Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 25, 22:49. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 25
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 09, 19:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Citata:
Česlovai, pabandykit parašyti laišką Michailui? Gal pavyktų jį prisivilioti nors trumpam egzorcizmo seansui?

Galbūt, bet nuspręsti gali tik MICHAILO LEONTJEVO savininkas.
Turiu M.L. sutikimą mūsų forume viešinti jo tekstus, bet apie dalyvavimą mudu nekalbėjome.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 10, 11:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.18.

Grįžtant prie mūsų "avinų".
Jūs Redaktoriau, baikite bombarduoti priešininkų stovyklą paveiksliukais kaip kokį Cchinvalį. Tuoj liks tik griuvėsiai, o tada reiks kviesti Gergijeva vėl koncertuoti, kas būtų politiškai savižudiška Lietuvoje.
Aš tai galvoju, kad kolonėlės gaminamos, kad gerai grotu. Rokas yra viena iš nedaugelio muzikos rūšių, kurioms reikia kuo blogiau grojančių kolonėlių – stiprintuvas turi klipinti, kolonėlės drebezžalinti – kitaip ne rokas.
Koncerte jieji tai naudoja 8x10 colių bosavykų baterija mažoje dėžėje. Kuo blogiau tuo geriau.
Studijoje, kur nori groti gražiau, naudoja kokį vieną 15 colių.
Taip pat to kontrabosisto, kuris naudoja mažą garsiakalbį koncertiniame kontraboso įgarsinime daugiau neįsileiskite į audiofilinį tūsą. Tegu eina pas melomanus, melomanai ir muzikantai yra stebėtinai nereiklūs GAS kokybei.
Tegu pas audiofilus atsineša 18“ blyną, aišku nepatogu, bet juk žino kur eina. Audiofilija yra skausmo ir diskomforto rūšis.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 11, 09:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.19

Vakar Redaktorius subombardavo didelių garsiakalbių gerbėjų pozicijas nuotraukomis, nuorodomis ir klausimais. Atėjo laikas įvertinti nuostolius ir pasiruošti tolimesnei gynybai.
Norėčiau prisididėti, bet daug negaliu, nes gynyba reikalauja specifinių žinių.
Pabandysiu bent iškasti kelis apkasėlius.
Geresnei gynybai reikia žengti žingsnį atgal prie fundamentalių principų. Fundamentalus principas užkoduotas trumpinyje GAS – tuo pasakoma, jog siekiama garso ATKŪRIMO. Šio principo protagonistas yra inž. Česlovas/Juozapas Lomanas. Kolonėlės jam – ne muzikos instrumentas.
Sousa gi laikosi principo GKS – garso kūrimo idėjos. Nemanau, kad Sousa visiškai atsisako atkūrimo. Kiek įmanoma stengiasi atkurti. Bet, kadangi visos kolonėlės yra netobulos, netolygios ir su iškraipymais, jos kiekviena prikuria savo garsą. Taigi Sousa, sakykim, teigia kad tais kolonėlių netobulumais, netolygumais ir iškraipymais galima manipuliuoti siekiant klausymo malonumo, muzikos įtaigumo ar net papildomo prasmingumo.
Ginčas tebevyksta, atsakymo nėra. Tokia puiki inžinerinė firma Bose laikosi manipuliavimo filosofijos ir yra pasmerkta daugumos audiofilų.
Dabar pagalvokime ar pritaikomi šitie principai sceninėms elektrogitaros įgarsinimo kolonėlėms. Ar čia vyksta garso atkūrimas ar garso sukūrimas?
Taip, atspėjote, sukūrimas. Šios kolonėlės dalyvauja garso kūrimo grandinėje ir jei garsas menininkui muzikantui tinka – OK. Šiuo atveju nėra relevantiška kalbėti apie iškraipymus. Jei tie iškraipymai yra ar nėra ir kur jie bebūtų nesvarbu, nes jei roko žvaigždei garsas tinka, reiškia jis tokio nori.
Mano diletantiška nuomone, aštuonių garsiakalbių baterijai dėžė yra per maža ir neišvengiamai sukelia iškraipymus, bet jie reikalingi galutiniam rezultatams ir net nelogiška juos vadinti iškraipymais.
Mano nuomonę, kad gitaros kolonėlė nėra garsą atkuriantis aparatas, o yra garsą kuriantis instrumentas, patvirtina tai, kad tokių kolonėlių garsas įrašinėjamas per mikrofonus, lyg tai būtų koks Stradivarijus ar Grand Piano.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 12, 09:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.19.

Perskaitęs trečią kartą vieną iš Juozapo Lomano komentarų, supratau, kad jis faktiškai apkaltino mane pataikaujant Redaktoriui. Ir tai yra tikra tiesa.
O buvo taip. Vieną dieną susidariau sąrašą pareigūnų, kuriems norėčiau arba reikėtų pataikauti. Sąrašas gavosi labai ilgas. Prasidėjo nuo tokio Germano, Vilniaus energijos kom. direktoriaus, o baigėsi pažįstamu durininku iš „Draugystės“ viešbučio.
Nusprendžiau sąrašą sutrumpinti ir pradėjau braukyti tuos, kuriems aš nenoriu pataikauti arba nelabai apsimoka. Liko tik vienas – M. Jokubauskas.
Jei jūs mane sugėdinsite ir priversite išbraukti paskutinį iš sąrašo liksiu labai vienišas. Įsivaizduokite vienišą sėklintoją karvidžių kamorkėje prieblandoje su pilnu sėklinimo švirkštu ir nėra ką veikti?!
Turiu ir ašai priekaištą Redaktoriui dėl trynimo. Aš trinčiau tik savitikslį keikimąsį ir DP ir TT manifestus. Forumo Administracijos manymu nekorektiškus tekstus žymėčiau perspėjančia violetine spalva. Tik tiek.
Dėl populiarių temų Juozapui Lomanui. Visos populiarios temos kur vyksta konfliktas. Šitą temą gana daug žmonių klickina ne todėl, kad įdomu akustika, o todėl, kad laukia kada jus ištrins. Kai kuriose darbovietėse jau lažinasi.
Todėl sakau, kad populiari tema ne rodiklis. Nuobodi populiari tema – geras rodiklis. Reikia rašyti nuobodžiau.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 13, 11:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.20.

Skubu atsakyti Gediminui Palskiui apie vyną ir alų.
Tik alų ir vyną palyginti yra sunku iki neįmanomumo. Man lengviau lyginti fotoaparato objektyvus. (Audiofilai dažnai sako, kad klausant geresnę aparatūrą (laidus) lyg šydas, vualis nukrenta nuo akių, todėl foto objektyvo palyginimas yra tinkamas).
Yra daugelis įvairių spalvų ir tamsumų/skaidrumų stiklo objektyvų. Jūs galite šiuolaikinėje rinkoje pasirinkti savo mylimiausią atspalvį/priespalvį. Ir niekas to neuždraus, nes šalis laisva.
Su tuo net Juozapas Lomanas neturėtų ginčytis. Tačiau JL sako, kad norėdami išrinkti patį skaidriausią ir šviesiausią objektyvą reikia mokslo ir mokslo pagrindu sukurto prietaiso.
Tad ką jūs (lyrikai/šarlatanai/empirikai) atsakote? Yra galimi du atsakymai:
1. Nichrena nereikia jokio prietaiso nes mūsų akys nuostabios ir žiūrėjimo įgūdžiai išlavinti. Mes ir taip išrinksim skaidriausią ir šviesiausią.
Šitoj vietoj aš užtylu, nes kitaip turėčiau įžeisti jūsų regėjimą, įgūdžius ir savigarbą.
2. Nichrena mums nereikia, nes mes turim objektyvą kuris mus maloniai tenkina. O kai nustos tenkinti, išsirinksim kitą, kuris tenkina, blago parduotuvės pilnos.
Šitoj vietoj aš užtylu, nes laisva šalis ir galima gauti į liulį įsikišus į ne savo reikalą.

Nuo savęs dar pridėsiu, kad net jei jūs ir galite iš akies atskirti skaidriausią objektyvą, lieka dar viena potenciali užduotis: ar jūs galite SUKURTI objektyvą kurio dar nėra, objektyvą skaidresnį už visus egzistuojančius objektyvus? Ar tokiai užduočiai užteks vien tik įgudusių akių?
Juozapas Lomanas sako kad tokiai užduočiai reikia ne tik prietaisų ir akių/ausų, bet ir sistemingos teorinės bazės. Juozapas Lomanas sako, kad Sousa negali sukurti geriausių kolonėliu todėl, kad Sousos žinios nepakankamai sistemingos, jos fragmentiškos. Todėl Sousa gali remtis daugiausia bandymų ir klaidų metodu. Sousa turi nusipirkti 30 000 garsiakalbių, sukalti 10 000 dėžių ir bandyti įvairius variantus. Kelias ilgas ir sunkus, gali nepasisekti.
Aš vėl nuo savęs pridėsiu, kad, mielas Sousa, tikrai pasiseks, tik gali ilgai užtrukti.
Todėl, disputante Gediminai ir kiti, vietoj to, kad priėję prie lango ir žiūrėdami į šviesą bandytumėt išrinkti geriausią objektyvą, gal jūs geriau negaiškit laiko, o baikit objektyvų išrinkimo bakalauro studijas. Taip greičiau pasieksite norimą rezultatą.
O jeigu jūs norite, kad diskusija būtų prasmingesnė, tai padaryti lengva. Kaip sako mūsų redaktorius, reikia tik pakeisti šalį, pakeisti diskutantų tautybę, ML ir JL charakterius. O tą padaryti bus lengva, jei išsiųsite man 150 litų paštu. Tada aš jums paskolinsiu savo stebuklingą lazdelę. Ne, ne lazdelę, nes dviprasmiškai skamba. Stebuklingą skeptrą.
Virgis S. iš viso nenori diskutuoti, o nori paklausyti tris puikius kolonėlių komplektus vienoje vietoje už 5 lt. bilietą. Bumeris, gali nepavykti.
Bet gali pavykti paklausyti gerų kolonėlių AL19, kurias JL, atrodo, turi komercinį interesą parduoti. O AL19 kolonėlės yra tokios pat geros kaip NIDA, tik žymiai, žymiai pigiau.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 14, 10:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.22.

Pedagoginė pertraukėlė.
Savaitę vyko gana komplikuota diskusija. Staiga šeštadienio rytą, trumpam nutilus patrankom, išėjo į mūšio lauką tie, kurie daugiau mažiau sėdėjo krūmuose. Bet išėjo ne plikomis rankomis, o su Molotovo degiaisiais kokteiliais. Vaidins užsigavusius, įsižeidusius, nuskriaustus ir imituos baisų barnį, kad Redaktorius imtų ir uždarytų neparankią temą. Reikia tik degtukėlio, kad pilėnai supleškėtų su visais dalyviais.
Viktorui. Jūs, Viktorai, visada mane stebinate, kiek daug kartų per dieną sugebate įsižeisti ir užsigauti. Dauguma jūsų komentarų yra labai trumpi, jūs naudojate tik tiek žodžių, kiek minimaliai reikia išreikšti kokią nors nuoskaudą.
Dar jūs, Viktorai, nustebinote mane bandydami kraipyti asmeninį profesoriaus Česlovo vardą ir vartoti jį lyg tai menkinančia forma – Česius. Asmeninių vardų piktybinis kraipymas – žemiausiais ginčo lygis. Ar jums patiktų, kad aš jus vadinčiau Šiktoru? Jei jums vis tiek labai patinka toks stilius, vadinkite mane Šika-ilu. Niama problemi, kaip sako bulgarai.
Gediminas (GSP) irgi mėgsta Česių. Mane stebina, Gediminai, kad jūs mus laikote pensininkais, bet galvojate, kad mes naivūs. Taip, jūs nereklamuojate savo gaminamų kolonėlių atskirų modelių, bet KIEKVIENU savo komentaru jūs reklamuojate vieną iš dviejų savo firmų, nes jūsų nick‘ai yra reklaminiai.
Gediminai ir Viktorai, patariu jums gyvenime vartoti taip vadinamą kaštų ir naudos metodą. Jį primygtinai rekomenduoja naudoti protingas Lietuvos Banko darbuotojas Raimondas Kuodis.
Jums abiem nepatinka Česius, jo komentarus skaityti jums yra sunku. Tai yra jūsų kaštai.
Dabar žiūrėkim, kokią naudą jūs galite gauti.
Aš gerbiu jūsų abiejų audio entuziazmą, bet taip pat turiu pripažinti, kad abu jūs pragyvenate iš audio pardavimų. Audio pardavimuose jūs turite naudoti marketingą. Dauguma marketingo, kurį jūs naudojate yra standartinės frazės ir klišės, kurios yra plačiai paplitusios plačiam internete ir tarptautiniuose audio salonuose/žurnaluose. Tos klišės yra iš anksto žinomos, nusibodusios ir dėl to atrodo kaip melas.
Juozapo Lomano/Česlovo tekstuose jūs galite prisirankioti daug šviežesnių, retesnių, originalesnių sąvokų, faktų, išaiškinimų, loginių schemų ir argumentų grandinių.
Jums abiem inž. Česlovo komentarų skaitymas yra žiauriai naudingas. Nes pats geriausias marketingas yra miklus mokslinio žargono naudojimas klientų smegenų pudrinimui. -> Nauda padengia kaštus su kaupu.

Gediminas gauna dar daugiau potencialios naudos. Česlovas nepridengtu tekstu sako – AudioSoliušons, negaminkite aukštų ir plonų kolonėlių. Aukštų ir plonų kolonėlių rinka yra per daug prisotinta, konkurencinga, nusibodusi ir neįdomi. Grįžta storų ir žemų kolonėlių mada, ir tokių storų ir žemų kolonėlių aiškai trūksta vidutinėmis kainomis. Gediminai, gaminkite storas kolonėles arba ruporus už vidutinę kainą. Tas techniškai ir ekonomiškai įmanomą. O ruporus galima pagaminti labai gražiai ir sukurti topinį išskirtinį kolonkių dizainą.
Profesoriai dažnai būna bjaurūs, bet dažniausiai teisūs.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 15, 10:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.22.

Ačiū, diskusija buvo naudinga ir įdomi. Galvoju, kad paskutinę dekadą diskusija Gramofone buvo pati įdomiausia negu visam plačiam tarptautiniam internete. Jei kas žinote įdomesnę einamą diskusija tokiais klausimais, duokit nuorodą, aš pasijuoksiu.
Dabar, suprantu, vyksta pasikalbėjimai after dark (po saulėlydžio), apibendrinimai ir dūzgės.
Ar mes gavome atsakymus – tikriausiai ne. Bet, kaip minėjo Laimonas Krasauskas, svarbiausia tiksliau suformuoti klausimą.
Klausimas irgi nesuformuluotas, bet medžiagos klausimo formulavimui bent jau aš turiu daugiau negu anksčiau. Dabar reikia duoti laiko padirbėti pasąmonei.
Labai miglotai, vaizdžiai ir intuityviai kalbant, pagrindinis klausimas buvo: kodėl inž. Česlovas neiššriubuoja iš savo sukurtų kolonėlių vieno didelio ŽD garsiakalbio ir kodėl vietoj to neįšriubuoja bent jau dviejų mažesnių? Antrinis mažesnis klausimas: kurios geresnės, mažos ar didelės kolonkės. Teisingai uždavus 1 klausimą, lengviau būtų suformuluoti ir 2. Darbas suformuluoti klausimus nelengvas, reikia naudoti konvencines abstrakčias sąvokas, kurių aš nelabai žinau, todėl reikia domėtis toliau. Vien vaizdinių neužtenka.
Labiausiai prajuokino zose petraitienre. Atėjo į galą ir pasakė kad diskusija šūdina. O kodėl, kodėl žmogus gali norėti ateiti į diskusija vien tam, kad ją apšikti?! Tai kažkoks vidujai prieštaringas poelgis.
zose petraitene pasigyrė, kad buvo Abramovičiaus jachtoje. Dieve dieve, aš buvau visose trijose.
Rusai turtingi, išradingi, literatūriškai pasikaustę ir labai gerai meluoja. Nesakau kad jie meluoja, sakau, kad jei ir kada meluoja, daro tai geriau už lietuvius. Bet ar jie klauso geriau už lietuvius? Lietuviai geriau klauso, todėl man diskutuoti su lietuviais audiofilais įdomiau negu su rusais.
zose petraitiene išsitraukė savo organą diskusijos pabaigoje ir mes pamatėme, koks jis didelis. Jei būtume žinoję anksčiau, nebūtume vargę dvi savaites.
Nežinau ar zose petraitienė patiria daugybinius orgazmus, bet tikrai patiria daugybinius nusivylimus. Bet nors zose yra daug kartų nusivylusi Gramofono forumu, ji vis tiek nepatingėjo ateiti ir išreikšti tą nusivylimą dar kartą.
zose, nenusiminkite, jei nesiseka diskusijoje, dėl to jūs nesate mažiau vertingas audiofilų bendruomenės narys. Atvažiuos žmonės ir įvertins jūsų, tikrai tikiu, nuostabius audio pasiekimus.
Peace.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 16, 10:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.24.

Labai norėčiau jums Redaktoriau padėti, bet negaliu. Negaliu duoti mokslinio-inžinierinio atsakymo.
Galiu nebent pasidalinti nuosava sąmokslo teorija. REL komersantai/sukčiai juk negamina garso atkūrimo įrenginių, o gamina malonumo sukėlimo įrenginius (nu, kaip vibratoriai).
REL sūbai tik tada muzikalūs, kai sureguliuoti, kad jų nesigirdi. Na, o kai nesigirdi, tai nėra ko rūpintis dėl garso iškraipymų. Juozapas Lomanas rūpinasi pirmais viso garso iškraipymais, kitų malonumo suteikimo formų gal net neišmano.
Kai REL‘as sureguliuotas taip, kad jau girdisi garsas, tai jis atrodo ne toks jau muzikalus, nebuvo muzikalu Audiogourmet-2011.
Jūs, Redaktoriau, užduodate visą eilę klausimų, kuriuos inžinieriai, akivaizdu, privengia atsakinėti. Gal būt nežino atsakymų, o gal galvoja, kad neverta atsakinėti, nes tada jūs užduosite dar daugiau klausimų apie įvairias firmas, įvairias dėžes/galingumus, apie dinamišką kainodarą ir netolyginį kainos/kokybės santykį, apie skirtingus tikslus ir priemones. Inžinieriai bauginasi atsakinėti klausimus apie kiekvieną internete paminėtą garsiakalbį ir gaminį.
Nors forumiečiai nemėgsta susimetinėti, susiklosčiusioje situacijoje verta būtų išspausti 500 EUR pinigų ir užduoti klausimą nepriklausomam užsienio ekspertui. Reiktų tokio paieškoti, nes komercinėse įmonėse dirbantys netinka (šališki), „Stereophile” žurnalistai irgi netinka (korumpuoti).
Inžinierius Phil Jones, jūsų mylimas, netinka, nes reklamuojasi fraze, kad jis yra sukūręs „geriausiai skambančias per paskutinius 100 metų kolnėles“?! C’mon… LOL!
Bet prieš išleidžiant 500 valiutos, vėl kartojuos, reikės suformuluoti klausimą kruopščiai ir vienareikšmiškai, kad pinenzai nebūtų išmesti veltui. Kad pralošusieji negalėtų abejoti/interpretuoti, kaip kokiais Kėdainių sprendimais.
Galiu nueiti į Paltinienės koncertą (duoti kepurę prikakoti), suformuluoti tokį klausimą nebūtų lengvą.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 17, 11:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.25.

Kai Juozapas Lomanas/inž. Česlovas parašė, kad akustikos mokslas vystosi, kažkas suabejojo ar tas vystymasis vyksta ir XXI a.
Mūsų Redaktoriaus pavyzdžiai tik įrodo, kad vystosi. Nurodyti kolonėlių pavyzdžiai yra labai geri, bet labai XX-o amžiaus. Seni sprendimai, seni komponentai.
Ar ne smagu, kad į XXI a. akustikos teorija ir praktika daro proveržį su lietuvišku produktu – NIDA - klasikinė akustikos teorija, bet nauji sprendimai ir nauji komponentai.
Aišku, kad daugelį nauji sprendimai stebina. Taip ir turi būti. Leonido Davinčiausko sprendimai irgi visus stebino. Tiesa pasakius, tų sprendimų net nesugebėjo įgyvendinti iš pradžių, bet vėliau ir helikopteris skrido, ir tankas važiavo.
Naujasis komentatorius Bertrand Chamayou iš konkuruojančio salono, tiesa sakant, nepagerbė mūsų.
Atspausdino dzibilno lygio grafikėlius-simuliacijas tikėdamasis padaryti mums, dar didesniams dzibilams negu jis, gilų įspūdį. Kaip sakė kitas patyręs vietinis gamintojas, nespausdink grafikėlio, kuris tu nesupranti, ką reiškia. Bertrand Chamayou žino kaip surasti simuliacijas, bet nesugeba surasti ąčęėįšųūž, nu jis tikras simuliakras.
Pagal autoritetingas kompiuterines simuliacijas 80 metų senutė niekaip nesugebėtų iš antro aukšto išnešti 80 kg skrynios. Bet yra užfiksuota, kad tokia močiutė išnešė gerokai virš 100 kg. Buvo kita močiutė, brangesnis turtas skrynioje ir veiksmas vyko gaisro metu.
Brangus Redaktoriau ir kiti nežinomi oponentai. Konsensusas yra, kad NIDOS yra tikra, abiem prasmėm (ir kainos, ir kokybės) hi endinė sistema. Niekas nesakė, kad ji bekompromisinė. Česlovas parašė viešai spausdintus straipsnius ir krūvą komentarų priešiškuose forumuose, kur papasakojo, kokių kompromisų turėjo imtis, kad pagamintų bekompromisinę NIDĄ.
(Pvz. darė dvijuostę, o ne šešiajuostę, nedarė eksponentinio priekinio žemųjų d. ruporo, o nusileido iki primityvaus fazoinvertoriaus na ir t.t.)
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 18, 09:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.25.

Atsakymas VytautuiM dėl mokslo progreso.
Kaip tikras palestinietis, atsakysiu klausimu į klausimą: o jūs Vytautai, ar pripažįstate inkrementalinį mokslo vystymasi, ar jums vystymasis yra tik disruptyvinis?
Juokauju, tokių žodžių kaip inkrementalinis ir disruptyvinis nėra, jie išgalvoti.
Lietuviškai kalbant, ar jūs sutiktumėte, kad mokslas vystytis gali ir nedideliais žingsneliais, laipteliais, ar jums tinka tik dideli proveržiai, revoliuciniai atradimai ir šuoliai?
Tikiuosi, neįžeisiu jūsų, pasakydamas, kad jūs ne seras Niutonas, todėl nenuostabu, kad nepastebėjote, kaip jums ant galvos nukrito kriaušė, o kai pastebėjote, nepadarėte revoliucingų išvadų.
Tačiau aš tikiu ir manau, kad jūs, Vytautai, turėtumėte pastebėti ir padaryti išvadas, jei ant jūsų galvos iš medžio nukristų aktyvinė akustinė didelės rezoliucijos ir jautrio sistema „NNNN“ kartu su jos autoriumi Česlovu.
GAS „NNNN“ atsiradimo istorija man atrodo gana mokslinė. Iš pradžių matyt cirkuliavo įvairios idėjos, po to tos idėjos susispietė į teorinį modelį, kuris vėliau buvo įgyvendintos konkrečiam inžineriniam įrenginy.
Kai sukuriamas teorinis modelis ir jis po to patikrinamas empyriškai – tai ir yra įprastinis mokslo vystymo žingsnis. Gal būt ne toks didelis, kaip jūs norėtumėte? „NNNN“ genezė (užgimimas) ir implementacija (įgyvendinimas) vyko faktiškai prieš jūsų akis, Vytautai, todėl jūs turėtumėte pripažinti vyksmo moksliškumą. Net jei Česlovo teorinis modelis klaidingas ir empyriškai nepasitvirtina, vis tiek tokie procesai užskaitomi kaip mokslo vystymas.
Ar Česlovo kolonėlių koncepcija yra originali? Matyt taip, jei net toks žinovas, koks yra mūsų visų Redaktorius, labai stebisi ta koncepcija (idėja, mintim).
Vienas iš mūsų komentatorių labai stebėjosi, kaip taip gali būti, kad žmogus 30 metų studijavo akustiką ir tik dabar pagamino pirmas kolonėles ir dar geras, hi end? Juk taip nebūna? (Mums labiau įprasta, kai būna atvirkščiai).
Nu, gal šį kartą taip neįtikėtinai viskas ir įvyko? Kartais atsitinka keisčiausių įvykių, reikia būti pasiruošus juos pastebėti. Niutonas buvo pasiruošęs, pastebėjo, kad nukrito obuolys, padarė išvadas ir įėjo į istoriją.

Redaktoriui gi pasakysiu, nenorėdamas trečią kartą priminti apie nekonvencinės spalvos gulbes, kad nereikia stengtis išpilti vandens kartu su vaiku.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 19, 09:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.26.

Demagogija (gr. dēmos – liaudis + agōgos – vadovas) – as, pripažinimo ir populiarumo siekimas apgaule, melagingais pažadais, meilikavimu, faktų iškraipymu, kritikos slopinimu, teisingos informacijos nutylėjimu.
Demagogija labai paplitusi politinėje veikloje. Savanaudiški asmeniniai arba grupiniai interesai pateikiami kaip priimtini visai tautai, norint laimėti rinkėjų balsus. Demagogija – labiausiai paplitęs manipuliavimo žmonių sąmone būdas, kuriuo siekiama paslėpti savo veiklos cinizmą, amoralumą, savanaudiškumą ir nusikaltimus.

(Iš Vikipedijos)

Tikriausiai, VytautaiM, jūs norėjot pasakyti "sofistika"?
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 20, 10:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.26.

Dar porą svarių argumentų VytautuiM.
Daugelis čia apeliuoja į „įdėmų skaitytoją“, tuo lyg ir pasakydami, kad ne visi čia skaito pakankamai įdėmiai. Aš irgi prisidėsiu – auuu, ar skaitote įdėmiai?
Mano išsakyta nuomonė buvo tokia: 1. Česlovas remiasi klasikine (fundamentalus mokslas) akustikos teorija. Gal čia naujienų ir nėra, bent jau aš nežinau ir ne man spręsti.
2. Česlovas padarė kai kokių naujų sprendimų. Ne visi sprendimai nauji, bet yra ir naujokų. Net jei koks šamoyrliakas įrodinėtų, kad visi sprendimai seni, gali būti nauja kombinacija.
3. Nauji komponentai. Gal būt tie komponentai išrasti ir pradėti gaminti dar XXa., bet įsigali jau XXI amžiuje, kaip koks berilis, todėl gali būti traktuojami kaip nauji.

Ginčas tarp manęs ir VytautoM išsivystė, nes jis čia nemato mokslo vystymo, tik taikymą. Aš tokiame taikyme matau inkrementalinį vystymą – tokioj raskladkėje, kaip tai daro Česlovas, yra bandymas įrodyti kai kurias naujas tiesas, bent jau taikomajame moksle.
Šitoj vietoj mes su VytautuM galėtumėme džentelmeniškai sutarti, kad nesutariame, bet jis mane pavadino demagogu. Tai aš ir paprieštaravau. Demagogu jis mane galėtų vadinti tik tada, jei aš turėčiau tikslų (politinių, ekonominių). Kadangi mano rašymas čia yra betikslis (savitikslis), geriausiu atveju aš galiu būti vadinamas sofistu, kam aš ir neprieštarauju.

Dėl Lekso bėdų. Sutinku, kad tekstai gal ir per ilgi. Mokslo filosofijai išaiškinti nereikia rašyti tiek daug, kiek rašom mes, diletantai.
Jums galėtų padėti puikus, gilus ir labai kvalifikuotas mokslo filosofas ir diplomatas lietuvis Evaldas Nekrašas. Jis daug metų dirbo filosofu VU f. katedroje, net atsakinguose postuose. Dabar uždarbiauja TSPMI, nes gal ten geriau moka.
Galėtų Redaktorius pakviesti jį svečiu į forumą, gal užtektų nedidelės alkoholinės pakišos.
Be to, jei neklystų, E. Nekrašo duktė yra parašius puikią istorinę mokslo filosofijos apžvalgą, kuri išleista atskira knyga. Taigi Leksai yra tiesesnis, greitesnis ir lengvesnis kelias į supratimą. Ir aš jo nuo jūsų neslepiu.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 21, 09:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.26.

Kiti argumentai Juozapui Lomanui.
Diskusijos išplėtimas iki Lessloss man atrodo būtų nerezultatyvus. Aš ir, atrodo, Laimonas Krasauskas siūlome diskusiją kuo labiau siaurinti, o ne plėsti, nes kitaip nebus įmanoma prieiti prie kokių nors išvadų.
Apie Lessloss aš pasisakyčiau atskiroje naujoje temoje: „Audio šarlatanizmo istorija nepriklausomoje Lietuvoje“
Mano pagrindinė tezė butų, kad pagrindinis ir įtakingiausias audio šarlatanas per 20 metų Lietuvoje buvo:
1a. Kvortrupas
2b. Liudas M.
Įtakingiausiu visada buvo ir išlieka Kvortrupas, bet Liudas M yra žymiai ryškesnis, išradingesnis, talentingesnis. Todėl abu pirmi.

Toj temoj aš argumentuočiau, kad šarlatanizmas nėra vien neigiamas dalykas. Juk alchemikai (šarlatanai) bevirdami iš ekskrementų auksą padarė pirmus chemijos atradimus ir sukūrė chemijos mokslą.
Astrologai (šarlatanai) labai skatino astronomijos vystymasį.

Trumpai parašysiu, kaip aš rasistiškai skirstau žmones:
1. Profanai. Nieko nežino, viskuo stebisi.
2. Diletantai. Žino labai mažai, paviršutiniškai, bet jau niekuo nesistebi.
3. Šarlatanai. Žino daug ir labai daug. Bet linkę paaukoti tiesą dėl materialinės ar nematerialinės naudos. Niekada neklysta.
4. Mokslininkai. Privalo žinoti labai daug. Iš visų jėgų siekia materialinės ir nematerialinės naudos, bet negali aukoti tiesos dėl naudos. Kartais klysta.

Klausiate, kur šioje schemoje yra Sousa? Ne jis ne šarlatanas. Na gal faktiškai čia ir dabar jis dar vis šarlatanas, bet jis aiškiai nenori juo būti.
Jis nori būti mokslininku ir ne bet kokiu mokslininku, o įkvėptu mokslininku.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 22, 11:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.27.

Pasibėdavosiu, kad aš nelabai moku naudotis savo naršykle, todėl negaliu pridėti jokiu spalvotų raidyčių, įdomių ir italic šriftų, negaliu išskirt citatų bei pabarstyti ojej kokių emotikonų. Jei aš savo komentarus sustiprinčiau tokiais ramentais ir pastoliais, gal net Pilkajam Kardinolui DAEITŲ, ką aš noriu pasakyti.
Mūsų redaktorius pasakė, kad mokslas neduoda apibrėžtų atsakymų. Stebėtinas teiginys!
Mokslas nors ir abstrakčiai, teoriškai, apriori bet apibrėžtai sako, kad dideli kelbasnykai (garsiakalbiai) mažiau kraipo negu maži. Bet mokslas apriori (nepatikrinęs) negali pasakyti, kokios yra geriausios kolonėlės jūsų kaimyninėje parduotuvėje „Hi Fi G taškas“. Jis gali tai pasakyti tik aposteriori (patikrinęs).
Vienas mokslininkas S (Sousa) sako, kad banga iš dviejų garsiakalbių bus ta pati, kaip iš vieno. Mokslininkas Č (Čegevara) sako, kad banga iš vieno garsiakalbio geresnė – gal mažiau iškraipymų. Mokslas privalo duoti čia abstraktų, bet apibrėžtą ANTWORT.
Č sako, kad didelio skersmens žd mažos ekskursijos, amplitudės garsiakalbis duos mažesnius iškraipymus. S sako, kad didelės ekskursijos, amplitudės mažesnis garsiakalbis gali būti lygiai ta prasme geras o gal net geresnis. Mokslas čia PRIVALO duoti abstraktų, bei apibrėžtą atsakymą.
Konkrečiai gi visi supranta, kad labai prastas didelis kelbasnykas gali būti blogesnis už labai gerą mažesnį.
Kolonėlių atveju dar gali skirtis dėžės dydis, forma, elektronika etc. Todėl audiofilai ir sako, kad konkrečiose aplinkybėse geriau pirkti geras mažas kolonėles, negu prastas dideles.
Aš manyčiau, kad kuriant hi end‘ą visų pirma reikia eiti pagal mokslą, o tik po to pagal išlygas. Kuriant mid fi‘jų, gal geriau eiti atvirkščiai.
Aš džiaugiuosi kartu su kolega muku. Tikrai komercinių kolonėlių pasirinkimas yra puikus kainos, kokybės ir kiekybės atžvilgiu. Kas buvo Agourmet2011 tuo įsitikino.
Vidutines ir mažas pajamas gaunantys audiofilai gali būti patenkinti. Tačiau hi endas minimizavosi. AVD pardavė paskutines brangias kolonėles ir išgaravo į internetą. Mid fi‘jus valdo. Mukai, jei jūsų pajamos labai ženkliai padidėtų, jūs suprastumėte, kad nėra nei pasirinkimo, nei reikiamos kokybės, nei multimilijonierių verto serviso.

Kad negalvotumėte, kad aš esu prooligarchiškas, paskelbsiu savo audiofilo apibrėžimą: Tikras audiofilas ne tas, kuris turi brangią aparatūrą, o tas kuris net pirkdamas pigią pigią aparatūrą labai įdėmiai klauso ir renkasi.

Mokslininkai klysta viename. Jie nepakankamai moksliškai nagrinėja patį audiofilą. Mokslininkai sako, kad kai kurie skirtumai, pakeitimai (pvz. laiduose) yra per daug maži, kad būtų reikšmingi. Tada Sousa teisingai pastebi, kad žmogaus ( audiofilo) smegenys ir sąmonė sukonstruoti taip, kad net labai maži skirtumai gali būti super reikšmingi. Pvz. jei jums trūksta 0,0001 cento iki degtinės butelio – maža suma, bet labai reikšminga. Ją gavęs bet kuris neproporcingai smarkiai apsidžiaugtų.
Pilkasis Kardinolas man davė 10 minučių limitą komentarui. Aš nuėmiau laiką, limitas neviršytas. Jei jums užtruko daugiau 10 minučių, tai jūs skaitote kaip močiutė.
Aišku, parašyti užtruko ilgiau.
 Su MICHAILU LEONTJEVU (Filosofas apie GAS)
PranešimasParašytas: 2014 02 23, 11:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
M.L., 2012.01.28.

Norėčiau, jei galėčiau, jums Gediminai (GSP, Audiosolutions) duoti patarimą. Jums neapsimoka žeminti, nuleisti į žemesnį lygį diskusiją. Jūs atstovaujate ne tik save, bet ir savo verslus, o verslai yra didelė atsakomybė. Jūs turite palaikyti savo ir savo industrijos autoritetą. Taip pat verslo labui jūs turite demonstruoti aukštą dvasingumą, nes jūsų gaminamos kolonėlės yra ne tik technologiniai šedevrai, bet dvasinės vertybės (jūsų produkciją perka dvasingi, muzikai imlūs žmonės).
Kai atakuodamas Česlovą per įvairius forumus jūs nusileidžiate iki vulgarybių – apsivardžiavimų, skundimų ir žodžių „bliadj“ vartojimo jūs darote žalą sau.
Aš, kaip tikiuosi ir kiti patriotai, natūraliai esu linkęs jums ir jūsų veiklai simpatizuoti. Nešvaistykit veltui šito simpatijos kapitalo.
Jei jūs grubiai atakuojate Česlovą, visi kiti grubūs atakuotojai susitapatina su jumis. Šiuo atveju į jus buvo panašus Bertrand Chamayou.
Bertrand Chamayou pradėjo kritikuoti aktyvines sistemas cituodamas Westlake audio. Nors tame tekste buvo aiškiai duodama suprasti, kad net tokia palygint didelė kompanija nesusitvarko su daugiajuostės aktyvinės sistemos sureguliavimu, todėl daro žingsnį atgal prie pasyvinio krosoverio. Patartina suprasti, ką cituoji.
Tame fone Česlovo sprendimas konstruoti dvijuostę sistemą atrodo labai išmintingas, nes leidžia džiaugtis aktyvinės sistemos privalumais sugebant ją tinkamai sureguliuoti.
Manęs nestebina, kad maksimalistas Česlovas gali pakritikuoti jūsų kolonėles Gediminai. Bet, ačiū dievui, jūs ir neprašot už jas 100 000$. Todėl Česlovo kritika nėra tokia žalinga, kaip gali jums, autoriau, atrodyti. Net naudinga, nes Česlovas niekieno neprašomas pareklamavo jūsų niekam nežinomą entry Euphony line.
Jei jūs nesutinkate su Česlovo teiginiais, sauso jūsų pareiškimo pilnai užtektų. Kritiškoje situacijoje demonstruokite aukštą dvasingumą ir rinka jus įvertins.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama