priklauso kaip bus pasinaudota tais įrankiais. Beveik visi išmoksta tuos pačius vadovėlius, bet...

_________________
Nedaryk šiandien, gal rytoj nereiks...
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 12, 18:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Babajuss rašo:

O dabar pasakysiu, kad ir mokykla ir profkė ir kolegija ir universitetas proto įkrečia: nepaliaujamu uždavinių sprendimu (tai yra puiki proto gimnastika), suteikiamomis žiniomis kaip šablonu galimoms problemoms spręsti... Taigi šiuo atveju protas tiesiogiai priklauso nuo žinių.


jau kas kas tai siuolaikinis mokslas nera jokia proto gimnastika tai labiau patobulinta viduramziu inkvizicija. nes universitetai (pirmuose kursuose) orientuojasi i kalikus zmones pas kuriuos smegenu netrukstra bet proto asbsoliutus nulis.
o ir tie sprendimu sablonai atgyneve kelais desimtmeciais
dar senaius galbut kaip roeidas budavo igaunama praktika ieskant tos iinformacijos o dabar tik paduoda knyga- iskalk mitinai nuo 30 iki 40 pulapio sekanciai savaitei.
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 12, 21:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na digix nežinau kaip ten tavo laikais ir KU buvo, bet pirmi kursai ir turi būti teorijos ir tvirto pagrindo padėjimas. Kad vėliau kai reikės skaičiuoti Furje transformacijas neplaukiotų kažin kur ir tt. Taigi kitaip ir būti negali, bet ir kalant dėstytojai duoda uždavinių pamąstymui.

Nežinau kaip kitose specialybėse, bet KTU informatikos studentai baigia gan gerai paruošti ir nėra labai žali, po to jiei specializavimosi kryptį renkasi darbovietėje.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 12, 22:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ku manau buvo akip ir visur, pirmi kursdai tai is esmes totali durnyste kai is zmoniu bande padaryti besmegenius robotus vykdancisu nurodyta algoritma.
net mokykloje uzduotys buvo labiau kurybiskos o universitetas tiesiog debilu rojus.

kokio nors idiotizmo kaip Furje transformaciju iskalimas nera tvirtas pagrindas.
tvirtas pagrindas butu jei studentui egzaminam butu pasakyta sakykim isdalinti suota signala i dazninius komponetus, ir nebutu ni zodzio uzsiminta kaip ta padaryti o rezultatas butu vertinamas pagal taip kaip studentas sugebejo atlikti ta darba apie kuri iki tol nieko nezinojo.

kalbant apie informatika sunku pasakyti ka sioje srityje reiskia pasiruosimas, nes informatika per daug plati sritis kad galetum pasiruosti.
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 12, 22:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
ku manau buvo akip ir visur, pirmi kursdai tai is esmes totali durnyste kai is zmoniu bande padaryti besmegenius robotus vykdancisu nurodyta algoritma.
net mokykloje uzduotys buvo labiau kurybiskos o universitetas tiesiog debilu rojus.


Nu ne, teorijos reikia, kad suprast kaip kas vyksta praktikoje. O ka is taves univeras padare, tai velniai zino...
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 12, 23:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gerai kai jis tą teoriją jau su motinos pienu gavo.... Ne visi tokie Very Happy

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 13, 11:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Socrates rašo:
Digix rašo:
ku manau buvo akip ir visur, pirmi kursdai tai is esmes totali durnyste kai is zmoniu bande padaryti besmegenius robotus vykdancisu nurodyta algoritma.
net mokykloje uzduotys buvo labiau kurybiskos o universitetas tiesiog debilu rojus.


Nu ne, teorijos reikia, kad suprast kaip kas vyksta praktikoje. O ka is taves univeras padare, tai velniai zino...


as lygiai apie ta pati kalbu, bet tame ir esme kad universitetai neduoda nieko suprasti, tau jie duoda algoritma ir paskui tikrinai kaip tu jis vykdai lyg koks kompiuteris.

paimkim kokia nors aukstaja matematika kaip pavyzdi, pise metu tikimybiu teoriju praktiniai darbai buvo tokie kaip duodavo sarasa skaiciu ir pagal atitinkama algoritma reikedavo apskaiciuoti atsakyma. ir dar kad butu daugiau kankinimu reikalaudavo skaiciavimus atlikti 6 skaiciu po kablelio tikslumu.
sita darba kompiuteris atlieka per milisekunde ir jis neturi jokios vertes jokiu atzvilgiu.

man sitie darbai buvo labai sunkus, nes is prigimties neturiu jokio kruopštumo ir darau labai daug klaidu todel net tie kas totaliai nesugeba mastyti daznai turedavo daug geresnius ivertinimus.

o velesniuose kursuose viskas buvo atbulai, nes ten jau ne destytojai moke mane o as juos Laughing
skustis galiu tik tuo kad dar nebuvome istoje i ES tai iniversitetas turejo laboratorines irangos maziau nei as namuose. Wink
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 13, 13:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O aš galiu pasakyti atvirkčią patirtį. Statistika darėme su matcadu ir tik reikėjo pritaikyti tau priskirtą metodą, tikrai labai super laborai buvo. Aišku šablonų neišvengsi, nes mokymas ir yra su galimų šablonų (algoritmų) supažindinimas. Atsimenu aš grandinių teorijos namų darbus dariausi su kompu, dėstytojui patiko, o man buvo daug lengviau. Čia dar nuo studento požiūrio daug priklauso. Aš asmeniškai daug laborų ir kursinių dariau kitaip nei pagal planą ir kagi nei vienas dėstytojas nepasakė kad blogai: rezultatas geras ir dar pasiskolindavo kaip pavyzdžius kitiems metams.

O studentas, kuris nesupranta teorijos niekad nebus kūrybingas.

Beje kai kurie mokslininkai teigia, kad kūrybiškumas ir yra įvairių šablonų algoritmų pritaikymas neįprastose situacijose. Labai aiškiai apie kūribiškumą iki 22min. Po to prasideda vėjai.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 13, 19:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
speju kad tu cia klabi apie paskutinius kursus o ne apie pirmuosius.
veliau as irgis kai sakiau daugiau destytojus mokiau kai pvz parodziau jiem kad kompiuteriu galima visa ta ka jie skaiciuoja visa diena padaryti per minute
ir pats siulydavau laboratorinius kas mano manymu butu idomu.

o pirmuose kursuose tai jei laboratorini padarysi ne pagal plana neuzkaitys jo tau isvis.
duotas tau tiksliu nurodymu sarasas kur koki varzta prisukti ir kokio spalvos laidu sujungti ir vietos saviveiklai nulis.
kaip sakiu net mokykloje nebuvo tai ziauriai ten bent gaudavai tik priemoniu komplekta ir reikedavo paciam sugalvoti kaip jomis naudojantis atlikti laboratorini tai as darydavau viskas labai nenormaliais metodais kad tik ne taip kaip visi vertindamas tai kaip galvosuki.

Citata:
Beje kai kurie mokslininkai teigia, kad kūrybiškumas ir yra įvairių šablonų algoritmų pritaikymas neįprastose situacijose.
\
surinku, bet apie tai ir kalbu kad tau neduoda tu šablonu pačiam pritaikyti tu liepia juos atlikti kaip automatui.

visiskai sutinku kad tuos sablonus reikia isaiskinti ir net patikrinti ar studentas maždaug suprato, bet jokiu budu ne terorizuoti tomis nesamonemis iki absurdo
pagrindas turi buti sugebėjimas zinias pritaikyti o ne mokymasis mintinai.

nera tikslo paciam moketi skaiciuoti kokias nors matricu ar statistikos reikia tik zinoti kad egzistuoja formule kuri gali kazka apskaiciuoti ir jei tau to prireike susiradai ta formule davei komputeriui ir jis tau viska padaro.

o ne taip kaip mano atveju kai tave kankina uzdaviniu apskaiciuyti kokia nors koreliacija 30 skaiciu masyvui kuriu kievienas su 5 zenklais po kablelio
Cia jau sadizmas o ne mokslai
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 23, 19:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vvv2
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
- Jūs čia ginčijatės iš skirtingų "bokštų". Sakykim "Digix" kalba apie vystymąsi, kaip ruošti tyrėjus ir teoretikus. "Babajus" kalba apie praktines aplikacijas, kaip reikia pasinaudoti matCad'u, kad išspręsti dif lygtį, "" kalba iš karjeros prasmės: geriau būti turtingu kirpėju ar skurdžiu filosofu?

Smile
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 23, 19:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix pas mus irgi buvo visko, bet buvo kur savo mąstymą įjungti. Tarkim buvo diskrečiosios matematikos namų darbas (1 kurse). Įgyvendinti kažką iš grafų teorijos. Tai ten toks darbas arba nurašai iš vadovėlio paskalį, arba pasikeiti į C ++ arba java. Dauguma taip ir darė, bet aš pats aiškinausi dariau truputį kitaip pagal save. po to kai lyginau kodą tai gavosi kitaip nei vadovėlyje, gal ne taip optimaliai, bet destytojas nustebo, aptarėme ir įvertino puikiai. Grandinių teorija ir kiti dalykai tikrai buvo pirmuose kursuose ir laisvės tikrai buvo. Bet atsiprašant statistiką rankiniu būdu tai atsiprašau.... tikrai užjaučiu. Statistikos praktika mums buvo su matcadu.

Va kur nebuvo laisvės jokios tai programavimas.... čia jau kaip anekdote su kiaušiniais. Laborams gaudavome tokias špargalkes ir turi suprasti ir interpretuoti būtent taip kaip dėstytojas parašė, nes kitaip kaip klaidą laikydavo. Ten jau nei žingslio į šoną... O vėlesniuose kursuose išvis laisvė. duoda užduotį pataria kokiu metodu, bet jei panaudosi kitą dar geriau. Na ir aišku reikia apsiginti...

vvv2 manau geriausiai būti per vidurį. Beje teoretikam praktika reikalinga nei kiek nemažiau. O teoriją ir visokius įrodymus Koši ir Lagranžus reikia visiems mokėti, tiek praktikams tiek teoretikams.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 23, 19:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
A va čia manęs užklausė tokio klausimo:



Aš tai buity esu naudojęs čia ne bėda. Bet užklausiau vieno pijokiuko, paprasto darbininkėlio:
-ar po mokslų yra tekę naudotis trigonometriją?
tas sako:
-kas tas yra?
-sin, cos, tan....
Tai jis man išpoškino, kai tekintoju dirbo kartais tekdavo kugius tekinti ir tan pastoviai naudodavo. Va ir likau apšalęs. Pasirodo jis metęs KPI ir dabartiniame IREME anksčiau Azoto (achemos) RMC savo klemą turėjo.

Tai tiek apie trigonometrijos praktinę pusę... Very Happy

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama