Elektronika.lt
 2024 m. kovo 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 19, 05:43. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Informacijos kaupikliai » problemos su hdd. mazas greitis
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 33
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 problemos su hdd. mazas greitis
PranešimasParašytas: 2015 01 15, 01:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na man kazkaip paciam diske vistiek kazkaip nepatikima atrodo. pvz jei pradetu byret pavirsus ir pradetu diskas kilot fizinius sektorius, nesusiknistu visas sitas atstatymas? Very Happy kad pati sistema uzslenktu, man cia retas atvejis kazkaip. man labiau domina variantas ipust sistema klonavimo budu tiesiog kaip nauja, del to kad greiciau tiesiog.
ir blyn kept 3 gabalus po 4,7gb, as jau dvd kepykla ismetes pries metus+ ir nebeperku tusciu balvankiu Very Happy netikiu kad 3 diskus sukaisiot per 20-40 min suspetu uzkraut. tik variantai su usb, isorinu hdd pas mane manau svarstytini nebent. o tas tinklinis variantas pvz jei pasistatau kita kompa su atvaizdu, sujungiu per routeri ir is ten uzkraut sistema. tu cia apie toki sneki? tu ji bandes pats?
siaip is tavo aprasymo tu cia tikrai sudetinga varianta pagal mane isisavines, ir panasu kad jis naudingas tik jei ta pati kompa kankini.
 problemos su hdd. mazas greitis
PranešimasParašytas: 2015 01 15, 22:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
a1girdas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
paciam diske vistiek kazkaip nepatikima atrodo
bet koks malonus jausmas, kai nervinies: ar nepabyrės diskas, kol naujausius atvaizdus į DVD įsirašysiu? f-f-f-f-u-u-u-u ... nepabyrėjo ... Very Happy
Citata:
ipust sistema klonavimo budu tiesiog kaip nauja
tam yra microsoft'o KB3AIK. o Windows XP atveju jei nereikia kokybės tai vieną atvaizdą gali naudoti viesiems kompams, kurių procesorius intel o antrą atvaizdą kompams su AMD. Tik draiverius, aišku, reikės tvarkyti. Na, ir aktyvacija dažnai nulėkinės jeigu kompai smarkiai skiriasi.
Citata:
dvd kepykla ismetes pries metus+ ir nebeperku tusciu balvankiu
ką darysi, kai hardas užlinks? o jeigu pasigausi kokį svečią, tai ar gaudysi jį ir gramdysi liekanas kelias savaites?
Citata:
sujungiu per routeri ir is ten uzkraut sistema. tu cia apie toki sneki
nespėju gaudyt minties vingių. kur aš ką užsiminiau apie iš ten rūterį?
Citata:
kad jis naudingas tik jei ta pati kompa kankini.
na taip. Jeigu nori iš vieno USB hdd užsikrauti skirtingus kompus, tai domėkis MultiWin (užjaučiu, jeigu gūglinsi, tai teks brautis per loterijų ir rulečių džiungles). Tai minėtu KB3AIK sukurti Windows atvaizdai. Po atskirą kiekvienam kompų tipui. Pasirašai skriptuką, kad pagal BIOS'ą atpažintų kompo modelį ir iš to jau krautų atitinkamą atvaizdą. Noutbukų servisuose šitą naudoja. Kitas varijantas yra instaliuoti vis trūkstamus draiverius į tuos pačius Windows ir tam tikrose ribose jie tiks ne vienam kompui visiškai tie patys Windai, bet su tokiais rimtai nepadirbėsi. Kas kita Linux. Gali vieną ir tą pačią instaliuotą Linux naudoti skirtinguose kompuose, tik, aišku, reikės ją kiekvienam kompui paruošti. Ir dirba labai normaliai.
 problemos su hdd. mazas greitis
PranešimasParašytas: 2015 01 16, 02:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
va tas paskutinis variantas kazkas jau butu tai ko man reikia. kad priejai prie kompo, prisijungei savo sistema ir turi veikianti kompa be ten dideliu keblumu. ta prasme iliejai kopija is usb hardo ar flaskes i kompo harda ir jau gali naudotis. panasu kad reiks su tais linuxais pradet kankintis, jei ten tokia universali sistema kaip sakai. vis nepasiryztu Very Happy nes su windais panasu kad teks galutinai atsisveikint ateity, nes ten ju tos debesu sistemos modeliai manes asmeniskai nezavi. pradejo nuo begaliniu updeitu, o baigs kad bus pastovus mokejimas...
 problemos su hdd. mazas greitis
PranešimasParašytas: 2015 01 20, 21:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
a1girdas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kažkoks gajus prietaras, kad "su Linuxais reiks kankintis". Daugeliu atžvilgių gerokai patogesnė ir geresnė operacinė sistema už Windus. Tinkle Linux'ai yra gimtojoje aplinkoje, Windų nėr ką lygint.
Originale yra keletas pilnaverčių desktop'ų; tai yra iš prigimties realaus laiko operacinė sistema; daugumoje atvejų gali pasirinkti ir kaitalioti vartotojo sąsajas - KDE, Xfce, LXde, Cinnamon, Mate, EDE, CDE, Gnome, Unity, ir t.t.
 problemos su hdd. mazas greitis
PranešimasParašytas: 2015 01 21, 01:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
man pvz linuksuos neaiski disko failu struktura. su fat ir ntfs vinduose man ten viskas aisku, turiu kruva megiamu komanderiu. ta prasme as failus atsidarineju tiesiogiai per komanderius, nes man taip greiciau orentuotis kompe ir vartyt is windu aplinkos. o linuxuose ten vapsce nesuprantu kaip i diska ilist Very Happy as tik butent ir tematau grafine aplinka ir visokiu gaidisku programu kruva arba interneta, ko man visiskai nereikia Very Happy leidi filma - kokiu nors kodeku pastoviai truksta... kol pati filma randi - ten uzsiknisi negyvai maigyt. programos nedaro ka iprates daryt... ir dar tas atskiru vartotoju meniu su visokiom ten gaidiskumo teisem - nemoku panaikint kad neikiretu Very Happy Very Happy Very Happy ta prasme man linuxai neduoda to ko noriu, o viska ten nuo pagrindu nagrinetis - kruva laiko ismesi. taip ir nepereinu. pabandau ir numetu... tu sakai viskas ten labai gerai ir nesudetinga - bet man mazdaug taspac kaip kompu naudotis per televizoriu su smart funkcijom maigant distancini pulta. va tokiam lygy man visi linuxai, kai ikisu i kompa... ta prasme kazkas lyg veikia, lyg ir ten gali naudotis - bet prarandu ipratimo naudotis kompu nasiai greti. kokiu 10-20 kartu... ir va tas ziauriai nervina.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama