Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 20:49. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Analoginė elektronika » Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
PranešimasParašytas: 2015 12 19, 20:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kldnz
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki, taigi mokausi Viko elektronikos technika. Gavau užduoti padaryti kursini darba apie garsinio dažnio stiprintuva ir toki suprojektuoti. Turiu pradinius parametrus kaip:
Išėjimo galia
Apkrovos varža
Ięjimo įtampa
Dažniu juosta
Dažniu iškraipymo kofa
ir iejimo varža.

Ir taigi problema tame, kad nelabai žinau nuo ko pradėti skaičiuoti. kaip atsirast pakopu skaičiu kaip atsirast koks tranzistorius turi buti ir pan.
Tai gal kasnors is čia esančiu galėtu man padėti ir surašyti bent formules kaip ka skaičiuoti? Kuo greičiau tuo geriau nes jau trečiadieni turiu nunešt parodyt kažka apskaičiaves, skaičiavimu man nereikia reikia paprastu formuliu ir gal trumptu paiškinimu. Bučiau labai dekingas. Smile


Paskutinį kartą redagavo Kldnz, 2016 01 01, 23:20. Redaguota 1 kartą
 Re: Garsinio Dažnio Stiprintuvas ir jo skaičiavimai
PranešimasParašytas: 2015 12 19, 21:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sopkls
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kldnz rašo:
...galėtu...surašyti...Kuo greičiau tuo geriau..

O tai čia kursinį elektronika.lt forumui uždavė parašyti, ar visgi tau? Bent jau bandei internete paieškoti stiprintuvo projektavimo aprašymų?
 Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
PranešimasParašytas: 2015 12 19, 21:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
just5554
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kaip matau cia daug ateina vien tik del kursinio problemu Very Happy
 Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
PranešimasParašytas: 2015 12 19, 21:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kldnz
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
as jusu neprasau kursinio rasyt Smile as prasau formuliu ir pan kiek radau skaičiavimu pasidariau.... rasyt as jusu nieko neprasau. Prasau pagalbos.
 Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
PranešimasParašytas: 2016 01 01, 23:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kldnz
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki, Atsiprašau už savo ižūlų elgesi ankščiau. turejau biški laiko pasiskaičiau ir bandžiau apsišviesti save. Sužinojau daug nauju dalyku,

Bet dabar aš gryžau su nauju klausimu. Ir nežinau ar dar kasnors iš čia esančių žmonių man dar padės. Dirbau toliau su savo kursinių apsiskaičiavau, kad man reikalingos keturios pakopos. Dabar liko tik realizuoti schemą su multisim programa. Bet pagal formules kurias turiu man nelabai gaunasi apsiskaičiuoti varžas iš pradžių norėčiau paklausti jei stiprintuvas 4 pakopu tai pradėti varžas reikia pradėt nuo pradžiu, o ne nuo galo? Ir ar čia tiesa kad
Re1<Re2<Re3<Re4 ir Rk1>Rk2>Rk3>Rk4 varžos tarp pakopu turi buti suderintos tokiu principu, taip pat gal turite kokiu knygu senų, ar internetiniu puslapiu nes visur pražiūrėjau, bet niekaip nesigauna apsiskaičiuoti varžu, išpradžiu bandžiau vienos pakopos bet pasidariaus gaunu ne stiprintuvą o silpnintuvą.... paklaust daugiau nieko nera... tai gal kas žinot kaip apsiskaičiuoti elementus kaip Emiterio varža, Kolektoriaus varža, R1 ir R2 taip pat kaip atsirasti kokio dydžio kondensatorius turi buti iėjime koks turi buti prie emiterio varžos... ir kokio dydžio turėtu buti tarp pakopu einant is kolektoriaus i kitą baze. Žinau, kad užkraunu čia jums savo našta. Aš tikriai stengiuosi ir noriu išmokti... Tai jeigu kasnors galite padėkite man.

Beto visus su naujais metais Smile
 Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
PranešimasParašytas: 2016 01 02, 11:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sopkls
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tau reikia kažką panašaus į šią knygą skaityti http://www.kelm.ftn.uns.ac.rs/literatura/mi/pdf/AudioPowerAmplifierDesignHandbook.pdf , kaip ir kitus gūglo rezultatus pagal žodžius audio power amplifier design handbook.
 Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
PranešimasParašytas: 2016 01 02, 11:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kldnz
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ačiu, bet kaži ar spesiu iki trečiadieno aš ją perskaityt ir susiskaičiuot varžas ir kondesatorius. Vistiek ačiu... einu gal rasiu kurnors kaip juos apsiskaičiuoti Smile
 Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
PranešimasParašytas: 2016 01 02, 12:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Matau, kad jau pats laikas atidaryti forume skyrelį "mokamos konsultacijos rašantiems kursinius darbus" Smile
Žmonės iš idėjos arba geranoriškumo gali atsakyt į konkretų aiškiai suformuluotą klausimą, bet knaisiotis po dideles chemas ir blusinėti nominalus turbūt niekas čia nesiims.
 Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
PranešimasParašytas: 2016 01 02, 12:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kldnz
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
po schemas knaisiotis jums tikrai nereikia. Čia jau mano problemos Very Happy

Pabandysiu konkretu klausima.

Gal kas esate susidure su stiprintuvo projektavimu ir žinot kaip apskaičiuoti ir suderinti varžas ir kondensatorius tarp pakopu? Smile
 Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
PranešimasParašytas: 2016 01 02, 12:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kldnz rašo:
po schemas knaisiotis jums tikrai nereikia. Čia jau mano problemos Very Happy

Pabandysiu konkretu klausima.

Gal kas esate susidure su stiprintuvo projektavimu ir žinot kaip apskaičiuoti ir suderinti varžas ir kondensatorius tarp pakopu? Smile


http://www.electronics-tutorials.ws/amplifier/input-impedance-of-an-amplifier.html
http://www.electronics-tutorials.ws/amplifier/amp_2.html
 Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
PranešimasParašytas: 2016 01 02, 12:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimosiuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kldnz rašo:
po schemas knaisiotis jums tikrai nereikia. Čia jau mano problemos Very Happy

Pabandysiu konkretu klausima.

Gal kas esate susidure su stiprintuvo projektavimu ir žinot kaip apskaičiuoti ir suderinti varžas ir kondensatorius tarp pakopu? Smile

nezinau kokias ten varzas nori derinti . pakanka kad laipsnio isejimo varza but gerokai mazesne uz sekancio laipsnio iejimo varza , na o kondensatorius tarp laipsniu paskaiciuoti reiketu taip kad stiprinimo kritimas prie zemiausiu dazniu tenkintu uzduoti. turek galvoj , kad visu laipsniu perdavimo koeficientai dauginasi .
http://hyperphysics.phy-astr.gsu.edu/hbase/electric/filcap.html
 Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
PranešimasParašytas: 2016 01 02, 15:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kldnz
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai va surinkau schema man reikejo padaryt 300mW stiprintuva cia dar nedabaigiau nes buciau dejas NGR ir sumazines nuo 600mW iki 300mW bet iskilo kita man problema. signalas gaunasi aukščiau linijos. reikia man ji nuleisti ant linijos. Idedu kondensatoriu tai man nufiltruoja puse signalo ir padaro labai didelius iskraipymus ir galia sumazina... iki isvis vos 4mW kazkur... Gal kas turite kokiu patarimu?

http://postimg.org/image/kwdz2h8n1/

kai idedu kondensatoriu

http://postimg.org/image/s0hiu4yx7/
 Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
PranešimasParašytas: 2016 01 02, 16:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimosiuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kldnz rašo:
Tai va surinkau schema man reikejo padaryt 300mW stiprintuva cia dar nedabaigiau nes buciau dejas NGR ir sumazines nuo 600mW iki 300mW bet iskilo kita man problema. signalas gaunasi aukščiau linijos. reikia man ji nuleisti ant linijos. Idedu kondensatoriu tai man nufiltruoja puse signalo ir padaro labai didelius iskraipymus ir galia sumazina... iki isvis vos 4mW kazkur... Gal kas turite kokiu patarimu?

http://postimg.org/image/kwdz2h8n1/

kai idedu kondensatoriu

http://postimg.org/image/s0hiu4yx7/


nu kazin ar toks stiprintuvas sugebes atiduoti ir 300 mkW ..
jei tau reikia 300 mW tai ,zinodamas varza ant kurios tie 300 mW tures buti ,turi susiskaiciuoti itampa ir srove .tada parinkti galini laipsni - vientakti ar dvitakti naudosi . tada ji susiskaiciuoti .rasti kokio signalo reiks jam valdyti , skaiciuoti ta signala gaminanti laipsni ir taip keliauti link pradzios , o ne is lempos kazka pasipiesti ir bandyti mokslinio badymo metodu ..
 Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
PranešimasParašytas: 2016 01 02, 16:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kldnz
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
http://postimg.org/image/vxo50l5ij/

idejau ngr kad sumazint iškraipymu % nes reikejo 0,6 na bet tiek negavau tai dabar turiu 0,7 iskraipymu ir 300mW beveik tiksliai juk negausi čia. Palikus su AC oscilografe signalas gaunasi normaliai ant linijos. su DC ji iškelia aukštyn. Bet manau kad čia problemos labai dideles ir nebus. Kaip manot čia einu as i gera puse ar labai grybauju? Smile

Su parametrais kokie man duoti skaičiuojant nesamones gaunasi bent jau man arba aš kažka netaip dariau. nieko mum nera duota yra duota tik P isejimo iejimo itampa apkrovos varža ir iejimo varža. Apkrovos varža palikau tokia kokia turiu o čia bandžiau ekspermentiskai pasidaryti... tik nežinau kaip reikes man paiskinti is kur as gavau tokias varžas pakopose.... gal turite kokiu patarimu?
 Garsinio Dažnio Stiprintuvas R ir C parinkinas, Su Naujais
PranešimasParašytas: 2016 01 02, 16:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimosiuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kldnz rašo:
http://postimg.org/image/vxo50l5ij/

idejau ngr kad sumazint iškraipymu % nes reikejo 0,6 na bet tiek negavau tai dabar turiu 0,7 iskraipymu ir 300mW beveik tiksliai juk negausi čia. Palikus su AC oscilografe signalas gaunasi normaliai ant linijos. su DC ji iškelia aukštyn. Bet manau kad čia problemos labai dideles ir nebus. Kaip manot čia einu as i gera puse ar labai grybauju? Smile


tau reikia 300mV ar 300 mW ? ar nejauti skirtumo ..
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama