Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 29, 07:57. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Programinė įranga » Kiek imat uz Win perrasyma?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 13
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 18:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas300
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Sveiki

Iskilo toks klausimas kokia visgi yra normali kaina uz vin perrasyma ir kiek ima kiti tai darantys.

Domintu tie kurie tai daro privaciai.
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 18:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sopkis
Moderatorius
Moderatorius
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Jei pieštuku perrašinėju, tai imu nebrangiai, po 4-6 lt už puslapį, jei rašalu, tai daugiau - 12-14lt puslapis. O jei rimtai tai kvailas klausimas, nes viena yra įdėti kompaktą ir suspaudžioti next kai reikia, o kita yra kai reikia išsaugoti duomenis, normaliai surašyti visus draiverius, suinstaliuoti ir sukonfigūruoti visas buvusias programas ir tt.

_________________
LY1PR
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 18:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas300
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
sopkis rašo:
Jei pieštuku perrašinėju, tai imu nebrangiai, po 4-6 lt už puslapį, jei rašalu, tai daugiau - 12-14lt puslapis. O jei rimtai tai kvailas klausimas, nes viena yra įdėti kompaktą ir suspaudžioti next kai reikia, o kita yra kai reikia išsaugoti duomenis, normaliai surašyti visus draiverius, suinstaliuoti ir sukonfigūruoti visas buvusias programas ir tt.


Na tarkim bazinis varijantas. Win + kelios programos tokios kaip Vlc, chrome, skype, winrar.

Kelis kart nepajemiau nieko uz duomenu issaugojima nes nezinau kiek imt, uztai ir teiraujuosi kad neplesikaut ir paciam nedyrbt ant tuscio nes itariu kad mazokai imu.
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 18:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aš anksčiau imdavau apie 20 už valandą. Tai gaudavosi 50 - 70 litų. Bet dabar kai paklausiu aplinkinių tai 30 litų stavkė. Very Happy

Bet sopkis gerai sako būna kur dar reikia gerai pasikrapštyti...

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 18:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas300
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Babajuss rašo:
aš anksčiau imdavau apie 20 už valandą. Tai gaudavosi 50 - 70 litų. Bet dabar kai paklausiu aplinkinių tai 30 litų stavkė. Very Happy

As siuo metu imu 20lt ir vienas klijantas sako kad cia normalu. Taip ir galvojau kad reikia kelt iki 30lt. O su tuo duomenu issaugojimu kaip darot imat ar ne kanors uz tai? Vistiek laiko uzima plius droziasi nuosavas HDD.
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 19:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arvydas300 rašo:
Babajuss rašo:
aš anksčiau imdavau apie 20 už valandą. Tai gaudavosi 50 - 70 litų. Bet dabar kai paklausiu aplinkinių tai 30 litų stavkė. Very Happy

As siuo metu imu 20lt ir vienas klijantas sako kad cia normalu. Taip ir galvojau kad reikia kelt iki 30lt. O su tuo duomenu issaugojimu kaip darot imat ar ne kanors uz tai? Vistiek laiko uzima plius droziasi nuosavas HDD.


Keista, kad nėra skeltas diskas.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 19:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arvydas300 rašo:
O su tuo duomenu issaugojimu kaip darot imat ar ne kanors uz tai? Vistiek laiko uzima plius droziasi nuosavas HDD.
Tai laiko kainą jau išsiaiškinot, užmesk kažkiek dėl savo HDD drožimo ir kvit.
Su tuo laiku tai įdomiai, Win su visais pribambasais galima ir per valandą perrašyti, (pasiruošus tinkamai parengtą CD ir turint žinių) kitam gi ir ir per keturias nepavyks. Išeina, kad mažiau patyrusiu būt labiau apsimoka Wink
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 19:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas300
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Babajuss rašo:
Arvydas300 rašo:
Babajuss rašo:
aš anksčiau imdavau apie 20 už valandą. Tai gaudavosi 50 - 70 litų. Bet dabar kai paklausiu aplinkinių tai 30 litų stavkė. Very Happy

As siuo metu imu 20lt ir vienas klijantas sako kad cia normalu. Taip ir galvojau kad reikia kelt iki 30lt. O su tuo duomenu issaugojimu kaip darot imat ar ne kanors uz tai? Vistiek laiko uzima plius droziasi nuosavas HDD.


Keista, kad nėra skeltas diskas.


Kai atnesa tai buna neskeltas dazniausiai bet kai rasau win perskeliu kad ateiti nebut bedos.
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 19:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
o aš dar nukreipdavau visus vartotojų katalogus (ta prasme desktop, my documents ir tt) į kitą diską. Tada kitą syki nereikia kilnoti. O ypatingai dažniems klientams ir atvaizdą katik suinstaliuoto kompo pasidarydavau. Tokiu atveju perinstaliavimas trunka 10 minučių.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 19:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
super
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Atvaizda pasidarei, bet atsiranda nauju duomenu.
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 19:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
super rašo:
Atvaizda pasidarei, bet atsiranda nauju duomenu.
Pats su super ir tavo kometarai super.
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 19:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
super rašo:
Atvaizda pasidarei, bet atsiranda nauju duomenu.


kokių naujų duomenu?

sistema yra C diske, o visi vartotoju duomenys nukreipti i D diską. Kame bėda?

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 20:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
super
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Tai vistiek gali, ka nors i c diska irasyt.
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 20:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
paused
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arvydas300 rašo:

As siuo metu imu 20lt ir vienas klijantas sako kad cia normalu. Taip ir galvojau kad reikia kelt iki 30lt. O su tuo duomenu issaugojimu kaip darot imat ar ne kanors uz tai? Vistiek laiko uzima plius droziasi nuosavas HDD.
...tai tegul ir instaliuojasi už tuos 20 pats. 40... iš gerų pažystamų 20. Manai brangu? Keletas pažistamų gyvena kaime, augina daržovęs , agurkai, braškės, obuoliai ir t.t Manai pasiūlo , kad ir tu pačių bulvių už dyką? Nei velnio, viską perku nes neturiu "kaimo", sodo tik asfaltas. Tai kodėl aš turiu jiems už ačiu dirbti, tegul moka . O kaina 40 ... už tai, kad nevagiu klientu kompiuterių detalių ir nepi ..u proto su nebūtais gedimais. Yra keletas bande kompiuterine, grįžo atgal. Šiaip nesisiūlau, patys susiranda.
ps.Kaina daugumoj kompiuterinių kažkur 50/60 lt už "bazinį" variantą.
 Kiek imat uz Win perrasyma?
PranešimasParašytas: 2014 05 04, 20:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zaria_klp
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
aš visada galvojau, kad per daug imu. nors aplinkiniai mano priešingai. imu 20-40lt už įprastą perrašymą, ir nuo 50lt kai reikia papildomai žaist.
būna per 3h padarau, būna kelis kart skanuoju hdd kad nepikt klaidingai naujo, būna duomenis kopijuoju šimtais gigabaitų, būna iki paskutinio varžto išrenku ir plaunu vonioje su skalbimo milteliais ir dantų šepetuku.

bet kad ir kokia kaina turi būti, aš imi kiek sąžinė leidžia. man tai ne duonos uždirbimas, tiesiog papildomas hobis vakarais prie kompo žiūrint filmą. kažką naujo sužinau kas antro kliento atveju.

na gal dar sąžinė kainą koreguoja dėl "artimųjų". nesu tvarkęs kompiuterio, kurio savininko nepažinočiau per pora kitų draugų. tai gaunasi, visą laiką savi ir jų šeimos nariai. reklamos irgi nesu nė karto daręs - tarpusavyje patys klientai paskleidžia.

p.s. dėl tų 'sub-1h' perinstaliavimų. pas mane retai pasitaiko kad iš parduotuvės su tuščiu kompu eina tiesiai pas mane. tokiu atveju užtrunka arbatos pagert ir gali eit jau su w7/8 namo. bet va pasitaiko kompų, kur celeronas 1.4ghz, ramų 1gb, ir lėtas lėtas laptopinis hardas.. tai ir žiūriu du filmus tą vakarą.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama