Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 19:55. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Gal kas gali padeti??:)
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 79
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 10:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ol'School
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ir dar, Joda, jei nesutinki, argumentuok (as irgi galiu klysti). dar butu idomu suzinot kur semiesi ziniu Question
Citata:
Tektų pasiskaitinėt metelių penketą, kad suprastumėt iki galo.

Gal nuorodu kokiu mesktelk kur matei tai parasyta, ka sakei (tik ne rusišku, sorry) Smile
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 10:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Joda
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Geduxas rašo:
Joda - tu DURNAS Laughing na nepyk bet ash susidariau toky yspudy Smile pagrysk savo nuomone del 70l ir kad baubs... ash taip nemanau, na ir uzgincyk tu dabar mane su yrodymais, tada atsiimsiu zodzius, ir atsiprasysiu Cool

Ir kaip turėčiau pagrysti savo nuomonę/ Ar cituodamas tai, kas jau senai parašyta?-bus blogai, nes cituosiu svetimas mintis. Aš galiu remtis tik savo ilgamete praktika, bei tuo, kad viską perskaitydavau vėliau, kai daiktas jau būdavo padarytas. Tik parašyta būna ne viskas taip, kaip gaunasi praktikoj. Arba skaityti nemoku. Taip-aš DURNAS, bet aš padarau ir man veikia. O, kad pataisau žmogų, besiruošiantį klaidas daryti, ar blogai? Tegu įrodinėja tas, kuris nieko nežino, man gi-dzin. Ir daryti taip ar kitaip aš nieko neverčiu. Taip jau mes sutverti, kad tik iš klaidų mokomės. Tai lyg savotiška adrenalino dozė. Ir dar. Padaro žmogelis kažką savomis rankomis, džiaugiasi, o atsiranda gudročių "daugiau pažengusių", kurie visą jo triūsą niekais paverčia, atseit "va pas mane pažiūrėk kaip "skamba"". Tik niekas ten neskamba, tik triukšmo daugiau. Dėl 70 litrų pasakysiu tik tiek, kad "jie" ne geriau "groja" už 20, o tik KITAIP. Išmokit pagaliau atskirti kur "GERIAU' O kur "KITAIP"! Ir dėmesį reikia kreipti ne į dėžės keliamą triukšmą, ne į tai, kas daugiau bobučiu, einančių pakele, išgąsdins, o BENT JAU į dinamiką, arba kitaip-DRAIVĄ! Vėl gi, fizikos neapgausi 30 cm skersmens garsiakalbis-bosas už 6 metrų, berods. Kambaryje atsispindi nuo sienų ir gryžta, o auto.... lauke. Kitas reikalas daryti dėžę, kokią siūliau anksčiau (tik nežinau, kai[p brėžinį įdėt). Tada visa "boso operacija" vyksta jau pačioj dėžėj ir tai galima girdėti su 80...90 proc. naudingumo koeficientu. O paprastas rąstas ar tūpas "grabas" tik pašaipa iš savadarbio daikto. Gan jau visokie "PIONIER" apsijuokę sėdi, bet tai jiems naudinga, nes daugelis remioasi į "vardas" ir "taip daro visi"! O aš durnas ir tegu... Rolling Eyes

_________________
Trys viename: 1.Visa nauja-gerai pamiršta sena! 2.Groja ne pinigai, tik be jų irgi negros! 3.Geriau groja,ar tik veikia kitaip?!!. Ir bendrai, JAU groja, ar TIK veikia?
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 11:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Joda
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ol'School rašo:
Ir dar, Joda, jei nesutinki, argumentuok (as irgi galiu klysti). dar butu idomu suzinot kur semiesi ziniu Question
Citata:
Tektų pasiskaitinėt metelių penketą, kad suprastumėt iki galo.

Gal nuorodu kokiu mesktelk kur matei tai parasyta, ka sakei (tik ne rusišku, sorry) Smile

Bėda ta, kad tai , kas geriausia akustikoj, beveik viskas yra rusiškai. Audiomagazin-pagrindas. Ir kiti, grynai moksliniai žurnalai, taip pat rusiški. Gaila, bet padėti ne ką galiu. Dėl filtrų skaičiavimo, tai turbūt tu teisus, aš truputėli šokau aukščiau bambos, neįvertinęs, kad eilinis kūrėjas, neturės tiek praktikos ir teks skaičiuoti. Mat kaip yra; "praėdę nagus" akustikos srityje, nenaudos nežinomų (ypač tai liečia pigius, iki 500 lt.), garsiaklalbių. O žinomiems garsiakalbiams, žinomi ir filtrai. O tavo parašytas terminas "gumbas charakteristikos grafike", Muzikoj nieko nereiškia. Muzikoj yra terminas "muzikalus" ir jokių charakteristikų nepaisoma. Teko matyti kolonas-monstrus, išgrojančias 110 db. garso lygį prie 60 vatų galios (elektrinių-akustinių vatų, pagal jūsų skaičiavimus būtų gal kokių 400...500 vatų), o aukštų garsiakalbėlis vos 1 vato! Rupuriukas, popieriukas Razz Ir ką?! Aukšti (vėl pagal daugelio terminologiją) kuo puikiausi. Tai va, brolyti, aš šiek tiek ne vietoj parašiau, bet teisybę. Filtras visada dedamas standartinis, pagal varžą ir pagal tai, kiek juostų kolona bus, o tik vėliau derinama muzikalumo prasme, bet ne "per daug aukštų-per mažai" ar "minkšti aukšti-skardūs" ar dar bala žino kaip. Beje, akustika-pats sudėtingiausias procesas sistemoj. Tiek pagaminti, tiek aprašyti. Tenka vadovautis daugiau klausa ir nuojauta, mielas žmogau! Embarassed

_________________
Trys viename: 1.Visa nauja-gerai pamiršta sena! 2.Groja ne pinigai, tik be jų irgi negros! 3.Geriau groja,ar tik veikia kitaip?!!. Ir bendrai, JAU groja, ar TIK veikia?
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 11:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Joda
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Žinių sėmiausi visur.Rusijoj, Anglijoj (Lowter-io gamykla). Na, inžinierium dirbti neteko, tik rinkti šiukšles iš po staklių Embarassed Bet ir tai nauda. Nesužinojau, kaip daryti tiksliai, bet KAIP NEDARYTI, sužinojau tikrai! Beje, dėl nuorodų. Galiu tik patarti, ko neskaityti, tai GRAMOFONO> Skaityti aišku galima, bet darant nueisit klaidingu-technokratiniu keliu!

_________________
Trys viename: 1.Visa nauja-gerai pamiršta sena! 2.Groja ne pinigai, tik be jų irgi negros! 3.Geriau groja,ar tik veikia kitaip?!!. Ir bendrai, JAU groja, ar TIK veikia?
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 12:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
joda, teko ir man pabut prie svedijos meistru, kurie sukise kicker'ius vos ne belekaip, deziu matmenis rade instrukcijoj, bet vistiek is akie mazdaug padaro. Zmogus pasako ko jis nori, o audiofilu cia manau vienas, kitas, tad kam pradedanciajam kisti i galvas visokias ten teorijas, jei jis neisivaizduoja tu 30Hz. jam tereikia garso ir kad girdetu dainos zodzius... Smile neispies jis tu kreiviu ir kitu charakteristiku. Paprasciausiai padaryt zmoniskai, o ne kad vienam taske biski kreive pakilo, kaip cia ja dabar islygint ir pan....
o nuorodu tai jei gali imesk, arba atsiusk man i pasta: leopard@email.lt na manau atsiust i pasta moki? tada visiems idesiu ir visi paziuresim. ok

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 13:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
JODA, tai zinoma kad kitaip, bet tas kitaip buna arba geriau arba taip pat arba blogiau. siuo atveju 70 litru bus kaip tuscia backa jei garsiukui optimalu 20litru nesutinki?
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 13:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zwitter
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ko jus cia pradejot pestis??Nejaugi nei wienas negali nusileist kitam?? Wink
Ir joda kas tau sake,kad as darau masinai deze??Sito dar ir db nesuprantu,zadu padaryt tokia dezute ir ziuresiu kas gausis:
http://pioneer.carclub.ru/subwoofer/ts-wx65.html
Matmenys bus tokie 200*200*460
Ir baikit jus pestis,parasysiu kai padarysiu ir tada galesit diskutuot Wink
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 13:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Joda rašo:
O kažko įrodinėti nesiruošiu, nei laiko turiu, nei kas skaitys. O ir gautūsi romanas!
[/img]

as skaityciau Smile kai kas paraso kanors su pagrindimu ,tai as skaitau akis isputes ir bandau suvokti ,bet kai rasoma daug ir nieko konkretaus nepasakoma ,na tai pats supranti kaip atrodo Smile ir vat tokie pasakymai 30cm blyno uz 6 m zemas girdisi? kuo tai argumentuotum,t.y. kuo skirsis pvz 60hz bangos sklindancios is 8coliu bosiuko ir 12 ar 15coliu , daznis tai taspats ,bangos ilgis tai taspats,na plotas nuo kurio skiriasi kitas ,bet tai kokia itaka tai turi ? del faziko masinoje tai sutinku,man zymiai smagiau groja bandpass dezes (maziau baubimu ,plius bobuciu negasdinu ant saligatviu Smile )
suprask Joda ,kaip atrodo ,mes cia bandom kazka labiau moksliskai paaiskinti ,tu isirauni ir sakai mazdaug: nenusisnekekit ,60l negerai ,turi buti 20l bet neaiskinsiu kodel,nes tipo tingiu ir ir t.t. bet maciau kad taip kazkur daro Very Happy
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 13:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
turi garsiakalbi, turi jo duomenis, zinai kur naudosi, ir taip darai kaip tinkamiausia. o jei duomenu nera tai arba matuoji, arba speji is akies. Ir viskas. Bandpass - graziai groja, "bobuciu negasdini" Smile su faziku - gilus zemas, bet didesne deze, uzdara - kietesnis zemas. teisingai pasakiau? ot ir ne! dar priklauso ir nuo garsiuko charakteristiku. Visuomet yra tinkamiausias variantas.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 14:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
leopard rašo:
Visuomet yra tinkamiausias variantas.

va cia teisingai pasakiai Smile
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 17:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zwitter
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai wa jau wisos dalys ispjautos,skyles padarytos,liko tik sulituot laidus ir deze suklijuot Wink
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 18:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Neo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ko jus cia diskutuojat pats Pioneer'ius siam garsiakalbiui pagal kataloga siulo 9 l deze. O turiui turi itakos viskas net net difuzoriaus plotas nes mazo garsiakalbio SPL irgi mazesnis nei didesniu.
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 19:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Joda
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jei iki Naujų kas nenugalabys ( manęs, žinoma ) tai iškart po švenčių sudėsiu viską ir atsiūsiu e-mailu leopard-ui. Dabar žiauriai nėra kada. Kabinėju palydovines lėkštes, o priešm Naujus ypač didelė paklausa. Neturiu kada prisėsti, nebent naktim...

_________________
Trys viename: 1.Visa nauja-gerai pamiršta sena! 2.Groja ne pinigai, tik be jų irgi negros! 3.Geriau groja,ar tik veikia kitaip?!!. Ir bendrai, JAU groja, ar TIK veikia?
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 21:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zwitter
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai wa waikuciai sulipinau ta dezute Wink
Gawosi 22.25l Matmenys 225*215*460 ir padariau 2 fazikus,nzn kaip cia su garsu gausis,bet is dizaino puses wisai grazu Wink
Ir galiu pasakyt,kad darbas wykes,laikinai is centro kolonkiu pasiemiau fazikus,dar ne wiskas isdziuwe ir widus nepilnai pabaigtas,truxta sintepono ir kitu faziku,bet groja neblogai,o kai sudzius tai gros dar geriau,aciu wisiem uz info! Wink
Jei wiskas su sita dezute bus ok,tai reix dar wiena tokia pat pasidaryt:)
Jei gausiu fotika butinai parodysiu fotkes:)
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 22:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
joda, ok! laukiu stebuklo per naujuosius! Wink labai zinok idomu bus paskaityt.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama