Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 25, 15:20. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Energetika ir elektrotechnika » Kabelio paieškos po žeme
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 01 31, 23:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Iškilo problema.

Reikia surasti kur keliauja kabelis. Kabelio galas bus kažkur ~200M užkastas po žeme Al 3X25+1x16 senas rusiškas dar apvyniotas plienine juostele.

Gal kas bandė gamintis kokius prietaisus?

Flukas 2042 kažkaip brangokai atrodo. Dėl vieno dviejų kabelių kažkaip nesinori pirkti. O gal kas nori paskolinti ar išnuomoti dienelei?

Kiniškas dumblas nelabai patikimas, o gal kažką bandėte?

O gal dar yra idėjų? panaudoti kokį generatorių tik su kuo priimti? Very Happy

Gal Turite ką patarti nes aš jau baigiu nuprotėti lakstydamas po pastotes ir nerasdamas galų Very Happy Jau nuojauta pradeda kuždėti, kad bus žemėje nukirstas arba sumovuotas su kokiu neaiškiu padaru.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 01 31, 23:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vaidass
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
200m po zeme Shocked Question
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 01 31, 23:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Atsiprašau ilgis ~200m, po žeme bus 0,8-1,2m.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Re: Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 01, 00:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Alexx
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Babajuss rašo:
Iškilo problema.

Reikia surasti kur keliauja kabelis. Kabelio galas bus kažkur ~200M užkastas po žeme Al 3X25+1x16 senas rusiškas dar apvyniotas plienine juostele.

Gal kas bandė gamintis kokius prietaisus?

Flukas 2042 kažkaip brangokai atrodo. Dėl vieno dviejų kabelių kažkaip nesinori pirkti. O gal kas nori paskolinti ar išnuomoti dienelei?

Kiniškas dumblas nelabai patikimas, o gal kažką bandėte?

O gal dar yra idėjų? panaudoti kokį generatorių tik su kuo priimti? Very Happy

Gal Turite ką patarti nes aš jau baigiu nuprotėti lakstydamas po pastotes ir nerasdamas galų Very Happy Jau nuojauta pradeda kuždėti, kad bus žemėje nukirstas arba sumovuotas su kokiu neaiškiu padaru.

... uzmodulioti kuo didesnes amplitudes koki radiodazni ..paleisti ji in kabeli... ir su atitinkamu buitiniu imtuveliu vaidinti arheologa Laughing
..su nesancia amplitude nepersistengt... nes moduliojantis daznis girdiesis gan placei Wink

_________________
... dazniausiai atsakau as tuo paciu.....
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 01, 02:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Deja ne radistas esu, neturiu galingų siųstuvų. Pirma mintis tokia buvo. Reikės pas trumpabangininkus kreiptis. Very Happy

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 01, 02:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintaras_bar
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Su tuo Fliuke, kur nuorodoj, tai nebent sienoj ką nors galima rasti, o tikras kabelių po žeme ieškiklis kelis šimtus tūkstančių kainuoja. Tai labai abejoju ar Alexx patarimas - uzmodulioti kuo didesnes amplitudes koki radiodazni ..paleisti ji in kabeli... ir su atitinkamu buitiniu imtuveliu vaidinti arheologa - suveiks. Principas tas pats, bet imtuvėlis gerokai rimtesnis reikalingas.

Kai man prireikė kabelį surasti, paskambinau į Lesto, davė darbuotojo, užsiimančio kabelių paieška, telefono numerį ir susitariau privačiai su juo. Prieš tris metus kainavo 50Lt
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 01, 08:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gintaras_bar rašo:
Kai man prireikė kabelį surasti, paskambinau į Lesto, davė darbuotojo, užsiimančio kabelių paieška, telefono numerį ir susitariau privačiai su juo. Prieš tris metus kainavo 50Lt
Jau norėjau rašyt, kad tai geriausias variantas, bet pažiūrėjau, kad Gotas nuomoja tokius pat ieškiklius. Visai nieko variantas, jei nėra gerų kontaktų Lesto (dabar ESSO). http://gotas.lt/matavimo-ir-kontroles-prietaisai/pozeminiu-komunikaciju-ieskiklis-leica-digicat-200--digitex-100t/lt
Dar Teo turi gerus ieškiklius. Tik, kad Jonavoje beveik neliko nei Lesto nei Teo.
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 01, 10:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
miegapele
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Isikisiu kiek n i tema bet jei koki RTL SDRa panaudoti priemimui kazin nesigautu Shocked
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 01, 16:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
miegapele rašo:
Isikisiu kiek n i tema bet jei koki RTL SDRa panaudoti priemimui kazin nesigautu Shocked


Cia tas kur nuo 60MHz+ gaudo kazka?
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 01, 16:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
miegapele
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
http://www.rtl-sdr.com/ sitokis
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 01, 19:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintaras_bar
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
miegapele rašo:
Isikisiu kiek n i tema bet jei koki RTL SDRa panaudoti priemimui kazin nesigautu Shocked
Na gal nepradėkit "svaigti" apie megahercus po žeme Smile Geriau pasiskaitykit apie tai kokie dažniai, ir kodėl, yra naudojami paieškai po žeme:

http://www.utilityproducts.com/articles/print/volume-5/issue-12/product-focus/overhead-underground/successful-locating-depends-on-knowing-which-frequency-to-use.html
http://armadatech.com/pro871-dual-frequency-cable-locator
http://ssilocators.com/pipe-and-cable-locators/pipe-and-cable-locator-1500.php
http://www.engineersupply.com/magnetic-pipe-cable-locating.pdf
ir t.t.
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 01, 19:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
miegapele
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Na ok. Pas mane sdr patroll. Nuo 10 kHz. Butu idomu paeksperimentuoti
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 01, 20:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
miegapele rašo:
Na ok. Pas mane sdr patroll. Nuo 10 kHz. Butu idomu paeksperimentuoti
Reikia tik magnetinės (feritinės) antenos ir turėtų būti OK.
Galima mėginti gaudyti kabeliu tekančios 50Hz srovės harmonikas, arba paduoti signalą.
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 01, 20:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
miegapele
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Galima paprastais zodziais apie rite. Galeciau rytoj pabandyti pasnipineti. Pas mane irgi visiskai neaisku kur kabeliai ir vamzdziai.
 Kabelio paieškos po žeme
PranešimasParašytas: 2016 02 01, 21:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
miegapele rašo:
Galima paprastais zodziais apie rite. Galeciau rytoj pabandyti pasnipineti. Pas mane irgi visiskai neaisku kur kabeliai ir vamzdziai.
Turbūt esi matęs išardytą vidutinių - ilgų bangų radijo imtuvą, na pvz. VEF 201. Ten yra vidinė feritinė antena (strypelis) Reiktų nuimt esamas rites ir privyniot kiek negaila vijų per visą strypo ilgį. Ritės abu galus prijungti į imtuvą. Gaunasi magnetinė antena kurios didžiausias jautrumas kai ji su ieškomu kabeliu yra lygiagrečiose plokštumose ir sudaro 90 laipsnių kampą. Ta prasme horizontaliai virš kabelio ir pasukta skersai kabelio.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama