Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 15:55. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Schemų montažas, skaičiavimai, derinimas » Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 13
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 11, 06:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ANDSAKU
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sveiki Smile

Gal kas jau yra isbandes tokia plevele is Lemonos? http://www.lemona.lt/lemona/servlet/ItemDetailsServlet?id=316603&type=ITEM
 Re: Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 11, 07:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ANDSAKU
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nusipirkau ja vakar, o ant kurios puses spausdint ir nezinau, nes abi puses visiskai vienodos Laughing Gal turit kokiu minciu?
 Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 11, 11:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AndriuZ
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą ICQ numeris
na jei abi puses vienodos tai manu nera skirtumo ant kurios Very Happy
 Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 11, 16:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vikis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aš bandžiau.Mano printeris turbūt per plonai dažų duoda.Labai ja nesusižavėjau.Dalis tonerio lieka ant plėvelės.Nesakubėk nulupti prilyginęs iš karto visos plėvelės-pamatęs defektus gali prosyti pakartotinai.Iš plokštės pakraščių pridek gabaliukus stiklotekstolito,kad plėvelė mažiau glamžytusi lyginant lygintuvu.Ją galima naudoti ne vieną kartą.O ant kurios pusės spausdinti-man atrodo,kad jos vienodos.
Bet man geriausiai patinka lipnių plėvelių apsauginis popierius .Pvz. kanc.prekėse yra plėvelė lipni knygu aplenkimui.Nuo jos nulupi apsauginį popierių ir ant jo "taukuotos"pusės spausdini.Jei polierius plonas,tai jo kraštelį užlenki ant normalaus.Tik ne kiekvienas printeris tinka.Pas mane PagePro 1350 tai per daug sukepina gal toneri -jis lupasi gabalais.O darbe su HP gaunasi gerai.Darbe su kopijavimo aparatu irgi š gavosi.
O spausdintuvą pirkau beveik specialiai plokštėms spausdinti.Teko nusivilti.
Dar bandžiau spausdinti ant tetrapakų(tų ,kur vidinė pusė folguota) vidinės pusės.Tik,kad didesnei plokštei jie maži .Labai neblogai,gal net geriausiai iš visų išbandytų būdų gavosi.Tik beda-plonai tonerio.
Yra kažkokia TRF plėvelė,kuri pastorina tonerio sluoksnį,bet man jos nepavyko gauti.
 Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 11, 17:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ANDSAKU
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vikis rašo:
Aš bandžiau.Mano printeris turbūt per plonai dažų duoda.Labai ja nesusižavėjau.Dalis tonerio lieka ant plėvelės.Nesakubėk nulupti prilyginęs iš karto visos plėvelės-pamatęs defektus gali prosyti pakartotinai.Iš plokštės pakraščių pridek gabaliukus stiklotekstolito,kad plėvelė mažiau glamžytusi lyginant lygintuvu.Ją galima naudoti ne vieną kartą.O ant kurios pusės spausdinti-man atrodo,kad jos vienodos.
Bet man geriausiai patinka lipnių plėvelių apsauginis popierius .Pvz. kanc.prekėse yra plėvelė lipni knygu aplenkimui.Nuo jos nulupi apsauginį popierių ir ant jo "taukuotos"pusės spausdini.Jei polierius plonas,tai jo kraštelį užlenki ant normalaus.Tik ne kiekvienas printeris tinka.Pas mane PagePro 1350 tai per daug sukepina gal toneri -jis lupasi gabalais.O darbe su HP gaunasi gerai.Darbe su kopijavimo aparatu irgi š gavosi.
O spausdintuvą pirkau beveik specialiai plokštėms spausdinti.Teko nusivilti.
Dar bandžiau spausdinti ant tetrapakų(tų ,kur vidinė pusė folguota) vidinės pusės.Tik,kad didesnei plokštei jie maži .Labai neblogai,gal net geriausiai iš visų išbandytų būdų gavosi.Tik beda-plonai tonerio.
Yra kažkokia TRF plėvelė,kuri pastorina tonerio sluoksnį,bet man jos nepavyko gauti.


Aisku. Dekui! Wink
 Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 15, 23:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Bazukaz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki,
Gana neblogus rezultatus gavau spausdindamas ant žurnalų puslapių.Kai kurie žurnalai tinka geriau , kai kurie - blogiau.
Jei gerai prikaitini su lygintuvu , dažai prilimpa tikrai neblogai - net su nagu sunku nukrapštyti.
Pirkaitinus dažus , tereikia palaikyt vonelėj su šiltu vandeniu 15 min. , ir popierius nesunkiai nusilupa.
Labai daug priklauso nuo popieriaus.

Sėkmės !
 Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 16, 00:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ANDSAKU
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Blemba, man su ta lenkiska termo plevele nieko gero nesigavo Sad Kaitinau, kaitinau ja pridejes prie plokstes, bet toneris niekaip nenorejo prilipt. Labai nusivyliau siuo metodu Mad
 Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 16, 00:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Bazukaz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gal temperatūros neužtenka ? Lygintuvas ant max. buvo ? Beje , svarbu , kad ant plokštės nebūtų jokių riebalų , nei pirštų antspaudų - geriausia nuvalyt acetonu prieš pernešant tonerį.
 Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 16, 09:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ANDSAKU
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Bazukaz rašo:
Gal temperatūros neužtenka ? Lygintuvas ant max. buvo ? Beje , svarbu , kad ant plokštės nebūtų jokių riebalų , nei pirštų antspaudų - geriausia nuvalyt acetonu prieš pernešant tonerį.


Buvau pries darant kaip tik nuvales acetonu plokste, o ant lygintuvo buvo max nustatyta Confused
 Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 16, 10:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Chebra, na nereikia tų plėvelių taip prievartauti.
Pirmas dalykas, tai tu ją perkaitinai.
Antras dalykas, vien tik kaitinti nepakanka, reikia iš lėto vedžioti lygintuvo nosį per visą plokštę, kad tikrai kiekviena vieta būtų prispausta ir pakaitinta.
Trečias dalykas, negalima stipriai spausti, nes takeliai susiploja.

Aš darau su paprastu kreidiniu popierium, kurio 100 lapų nusipirkau kanceliarinėse prekėse. Tokia rausva lenkiška pakuotė, dabar nebepamenu kiek kainavo, bet kažkur 5-9Lt. Tai tas pats popierius, ant kurio spausdinamos dauguma skrajučių, tik jis visiškai baltas. Kartais prastai gaunasi, kai ant to popieriaus atspausdinta kokia reklama, nes per ją nesimato takelių..

Apie plokščių gamybą šiuo metodu galite pasiskaityti čia: http://www.elektronika.lt/tips/theme/189/1575/
Jei kils klausimų, perskaitykit dar kelis kartus ir klausimų nebeliks. Ten tikrai pakankamai aiškiai parašyta.
 Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 16, 10:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CodeC
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
vat galetume visi drauge sugalvot kokinors tikrai greita, pigu ir kokybiska buda gamint plokstes Smile nes man jau su chemikalais terliotis uj kaip atsibodo... o su lygintuvais tai neverta ir prasidet kazka subtilesnio gaminant. reik kanors nauja israst:)
 Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 16, 12:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gudre
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gal kam ydomu: ploksciu takeliu dengimas cheminiu budu namu salygomis
http://www.mobbing.ru/forums/index.php?showtopic=211
 Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 16, 12:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CodeC
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
nu o dabar kasnors jei isverstu ir cia idetu, butu isvis nuostabu:)
 Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 16, 12:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
http://babelfish.altavista.com/babelfish/trurl_load?lp=ru_en&url=http%3A%2F%2Fwww.mobbing.ru%2Fforums%2Findex.php%3Fshowtopic%3D211
Jei kam sunku su rusų...
Vertimas gal nelabai, bet kam reikia, tas supras.
 Plėvelė PCB gamybai šilumos pernešimo būdu
PranešimasParašytas: 2006 05 16, 13:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ANDSAKU
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
CodeC rašo:
vat galetume visi drauge sugalvot kokinors tikrai greita, pigu ir kokybiska buda gamint plokstes Smile nes man jau su chemikalais terliotis uj kaip atsibodo... o su lygintuvais tai neverta ir prasidet kazka subtilesnio gaminant. reik kanors nauja israst:)


Gal iseitu perdaryt kaip nors lazeriniame spausdintuve papieriaus paemimo mechanizma, kad jis imtu popieriu nesulenkiant jo ir aisku dar storuma popieriaus, siuo atveju PCB, reiktu paderint. Butu geras, jeigu iseitu tiesiogiai spausdint ant plokstes Laughing
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama