Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 19:28. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Energetika ir elektrotechnika » Kabelio paieškos po žeme
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 22
Pereiti prie Atgal  1, 2
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 01, 23:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vidas.k
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nežinau, kas ką čia atsakinėjo ir kokiomis žiniomis ar samprotavimais rėmėsi. Neišradinėkite dviračio,nei kokių radijo dažnių, ir visi tie dalykai yra išbandyti praktiškai ir teoriškai ir jokių stebuklų nepagaminsite.
Yra naudojamas 1kHz generatorius, paduodamas signalas į ieškomą kabelį, o jo galas turi būti užtrumpintas. Srovė paduodama iš generatoriaus , ir kuo didesnė,tuo geriau, bent keli amperai. Imtuvas-magnetinė antena- feritinis strypelis su vijomis ir stiprintuvu, gal 5 tranzistoriai, tada ausinės.
Jei aplink yra veikiančių su didele srove kabelių - rasti bus sunku. Jei jų srovės nedidelės, bet nesinusinės- irgi sunku. Triukšmai valdo Sad
Dar sunku, kad kabelis šarvuotas, išorėje signalas bus silpnas.
Yra brangių aparatų, kurie mato 50Hz dažnį ir srovės kryptį kabelyje, bet su jais vistiek nepatikima, grybauja po svetimus kabelius be jokios gėdos.
Dar galima paduoti aukštą įtampą to paties 1 kHz, jei kabelio galas neužtrumpintas, kad sukelti talpinę srovę, kabelio pradžioje ji bus didžiausia. Tam reikia HV transformatoriaus ar generatoriaus. Bet čia jau grybas kvadratu.

Teko rasti aprašymą rusiško šiuolaikinio imtuvo, jis gerokai patobulintas-stiprinimas ir selektyvumas pakelti. Rašo, kad dėl stiprių kabelių ir radijo stočių trukdžių imtuve sumontuoti 6 eilės filtrai, tada veikė jau gerai. Toks buvo reklaminis straipsniukas
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 02, 08:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Problema tokia: galą kurį užmaitiną aš žinau, bet nežinau iš kur užmaitinamas. Pralaksčiau 2 pastotes ir dar 10 paskirstymo skydų. Rasti nepavyko. Taigi galo užtrumpinti nesigaus. Bijau kad jis gali būti kažkur nukirstas...

Priėmėme sprendimą tiesti jaučiu kad amžinai laikiną kabelį. o tą gal prie progos paieškosiu.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 02, 09:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintaras_bar
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Babajuss rašo:
Problema tokia: galą kurį užmaitiną aš žinau, bet nežinau iš kur užmaitinamas. Pralaksčiau 2 pastotes ir dar 10 paskirstymo skydų. Rasti nepavyko. Taigi galo užtrumpinti nesigaus. Bijau kad jis gali būti kažkur nukirstas...
Kai pas mane kabelio ieškojo, nieko niekur papildomai neužtrumpino. Generatorių prikabino prie įžeminimo laido ir net toje vietoje, kur man reikėjo kabelį surasti, o ten gylis beveik 2 m po žeme, kuo puikiausiai signalą "girdėjo".
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 02, 17:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vietinius nupirdelius pensionus klausinek. paprastai jie ten viska zino kur kas buvo kasta ir uzkasta.
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 02, 17:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zamolskis rašo:
vietinius nupirdelius pensionus klausinek. paprastai jie ten viska zino kur kas buvo kasta ir uzkasta.


Deja nežino. arba užmiršę.

Net paklausęs ar tas apšvietimo bokstas veikė prieš 10 metų, po to kai buvo vykdomos statybos. nebuvo kam atsakyti.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 02, 18:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Guliveris
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai gi yr tų aparatų paieškai. Tik prie vienos gyslos reikia generatorių kabinti. O 'imtuvas' - to kur aš naudojau, tokios formos kaip rankinis pjūklas. Eini per laukus, mosuoji juo ir seki palei kabelį.
Bet kuri >1000V darbus vykdanti firma manau turėtų turėt, o joj dirbantys - turėt priėjimą..
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 02, 23:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nu jis cia nori pigiai prasisukt matyt Very Happy
dar gali taip daryt, viena gala kabelio kaip suprantu turi. nu tai atsikask siektiek ir zinosi krypti ir uzkasimo gyli bent. jei protas neveza - kastuvas visada taps draugu NR1 Very Happy Very Happy Very Happy
as kaip suprantu, vistiek kita kabeli reiks klot - nu ta ir varai na ura. jei kryptis sutampa - taspac gi darbas gaunasi. zinodamas krypti, gali jau pradet ieskot gabalais. jei pasiseks, atkasta kabelio dali panaudosi dar irgi.
siaip jei niekas nepamena ar veike po statybu - tai kokie 99% sansu, kad buvo laikinas antzeminis pajungimas... ir tu ten ieskai ko net nera Very Happy
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 03, 07:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kasti ten nepavyks aplinkui 10m betonas.

O kita kabeli klosiu pastatu ir tik 4m oro linija.

Apie kokį laikiną kalbi jei net nežino ar VEIKĖ. Jei neveikė tai reiškia kad kažkur nukirto ir paliko. Keista bet megaommetras nerodo kad liestųsi su žeme...

Dėl pigumo tai tikrai nenoriu labai pigiai, noriu greičiau. Jei nedirbčiau jau bučiau iš goto išsinuomavęs. Po darbo nėra noro tamsoje landžioti, po bruzgynus. O beje su kastuvu tikrai nebus pigiau.

Guliveri mūsų įmonė tikrai neturi, kitaip čia neklausčiau.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 03, 20:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jei sakai, kad aplink 10m betonas, tai prakasi skersines transejas tiketinom kryptim. ten kur jau zeme.
man isvis klausimas. tai kam isvis dar pinigus ir laika kist kazkokiems ieskojimams jei nepalankios salygos? gal ten tik galas ibetonuotas ir nera jokio kabelio isvis Very Happy ar nuo kokio kito irenginio atvadas.
nutiesei nauja, pasiemei pinigus ir tiek ziniu. dabar ieskai pats nezinai ko Very Happy
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 04, 06:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Viskas ten gerai, nutarta daryti macharajų (atvesti naują kabelį oro linija), dėl laiko stokos. Nors macharajų aš labai nemėgstu, todėl ir noriu surasti galus, kad viską padaryti tvarkingai. Ateity kai susižymėsiu sau juodas žymes objekte (o tokių kabelių tikėtina ne vienas) tikrai pasiimsiu dienai tą ieškiklį ir surasiu visus kabelius, o dėl vieno tikrai neverta.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 06, 22:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vidas.k
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Babajuss rašo:
Viskas ten gerai, nutarta daryti macharajų (atvesti naują kabelį oro linija), dėl laiko stokos. Nors macharajų aš labai nemėgstu, todėl ir noriu surasti galus, kad viską padaryti tvarkingai. Ateity kai susižymėsiu sau juodas žymes objekte (o tokių kabelių tikėtina ne vienas) tikrai pasiimsiu dienai tą ieškiklį ir surasiu visus kabelius, o dėl vieno tikrai neverta.


Sėkmės. Gal tau pavyks lengvai rasti tuos kabelius, o gal nelabai. Šiaip ar taip, tai bus praktika ir realybė, o ne Rolling Eyes
Turėsi savo nuomonę, o tai jau savaime yra gerai
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 03 04, 20:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
perihellis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tema sena, tačiau galiu pagelbėt su kabelio paieškom Wink Esant būtinybei galiu suorganizuot kabelių ieškiklį su generatorium.

_________________
vairavimo menas reikalauja aukų
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 03 05, 14:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
perihellis rašo:
Tema sena, tačiau galiu pagelbėt su kabelio paieškom Wink Esant būtinybei galiu suorganizuot kabelių ieškiklį su generatorium.


Dabar praėjo poreikis, bet gali atsirasti. Jei gali, tel į AŽ.
Dėkui.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 03 05, 16:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vidas.k
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
perihellis rašo:
Tema sena, tačiau galiu pagelbėt su kabelio paieškom Wink Esant būtinybei galiu suorganizuot kabelių ieškiklį su generatorium.


Gal gali parašyti, koks konkrečiai generatorius ir koks ieškiklis?
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 03 06, 11:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
perihellis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jei atmintis neapgauna, tai bus cat3 ir genny3. Jei apgauna, gali būti ir kažkuri kita karta to 'genio', bet, kai ne kasdien jį čiupinėju, tai neatsimenu tikslaus modelio.

_________________
vairavimo menas reikalauja aukų
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama