Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 15:31. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Garso aparatūra » TDA2005
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 33
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 TDA2005
PranešimasParašytas: 2006 05 31, 12:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
beaviz rašo:
siaip tai turiu adobe reader. bet man reikia PCB geros... kad negeneruotu..

Ne, nu pzdc viskam Evil or Very Mad Jei nors kiek radiotecnikoj gaudais sumesk oriniu montažu ir jei bus be kliurkų-veiks.Kiek kartų taip man yra tekę daryti dėl vietos stokos mašininius magus remontuojant ir veikė.
Tai negi taip tingit sub...pajudint ir kažką padaryti Question o čia net nebejuokinga:duok super schema ir pcb kad negeneruotų(nors dar taip ir neteko girdėti), va tada darysiu, o kad savo kažką- tai jau nei per kur.Duokit gatavą ir viskas.
Jei jau del tokio sudėtingumo schemų , kur nei 10detalių kanalui nėra reikia tokias problemas daryti, tai kas bus jei rimta schema su keliasdešimt detalių.
Va taip tokie amžini teorinės kokybės ieškotojai nieko ir nepasidaro: schema ne ta, plata ne ta ir t.t.
 TDA2005
PranešimasParašytas: 2006 05 31, 20:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
beaviz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nu man tai px jei su spaudi del tos PCB... Laughing siap tai nusibraziau PCB bet ji man generavo... del to susiradau googlej kita... bet linkas uzluze ir prasiau kad gal kas atsiustu ta PCB...
o nereik cia ishkart nervuotis... jei atsikeliai ne ta koja is lovos tai jau visi kalti gaunas... Exclamation
 TDA2005
PranešimasParašytas: 2006 05 31, 20:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kažkodėl surasti datasheet'ą pas gamintoją (ST Microelectronics) užtruko ~20s, nes internetas vos gyvas. Laukiam laukiam kol užpumpuos tuos 2MB... Jau. datasheet'as, kurio 3 puslapio gale yra PCB. Spausti čia. Sugebėsi su MS PAINT (paišyklė, peintas) iš tos chemos išsikrapštyti takelius? Juk jie ten apipaišyti detalėmis Shocked
beaviz rašo:
nereik cia ishkart nervuotis... jei atsikeliai ne ta koja is lovos tai jau visi kalti gaunas...

O jei kažkas iki pažaliavimo tyngi paieškoti pats ir tik kitus lazdavoja, kad už jį nesuranda, galima iškart nervuotis?
 TDA2005
PranešimasParašytas: 2006 06 01, 07:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
beaviz rašo:
nu man tai px jei su spaudi del tos PCB... Laughing siap tai nusibraziau PCB bet ji man generavo... del to susiradau googlej kita... bet linkas uzluze ir prasiau kad gal kas atsiustu ta PCB...
o nereik cia ishkart nervuotis... jei atsikeliai ne ta koja is lovos tai jau visi kalti gaunas... Exclamation

Matyt ne aš ne ta koja išlipau iš lovos , bet tu pats su koja braižei tą pcb Laughing Čia dar reikia turėti įpatingų sugebėjimų kad generuotų būtent dėl ocb Wink Aš nepatingėsiu pasikartoti, bet būtent su šita mikre yra tekę tokių"pcb" pridaryti,kad pamatęs kaip atrodo surinktas stiprintuvas apaktum.Na pvz atvejis kai detalės į platą netelpa ir reikia elektrolitus su silikonu prie kitų detalių prikabinti ir prailginti išvadus laidais ir gaunasi 2 kanalų stiprintuvas, sutalpintas ant maždaug 4x2cm platos.ir jokių generacijų.O jei jau sugebėjai padaryti kažkokią pcb, tai reikia nepatingėti su testeriu praskambinti tarp takelių siauriausiose vietose ir pagrandyti su peiliuku tarpus, kad neliktų vario, kad ir kaip atrodo plata švari.Dažniausiai taip ir būna kad tarp takelių atsiranda megaominės varžos ir parazitiniai talpumai, kas ir duoda po tgo generacijas.Dėl blogo detalių išdėstimo, žemo dažnio stiprintuvai labai retai generuoja.tas labiau budiga aukštam dažnyje-anteniniai stiprintuvai, sųstuvai-imtuvai ir t.t.)
Taip kad nereikia lia-lia-lia giedoti kad generuoja pcb Wink
Assembled aš irgi dažnai susiduriu kad tie datasheetiniai puslapiai sunkiai kraunasi, matyt daug vartotojų jungiasi ir užkiša,bet dažniausiai tie nerandantys tingi palaukti jei reikia kelias minutes arba bandyti kitaip atidaryti.Ir iš to daro pasaulinės reikšmės problemas Wink
Aš radiomėgėjystės pradžioj, jei užsikepdavau ką padaryti darydavau tuoj pat, kad tik pabandyti kas išeis, o tada tik jei pasitvirtino darydavau platas, detalių komponuotes ir t.t.O sėdėti ir laukti kol kas ant lėkštutės atneš, man nesuprantama Wink
 TDA2005
PranešimasParašytas: 2006 06 01, 09:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
KONKOLAS
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
as tai ne karto nedariau ant pcb gal ir graziau bet laiko uzima o ant oro ir vietos maziau uzima ir jei generuoja tai jau cia nemanau kad ir pcb pades kaskuom ...
geras maitinimas ,ekranuoti laidai ir veikia ... nu biski izoliazijos tarp detaliu ir valio Smile stiprintuvas guminukas Very Happy
 TDA2005
PranešimasParašytas: 2006 06 01, 15:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Generuoja, kanalai vienas kitą įtakoja ir t.t. Visos bėdos paprastai kyla dėl prastos PCB, tad kol nesate tikri, kad bus gerai, geriau darykite pagal gamintojo duodamą PCB - sutaupysite laiko ir nervų klaidos atvėju.
 TDA2005
PranešimasParašytas: 2006 06 01, 15:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
assembled rašo:
Generuoja, kanalai vienas kitą įtakoja ir t.t. Visos bėdos paprastai kyla dėl prastos PCB, tad kol nesate tikri, kad bus gerai, geriau darykite pagal gamintojo duodamą PCB - sutaupysite laiko ir nervų klaidos atvėju.

Dar reikėjo pridurti jei nesilaikai elementarių detalių išdėstymo sąlygų.Na pvz jei maitinimas šalia įėjimo grandinių, arba esu matęs padarytą mait takelį praeinantį tarp įėjimo elektrolito kojelių arba per ploni masės
takeliai masė blogai išvedžiota, na tada gali atsirasti generacija.dar jei abiem kanalams maitinimas tuo pačiu takeliu, kuris irgi šalia įėjimų ar korekcijų, tada įtakos vienas kitam, nors ir ne visada.
Bet kai pats visa tai išbandai, po to savaime gaunasi kaip ir ką išdėlioti platoje.
Bet aišku, kai yra gatava-paprasčiau.
 TDA2005
PranešimasParašytas: 2006 06 01, 21:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
beaviz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nu man reikia iki moxlo metu galo surinkt stipra ir neber laiko daryt kitas pcb... del to ir paprasiau... tai niex nera dares? siaip tai mano PCB buvo 2cm plocio ir 5ilgio... kaip tik i masinini maziuka stipriuka Cool
 TDA2005
PranešimasParašytas: 2006 06 02, 09:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kindzulis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nu padariau as ta stiprintuva pagal pradzioj duota schema http://www.masterkit.ru/main/set.php?num=323
cia del ydomuma ja greiat sumeciau, tik ne su dta, o dbl1032, cia analogs jos. y ka jus galvojat, tikrai generuoja Laughing , bet cia turbut kalta schema, o ne PCB, nes vysiskai ne toke kaip datasyte, padarysiu ir pagal datassyta schema ir pcb, tikriausiai negeneruos 95 procai Smile , bet nezinau kada prisiruosiu, jei netingesiu pasistengsiu parasyt kas gavos
 TDA2005
PranešimasParašytas: 2006 06 02, 14:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
kindzulis rašo:
nu padariau as ta stiprintuva pagal pradzioj duota schema http://www.masterkit.ru/main/set.php?num=323
cia del ydomuma ja greiat sumeciau, tik ne su dta, o dbl1032, cia analogs jos. y ka jus galvojat, tikrai generuoja Laughing , bet cia turbut kalta schema, o ne PCB, nes vysiskai ne toke kaip datasyte, padarysiu ir pagal datassyta schema ir pcb, tikriausiai negeneruos 95 procai Smile , bet nezinau kada prisiruosiu, jei netingesiu pasistengsiu parasyt kas gavos

Nu blyn reiks ir man dėl sportinio intereso iš parduotuvės nusipirkti kitaiską arba rusišką ir pabandyti pačiam, kas čia per ciūdai Laughing Gal ir tikrai generuoja.Jei tik būtų laiko dėl palyginimo norėčiau kokią seną 2004 ar2005 palyginti su dabartinėmis ir nuimtas su oscilografu pagal dažnius sinusoides pažiūrėti.Gal aš vis tik neteisus ir tikrai daro mėšlą Wink
 TDA2005
PranešimasParašytas: 2006 06 03, 11:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
beaviz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
siap tai dar buna LM2005 ty TDA2005. ta lm radau auto radijoj ji man buvo sudegus... tai ja pakeiciau i TDA2005 ir tikrai gerai veikia... Smile gal syla ir daugiau bet veikia Smile
 TDA2005
PranešimasParašytas: 2006 06 05, 07:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
beaviz rašo:
siap tai dar buna LM2005 ty TDA2005. ta lm radau auto radijoj ji man buvo sudegus... tai ja pakeiciau i TDA2005 ir tikrai gerai veikia... Smile gal syla ir daugiau bet veikia Smile

Negaliu dabar garantuoti, bet kiek atsimenu lyg 7 pavadinimų pakaitalų yra.Jei paklius po ranka įdomumo dėlei surašysiu Wink
 TDA2005
PranešimasParašytas: 2006 06 05, 11:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
beaviz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gali but... Very Happy as ir buvau nustebes kad tokia pati schema tda ir lm 2005 Laughing
 TDA2005
PranešimasParašytas: 2006 06 12, 11:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
beaviz rašo:
gali but... Very Happy as ir buvau nustebes kad tokia pati schema tda ir lm 2005 Laughing

Na jei kam įdomu analogai:mpc2005, A2005,TDA2004 lm2005,A2000,A1034,retesnės dbl1032,ecg1396, gl1010,nte1396,sk9255 ir rusiška K174UN25
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama