Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 19, 07:24. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Apsaugos ir valdymo sistemos » Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 13
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 03 16, 17:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Prireikė dviejų IP stebėjimo kamerų. Viena patalpoje, kita lauke. Laukui būtų baisiai gerai, kad dar ir pasukama distanciniu per IP. Laukinė stebėjimą vykdys dažniausiai nakties metu ir reikės vaizdą įrašyti.
Pažiūrėjau į Aliexpress ten jų daugybė. Išlaidauti per daug žinoma nenoriu, bet visgi susigaudyti sudėtinga, nes ten siūlo su Sony (jei tikėti ką rašo) kamera ir No-Name, su ¼“ 1/3“ ½“ matricomis. Wi-Fi ir laidinės, bet jei jau laidą temti maitinimui tai manau laidinė ir geriau, nereikia to Wi-Fi, yra kurios tuo pačiu lan ir užsimaitina, tipo papildomo maitinimo nereikia, bet kaip tai man neaišku, jei turi pašvietimą, dar ir pasukioti tai čia be papildomo maitinimo neapsieisi.
Ką parekomenduotumėte.Gal kas yra kokias išbandęs, kad jau man nebeeksperimentuoti.
 Re: Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 03 16, 19:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Alexx
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ewas rašo:
Prireikė dviejų IP stebėjimo kamerų. Viena patalpoje, kita lauke. Laukui būtų baisiai gerai, kad dar ir pasukama distanciniu per IP. Laukinė stebėjimą vykdys dažniausiai nakties metu ir reikės vaizdą įrašyti.
Pažiūrėjau į Aliexpress ten jų daugybė. Išlaidauti per daug žinoma nenoriu, bet visgi susigaudyti sudėtinga, nes ten siūlo su Sony (jei tikėti ką rašo) kamera ir No-Name, su ¼“ 1/3“ ½“ matricomis. Wi-Fi ir laidinės, bet jei jau laidą temti maitinimui tai manau laidinė ir geriau, nereikia to Wi-Fi, yra kurios tuo pačiu lan ir užsimaitina, tipo papildomo maitinimo nereikia, bet kaip tai man neaišku, jei turi pašvietimą, dar ir pasukioti tai čia be papildomo maitinimo neapsieisi.
Ką parekomenduotumėte.Gal kas yra kokias išbandęs, kad jau man nebeeksperimentuoti.

Ispraziu gal pacia reik apsispresti kokios raiskos ir su kokiom matricom ir uz kokia kaina noretumet kameras pasirinkti... manau dabar jau maziau 2 Mp neverta naudoti .. jai nusiteikes tayti daugiau laidu... tuomet be POe .. pigesnes ir nereiks Poe swicio . .. jai is Ali ar Jebejaus...pigias rinksites tuomet reiketu nusiteikti ...kad deklaroti paraetrai daugumoje neatitiks.... na ir garantiju juokiu nebus Confused

_________________
... dazniausiai atsakau as tuo paciu.....
 Re: Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 03 16, 21:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Alexx rašo:

Ispraziu gal pacia reik apsispresti kokios raiskos ir su kokiom matricom ir uz kokia kaina noretumet kameras pasirinkti... manau dabar jau maziau 2 Mp neverta naudoti ..

na va jau vienas atsakymas Smile
Alexx rašo:
jai nusiteikes tayti daugiau laidu... tuomet be POe .. pigesnes ir nereiks Poe swicio . ..

na daugiau tai kai čia paskius, maitinimo ir lan kabelikas arba tuo pačiu pavaryt ir maitinimą vistiek dvi poros naudojamos duomenims
Alexx rašo:
jai is Ali ar Jebejaus...pigias rinksites tuomet reiketu nusiteikti ...kad deklaroti paraetrai daugumoje neatitiks.... na ir garantiju juokiu nebus Confused

na ten jau skaityti tarp eilučių reikia kitą kart viską surašo, o po to dar triskart daugiau dėl"svorio" pavaro.
Todėl ir klausiu ar kas esate pirkę, nes ten yra ir stikliniais ir plastikiniais lešiais, matricos ir vėl skirtingo dydžio žinoma imti kuo daugiau tuo geriau, bet ir vėl rizika ar tikrai taip bus.
Kaip su įrašymu nesinorėtų pirkti DVR, ar tiktų tam laptopas u 1GHz pentiumu?
 Re: Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 03 16, 21:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Alexx
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ewas rašo:
Alexx rašo:

Ispraziu gal pacia reik apsispresti kokios raiskos ir su kokiom matricom ir uz kokia kaina noretumet kameras pasirinkti... manau dabar jau maziau 2 Mp neverta naudoti ..

na va jau vienas atsakymas Smile
Alexx rašo:
jai nusiteikes tayti daugiau laidu... tuomet be POe .. pigesnes ir nereiks Poe swicio . ..

na daugiau tai kai čia paskius, maitinimo ir lan kabelikas arba tuo pačiu pavaryt ir maitinimą vistiek dvi poros naudojamos duomenims
Alexx rašo:
jai is Ali ar Jebejaus...pigias rinksites tuomet reiketu nusiteikti ...kad deklaroti paraetrai daugumoje neatitiks.... na ir garantiju juokiu nebus Confused

na ten jau skaityti tarp eilučių reikia kitą kart viską surašo, o po to dar triskart daugiau dėl"svorio" pavaro.
Todėl ir klausiu ar kas esate pirkę, nes ten yra ir stikliniais ir plastikiniais lešiais, matricos ir vėl skirtingo dydžio žinoma imti kuo daugiau tuo geriau, bet ir vėl rizika ar tikrai taip bus.
Kaip su įrašymu nesinorėtų pirkti DVR, ar tiktų tam laptopas u 1GHz pentiumu?
Siaip reiketu NVRa pirkti ... nes 1Ghz loptopas pasprings pajungus jam kokias keturias 1920X1080 raiskos kamerykes Laughing sunkiai ka kito su jo iseis dirbti

_________________
... dazniausiai atsakau as tuo paciu.....
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 03 16, 22:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kito ir nenoriu iš to kompo, voliojasi nudulkėjęs, na nebent mašinai, ką pakrapšyti ar šiaip kai reikia kokį skaityklį parametruoti.
Po stalinis kompas tai jis arba reikia palikti "nemiegantį" arba pradžios vaizdo neįrašys kai nuo judesio sureguos.
Na kiek pas kiniečius tai realių 1920X1080 kameryčių nedaug daugiausiai interpoliuotos raiškos, o relia ne visos 720 tempia, gal daugiau ir nereikia? Kipšas žino.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 05, 13:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Karolis.magveda
Įmonės atstovas
Įmonės atstovas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
geriausias variantas būtų vistik su nvr. Dviem kamerytėm per akis būtų ir pigaus. Yra už 70€. kamerytes irgi gali rasti po 70€, dėl switcho sakyčiau, kad su juo daug patogiau ir paprasčiau (aišku čia tik mano nuomonė)nes dauguma nvr turi tik viena LAN įėjimą, jei nori jungti be switcho kyla nvr kaina,
toliau atkrenta papildomi laidai maitinimui,
atkrenta maitblokiai,
plius gali pasijungti į internetą.
priklausomai nuo switcho portų skaičiaus greičiausiai dar turėsi bent vieną ar daugiau laisvų portų ateičiai jei sugalvosi dar kokia papildoma kameryte prijungti.

jei neapsisprendi dėl rezoliucijos ar matricų, turiu pasijunges 9 skirtingas ip kameras galėčiau pademonstruoti skirtumus, kad būtų lengviau įsivaizduoti

_________________
Savanorių pr. 66-211/3, LT-44175 Kaunas
Tel. +370 656 65557
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 05, 13:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Karolis.magveda
Įmonės atstovas
Įmonės atstovas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ir dar klausimas, kodėl pasirinkai būtent IP kameras? o ne tarkim CVI

_________________
Savanorių pr. 66-211/3, LT-44175 Kaunas
Tel. +370 656 65557
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 12, 09:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Karolis.magveda rašo:
ir dar klausimas, kodėl pasirinkai būtent IP kameras? o ne tarkim CVI

O tai, kad supratimo neturiu tai ir klausiu, girdejau apie IP tai ir rašau, o čia dar nvr, cvi. Idealu būtų per androidą pamatyti kas dedasi. Šiaip jei tik įrašinėti galima ir mašininį registratorių kuriame viskas yra ir IR pašvietimas ir judesio daviklis, bet kartais reikalinga pažiūrėti kas vyksta ir on line režimu. Per darbinį tinklą ko gero nelabai galėsiu, nes ten begalės visokių apsaugų ir stebėtojų, lieka telefonas.
Gal jau visai nusvaigau. Nežinau kiek tai realu.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 13, 16:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Paklaidžiojau po internetą, ten daugiau argumentų už IP ir kaip ir IP labiau atitinka mano geidulius. Apsilankiau pas kiniečius tai vat ką ten mačiau

http://www.aliexpress.com/item/Brand-New-Hikvision-3MP-DS-2CD3132-I-HD-1080P-Outdoor-Network-Mini-Dome-POE-ip-camera/2052841799.html

http://www.aliexpress.com/item/Top-Brand-3-0MP-DS-2CD2132-I-Hikvision-1080P-camera/1508369389.html

žinoma labai norėtusi PTZ (vat kokį terminą sužinojau Smile ) bet brangu.
Gal užteks fiksuotų. Gal kas tokias čiupinėjote, bandėte, ruselis ršė, kad pusėtina kokybė, galima naudoti.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 13, 18:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintaras_bar
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ši tema ir man aktuali, tai parašau žinutę, kad lengviau atrasti būtų, nes paskutiniu metu retokai forume lankausi.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 13, 22:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
minex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pasidomėk dahua kamerom, visai neblogos, kinietiškos, bet gana kokybiškos ir populiarios, eeproma jom lietuvoj prekiauja, bet gal ebay ar aliexpress pigiau, tiek kad garantija neaiški. Duoda gamintojai ir android apps, galima per telefoną ir per web stebėti..
Dėl paminėtų hikvision negaliu nieko pasakyti, tiesiog šalia jų dar pasidomėk ir mano paminėta, gal patiks.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 13, 23:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
minex rašo:
pasidomėk dahua kamerom, visai neblogos, kinietiškos, bet gana kokybiškos ir populiarios, eeproma jom lietuvoj prekiauja, bet gal ebay ar aliexpress pigiau, tiek kad garantija neaiški. Duoda gamintojai ir android apps, galima per telefoną ir per web stebėti..
Dėl paminėtų hikvision negaliu nieko pasakyti, tiesiog šalia jų dar pasidomėk ir mano paminėta, gal patiks.

Labai fainas pavadinimas Smile atitinka ir prašomą kainą dahu*a.
Šiaip tai vienos iš brangesnių ir pažangesnių konkuruoja sakyčiau su hikvision. Garantijos kaip ir viskam- nėra. Kitų "gamintojų" tai net tame pačiame puslapyje pateikiama prieštaraujanti info pvz. vienoje specifikacijos lentelėje rašo PTZ tame pačiame pulapyje žemiau Pan/Tilt - manual Smile nežymus taksai sakyčiau skirtumas.
Įdomu kiek realiai rodo jų raiška, bent jau veidą būtų galima atpažinti su 2mpx ar visgi 3mpx pasilikti.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 14, 00:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
andriens
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:

Labai fainas pavadinimas Smile atitinka ir prašomą kainą dahu*a.
Šiaip tai vienos iš brangesnių ir pažangesnių konkuruoja sakyčiau su hikvision. Garantijos kaip ir viskam- nėra. Kitų "gamintojų" tai net tame pačiame puslapyje pateikiama prieštaraujanti info pvz. vienoje specifikacijos lentelėje rašo PTZ tame pačiame pulapyje žemiau Pan/Tilt - manual Smile nežymus taksai sakyčiau skirtumas.
Įdomu kiek realiai rodo jų raiška, bent jau veidą būtų galima atpažinti su 2mpx ar visgi 3mpx pasilikti.

Iš kurio krašto esi ?

_________________
Kas nedirba,tas neklysta...
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 14, 06:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Alexx
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ewas rašo:
minex rašo:
pasidomėk dahua kamerom, visai neblogos, kinietiškos, bet gana kokybiškos ir populiarios, eeproma jom lietuvoj prekiauja, bet gal ebay ar aliexpress pigiau, tiek kad garantija neaiški. Duoda gamintojai ir android apps, galima per telefoną ir per web stebėti..
Dėl paminėtų hikvision negaliu nieko pasakyti, tiesiog šalia jų dar pasidomėk ir mano paminėta, gal patiks.

Labai fainas pavadinimas Smile atitinka ir prašomą kainą dahu*a.
Šiaip tai vienos iš brangesnių ir pažangesnių konkuruoja sakyčiau su hikvision. Garantijos kaip ir viskam- nėra. Kitų "gamintojų" tai net tame pačiame puslapyje pateikiama prieštaraujanti info pvz. vienoje specifikacijos lentelėje rašo PTZ tame pačiame pulapyje žemiau Pan/Tilt - manual Smile nežymus taksai sakyčiau skirtumas.
Įdomu kiek realiai rodo jų raiška, bent jau veidą būtų galima atpažinti su 2mpx ar visgi 3mpx pasilikti.

Perkant epromoj garantija TIKRAI YRA !
Citata:
veidą būtų galima atpažinti su 2mpx

Apie koki atstuma klausiama ?

_________________
... dazniausiai atsakau as tuo paciu.....
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 14, 07:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
[quote="andriens"]
Citata:

Iš kurio krašto esi ?

Atveši parodyt?
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama