 |
Forumas » Akustika » Horn ar kažkas panašaus
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 15, 19:23 |
|
|
|
|
| Ir kas būtų geriau tokiam hornui Visato B200 ar Fostex (FE207E,FE206E). Čia FE208EƩ tiktų? |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 15, 21:30 |
|
|
|
|
nu bet blyn... jau audžiu mintį apie tokius mažus atkalbėkit greičiau, išderkit, kad lievi nes neužmigsiu kelias naktis...  |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 15, 21:38 |
|
|
|
|
| Nėra ko ten "dergti" skoningai ir neblogai padaryta, tik plačiajuostį rimtesnį galėjo dėti. |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 15, 22:06 |
|
|
|
|
aurs, ner ko dergt, paimi ir perskaitai stasio pranesimus pries tai esanciuos puslapiuos, jis labai normaliai paaiskino jog mazi hornai yra pornografiniai ir tik gadina garsa  |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 15, 22:20 |
|
|
|
|
Bet ech... tokie maži, mieli... kaip ausinės tie dideli tai... perdideli.. |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 15, 22:38 |
|
|
|
|
| nepatikesi, bet ikirtau kam ta skyle:D ten magnetui iseit:D lyg ir.. idemiai skaityk stasio nuorodas, pirmame audioportalo pranesime rasoma, jog hornai tuom ir geri kad i juos gali deti betkoki garsiuka, vien del to kad jie kaip padaryti sustiprina nuo tiek iki tiek hz tai taip ir sustiprins, jei darysi dideli, turesi pilnaverti daikta, o jei darysi maza, turesi kazka ispudingai panasaus i dulkiu siurblio garsa |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 15, 22:43 |
|
|
|
|
| sioj temoje yra visko, nesikartosim, parasyk sio forumo paieskoj hornai, ir rasi tik kelias temas, jas visas perskaityk, horna pasidaryt taip greit neiseis, siaip yra mazu , fostex 206 orginalu horna paziek, maziukas, bet kaip stasys sake, nevertas demesio , netingek paskaityt , tada klausima uzduot, kas del 10 detales, visko gali buti, esu mates ir islindusius magnetus |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 16, 15:54 |
|
|
|
|
Tai hornotūrį pagal garsekalbį reikia skaičiuot ar ne? Nieko nebesuprantu.  |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 16, 16:10 |
|
|
|
|
| Biosss rašo: |
Tai hornotūrį pagal garsekalbį reikia skaičiuot ar ne? Nieko nebesuprantu.  |
Hornui skaiciuojamas ne turis, o isejimo ir iejimo plotai, pletimosi koef. Dar svarbu forma (eksponente ar kitokia), priesruporines kameros turis. O bendras turis tik iliustracijai, kad isivaizduot koks bus dydis.
Nuo paties garsiakalbio tai nedaug priklauso. Tiesiog yra garsiakalbiau kurie tinka ruporams arba netinka. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 16, 17:56 |
|
|
|
|
| Biosss rašo: |
| O Visaton B200 tinka ar žiūrėt kaiką iš Fostex? |
Neteko klausyt Visatonu, o paziurejus i popierius - nelabai tinka. Daznine lyg ir tinkamos formos, bet kritimas prasideda nuo 1000Hz, o iki tiek pratempti atbulini rupora nerealu (reik labai mazos kameros) Taigi bus duobe tarp 300 ir 1000Hz. Ir dar labai aukstas Qt (0.75). Su tokiu Qt tik i atvira skyda.
206-tas Fostexas visais atzvilgiais tinkamesnis. Ir kritimas nuo 200Hz (parinkus tinkama kameros turi galima suderint ruporo ir garsiakalbio daznines), ir Qt=0.18 ir skambejimas man patiko. Zinau, kad su jais daro atbulinius ruporus ir labai dziaugiasi. |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 16, 19:26 |
|
|
|
|
| O tarp 206 ir 207 didelis skirtumas, garso atžvilgiu? Horne padal garsiakalbį kinta kameros tūris. O pagal mano pateiktus brėžinius darant su 206 turis labai kis? |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|