Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 16 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 16, 21:45. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Vaizdo plokštės, monitoriai, TV-tiuneriai » EVGA GTX580
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 23
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 16, 15:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Mekigis rašo:
Ko visi ant tos nvidios užsikabliavę, imk AMD - ir priceperformancas geresnis ir kaista mažiau, nereiks galvot.

Jei jau AMD pagal Tamstą geriau, kažin kodėl skelbiu.lt jų tiek daug parduodamų? Nešneku apie visiškas senienas, bet iš 2-3 metų senumo plokščių AMD atsikratoma gerokai aktyviau.

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 16, 15:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mekigis
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
xumot rašo:

Jei jau AMD pagal Tamstą geriau, kažin kodėl skelbiu.lt jų tiek daug parduodamų? Nešneku apie visiškas senienas, bet iš 2-3 metų senumo plokščių AMD atsikratoma gerokai aktyviau.


Simple - todėl, kad jomis po pastarųjų poros mėnesių šuolio nebeapsimoka generuot bitcoin'ų, litecoin'ų ir kitų kriptovaliutų. Atsirado specializuotos mašinos. Todėl bitcoineriai jų ir atsikrato. Šiaip geras laikas įsigyt gerą daiktą pigiai. O šitam reikale Nvidiai buvo toli toli iki AMD.
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 16, 16:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
playmax
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Intel ir nVidia naudoju visa gyvenimą ir naudosiu Very Happy Very Happy Temperatūra padori, triukšmo mažiau nei tikėjausi. O fps skaičiai lenkia monitoriaus galimybes.
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 16, 16:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zym
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Biski nenusisnekek, kam iki ko buvo toli......... Laughing
Jei geimint tai tik geforcas, jei bisudus generuot ar uzsiimt maketavimu video montazu, tada radeonas..........
Kiekvienam pagal poreikius........
o i ta korpusa dar geriau vidiske ta su trim ventiliais, padarai kad imtu is lauko ora, o vidui sudarys oro pertekliu tai bus istumiamas karstas oras lauk, tik reikia kazka sugalvot tipo filtro, kad netrauktu dulkiu i vidu....
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 16, 17:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
playmax
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Reik uždėt ant tos "turbinos" sportinis oro filtrą Laughing

http://www.performancesiliconehoses.com/ekmps/shops/philbird/images/race-sport-universal-air-filter-green-stream-air--156-p.jpg
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 16, 20:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lordas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zym rašo:
Jei geimint tai tik geforcas, jei bisudus generuot ar uzsiimt maketavimu video montazu, tada radeonas..........


Kažkaip jau girdėta - "tikros auto yra tik VW ir Audi" Smile
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 16, 20:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VALDAS_H
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
lordas rašo:
zym rašo:
Jei geimint tai tik geforcas, jei bisudus generuot ar uzsiimt maketavimu video montazu, tada radeonas..........


Kažkaip jau girdėta - "tikros auto yra tik VW ir Audi" Smile



// na girdetas ar negirdetas dalykas bet su nvidia nors ir sena vaizdelka zaidima bent paleisi nors ir ant minimaliu nustatymo /// o su ati jau gali but kad instalint duos bet kada bandysi paleist pamatysi lentele kad nesuportina ir zaidimo nesigaus paleist .. // tai va toks ir skirtumas VW vs AUDI

_________________
LAPTOPS; RAM; HDD;
PC; CPU; RAM; HDD;
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 16, 22:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mekigis
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Valdai, visai ne į temą komentaras. Pas mane R9 270-ta ir veikia ten visokie herojai treti, ir AOE visi, ir dar bala žino kas. Kaip tik jei žaidimas turi veikt su tam tikrom AMD tai ir veiks, ne taip, kaip su Nvidia, kai vis lauki naujų draiverių, kol kažką ištaisys, o anuos 2x per dieną vis išleidžia naujus su pataisymais.
O AMD procų aš irgi nemėgstu, bet tai kas ex ATI man pas juos patinka. Visi laisvi rinktis, tik siūlau neužsiangažuot, kaip čia dėl mašinų sakė, ar kad telefas tik iPhone.
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 16, 23:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na as buvau megejas intelio procu su ati vaizduskem. man nvidia pastoviai nustipdavo ar gal papuldavo prastos. visokios puliuojancios... Very Happy kazkaip buvau susidares prasta nuomone. nors paskutine vazduske dabar irgi nvidia naudoju Twisted Evil . bet cia isimtis po debesies ati vaizduskiu Very Happy amd procu vengiu. del zaidimu, as manau nvidia labai bendrauja su zaidimu kurejais tiesiogai. todel ir "suderinamumas" Very Happy ati to nedarydavo. o dabar ka susiliejo su amd - uzsikase isvis ten problemose Very Happy Very Happy Very Happy bet as tikiuos ateity gali ir inteli perspjaut. juk 64 bitu proca pirmieji isleido amd. ir intelis tik del ati pradejo ta vaizduskiu integracija i procus. lipa jie ant kulnu garantuotai. gali tekt pradet ateity pirkt Twisted Evil
tos vandeniu ar spiritu ausinamos sistemos su surbliais tai totali nesamone. net ventiliatoriai yra nesamone. perspektyvu tik pasyvus ausinimas ir tos uzdaros savaimines cirkuliacijos sistemos. na dar gal isras koki nors ausinimo skysti kuri galimetu cirkuliuot magnetines indukcijos pagalba. tai irgi butu gal variantas Very Happy
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 17, 18:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
enemy
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zamolskis rašo:
... juk 64 bitu proca pirmieji isleido amd...

Very Happy
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 17, 18:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na kiek esu turėjęs tai tiek laptopus tiek stacionarams esu rinkęsis ATI niekada nenuvilia. Bent jau anksčiau tai tikrai lenkdavo Nvidia. Dabar jau seniai galingos vaizduškės nereikalingos tai ir nesidomiu kas ir kaip.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 17, 20:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Babajuss rašo:
Na kiek esu turėjęs tai tiek laptopus tiek stacionarams esu rinkęsis ATI niekada nenuvilia. Bent jau anksčiau tai tikrai lenkdavo Nvidia. Dabar jau seniai galingos vaizduškės nereikalingos tai ir nesidomiu kas ir kaip.


Man dirbant prie kompu 2006-2007 metais, tai labai daug klientu atnesdavo kompus su nudvesusiom ar kvailiojanciom ATI vaizdo plokstem... Plius dar ir linuxe jie ATI normaliu draiveriu neturejo, tad taip ir liko man po siai dienai nVidia favoritas, nes bedu nesukelia. Dar matyt po prisiglaudimo po AMD sparnu ir dabartiniu procesoriu paejugumu realiju dasideda ir tai, kad jei nemoka procesoriaus padaryt galingo, tai nemokes ir vaizdo plokstes geros padaryt... Smile
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 17, 21:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kad ten atvirksciai buvo. ati nupirko amd. is pajamu kur uzkale is savo vaizduskiu. del draiveriu, pas nvidia man patinka kad ideda bloka draiveriu ir tinka gal 3 metu visoms vaizduskems. o pas ati ieskok ten kiekvienam modeliui. del kokybes pas mane ir dabar kruva visoku senovinu agp ir net pci senienu, kartais reikia kokiam lavonui staigiai idet ir paziuret ar dar gyvas. tai tik ati dar veikancios Very Happy o plokstes yra net gal 1994 metu - su 2-4megais atminties Twisted Evil win2000 tik eina paleist Very Happy xp jau per mazai resurso Laughing Laughing Laughing
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 17, 21:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lordas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kas ten galėjo 2006-2007-tais dvėst, kai pas daugumą jų pasyviniai radiatoriai buvo, o iš likusių dalis ir su nudvėsusiais kooleriais galėdavo dirbti... Ar tipo koks Gigabyte gamindamas tyčia į nvidias dėdavo gerus kondus, o į ATI lievus? Kažkaip iš serijos "viena bobutė sakė"... Nu patinka markė - suprantu, o čia. Dar softwaro skirtumai, tai jo, ypač anksčiau su durna ATI instaliacija, o kitkas.. Žinau, kad daug kas myli nvidia dar nuo 3Dfx laikų.

Ir dėl Linux'o norėčiau pasiginčyt - Nvidia mano žiniom niekada nėra viešai išplatinusi savo kortų valdymo specifikacijų, ir visus draiverius Linux'ams kūrė pati. ATi gi atvirkščiai, ir jau senai buvo tiek jos pačios, tiek entuziastų fglx ar kaip ten vadinais draiveriai. Negaliu pasakyk, kurie seniau atsirado, bet ten tikrai ne esminis reikalas.

Beje kas dėl AMD, tai Nvidia įkūrė dalis žmonių iš AMD kompanijos Wink

O pamenat tokias S3 video? Smile
 EVGA GTX580
PranešimasParašytas: 2014 09 17, 21:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
enemy
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
lordas rašo:


Beje kas dėl AMD, tai Nvidia įkūrė dalis žmonių iš AMD kompanijos Wink

O pamenat tokias S3 video? Smile


Taip,taip, kurgi ne, irgi kuri nebutas istorijas kaip ir zamolskis? nvidia ikure 3 zmones ir tik vienas is ju buvo dirbes AMD.

Pamenam "S3 trio" ir "Ati 3D charger" pamenam, ir "intel 740", ir net tokia "Trident 9440 VESA" pamenam.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama