Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 15:45. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pastabos ir pageidavimai » Haris Poteris forūme
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 13
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Haris Poteris forūme
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 09:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GINTARAS zim
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Skaitinėdamas senesnes temas užkliuvau už temos http://forum.elektronika.lt/viewtopic.php?t=4238&postdays=0&postorder=asc&start=150 kurioje forūmietis darksky gamindamas savo kūrinius naudojasi mano foto albumu kaip darbo rezultatais, būtų nepykta jei nebūtų paviešines visą albumą Evil or Very Mad ir labai keista, kad 2011-10-21 šio albumo dar nebuvo Rolling Eyes .Ar administracija atsižvelgia į tokius veiksmus.
 Haris Poteris forūme
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 10:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O gal tamstai asmenybės susidvejinimas?Very Happy

Na šiaip aš irgi kartais iliustruodamas savo minti įdedu internetinę nuotrauką. Nes po ranka neturiu savo. Manau čia tikrai nedidelė bėda. Ar tamstai gaila kad net ištrynei nuotraukas? Very Happy

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Haris Poteris forūme
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 15:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Administracija nebūtinai skaito visas temas, tad, jei yra klausimų mums, reiktų rašyti man AŽ (arba diodas) arba rašyti skyriuje, kuris skirtas dalykams, susijusiems su forumo problemomis (temą perkeliu).

Nelabai supratau pačios pretenzijos. Duotoje nuorodoje vartotojas darksky nėra paviešinęs (arba neradau?) albumų ar nuotraukų, bent jau tokių, kurios būtų dabar matomos. Reiktų patikslinimo.

Kalbant plačiau, tai, jei pastebite savo autorinę medžiagą, kuri naudojama be jūsų leidimo, pirmiausia derėtų kreiptis į jūsų teisių pažeidėją ir reikalauti tokią medžiagą pašalinti. Jei įtariamas pažeidėjas nebendradarbiauja, galite kreiptis į forumo administraciją ir mes pamėginsime su juo susisiekti ir išsiaiškinti situaciją, įspėti apie atsakomybę. Tuo atveju, jei numanomas pažeidėjas neatsako, pripažįsta savo neteisėtumą, tačiau neištaiso pažeidimo, tą gali padaryti ir administracija.

Taip pat paaiškinu, kad, jei kiltų ginčas dėl autorinės medžiagos (numanomas pažeidėjas nesutinka pašalinti ar teigia, kad tai – jo medžiaga), ir nėra patikimo būdo identifikuoti tikrąjį autorius teisių savininką, Elektronika.lt administracija nenustatinėja teisiosios pusės. Tam yra valstybinės institucijos ir ginčą galite spręsti teisinėmis priemonėmis. Žinoma, tokiu atveju mes bendradarbiausime su bylą nagrinėjančiomis institucijomis, suteikdami jiems informaciją bei vykdydami kitus teisėtus oficialius prašymus.

Tuo pačiu noriu priminti, kad viešindami savo medžiagą internete, skaitytumėte sąlygas, su kuriomis sutinkate tą medžiagą įkeldami į interneto svetaines (gali būti punktų, kuriuose sakoma, kad autoriaus teisės perleidžiamos sistemos savininkams, medžiaga suteikiama teisė naudotis bet kam ir bet kaip ir t. t.).

P. S.
Kelios klaidos tekste: forumas, o ne „forūmas“; pikta, o ne „pykta“; paviešinęs, o ne „paviešines“. Taip pat prašau pataisyti temos pavadinimą, kad būtų ne kažkokios „pasakos“, o aišku – apie ką bus kalbama.
 Haris Poteris forūme
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 18:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kokia gera pamoka ismokti deti watermark'us. Autorius turetu padekoti tam zmogui Smile
 Bandymas apkaltint žmogų !
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 18:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GINTARAS zim
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mano TDA7294 projektėlis pagal forumo dalyvio Contax schemą. Korpusas buvo panaudotas nuo pusiau sugedusio seno cd grotuvo, tobulai tinkantis gaminti paprastą 2 kanalų galios stiprintuvą, kadangi gale buvo išgrežtos tik 3 skyles. Priekis žinoma buvo labiau sudirbtas visokiom nereikalingom nesamonėm, tai tesiog priklijavau aliuminio/plastiko kompozitine plokštę ir rezultatas štai toks:
http://imageshack.us/g/560/20111004644.jpg/

Perskaitęs šį postą nusprendžiau pažiūrėt rezultatą, išsižiojau kai pamačiau, kad tai mano foto galerija, kurioje taip pat būvo darbai su TDA7294 ir korpusai iš senos audio video aparatūros su aliuminio/plastiko kompozitine plokšte [dubondu] ir ne tik. Kaltint darksky nepuoliau užtai ir temą parašiau [Haris Poteris forume] kaip neaiškumą iš kur čia 2011-10-21 mano galerija, kai ji buvo pradėta kurti nuo 2012m. Dabar kai išsiaiškinau, pasirodo be registracijos saitas neatsidaro, aš atidarau. Question Rolling Eyes
 Haris Poteris forūme
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 19:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Nuorodoje nematau vistiek jokios foto.

Tu ne pirmas, nesinervuok per daug. Kadaise, kuomet pradėjau savo asmeninį puslapį, ten buvo įvairių nedidelių projektėlių. Paskui vienas toks atsirado elektronika.lt schemų archyve http://www.elektronika.lt/schemos/garso/12612/garso-lygio-indikatorius-su-5-led/ Smagu, galvojau, bet paskui niekaip neįžiūrėjau nei savo vardo, nei pavardės, nei nuorodos į mano svetainę. Kažkokio kitokio žmogo vardas kaip autoriaus. Panaudojo mano filmuką, nuotraukas ir tt. Žodžiu Copy - Paste. Apie tai buvo pranešta administracijai, paskui buvau paprašytas įrodyti kad tai aš esu autorius, siunčiau didelės raiškos foto, bla bla bla... Ir niekas nepatvarkyta. Na ir dzin. Nesinervuok ir "just let it go", bet kad papasakojai - puiku.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Haris Poteris forūme
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 19:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
a1girdas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kaip suprantu, nori susirasti Darsky ir įteikti jam prizą už tavo viešinimo praplėtimą?
Tu įkėlei savo vaizdelius į viešą erdvę siekdamas, kad juos pamatytų kuo daugiau žmonnių, o jis tau labai padėjo, taip?
 Haris Poteris forūme
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 20:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
a1girdas rašo:
kaip suprantu, nori susirasti Darsky ir įteikti jam prizą už tavo viešinimo praplėtimą?
Tu įkėlei savo vaizdelius į viešą erdvę siekdamas, kad juos pamatytų kuo daugiau žmonnių, o jis tau labai padėjo, taip?
O ką nors apie šiuo atveju moralės principus turi pasakyt? Nes kaip matau imageshack nuotraukų įkėlimo sąlygas ir apie intelektualinę nuosavybę giliai išnagrinėjęs.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Haris Poteris forūme
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 20:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
neatidaro ten tu tavo nuorodu. kazka cia svagsti gintaras zim. jos uzdaram facebok tinkle. isvis nuorodos labai greit "mirsta". o kai perkeli normaliai visa jpg, jis bent islieka kitam sate. ir nesvaikit su tom "autorinem" teisem. jos terupi tik zmonijos atmatoms.
 Haris Poteris forūme
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 20:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GINTARAS zim
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
a1girdai, kad sau reklamą padaryt, tai medžiagos turiu pakankamai. Šiuo atveju man gaunasi antireklama, kadangi šitam saite mano patys šudiniausi projekai ir darbai, kurių viešint aš niekada nedrysčiau. Dėl ko aš sukėliau bangas.
 Haris Poteris forūme
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 20:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zamolskis rašo:
neatidaro ten tu tavo nuorodu. kazka cia svagsti gintaras zim. jos uzdaram facebok tinkle. isvis nuorodos labai greit "mirsta". o kai perkeli normaliai visa jpg, jis bent islieka kitam sate. ir nesvaikit su tom "autorinem" teisem. jos terupi tik zmonijos atmatoms.


Autorines teises rupi autoriams. Taip pat kurejams, atradejams, isradejams ir t.t. Kadangi tu toks niekada nebuvai - autoriniu teisiu prasmes nesupranti. Matyt kazko gyvenime sukurti taip pat nesukursi, tad apie tai tau niekada ir nerupes. Tik tada perklausk saves ar tie visi kurejai atmatos? Ar visgi tu, nekuriantis jokios pridetines vertes, esi egzistuojantis ir parazituojantis kitu kureju saskaita?
 Haris Poteris forūme
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 20:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
a1girdas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
kurių viešint aš niekada nedrysčiau
patylėsiu, nes ir taip jaučiuosi kaltas, kad tyčiojuosi. Padėjai į viešą erdvę informaciją ir pasakoji, kad jos niekada nepaviešintum ...
Citata:
apie šiuo atveju moralės principus turi pasakyt?
kaip ir 98% naudojimosi internetu moraliniai principai:
rekomenduoju skaityti ties kuo padedi varnelę, su kuo sutinki. Praktiškai pakanka vieną kartą pasinagrinėti ir suprasti, o paskui tik permeti akimis ir iškart aišku, ar tai varijantas kai bruks virusą į kompą ar tik apsidraudimas dėl atsakomybės.
 Haris Poteris forūme
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 21:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
obalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Alio Exclamation Teisių gynėjai ir piratai Exclamation http://imageshack.us/g/560/20111004644.jpg/ nieko nerodo, jokio abrozdėlio, tiesiog pradinis puslapis. Nei exploreris, nei mozila. Kur jūs kokią foto matot? Ir ne aš vienas nesuprantu dėl kokio abrozdėlio čia siūbuojat valtį ir keliat bangas.....

_________________
Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass
 Haris Poteris forūme
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 21:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nesibarkite. Nėra ko. Aš taip pat nematau, bet gal reikalinga registracija (neužsiimsiu tikrai).

Bet, kaip ten bebūtų, tai jei yra tik nuoroda pas mus forume, tai mes už nuorodos turinį, kaip administracija (kaip ir koks „Google“ ar pan.), nesame niekaip atsakingi (nuoroda – nėra aut. teisių pažeidimas), o pati nuoroda nedaro pažeidimo. Žinoma, jei tai – nepadorus turinys, yra nusikalstamos veiklos požymių ir t. t. – kas akivaizdu, mes tokias nuorodas šaliname, bet dabar to nėra. Jei tame paveiksliukų talpyklos portale įdėta kažkas, kas pažeidžia tavo teises, reiktų turbūt pretenzijas reikšti tam pažeidėjui arba tam portalui (paprastai, netgi būna rimtesniuose kažkoks mechanizmas su „Pranešti apie netinkamą turinį“).

Viena iš priežasčių, kodėl mes savo forume nepadarome galimybės įkelti failus – tai visa virtinė galimų painių nesklandumų dėl aut. medžiagos, piratavimo ir pan.

obalys rašo:
Alio Exclamation Teisių gynėjai ir piratai Exclamation http://imageshack.us/g/560/20111004644.jpg/ nieko nerodo, jokio abrozdėlio, tiesiog pradinis puslapis. Nei exploreris, nei mozila. Kur jūs kokią foto matot? Ir ne aš vienas nesuprantu dėl kokio abrozdėlio čia siūbuojat valtį ir keliat bangas.....
 Haris Poteris forūme
PranešimasParašytas: 2014 10 24, 22:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
P. S. Mintis dar tokia. Ar tik nebus skandalas dėl nesusipratimo: nuoroda sena ir jos turinio nerodo (neregistruoti – matome tos sistemos pradinį puslapį). O kadangi GINTARAS zim ten, kaip suprantu, registruotas, jis mato savo pačio įdėtą galeriją ir galvoja, kad tai kažkieno kito įdėta, kas buvo jo, ar kažkas kitas duoda nuorodą į jo sukurtą galeriją. O tiesa ta, kad tiesiog ta sistema skirtingai peradresuoja (redirect), priklausomai ar ne/esi registruotas jos narys, kai nuoroda yra į neegzistuojantį failą: arba į pirmą lapą, arba į vartotojo asmeninę galeriją, jei esi ten registruotas.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama