Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 19, 06:09. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » AUDIOGOURMET paroda
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 1013
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 01, 16:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kamo:
Citata:
Kas liečia NIDAS, tai taip, man maži signalo lygiai neužkliuvo. Bet prie didelių lygių girdėjau tonalinį disbalansą (subjektyviai sumažėjo žemų). Man tai netrukdė-tokiais lygiais aš paprastai neklausau. Nors norėčiau pamatyti minėtą ADCh charakteristikų šeimą-savo klausos įvertinimui .

Teisingas pastebėjimas, bet visai neseniai šį dalyką išnagrinėjome Akustikos inžinerijoje. Wink
Dalykas paprastas - 200 vatų ŽD modulio stiprintuvas leidžia pasiekti SPL ribą, kuomet 15" žemadažnis pradeda kompresuoti. 110 dB/W/m jautrio ruporiniam moduliui SPL max yra žymiai toliau, todėl prie tam tikro SPL (prie maždaug 50 W ir didesnės galios) girdime akustiškai išsiderinusią sistemą.
Sprendimą irgi žinome - jei reikia didesnio SPL, norime praplėsti GAS linijiško darbo ribą, reikia didesnių kolonėlių, kuriose 2 ar 4 dideli žemadažniai.
Didžiausią linijiškumą turėtų ir geriausiai mikro-signalus atkurtų pilnai ruporinė GAS. Jokios buitinės - elektrostatinės, brangiausios lentyninės ar didžiausios grindinės linijiškumu ir dinamika didelio jautrio kolonėlėms neprilygsta. Ir teoriškai, ir praktiškai.
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 01, 17:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ampmod
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Česlovas rašo:
Atsakė - pritildžius, muzikoje padaugėjo aukštųjų dažnių. Aš jį pataisiau, kad ne aukštųjų padaugėjo, o žemųjų sumažėjo. Abu likome prie vieningos nuomonės.

Ačiū Česlovai, paprastai atsakėte į mano klausimą, kurį uždaviau Sanus Verus. SV Prirašė daug teksto, bet neatsakė. Tuomet atkrenta visi kiti mano klausimai SV...

_________________
Pati geriausia radiolempa - nebūtinai yra MOSFET tranzistorius.
Tel. Nr. 86045396penki
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 01, 17:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Keista, kad Kamo prisiminė apie Nidų ŽD kpmpresavimą, praėjus pustrečių metų po perklausos. Kiek pamenu, kelionės namo metu jam "kažko truko" skambėjime, gal būt AD. Kategoriškai jis neteigė. Kažkaip ŽD moduliui niekas klausimų neturėjo. O praėjus tokiam laiko tarpui staiga prisiminė (tik ar ne iš didelio noro pasiginčyti su Česlovu ?!).

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas ne atleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 01, 19:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sanus Verus:
Citata:
Apie parodoje girdetas koleneles ir ju skambesiu ypatumus zinoma turiu savo nuomone. Bet ja pasiliksiu sau, nes neetiska bunant gamintoju pasakoti apie kitu gamintoju koloneliu skambesi. Deja ne visi tai supranta. Net ir tie kurie rupinasi mano morale ir etika.

Jaučiame tokius tylius įžadus, bet yra dar ir pirkėjų, muzikos mylėtojų interesai, tiesa?. Kas juos atstovaus, jei ne mokslas? Be pirkėjų gamintojams būtų riesta, o išprusęs pirkėjas naudos duos daugiau už kvailą. Pasakysiu tiesiai - gamintojai susipeštų, bet išprususių pirkėjų jie neparuoštų. Cool

Tu ir dar keli mane kaltinate, kad visus gamintojus kritikuoju. Netiesa, aš nuolat pateikiu puikių gaminių pavyzdžių, o didžiausias kritikas esu pats sau - Akustika kritikuoja mane! Argi esu kada rašęs, kad mano konstrukcijos tobulos? Priešingai, sakau, kad prie mokslo galime tik priartėti, bet niekad neprilygsime. Taigi, problemą susikuriate jūs gamintojai patys, rašydami kokie puikūs ir nepakartojami jūsų gaminiai. Na panašiai, kaip tu vakar -
Citata:
mano asmeninis traktas visas prikistas Mundorf silver oil ir sidabro tai ir stiprintuvo montazui(iskaitant ir maitinimo laidus) viskas is 99,997% sidabro, sulituota 9,7% sidabro lydmetaliu, maitinimo kondensatroriai suntuoti 6.8uf sidabro folijos kondensatoriais.

Daugelis gamintojų konfliktą su mokslu išsprendžia gamindami plačią kolonėlių gamą - nuo mažiausių-pigiausių iki didelių-brangiausių. Tu, Sousa susikūrei sau problemą, kai forumuose pradėjai aiškinti apie mažųjų AS ekstencijas . Aš patarčiau pripažinti klaidą - tu tai moki - ir ištartum, kad kokybiškiau muziką atkuria didesnės kolonėlės. Taip paruoštum sąlygas Sanus Verus į rinką išleisti didesnes ir labai dideles AS. Viskas atsistotų į vietas ir mes nebeturėtume vieno argumento tave kritikuoti.

Mano nuomone, dalykiška kritika yra ne priešas, o draugas. Ir gamintojams, ir pirkėjams, ir Lietuvos ekonomikai! Siūlau atvira širdimi pasititikti tekstus apie prastesnę buitinių AS mikrodinamiką, apie negalėjimą kontroliuoti sklaidą, apie mažesnį darbo linijiškumą ir tu nebebūsi Mokslo taikiklyje.
Tau ir kitiems gamintojams aš nesu joks konkurentas, nes akustika man tik hobis. Noriu, kad Lietuva šioje srityje neatsiliktų nuo Vakarų, o kai kuriose srityse tikriausiai galime būti priekyje.
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 02, 09:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kamo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dmitrij rašo:
Keista, kad Kamo prisiminė apie Nidų ŽD kpmpresavimą, praėjus pustrečių metų po perklausos. Kiek pamenu, kelionės namo metu jam "kažko truko" skambėjime, gal būt AD. Kategoriškai jis neteigė. Kažkaip ŽD moduliui niekas klausimų neturėjo. O praėjus tokiam laiko tarpui staiga prisiminė (tik ar ne iš didelio noro pasiginčyti su Česlovu ?!).

Dmitrijau, žmonės labai skirtingi, nereikia mauti visų ant vieno kurpalio. Kai kuriuos savo gyvenimo epizodus aš prisimenu nuo 1,5-2 metų.
Kompresavimas būdingas visiems be išimties ŽD garsiakalbiams, skiriasi tik lygis, nuo kada tai prasideda. Paimkit bet kokio galingesnio ŽD garsiakalbio specifikaciją ir pamatysit, kad tie max 300-500W matuojami nuo 80-100 Hz. Tokia fizika. Ir ne vieną kartą forume rašiau, kad TAD1601 užteks 17-20W kad išeiti iš tiesinės eigos zonos, jei dažniai yra žemiau savojo rezonanso.
Kodėl nekalbėjau apie ŽD grįžtant po matavimų ir klausymosi?
Trys priežastys:
1.Buvo labiau ausiai nepatinkančių dalykų, kuriuos apsprendė ADCh aukštų dažnių srityje ir ruporo sklaida. Tuo metu apie ruporų sklaidą ir dažnines savybes turėjau labai menką supratimą, todėl konkrečiau problemų įvardinti nesugebėjau.
2. Tada NIDA dar buvo savo malonumui kokybiškam muzikos klausymui sukurta GAS. Hobis, DIY konstrukcija. Jeigu ji tenkina autoriaus ausis, tai kam gadinti nuotaiką autoriui? Jau ir su abejonėm dėl AD buvau pagadinęs.
3. Kaip aukščiau jau rašiau, tai nebuvo ryški problema.
O dėl ginčų su Česlovu, tai tiek jam, tiek man sunku ginčytis-mes abu esam ganėtinai atkaklūs ar užsispyrę-kaip pažiūrėsi. Kam bereikalingai gaišti laiką?

_________________
Tel. 8698 33775.
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 02, 10:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Kamo,
apie dinaminio diapazono(DD) kompresavimą aš žinau. Nei iš senos atminties apie tokių efektų svarbą reikia spręsti. Praėjus tokiam laiko tarpui sau galima įsiteigti daug ką, nes atmintis nėra statinis procesas (kasdien suaugusio žmogaus smegenyse vidutiniškai susiformuoja ir suira iki 4-5 naujų ryšių tarp neuronų, t.y. sinapsių, dėl ko net gi gerai prisimenami dalykai dažnai apauga "naujomis detalėmis" , t.y. modifikuojasi). Juolab, perklausos-matavimų tikslas buvo ne dinaminio diapazono tyrinėjimas, ir mūsų dėmesys buvo sukoncentruotas visai kitiems dalykams. Tad man atrodo, kad apie DD kompresavimą prisiminėte iš noro pasiginčyti su Česlovu.

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas ne atleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 02, 11:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kamo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Česlovas rašo:

Mano nuomone, dalykiška kritika yra ne priešas, o draugas. Ir gamintojams, ir pirkėjams, ir Lietuvos ekonomikai! Siūlau atvira širdimi pasititikti tekstus apie prastesnę buitinių AS mikrodinamiką, apie negalėjimą kontroliuoti sklaidą, apie mažesnį darbo linijiškumą ir tu nebebūsi Mokslo taikiklyje.
Tau ir kitiems gamintojams aš nesu joks konkurentas, nes akustika man tik hobis. Noriu, kad Lietuva šioje srityje neatsiliktų nuo Vakarų, o kai kuriose srityse tikriausiai galime būti priekyje.

Ne mokslo taikiklyje atsidūrė Sanus Verus ar Sousa/Rolandas. Jis atsidūrė juodo pavydo, kurį jaučia vienas konkurentas kitam, kai pastarasis pagamina kažką verto dėmesio, taikiklyje. Lentyninės GAS yra lentyninės, o monitoriai yra monitoriai su savo specifika. Nelygintini dalykai.
Hobis nematuojamas pinigais, DIY pagamintiems dalykams kainodaros ir marketingo nereikia. Taigi, Česlovai, nemeluokit- jei NIDA yra įkainota ir netgi parduodama per dilerius-čia jau ne hobis. Tai verslas. Sousa savo nevykusiais matavimais pakenkė jam. Tuo tarpu hobiui, DIY konstrukcijai tie matavimai būtų buvę kaip ant žąsies vanduo.

_________________
Tel. 8698 33775.
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 02, 11:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
perihellis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Toks inžinierius, o sukonstruoja tik kreivai grojančias brangias kolonėles.

Neatrodo, kad reputacija žmogaus taip pat teršiama teršiant žmogaus darbą? Normalu, kad buvo noras apginti save ir savo gaminį.

_________________
vairavimo menas reikalauja aukų
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 02, 12:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kamo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dmitrij rašo:
Kamo,
apie dinaminio diapazono(DD) kompresavimą aš žinau. Nei iš senos atminties apie tokių efektų svarbą reikia spręsti. Praėjus tokiam laiko tarpui sau galima įsiteigti daug ką, nes atmintis nėra statinis procesas (kasdien suaugusio žmogaus smegenyse vidutiniškai susiformuoja ir suira iki 4-5 naujų ryšių tarp neuronų, t.y. sinapsių, dėl ko net gi gerai prisimenami dalykai dažnai apauga "naujomis detalėmis" , t.y. modifikuojasi). Juolab, perklausos-matavimų tikslas buvo ne dinaminio diapazono tyrinėjimas, ir mūsų dėmesys buvo sukoncentruotas visai kitiems dalykams. Tad man atrodo, kad apie DD kompresavimą prisiminėte iš noro pasiginčyti su Česlovu.

Kodėl manot, kad geriau žinot už mane, ką aš galvoju ar ko noriu?
Ta teorija apie sinapses gal ir teisinga. Tik iš jos sektų, kad atmintis lengviau "modifikuojasi" jaunesniame amžiuje. Todėl priminsiu- į perklausos pabaigą Česlovui pasiūlius klausėmės didelės dinamikos įrašo su garažo durų trankymu. Taip pat ir muzikos dideliais garso lygiais, tame tarpe ir mano mėgstamo Deep Purple "Livin' wreck" su puikiu mušamųjų grojimu. Užteko susidaryti nuomonei.
Norėčiau, kad ateityje savo niekuo nepagrįstų "įžvalgų" , liečiančių mano asmenį, neskleistumėt.

_________________
Tel. 8698 33775.
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 02, 12:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Kamo rašo:

Kodėl manot, kad geriau žinot už mane, ką aš galvoju ar ko noriu?
Ta teorija apie sinapses gal ir teisinga. Tik iš jos sektų, kad atmintis lengviau "modifikuojasi" jaunesniame amžiuje. Todėl priminsiu- į perklausos pabaigą Česlovui pasiūlius klausėmės didelės dinamikos įrašo su garažo durų trankymu. Taip pat ir muzikos dideliais garso lygiais, tame tarpe ir mano mėgstamo Deep Purple "Livin' wreck" su puikiu mušamųjų grojimu. Užteko susidaryti nuomonei.
Norėčiau, kad ateityje savo niekuo nepagrįstų "įžvalgų" , liečiančių mano asmenį, neskleistumėt.


O kodėl manote, kad aš manau, kad aš geriau žinau už jus, ką galvojate ir ko norite ? Tiesiog niekad berods nei forume, nei bendraujant asmeniškai nebuvote palietęs Nidų ŽD kompresavimo klausimo, o čia staiga praėjus pustrečių metų po perklausos prasiminėte apie kompresavimą, kuomet klausimas buvo aptartas kitoje temoje (dėmesį į tai atkrepė Ambientas, o paaiškino berods Česlovas ir Ampmodas). Tai man ir kyla teisėtas klausimas, ar čia ne saviįtaiga kalta ir noras pasiginčyti su Česlovu ? (berods ir kitame forume su juo ginčyjates). Tokių dalykų viešumon nekelčiau, jei iškarto po perklausos į tai būtumėte atkreipęs dėmesį. Ir išviso, kodėl į atlapus kibate Česlovui, o ne kolonėles bei stiprintuvus padirbinėjančiam techniškai beraščiam liaudies kulibinui ?!

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas ne atleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 02, 14:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kamo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dmitrij rašo:

O kodėl manote, kad aš manau, kad aš geriau žinau už jus, ką galvojate ir ko norite ? Tiesiog niekad berods nei forume, nei bendraujant asmeniškai nebuvote palietęs Nidų ŽD kompresavimo klausimo, o čia staiga praėjus pustrečių metų po perklausos prasiminėte apie kompresavimą, kuomet klausimas buvo aptartas kitoje temoje (dėmesį į tai atkrepė Ambientas, o paaiškino berods Česlovas ir Ampmodas). Tai man ir kyla teisėtas klausimas, ar čia ne saviįtaiga kalta ir noras pasiginčyti su Česlovu ? (berods ir kitame forume su juo ginčyjates). Tokių dalykų viešumon nekelčiau, jei iškarto po perklausos į tai būtumėte atkreipęs dėmesį. Ir išviso, kodėl į atlapus kibate Česlovui, o ne kolonėles bei stiprintuvus padirbinėjančiam techniškai beraščiam liaudies kulibinui ?!

Jau rašiau, kad ŽD kompresavimas yra natūralus, visiems ŽD garsiakalbiams būdingas dalykas. Tą žino visi bent kiek besidomintys akustika. Jei norima vertinti GAS Colibrea dinamiką, būtų įdomu palyginti su NIDOS dinaminėm charakteristikom (kaip etalonu).
Konkrečiai NIDOS, tiek AD, tiek ŽD, atkūrimas ir dinamika skersai ir išilgai buvo nagrinėti forume gramofonas.lt.. Ten ir be manęs užteko "garų" Česlovui. Informacijos platinimu, kilojimu iš vieno forumo į kitą aš neužsiimu. Jei įdomu, galit pats pasiskaityti pačią ilgiausią temą gramofone.lt-registruotis nebūtina.
Į "teisėtą" klausimą jau buvo atsakyta . Kodėl jis vėl keliamas? Kitokio atsakymo nebus.
Kodėl kimbu į atlapus Česlovui? Trumpai pasakius, nepatinka, kai sakoma tik ta dalis tiesos, kuri naudinga, o ne pilnai nušviečiama problema. Mokslas, technika-ne marketingas.
Kelią įveikia einantis-yra tokia patarlė. Ne šnekantis. Dėl to "techniškai beraščiai liaudies kulibinai" (aš tikrai taip nemanau) man labiau patinka.

_________________
Tel. 8698 33775.
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 02, 16:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Kamo rašo:
... Kelią įveikia einantis-yra tokia patarlė. Dėl to "techniškai beraščiai liaudies kulibinai" (aš tikrai taip nemanau) man labiau patinka.



Kiekvienas sau pasirenka pakeleivius pagal savo vidinę konstituciją. Vieno tokio paties pėsčiojo keliauninko kelią aprašė Ilfas ir Petrovas
https://www.youtube.com/watch?v=C1toYf8Q6TE

Kelias per kitų galvas, pasisavinant svetimą darbą, nuves į mokslo bei istorijos šiukšlyną.


Paskutinį kartą redagavo Dmitrij, 2016 12 02, 18:24. Redaguota 1 kartą

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas ne atleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 02, 16:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kamo:
Citata:
Nuo gero DIY varianto iki komercinio produkto labai netoli.
Kam jūs priskirtumėm NIDAS? Kiek man žinoma, iš pradžių buvo pozicionuojama, kad NIDOS tai buvo sau, savo geriems bičiuliams, sukurta GAS. Vėliau atsirado ir kaina, ir pardavėjai, autoryste pradėjo dalintis A. Martynovas...

Myliu tave, Kamo, todėl parašysiu man nuobodžią istoriją...

Nidas susikonstravau savo jubiliejui. Projektas pasisekė, todėl mano pagrindinėje bendrovėje atsirado buhalterinė eilutė - CP Audio Projects. Bendrovė nupirko tinklapio vardą, o ten aprašiau projektą. Kai susidomėjo lietuviai ir užsieniečiai, daiktus reikėjo įvertinti. Gamintojo kainą suskaičiuoti nebuvo sunku, nes viskas buvo Excel faile ir buhalterijos Rivilėje. Kitas dalykas yra kaina, tarkime Amerikoje. Čia padėjo toks JAV dileris Gary L., su kuriuo mudu suskaičiavome MSRP.

Audiogourmet-2015 norėjau pristatyti Accuphase, pajungtus prie JBL M2 studijinių monitorių. Vėliau paaiškėjo, kad partneris reorganizuoja bendrovę, dalyvauti parodoje negalės. Nusprendžiau į Vilnių tempti Nidas ir su jomis demonstruoti Accuphase. Accuphase reikalavo viską apdrausti, o parodos organizatoriai irgi reikalauja pardavimo kainų.
Kokią kainą turėjau parašyti?
Kadangi Accuphase naudoja tik MSRP, man irgi reikėjo nurodyti analogišką kainą. T.y., AS kainą perkant per tarpininkus. Dileriai kainuoja nuo manęs nepriklausančią kainą (x2) + mokesčiai ir gavosi ką visi sužinojote.

Dėl CP Audio Projects dilerių.
Dar prieš Audiogourmet-2015 Nida susidomėjo Estijos dileris. Atvyko į parodą, o sekančią dieną mudu susėdome klausyti Nidą. Pamatė, paklausė ir paprašė sutikimo savo saite rodyti Nidas. Sutikau ir iki šiol ten stovi.

GAS Nida yra prekė ar DIY projektas?
Nežinau. Mano nuomone, abu variantai tinka, nes ir pirmoji Nida pagaminta taip, kaip gaminami šiuolaikiniai High-End įrenginiai. Atsakymas paprastas - savo namuose noriu matyti iki galo užbaigtus daiktus.

Ar noriu parduoti Nidą?
Tik jei atsirastų užsakovas visam akustiniam projektui, jei užsakovui tiktų Nida ir Accuphase, o man patiktų užsakymas. Šia prasme, pardavėjas (CP Audio Projects) ir pati prekė (aktyvinė audio sistema) nėra standartiniai, serijiniai. Aš vadinčiau - Nida yra autorinis darbas, vienetinė prekė ar individualus projektas. Čia palieku jums, Bičiuliai spręsti.

Ar esu konkurentas kitiems gamintojams ir rinkos dalyviams?
Nemanau. Tiems, kuriems mano dalyvavimas forumuose nepatinka, tie kurie norėtų apie akustiką rašyti bet ką, manyje mato konkurentą. Tada jaučiuosi pagerbtas Exclamation

Trumpai apie tą patį.
Akustika man tėra hobis, nes uždirbu iš kitur. Paprasčiausiai, santaupas nusprendžiau laikyti ne banke, o Nidose.
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 02, 17:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Liko neatsakytas toks Kamo teksto gabaliukas:
Citata:
Vėliau atsirado ir kaina, ir pardavėjai, autoryste pradėjo dalintis A. Martynovas...

Atsakymą Kamo žino, bet matyt pasidavė gramofoniečio sauliaus.g įtakai. Kas kelintą savo tekstą ans vis rėkia - cesiau, kas padarė Nidas? Tikslas yra kitas, Gramofone oponentai provokuoja, blokuoja temą, nori, kad nerašyčiau.

Atsakymą daugelis žinote - GAS Nida yra mano projektas, tik aktyvinius filtrus mano užsakymu ir pagal mano užduotį sukonstravo bičiulis A. Martinov. Su juo atsiskaityta, tema užbaigta.
Jei Kamo tas domina, aš neįtikinau, trūksta įrodymų, juos gali surasti Studio Nr. 10. Ten pirmą kartą pristačiau savo GAS. Straipsnis - "Iliustruotas pasakojimas apie tai, kaip buvo sukurta NIDA" (žurnalo 54 psl.) prasideda nuotrauka, kurioje nufotografavau savo darbastalį. Nufotografavau dar eskizinio projekto stadijoje (2009 m), o nuotraukoje matosi kolonėlių eskizai, lietuviškas stalo kalendorius bei laikraštis su "Senukai" logotipu.

Nidą pristačius tinklapyje (irgi 2011 m), pasipylė prašymai leisti paviešinti aprašymą elektroniniuose žurnaluose. 2011-ųjų gruodžio 11 d. gavau žurnalo Superyahts redaktoriaus Paul Joseph prašymą atsiųsti didelės raiškos nuotraukas ir trumpą aprašymą. Nuotraukas nusiunčiau, o aprašyme paminėjau, kad sistemą kūrėme kartu su amerikiečiu bičiuliu A. Martinov. Žurnale jis parašė, kad Nida sistema sukurta Amerikoje, kad jas sukonstravo A. Martinov...
Man tai nesvarbu, todėl pretenzijų nereiškiu. Jei tau, Kamo įdomu, to paties redaktoriaus reiktų pasiteirauti, kokiu pagrindu žurnale parašyta, kad Nida ne lietuviška, o amerikoniška GAS?
Galiu pridurti, kad man, o ne A.M. buvo išduotas patentas. Neteko pasaulyje matyti į Nidas panašių kolonėlių, o autorius būtų nurodytas ne CP Audio Projets, bet A. Martinov.

Jei tavęs, Kamo neįtikinau, diskusiją siūlau pratęsti privačiai - pateiksiu daugiau įrodymų. O jei įrodžiau, gal Gramofone nuraminsi kvailiojančius oponentus? Smile


2009 m. daryta nuotrauka, kurioje GAS Nida eskizai ant darbastalio Kaune
 AUDIOGOURMET paroda
PranešimasParašytas: 2016 12 02, 20:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sigius
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Geriau jus, bendraminciai, man papasakokit, kam tiek daug ne pagal paskirti panaudotu arbatos puodeliu LESSLOSS kambaryje? Laughing





Ir is ko "nukaltas" koloneles kabelis uz 2500Eu Laughing




Nezinau ar tiesiog pataikiau and geru kuriniu, ar tiesiog puiki sistema - gerausia ispudi paliko Sonus Faber Guarneri Evolution

Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama