Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 11:31. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Autotiuningas » Didelis žaliukas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 11
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2014 10 15, 21:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
komon
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki.
Noriu šiek tiek išsipasakoti. Gal sulauksiu patarimų. O papasakosiu apie savo problemą, na galbūt to negalima laikyti problema, tai tiesiog didelis mano gyvenimo diskomfortas. Esu aštuoniolikmetis, gyvenu nedideliame mieste, bute. Mano bendraamžiai, tokiame amžiuje pakvaišę dėl mašinų, laikosi teises, perka mašinas, jas "išdarinėja" taigi, kai susitinku su draugais, visi tik ir tekalba apie mašinas, eina į garažus (keli draugai turi tėvus mechanikus, taigi jie jau nuo vaikystės prisirišę prie šios srities) remontuotuoja mašinas ir panašiai, o aš... Aš visiškai nieko nesuprantu toje srityje (žinoma, turiu teises, savo mašinos ne). Jaučiuosi toks apgailėtinas, kaip kūdikis nesuprantantis ką kalba suaugusieji. Tikrai nejauki situacija, kai nežinai, nei ką patart, nei ką pasakyt. Iš kitos pusės gėda net ir klaust elementariausių dalykų. Kodėl paminėjau kad bute gyvenu? O todėl, kad gyvenu kaimuke, galima sakyt visi draugai gyvena aplink mano kaimuką, vienkiemiuose ir panašiai, na nuosavuose, ten "kuičiasi" prie technikos jau nuo vaikystės, o aš tarp keturių sienų. O taip norėtųsi kažką suprasti, protingai patarti.
Taigi, gal kas esate kažką panašaus išgyvene, kaip nors pakeitėte tai, ar ir likote žaliukai technikoje?
 Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2014 10 15, 21:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
valdasmarijonas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Varyk ten kur širdis veda...

Vos ne puse europos ped....tai, tai nereiškia jog ir aš toks turiu būt...
 Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2014 10 15, 21:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vaidass
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
o tu nori ytikti draugams? pvz as niekada nesu rukes, ir niekada nesijauciau nepilnaverciu, netgi priesingai- didziavausi. pasiskaityk apie vidaus degimo variklius
 Re: Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2014 10 15, 22:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nelabai aišku ko tu nori, jei nori išmokti apie techniką - mokykis, pradžiai tam pakaks interneto ir knygų, visai nebūtina garažo ir nuosavo automobilio, bent man knygų pakako, kad išmokčiau ir suprasčiau pagrindinius dalykus. Bet man tai buvo įdomu, t.y. aš to nedariau sąmoningai vien todėl, kad prie kažko pritapčiau, tiesiog buvo įdomu. Jei nenori, jei ta sritis nepatinka - nesimokyk, o mokykis tai ko nori. Ką veikia tavo aplinka tau neturėtų rūpėt, čia teisingai vaidass rašė aukščiau.
 Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2014 10 15, 23:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
stulpinc
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na žmogus su bėda (nors kokia čia ir bėda) suprantu, bet nesuprantu kokio velnio reikia prisilogint elektronikos portale ir sukurti forume tema apie psichologines problemas kurios susijusios su automobiliais? Yra ir svetainiu susijusiu su psichologija bei su automobiliais, kur renkasi specai geresni už tavo kaimynus ar draugus. Pasilankyk verčiau ten, gal sužinosi daugiau nei tie tavo draugai ir bendros kalbos daugiau turėsi su jais. Man pvz. automobiliai irgi nėra labai įdomu, žinau tik tiek kiek reikia sužinot kam nors sugedus Very Happy Nevertinu aš jų kaip dauguma mūsų tautos atstovų ir visiškai nesuku dėl to sau galvos. O ir turėdamas bendra suvokima apie techniką, jos veikima kartais kai pasiklausau tų tokių auto fanų sapalioniu apie kokio nors elemento veikimo principa, tai pasidaro aišku kad aš išmanau net daugiau nei tas koks nors "specas". Apsiramink žmogau ir verčiau užsiimk veikla kuri tau ištikrūju patinka, nes taip nieko gero nesišviečia Very Happy

_________________
Only the simplest can accommodate the most complex
 Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2014 10 15, 23:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Diezis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Didžiausia problema,kad draugaus sieja tik bendras teritorinis vienetas ir bendra socialinė terpė.Draugus turi sieti bendri interesai ir tikslai,pomėgiai.Laikui bėgant ,jei nieks nesieja "draugai" dingsta.Jei išsikraustysi į kitą vietą ir pats įsitikinsi.
 Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2014 10 16, 07:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mivaldis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Turiu sūnų, tavo bendraamžį, "kompiuterastą" Smile Jam visai "dzin" mašinos ir viskas kas su jomis susiję (jau nekalbant apie rūkimą ar gėrimą). Nebūk tas kuris taisis tas mašinas, būk tas kuriam taisis. Smile
 Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2014 10 16, 08:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mivaldis rašo:
Nebūk tas kuris taisis tas mašinas, būk tas kuriam taisis.
Šiaip teisingas požiūris, tik nereikia nusiristi iki tokio lygio, kai mašinų taisytojai kabins makaronus kaip kokiai blondinei ir saugiklio pakeitimą įvertins kaip "valdymo kompiuterio keitimas kaina 700 Lt"
 Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2014 10 16, 08:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mivaldis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Turėdamas bėdų, šiais laikais, žmogus gerokai "prisiguglina". O "išdūrt" galima daugelį "technikos žinovų" Smile Bet čia jau....
 Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2014 10 16, 08:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dalius_
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na, pas mus irgi buvo, tokių daug suprantančių.. kaimuose kurie gyveno, į mokykla mašinom važinėjo ir šiaip jau vyrai buvo.. na viskas gal ir gerai.. šiaip gal tavęs tiesiog netraukia prie technikos.. šiaip.. tarkim gal tu gerai nusimanai kompiuteriuose ar kažkur kitur ko jie nesupranta.. nors automobiliuose suprasti būtina.. kitaip, mokėsi dideles kainas už visokius servisus ir panašiai.. tai gal nusipirk kokią mašiną.. iš pradžių aišku iš tavęs visi juoksis ir pan.. bet po to pripažins ir tave. šiaip.. vistiek turbut tuoj baigsi mokykla ir isvaziuosi i miesta.. o ten mašinos tikrai iš pradžių nelabai reikės.. o jie greičiauisiai ir liks savo vienkiemiuose.. šiaip paskaityk knygų, yra internete parsisiųsti, apie automobilius, tai vadoveliai skirti kolegiju studentams, tikrai neblogi...

nors kaip pavizdi galiu pateikti ir toki varianta.. buvo pas mane toks vienas klasiokas, nelabai gerai jis mokesi, bet domejosi technika.. dabar jis isvaziaves i uzsieny, dirba mechaniku, tvarko sportinius automobilius, uzdirba gerai, ir geriau nei dauguma tu.. kurie cia mokesi ar univeruose studijavo.. vnz. daryk kas tau patinka ir tiek..
 Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2015 04 19, 20:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Hellaflushas
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Paciam truksta ziniu, kur galeciau rasti literaturos ar vadoveliu apie automobilius? Pats nieko nerandu.
 Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2015 04 19, 20:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sopkls
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Hellaflushas rašo:
kur galeciau rasti literaturos ar vadoveliu apie automobilius?

Internete
 Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2015 04 19, 21:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Hellaflushas rašo:
Paciam truksta ziniu, kur galeciau rasti literaturos ar vadoveliu apie automobilius? Pats nieko nerandu.

Nežinau kokiu atsilikusiu reikia būt, kad nerasti. Pabandymui pasinaudojau Google, http://dspace.vgtu.lt/bitstream/1/1412/3/1370_Garbincius_Automobiliu_WEB_geri%20pav_prote.pdf
Tai čia jau net nekalbant apie tai, kad yra techninės bibliotekos, yra bibliotekos ir knygynai prie universitetų. Tame pačiame VGTU tikrai kažko rasi. Bet lengviausia per daug savęs nevargint, o užsiregistruot ir parašyt žinutę į forumą ar ne ?
 Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2015 04 19, 21:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
abalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
http://auto.plius.lt/
 Didelis žaliukas
PranešimasParašytas: 2015 04 19, 22:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pradžiai autoriui:
o kas tau pačiam įdomu? Kai aš pradėjau domėtis elektronika, tai iš esmės turėjau kaimyną, forumietį Jedas, kuris mane užkabino ant mikrovaldiklių, bet elektronika mane domino jau senai.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama