Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 23, 15:17. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pareiškimai, padėkos, skundai » Pardavejas VALDAS_H
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 24
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 jjjj
PranešimasParašytas: 2014 01 19, 11:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
voratinklis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
slivka rašo:
pirkai 16d ketvirtadieni o pradejai rasinet ...kada 18d , 2d pas tave , gal pats ka nuderinai o dabar kazko jieskai , tik neaisko ko ir kokiam gale


p/s

as esu taip apsmeistas ar kitaip apderktas , , nuperka daikta o po 2-3d pareiskia tu sioks ir anoks neveikianti pardavei daikta ir skalambija visi pavydus sunes
sitoj vietoj slivka teisus,reikejo iskart kai gavai pasiziuret,ir jei kas neatitiko skambyt,but kitaip buve,bent pas mane taip.o po dvieju paru jau,gudbai my frend.as pardaveu,pas mane veike,gavai tikrink ir jei viskas ok pasakai kad viskas ciki,ne taremes toliau,arba grazinu babkes arba siunciu kita,o ce per dvi paras gali keliskart visa perrinkt,arba issilituot kas reikalinga,ylituot kitas detales ir knist prota.man taip buve.reziume,jei kazkas netiko,nedelsdamas susisiek,o ne po 4dienu. Very Happy
 Re: jjjj
PranešimasParašytas: 2014 01 19, 12:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vilsonas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
voratinklis rašo:
slivka rašo:
pirkai 16d ketvirtadieni o pradejai rasinet ...kada 18d , 2d pas tave , gal pats ka nuderinai o dabar kazko jieskai , tik neaisko ko ir kokiam gale


p/s

as esu taip apsmeistas ar kitaip apderktas , , nuperka daikta o po 2-3d pareiskia tu sioks ir anoks neveikianti pardavei daikta ir skalambija visi pavydus sunes
sitoj vietoj slivka teisus,reikejo iskart kai gavai pasiziuret,ir jei kas neatitiko skambyt,but kitaip buve,bent pas mane taip.o po dvieju paru jau,gudbai my frend.as pardaveu,pas mane veike,gavai tikrink ir jei viskas ok pasakai kad viskas ciki,ne taremes toliau,arba grazinu babkes arba siunciu kita,o ce per dvi paras gali keliskart visa perrinkt,arba issilituot kas reikalinga,ylituot kitas detales ir knist prota.man taip buve.reziume,jei kazkas netiko,nedelsdamas susisiek,o ne po 4dienu. Very Happy



Na kas jums sake kad as nesikreipiau? Maniau viska sutvarkysim draugiskai nereikes jokiu skundu rasyt...
Tapacia diena buvo kreiptasi pas Valda kad laptopas neveikia taip kad nesakykit ko nezinot. Tik pasiemiau laptopa iskart pirmam jungime jis jau neisijunge tai ir parasiau iskart pardavejui.
Pardavejas po keletos atrasytu zinuciu per skype dingo tiesiog....
Bandziau skambint i telefona nieks neatsake....


Paskutinį kartą redagavo vilsonas, 2014 01 19, 12:56. Redaguota 1 kartą
 Re: Pardavejas VALDAS_H
PranešimasParašytas: 2014 01 19, 12:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vilsonas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaidas2 rašo:
vilsonas rašo:
Taigi pirkau is sio zmogaus hp tx2000 teige ,kad viskas tvarkoj defektu jokiu nera.
Gavau ta laptopa /tablete ogi pasirodo ji neveikia gpu defektas bandziau susisiekt su pardaveju pradejo ignoruot nors matau ,kad perskaito zinutes...
Telefono taip pat nekelia.

Tai pirk tokius daiktus parduotuvėje su garantijom, o ne už grašius ir "NEMATUŠKE" Exclamation
Paskui čia verkšlena ir prašosi užuojautos. Gal transportavimo metu paskraidė Question



Pirkau pilnai veikianti laptopa atejo neveikiantis negalima del to parasyti skundo? Jei butu transportavimo metu paskraides butu hdd mires. Esme kad buvo turbut cipas atkaitintas.
 Re: Pardavejas VALDAS_H
PranešimasParašytas: 2014 01 19, 18:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vilsonas rašo:

Jei butu transportavimo metu paskraides butu hdd mires. Esme kad buvo turbut cipas atkaitintas.

na nebūtinai, kai išjungtas hdd nėra labai jau toks jautrus stukrėtimams, juk atvažiuoja jie visi iš kito pasaulio krašto pas mus ir kelionėje mato visko
o čipui gal tiek ir tereikėjo, sukrėtimas, plius pateko į šaltį - ir atšoko

kaip buvo iš tikrųjų - dabar nustatyt neįmanoma, pardavėjas rodo foto plnai veikiančio, tau neveikė vos išpakavus, čia galim tik spėliot

p.s. - esu pirkes HDD iš vieno forumiečio, kurio sažiningumu pasitikiu 150% , įdėjau kompan, HDD veikė, testas neparodė jokių bagų, supūčiau windozę, viskas čiki ir tas hardas absoliučiai numirė po keleto dienų Very Happy
net nerašiau jam, esu tikras, kad jis ne prie ko, tiesiog senas daigtas ir mes negalim žinot, kada jam išmuš paskutinioji
 Re: Pardavejas VALDAS_H
PranešimasParašytas: 2014 01 19, 19:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vilsonas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gnt rašo:
vilsonas rašo:

Jei butu transportavimo metu paskraides butu hdd mires. Esme kad buvo turbut cipas atkaitintas.

na nebūtinai, kai išjungtas hdd nėra labai jau toks jautrus stukrėtimams, juk atvažiuoja jie visi iš kito pasaulio krašto pas mus ir kelionėje mato visko
o čipui gal tiek ir tereikėjo, sukrėtimas, plius pateko į šaltį - ir atšoko

kaip buvo iš tikrųjų - dabar nustatyt neįmanoma, pardavėjas rodo foto plnai veikiančio, tau neveikė vos išpakavus, čia galim tik spėliot

p.s. - esu pirkes HDD iš vieno forumiečio, kurio sažiningumu pasitikiu 150% , įdėjau kompan, HDD veikė, testas neparodė jokių bagų, supūčiau windozę, viskas čiki ir tas hardas absoliučiai numirė po keleto dienų Very Happy
net nerašiau jam, esu tikras, kad jis ne prie ko, tiesiog senas daigtas ir mes negalim žinot, kada jam išmuš paskutinioji


Taip pat minejo jis kad su win 7 kaisdavo , kaskaip keistai net pasirode , ziurejau nete visiem be problemu sukas su win 7.
Manau jei butu ne jo kalte butu atsiliepes o dabar net nekelia ragelio...
 Re: Pardavejas VALDAS_H
PranešimasParašytas: 2014 01 19, 19:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vilsonas rašo:


Taip pat minejo jis kad su win 7 kaisdavo , kaskaip keistai net pasirode , ziurejau nete visiem be problemu sukas su win 7.
tai kam pirkai Question Exclamation
 Pardavejas VALDAS_H
PranešimasParašytas: 2014 01 19, 19:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
tadas444
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na pirkau is sito forumiecio kietuosius diskus laptopams, gryzes pasitikrinau, viskas super, nusiskundimu neturiu.

o del tableto tai cia pas ji labai nepatikima platforma stovi amd procas ir berods 6 ar 7 geforcas, zodziu tas pats velnias kaip hp dv2000 dv6000 dv9000.
Esu mates tokiu variantu, kada is norvegijos atvesti keli hp dv6000 buvo puikiai veikiantys ir nepanasu, kad norvegijoje jie butu kaitinti ar pan. Bet po isvalymo ir savaites ar dvieju naudojimo nuejo vaizdo cipai. Tai, kad nieks negali pasakyti kada naudotam daigtui ateis paskutinioji.
O geriausiai nepagailet pinigu ant keliones ir nuvykt apziuret preke gyvai!
 Pardavejas VALDAS_H
PranešimasParašytas: 2014 01 19, 20:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vilsonas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tadas444 rašo:
na pirkau is sito forumiecio kietuosius diskus laptopams, gryzes pasitikrinau, viskas super, nusiskundimu neturiu.

o del tableto tai cia pas ji labai nepatikima platforma stovi amd procas ir berods 6 ar 7 geforcas, zodziu tas pats velnias kaip hp dv2000 dv6000 dv9000.
Esu mates tokiu variantu, kada is norvegijos atvesti keli hp dv6000 buvo puikiai veikiantys ir nepanasu, kad norvegijoje jie butu kaitinti ar pan. Bet po isvalymo ir savaites ar dvieju naudojimo nuejo vaizdo cipai. Tai, kad nieks negali pasakyti kada naudotam daigtui ateis paskutinioji.
O geriausiai nepagailet pinigu ant keliones ir nuvykt apziuret preke gyvai!


Na del tokio daikto 500km vaziuot nelabai ir apsimoka...
 Pardavejas VALDAS_H
PranešimasParašytas: 2014 01 19, 22:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Donatas is Kauno
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Matau vienintele iseiti is sios situacijos: pardavejas turi grazinti dali pinigu.

_________________
A10 X4 6700 8670D SFM2
GIGABYTE GA-F2A85X-UP4
8GB 1866 PATRIOT RAM
SSD CORSAIR NEUTRON 128 GB
HDD SEAGATE CONSTELLATION 1 TB
 Re: Pardavejas VALDAS_H
PranešimasParašytas: 2014 01 19, 22:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vilsonas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gnt rašo:
vilsonas rašo:


Taip pat minejo jis kad su win 7 kaisdavo , kaskaip keistai net pasirode , ziurejau nete visiem be problemu sukas su win 7.
tai kam pirkai Question Exclamation



maniau reiks atlikt profilaktika dulkes issivalyt ,termo pasta pasikeist.
Ir daugumai laptopu devetu ta atlikti reikia. O dabar su gpu defektu man ji leist tik ant daliu....
 Pardavejas VALDAS_H
PranešimasParašytas: 2014 01 19, 22:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
donau
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
,,BĖDŲ TURGUS,, Elektronika.lt. Tema ,,Perka, parduoda, dovanoja,, Very Happy
 Pardavejas VALDAS_H
PranešimasParašytas: 2014 01 19, 22:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mano nuomone tokia:
laptopai, telefonai ir siaip elektronika turi but perkama NAUJA ir su garantija. Dazniausiai esami laptopai parduodami su vienokiu ar kitokiu defektu, nes paprastai laptopas buna naudojamas tol, kol veikia, o jei ateina upgreidas, tai vistiek senas dulka "gal prireiks" rezime.
 Pardavejas VALDAS_H
PranešimasParašytas: 2014 01 19, 23:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vilsonas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Socrates rašo:
Mano nuomone tokia:
laptopai, telefonai ir siaip elektronika turi but perkama NAUJA ir su garantija. Dazniausiai esami laptopai parduodami su vienokiu ar kitokiu defektu, nes paprastai laptopas buna naudojamas tol, kol veikia, o jei ateina upgreidas, tai vistiek senas dulka "gal prireiks" rezime.


Tai lai ir pardavineja kaip su defektu miruse vaizdo plokste... O dabar reikejo man pilnai veikiancio tableto /laptopo , nei daikto nei pinigu....
 gh
PranešimasParašytas: 2014 01 19, 23:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
voratinklis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Socrates rašo:
Mano nuomone tokia:
laptopai, telefonai ir siaip elektronika turi but perkama NAUJA ir su garantija. Dazniausiai esami laptopai parduodami su vienokiu ar kitokiu defektu, nes paprastai laptopas buna naudojamas tol, kol veikia, o jei ateina upgreidas, tai vistiek senas dulka "gal prireiks" rezime.
o ka gali ce gero nupirkt naujo su garantija pvz.jei mano biudzetas nenesa?senukuose per akcija uz 1000lt Very Happy su metu garantija,kurios sulauke retas kompas Very Happy kitas ,,senukas,,lenkes nugara vakaruos kokius 7metus,ce pirktas uz 300lt,dar ars vaga tinkamai naudojamas dar tiek Very Happy ir nekiekvienas gali sau leist pirkt nauja uz kelis tukstancius,tad perka,perka netik paprasti zmones,perka ir ponai,oi kaip perka situs senukus,ir studentai su malonumu juos griebe,nebrangu ir galima laika linksmai praleist betaisant,ce dauk pliusu,ir visur rizika. Very Happy
 Pardavejas VALDAS_H
PranešimasParašytas: 2014 01 20, 00:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pirkdami toki prietaisa zmones apsiima rizika, jog nusipirks nudvesusi sh. Kaip yra su automobiliais? Turguje juk 95% yra lavonai su atsukta rida, bet kaip ir minejai - pirko ir pirks. Jei paklius i avarija, kur perpus suvirinta auto isleks padaliam tik nusipirkus auto ir vaziuojant prisiregistruot i regitra, tai dabar zmogus begs atgal pas perekupa ir reikalaus grazint pinigus? Gal 1 is 100 atveju ir taip, bet tikites jis tuos pinigus atgaus? Lygiai tas pats ir cia. Perki naudota elektronika - apsiimi rizika. Jeigu tas panaudotas prietaisas tik atejes neveikia, tada gal ir pardavejui reiktu apsiimti atsakomybe, bet jeigu pas vartotoja tas laptopas nudveso po poros dienu, tai labanakt. Trumpai tariant: su musu lietuvisku pardaveju mentalitetu, jei issinesei uz pardavejo slenkscio - viskas.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama