Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 18 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 18, 13:29. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 35
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 24, 10:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.29.

Dėl mokslo kirkinimo.
Autoritetingasis VytautasM viename įraše girdi, kaip V. Stakėnas pildamas alų nusišypso. Per kai kurias kolonėles jis tą šypseną girdi, per kai kurias (Nidas) negirdi.
Aš kaip audiofilų filas tikiu, kad jei šypsena buvo, buvo gerai įrašyta ir atkurta per gerą GAS ją (šypseną) galima išgirsti.
Šypseną atkuria labai delikatūs garsai, kuriuos įrodyti, kad girdi labai sunku, tačiau išgirsti galima (tikiu). Taip pat tikiu, kad ta VytautoM girdima šypsena gali būti ir dirbtinė, ji gali būti artefaktas, dirbtinis fenomenas, audiovaiduoklis, sukurtas kokių nors elektro-mechano-akustinių iškraipymų.
Koks yra būdas nustatyti, ar ta šypsena iš tikrųjų buvo?
Manding yra trys keliai: Česlovo, Šerloko Holmso ir Sousos (Sousa way).
1. Česlovo kelias yra sukurti objektyvią, tiesinę GAS be iškraipymų, kuri tiksliai atkurtų, kas yra įraše. Tada, ką girdime, tas ir yra – yra įraše šypsena – girdime, nėra - negirdime. Tiesa, tai galioja tik audiofilams, tokių nesąmonių melomanai ir miestelėnai tiesiog neklauso -> negirdi.
2. Šerloko Holmso kelias – apklausti įrašo liudininkus ar Stakėnas tikrai šypsojosi tada. Žinodami tikrą faktinę tiesą audiofilai lengvai nustatys, ar GAS meluoja ar ne. (Maža pastaba: Š. Holmsas taip pat turėtų nusiųsti įrašą į Scotland Yardo laboratoriją, kad nustatytų, ar įrašas geras, ar šypsena įsirašė?
3. Sousa way. Tik Sousa galėtų atsakyti tiksliai. Aš spėju, kad Sousa gali sukurti tokias kolonėles, kuriose Stakėnas šypsotųsi garantuotai. Sousa gal sakytų: jei, VytautaiM, jums taip patinka Stakėno šypsena, aš galiu garantuotai Stakėną priversti nusišypsoti; ir net kelis papildomus kartus, kaip bonusą. Arba padaryti taip, kad Stakėnas būtų lengvai išsišiepęs visą įrašą.

Kadangi esu truputį buvęs ir truputį klausęs, galiu maždaug įsivaizduoti kur gali nuvesti mano menamas Sousos kelias. Bet man labai įdomu ir maga pažiūrėti, kur gali nuvesti radikalus (Lietuvos sąlygom) Česlovo kelias. Nenoriu, kad pikti vietiniai audiofilai nugesintų jį ar sukompromituotų per anksti.
Todėl esu Česlovo klakeris (plojėjas, fanas), bet ne viešų ryšių atstovas. Privačios ir privilegijuotos informacijos iš Česlovo negaunu, remiuosi vieša informacija.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 25, 10:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.19.

Remdamasis vieša informacija, noriu išspręsti Mindaugui (redaktoriui) misteriją dėl Česlovo kolonėlių garsiakalbių sukirtimo (krosoverio) vietos.
1. Garsiakalbiai sukirsti tokioje žemoje vietoje todėl, kad, Česlovo manymu ir pagal techninius duomenis, konkrečiai šitie garsiakalbiai tokiuose režimuose (ypatingai AD garsiakalbis) gali puikiai veikti.
2. Nors sukirtimo vieta muzikine prasme yra jautri ir pavojinga, yra manoma, kad aktyvinis krosoveris gali atlikti tą sukirtimą labai kokybiškai.
3. Leidus AD garsiakalbiui veikti tokiam plačiam dažnių diapazone, jis veikia panašiai kaip audiofilų numylėtas plačiajuostis garsiakalbis. Ir dar su geidžiamu ruporu, OMG!
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 26, 09:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.30.

Negailestinga J. Jonaitienė (S.G.) iš Elektronikos forumo uždavė mums visiems namų skaitymo. Anglišką straipsnelį:
http://www.essex.ac.uk/csee/research/...0drive.pdf
ir rusišką:
http://cxem.net/sound/amps/amp23.php

Angliškas nuo rusiško skiriasi tuo, kad Jonaitienė angliško neskaitė ir nesuprato, o rusiško perskaitė kokį trečdalį, bet irgi nesuprato.
Formalus požymis, kad angliško neskaitė yra tas, kad Jonaitienė autorių nurodo kaip korifėjų („manau tokio audio korifėjaus autoriteto užteks“), nors autoriai yra du, todėl ir korifėjai yra du.

Iš esmės.
Jonaitienė mokslinėje literatūroje išskaitė ir padarė išvadas: „Juozapas Lomanas, siūlydamas aktyvinį juostų atskyrimą, elgiasi nemoksliškai... Taigi, aktyviniai filtrai niekaip nesiderina su kokybe.“

Aš tų straipsnių nelabai galiu perskaityti ir suprasti, bet ant greitųjų perskaičiau išvadas. Jos atrodo yra parašytos tiksliai priešingos, negu užsifiksavo Jonaitienės maumenėlyje (s točnostju naoborot).

Angliškas straipsnelis yra skirtas sukurti štai tokį prototipą ir įrodyti jo pranašumus: „The system employs a discrete low-level electronic crossover, feeding individual current power amplifiers... This paper has presented an alternative approach to the amplifier-loudspeaker interface, where numerous
advantages have been cited through technical discussion, nonlinear computer modeling, and measurement.“
Be abejo agituoja už aktyvines kolonėles ir nurodo daugybinius tokios konstrukcijos privalumus.

Rusišką straipsnelį Joana Jonaitienė skaitė, nes naudoja erzinančią rusifikuotą dempferiavimo versiją – dempfiravimą. (Specialiai nuo LietuVytautoM: „Ar vartotinas žodis „dempferis“? Ne, tai nevartotina svetimybė. Ne dempferis, o slopintuvas (Kalbos patarimai. Kn. 4: Leksika: 1. Skolinių vartojimas, Vilnius, 2005, p. 40).“)

Ruso išvados vertimo nereikalauja: „2. Наиболее целесообразный вариант конструкции громкоговорителя с низкими интермодуляционными искажениями - активный многополосный, с разделительным фильтром (кроссовером) и отдельными усилителями на каждую полосу.“
„ Попытка же подключения многополосного громкоговорителя вцелом к усилителю с повышенным выходным сопротивлением приведёт не столько к снижению искажений, сколько к резкому искажению АЧХ и соответственно, сбою тонального баланса.“

Jie ten Elektronikoj galvoja, kad vidutinis Gramofono komentatorius yra durnas. Ir nori mus lengvai užmėtyti techninio žargono kepurėmis. Obidno odnako.

Bet gerai gi, kad jaunuolė iš Elektronikos čia ateina. Ji perdėm kategoriška, bet pagaliau jau nesikeikia nešvankiai, o bando padaryti mumis įspūdį nuorodomis į labai moksliškus straipsnius, kurių pati neskaitė. Svarbu, kad būtų teisingas noras, protas ateis su laiku; Saulele Jonaitiene tu mūsų.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 27, 11:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.30.

Turiu prisipažinti, kad jūsų komentarai, Jonaitiene, man paliko labai nemalonų, slogų įspūdį. Norėjau atrašyti lygiai nemaloniai ir su įniršiu, bet susitvardžiau ir, kaip matote, parašiau tik sarkastiškai.
Nesišvaistykite, Jonaitiene, žodžiu „meluoja“, tai stiprus ir užgaulus žodis.
Jei jūs, Jonaitiene, privačiam ir visuomeniniame gyvenime pakeisite žodį „meluoja“ švelnesniu žodžiu „klysta“, jūsų santykiai su artimaisiais pagerės, susirasit daugiau draugų ir pasieksit daugiau ir didesnių tikslų (tėviškas patarimas).
Ir nebūkit, Jonaitiene, kategoriška. Kategoriškumas rodo neišsilavinimą. Jei jums pavyks susitikti tikrai išsilavinusių žmonių, jūs pamatysite, kad tarp jų nėra kategoriškų. Išsilavinę žmones nebūna kategoriški ne dėl dvasios grožio, o dėl to, kad kategoriškumas trukdo tobulėti ir užkerta kelią naujom žiniom.
Kategoriški žmonės dažnai apsikvailina.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 28, 09:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.30.

Jei jūs, gerb. Redaktoriau, klausiat manęs, ar saulė turi dėmių, aš atsakysiu, kad gal ir turi, bet ne tame reikalas. Inž. Česlovas kartais būna nehumaniškas savo oponentams. „Vankai“ bando uždrausti atsistoti, o Sousą bando uždaryti masažo kabinete. Kaip sako Zaratustra ir kaip sako šiuolaikinis humanizmas – taip daryti nedera. Jei jūs rinksite parašus peticijai dėl Česlovo nehumaniškumo, aš pasirašysiu. Mano priekaištas jums, redaktoriau, yra tas, kad per dėmes jūs nematot saulės.
Tai, ką jūs bandote pavadinti Česlovo kategoriškumu, mano užrašų knygutėje vadinama fanatizmu. Man fanatizmas nėra besąlygiška yda. Fanatizmas vedantis prie konclagerių statybos – yda, blogis. Fanatizmas, vedantis prie hi endinių kolonėlių gamybos – absoliutus gėris.
(Taip pat aš ne prieš kavos ar sriubos nacizmą. Buvo toks soup nazi: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Soup_Nazi).

Nuo senų senovės bendruomenės atstumdavo talentingus savo narius. Tokiu būdu apsisaugodavo nuo sumaišties ir tironijos. Bet jei lietuviški audiofilai atstums sudėtingas fanatiškas asmenybes dėl šventos ramybės – apie autentišką lietuvišką hi endą galime užmiršti. Liksime plūduriuoti šiltame, jūsų mėgstamame audio reliatyvizme ir taupysime 999 Lt kelionei į Miuncheną su pensininkų nuolaida.
Patikėkit – aš už nuolaidas, aš myliu reliatyvizmą, man patinka pi.delint ir nieko neveikti. Tačiau, kaip buvęs idėjinis komjaunuolis, aš galvoju ir tikiu, kad lietaudiofilams reikia pastatyti nors vieną siauruką ir užgrūdinti bent vieną plieną.
O dėl Jonaitienės, tai jei ką ir pasakiau, tai cik jos pačios labui. Jei būčiau blogas žmogus, būčiau nepagrįstai apkaltinęs J.J. talento neturėjimu, bet aš to niekad nepadarysiu, nes man to neleidžia Zaratustra.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 28, 11:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
šiaip žmogas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Papildomai necituosiu SOUSA paskutinio posto, bo užims per daug vietos, bet atsakymus, SOUSA, manau, sau jau turi. Ir jei aš teisingai interpretavau jo postą – šiuo klausimu aš su SOUSA sutinku.
Šiaip labai neblogas staripsnis (rusiškai) yra čia:

http://nsk.jagannath.ru/users_files/books/Osnovy_psihoakustiki.pdf

Siūlau pagal užduotus klausimus ypač atkreipti dėmesį į 2;3;4;8;9 skyrius
Taip pat gan įdomus bendram išsilavinimui straipsnelis:

http://lb1.textedu.ru/docs/3682/index-141713-1.html?page=33

Dar buvau radęs atliktį bandymų su žmogais ataskaitas, kiek atmenu ten pagrindas buvo signalo fazinio suvertimo įtakos tyrimas garso suvokimui.

_________________
Pasaulyje pilna kenksmingų dalykų. Vienas jų - aš.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 03 01, 10:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.31.

Na pagaliau, Redaktoriau, jūs pastebėjote, kad aš Mazuronis. Tai štai ką aš jums paporinsiu:

Šių dienų Lietuvos populiarėjantys nacionalistiniai, etnoautoritariškį, klerikališki, antisemitiški, analinių aktų nekenčiantys ideologai (Dagys, Ozolas, Stoškus, Juozaitis, Bačiulis ir dar gausi etc.) dažnai kaltina mus ateistus, kad mes tikime mokslu.
Jiems „tikėjimas mokslu“ atrodo kontraversiškas (save paneigiantis) dalykas.

Mes gi, ateistai, tikim mokslu vien dėl patogumo. Per tūkstančius metų mokslas yra įrodęs savo kredencialus, įrodęs daug nuostabių dalykų, kuriais žmonija puikiai naudojasi.
Visų mokslo teiginių aš negaliu patikrinti, todėl dėl patogumo tiesiog tikiu jais. Tiksliau, aš tikiu, kad mokslo teiginiai yra ĮRODYTI, paremti ĮRODYMAIS.
Jei kartais aš suabejoju kokia mokslo tiesa, aš visada galiu nueitį į rajoninę nemokamą biblioteką ir pasitikrinti tą įrodymą. Mokslas per daugelį metų ir aukų yra sukūręs duomenų bazę, tyrinėjimo, analizavimo ir išvadų darymo metodus, mokslas turi moksliškumo kriterijus (todėl Koperfildo triukai nieko neįrodo). Karts nuo karto pasitikrinęs aš ir toliau patogiai sau tikiu mokslu.
Kartais nejudinamos mokslo tiesos dramatiškai paneigiamos ir griūna. Bet jos griūna to pačio mokslo dėka ir mokslininkai tuo tik džiaugiasi.
Aš, ateistas, sakau, kad dievu tikėti negalima ne todėl, kad tai nepatogu, o todėl, kad tai neįrodoma. Lygiai taip pat negalima tikėti ir PauLita, nes tai, ką jis teigia, neįrodoma, ką aš sėkmingai įrodžiau visai kitoje temoje.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 03 02, 10:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.31.

Turiu visgi atsižvelgti ir į jūsų baimę dėl Hitlerio, pan Redaktor. Ir aš sutinku daug žmogelių, panašių į Adolfą. Bet netgi jei aš juos visus užsmaugsiu, nesu garantuotas, kad atpažinsiu, surasiu ir eliminuosiu ateities fiurerį.
Tikrasis Šiklgruberis jaunystėje buvo doras kareivis, kovotojas su tironija, tradicijų puoselėtojas, subtilus akvarelistas ir gilus rašytojas.
Tačiau, norint išvengti totalitarizmo recidyvo, geriau lišną hitlerį sugauti, negu lišną paleisti. Todėl siūlau Gramofono mąsto rezoliuciją, uždraudžiančią inž. Č užimti skiriamąjį, atstovaujamąjį beigi politinio pasitikėjimo postą Lietuvos Respublikoje. Tegu inž. Č geriau jau gamina hi endą.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 03 03, 10:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.31.

Kad manęs nevadintumėte tuščiakalbiu, aš irgi noriu prisidėti prie Sousos ir Dariaus testo. Todėl aš paruošiau mokslišką testo metodiką, paremta klasikiniais PauLitos raštais.
Testo darbinis pavadinimas:

„Dvigubas aklas mirusio audiofilo testas“.

Testo metodologija išeina iš fakto, kad Sousa yra per daug sousiškas, o Darius per daug šidlauskiškas, todėl patys jie teste negali dalyvauti dėl perdėto šališkumo.
Teste gali dalyvauti tik pagyvenę abiejų oponentų giminaičiai, po 5 nuo kiekvienos pusės dėl statistinio patikimumo. Giminaičiai geriau yra labai pagyvenę, nesidomintys audio, neskaitantys Gramofono ir niekada nebuvę nei Sousos nei Dariaus kamurkėse, kur kolonkės sudėtos, kad neatpažintų.
Tokie bešališki ir audiofiliškai netendencingi testuotojai objektyviai nuspręs, kurių kolonkių emocinis ryšys su muzika geresnis. Metalikos jie aišku neklausys. Dariaus tikslais jie klausys Vagno(e)rį ir Čaikovskio 1812 metų uvertiūrą su patrankomis, Sousa liuosiai galės pateikti Mėnesienos sonatą.
Kodėl testas dvigubai aklas – abi pusės neprimato. Kodėl mirusio audiofilo – kad primena laidotuves, daug pagyvenusių giminaičių, klasikinė muzika, o patys kaltininkai faktiškai nedalyvauja.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 03 04, 07:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.02.01.

“Gramofono” refleksijos.
Kaip sako Umberto Eko, tiesos nereikia ieškoti sunkiai, o reikia lengvai, su dalia juoko.
Prajuokino ir Redaktorius galų gale paklausęs, kodėl Č tapo JL? Jūs, redaktoriau, bėdavojot vieną seną dieną, kad negalit susidzvejint. Šį kartą pavyko puikiai, pats viešai užbaninote Česlovą visose Paplausko iteracijose, pats ir paklausėte – kodėl?
Su Jonaitiene gana aišku, per jos asmeninį Gramofono profilį lengvai galima atsekti, kad praeitam gyvenime Gramofone ir Elektronikoje ji buvo gal ir stačiokiškas, bet geranoriškas vyrukas. Jonaitiene jis tapo, kad būtų bloga – košmarintų dalyvius kaltindama melu, be didesnių deliberacijų skelbdama, kad aktyvinis krosoveris yra peilis garsui, o Nida – peilis nusistovėjusiam mūsyse status quo.
Aš neparašiau nieko techniško, tik PACITAVAU pačią Jonaitienę ir ji mane apkaltino nesąmonių rašymu. Moterys, jos, švelniai sakant, nenuoseklios...
Psichologiškai įdomu stebėti, kad kai kurie lankytojai keičia nickus norėdami pasirodyti geresni negu yra (pvz. aš), o kiti keičia atvirkščiai, nes juose apsigyveno velnias.
Vieną kartą aš (nejuokauju) pasirašiau griežtos atsiskaitomybės sąskaitą faktūrą „Nelsonas Mandela“ ir niekas niekada niekam nepapriekaištavo. Nobelio premijos laureato parašas tik sustiprino firmos fiskalinį patikimumą.
Česlovas pasikartojo kaip Juozapas, todėl galėjo įlipti į Gramofoną per langą. Dabar Redaktorius jau yra paskelbęs paskutinį perspėjimą ir Juozapui. Jei Redaktorius užtrenks Juozapui ir langą, gali būti, kad jis galės grįžti tik per rūsį, tik dabar pasivadinęs Jėsapu iš Nazareto. Jei ir tada prireiks užtrenkti rūsio duris, redaktoriaus laukia geriausiu atveju iPontijaus iPiloto, o blogiausiu – iRod‘o likimas.

Citata gana mergaitiška, bet prie progos tinkama:
„Užduotis to, kuris myli žmones, yra iš tiesos daryti juoką, kelti teisingą juoką, nes vienintelė tiesa yra išmokti išsilaisvinti iš nesveikos aistros tiesai.“

(Umberto Eco, Rožės vardas, 2001, Tyto Alba, 511 psl.)
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 03 05, 09:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.02.01.

Jūs redaktoriau, techniniuose klausimuose sekat nenuoseklia Jonaitienės kreive.
Jums vėl kliūna NNNN garsiakalbių sukirtimo žemas dažnis. Būdamas geras dorererių ir eururų marketingistas, jūs puikiai žinote, kad žemuose dažniuose kryptingumas praranda reikšmę. Kaip sako Sousa, žemi dažniai sklinda viscerališkai – iš kepenų.
Jei Česlovas sukirstų garsiakalbius aukščiau, sintetiškai matematiškai kalbant didesnė dalis kryptinės informacijos eitų iš kelbasnyko negu eina dabar.
Apgalvoto Česlovo sprendimo dėka iš kelbasnyko eina tik tie dažniai, kurie turi santykinai mažai įtakos kryptiniam garso suvokimui, todėl Česlovas užbėga jūsų baimėms ir nakties košmarams (supjaustytiems perpus instrumentams) už akių.

Kadangi nebegaliu duoti tėviškų patarimų, duosiu jums krikštatėvišką patarimą, Redaktoriau. Jūs maišot, sutapatinat du skirtingus dalykus. Jūs latentiškai manote, kad žodis „kompromisas“ yra žodžio „pasirinkimas“ sinonimas.
Taip nėra. Mano parduotuvėje yra dviejų rūšių juodoji ikra – plastmasinė dirbtinė estiška ir natūrali Irano žvejų gamybos. Aš turiu rinktis ir perku iranietišką. Bet ar tai yra kompromisas?
(Burj Khalifa yra kompromisinis ar bekompromisinis pastatas? Palyginus su būsimu dar aukštesniu pastatu tai yra kompromisinis pastatas, nes statytojai statydami patį aukščiausią pastatą visgi, kadangi darė kompromisus (pasirinkimus?), nepastatė aukščiausio pastato, nes ateityje bus pastatytas dar aukštesnis?!)
L.p.a. čia pareikštų, kad yra geresnis pasirinkimas – Volgos žemupio juodoji ikra. Aš atsakysiu, kad mano parduotuvėje AAA ir BBB hi endinių lietuvių gamybos kolonėlių nėra ir todėl aš bevelyju aptarinėti bekompromisiškiausias logistinėje grandinėje esančias kolonėles NNNN.
Tačiau tikiuosi, kad Česlovo iššūkis bus priimtas ir po metų šią dieną galėsime aptarti bekompromisiškesnes AAA ir BBB.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 03 05, 10:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
leopard rašo:
Gal panaikinkit dažnos temos statusą?

Praleidau šį postą, tačiau nuomonei pritariu.
Taip pat reikėtų panaikinti dažnos temos statusą "Mūsų šedevrai" bei "Perklausos ir susibūrimai".
Tuomet matytume tikrą temos populiarumą, kaip tai atspindi mūsų forumo temų hierarchinė tvarka. Turinčioms bendrąją vertę temoms galima suteikti išskirtinį hierarchijos reitingą.
Kalbu apie forumo taisyklių pasikeitimus, Akustines nuorodas ir pan. temas, kur nėra vietos komercijai ir "politiniams žaidimams".
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 03 06, 09:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.02.01.

Dėl draiverių dydžių manau pavyks susitarti, nes tai tik susitarimo dalykas. Ar susitarsit, kas tai yra „geras“? Nes klausimas yra: „Kokios kolonėlės geresnės?“ Diskusijoje buvo naudojami tokie gerumo sinonimai: geras, kokybiškas, gilesnis bosas, didesnė boso ekstensija, mažesni iškraipymai...
Parinkau iš lietuviškų ir angliškų žodynų apibrėžimus, kurie gal padės suprasti, kas turima omenyje:

GERAS:
4. tinkamas; patogus; naudingas; vertingas; tikras; parankus

KOKYBĖ:
1. daikto ypatybė, savybė: Visa tai, kuo viena medžiaga skiriasi nuo kitos, kas apibrėžia ją kaip tam tikrą medžiagą, mes vadiname medžiagos kokybe.
2. tinkamumo laipsnis:

GILUS:
1. toli einantis nuo paviršiaus į dugną, dubus
4. prk. didelis, stiprus

EKSTENSIJA:
eksteñsija [lot. extensio — išplėtimas]:
1. tįsumas — pagrindinė, vienintelė erdvės charakteristika;
2. log. abstrakti kokiu nors vardu (ta pačia reikšme) žymimų objektų klasė.

EXTENSION:
In metaphysics, extension is, roughly speaking, the property of "taking up space". René Descartes defines extension as the property of existing in more than one dimension…John Locke, in An Essay Concerning Human Understanding, defined extension as "only the Space that lies between the Extremities of those solid coherent Parts" of a body.[1] It is the space possessed by a body.

IŠKREIPTI, iškreipia, iškreipė: 3. klaidingai, neteisingai ką pateikti: Iškreipti žodžius, mintį. iškreipimas

(Paaiškinimai prie „iškraipymų“
KLAIDA: nukrypimas nuo taisyklės, nuo tiesos: Spaudos, rašybos, skaičiavimo, korektūros klaida

DISTORTION: is the alteration of the original shape (or other characteristic) of an object, image, sound, waveform or other form of information or representation.

TIESA: kas atitinka tikrovę, teisybė)

Turiu pripažinti, kad žodynų skaitymas nepadėjo, kaip norėtųsi.
Siūlau paimti daugiau laiko „geresnis“ apibrėžimui, nes:

„ as (Sousa) jas suvalgysiu su lentyninemis ir dar uzsikasiu jusu is nuostabos issprogusiais akiu obuoliais. kas is to? klausimas ILGALAIKEJE perspektyvoje ir naudoje forumui kitas- ar surasite jegu (Dariau) gedingai nudelbes akiduobes cia forume viesa prisipazinti kad "tos pacios" klases koloneles lentynines gali apgroti grindines? as pvz ta apcia diena parasyciau ir prispazinciau nudelbes akis (jei iskasite ir manasias tai tik akiduobes...“

Jūs Sousa ir Dariau valgysite viešai vienas kito akių obuolius ir delbsite tuščias akiduobes iš gėdos, todėl jūsų labui svarbu apibrėžti vertinimo kriterijus ir metodiką.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 03 07, 09:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.02.01.

Kadangi esu linkęs visgi gerumą apibrėžti kaip iškraipymų nebuvimą, pabandžiau gugle paieškoti kas tai yra TIKROVĖ (nes: iškraipymai->klaida->tiesa->tikrovė).
Geriau būčiau to nedaręs. Kas pasiilgo ilgesnių negu 10 minučių filosofinių tekstų, galit paskaityti vidutinio vietinio filosofinio aborigeno tinklaraštį:

http://filosofija.blogas.lt/zodziai-ir-tikrove-56.html

Perskaitęs supratau, kad esu faktiškai pats pasiruošęs suvalgyti savo akių obuolius, kad išvengčiau tolimesnių kančių.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 03 08, 10:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.02.02.

Matau, kad vakar vakarėj “ščientistų” pozicijos pagriuvo ir tai tik dėl vienos formulės, kurios nemokėjo skyriaus viršininkas Juozapas/Česlovas.
Oi, gresia Juozapui neeilinė atestacija. “Back to old school” skant.

Bet Gramofonas yra jaudinanti vieta lankytis, nes tik čia mes galime stebėti dramatiškas rungtynes tarp Čerrari ir GolfioSolutions.
Čerrari pralaimi, nes:
1. Variklis užpakalyje
2. Užpakaliniai varomi (netinka žiemoj)
3. Negamina dyzelinių
4. Daug jama benzo
5. Prie trečių šviesų sugenda ( daug stiprintuvų/cilindrų bl.)
6. Detalės brangios
7. Mažiau erdvės tjūninimui
8. Čerrari ingeneriai pralaimi Golfio ingeneriams penktadieniniuose proto mūšiuose.

Specializuotos publikacijos Readaktorius palaiko Golfio, nes turi Reno 5, kuris yra taip pat labai endžiojablia. Teigia, kad “ščientistai” fundamentaliai neatsižvelgia į “endžiojablia” faktorių.
Marsiečiai, pvz., buvo geri mokslininkai, atskrido į Žemę ir vos nenugalėjo Tomo Kruzo, bet išmirė. Nes Marse nebuvo endžiojablia gyventi, nebuvo malonios atmosferos.

Vatzefak?
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama