 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 05:03. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Kas geriau ?
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 5 iš 5 Pereiti prie Atgal 1, 2, 3, 4, 5 |
|
 |
 |
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 14, 00:23 |
|
|
|
|
autorius raso jog su jais negalima klausyt daugelio irasu..
kazin kodel
Kai gereja sistema ir akustika-visas brudas kuris buvo irasytas studijos lygyje ir irasymo defektai stipriai islenda,del to ir kokybisku irasu yra didziule problema...
Jeigu sistemos skiremoji geba prasta ir garsiakalbiai kokie Scan-speak[arba tos pacios konstrukcijos] su 20g difuzoriumi ir jautrumu 86db/w eiga 5mm ir Cicinas groja gerai ir visi yrasai supanaseja...ir dar zemi gerai kala...ko daugumai ir reikia ir is ko pinigus galima uzdirbti(cia ir orentuojasi dauguma gamintoju).....[/quote]
del tu irasu tai pajuokavau jei nesupratai. :)placiajuosciai negroja kai kuriu irasu- tiesiog blogesnis mikrafonas,daznumines charakteristikos ypatumai ir kt veiksniai isprovokuoja =padaro taip jog garsas zviegia.
to pasakytina apie 4gr mases (is kur istraukei 20gr?) scan speak. su jais visi tie irasai kurie zviege su placiajuoisciais cia atsigauna visu grazumu. teko klausytis italu tenoro decca irasu tai.. ribonai ar elektrostatai turi ypatybe "cirksti"- neimanoma klausytis aplamai jokiu prasciau irasytu vokalo partiju,ypac vyrisku. atsipalaiduokit cia cia tiesiog garsiakalbiai. :)kol kas nesu sutikes nevieno garsiakalbio kuris grotu patenkinamai. lyginnat su gyva muzika. IR NEBUS. nei naujausias lexus nei klaiskinis 1974 rolls royce spirit nebus geriau uz lektuvo skrydi. kad ir boeing 747 tikiuosi supratot uzuomina. beje.. kiek zinau buvo 2vnt plazminiu koloneliu 1975, ir 2001metais pagamintu. idomu kaip jos grojo..sake kas klause tas ir liko sedeti lyg ibesti. uz 6dienu koloneliu autoriu isgabeno i ligonine su rimtais sveikatos sutrikimais..  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 14, 00:25 |
|
|
|
|
| elviukai rašo: |
autorius raso jog su jais negalima klausyt daugelio irasu..
kazin kodel
Kai gereja sistema ir akustika-visas brudas kuris buvo irasytas studijos lygyje ir irasymo defektai stipriai islenda,del to ir kokybisku irasu yra didziule problema...
Jeigu sistemos skiremoji geba prasta ir garsiakalbiai kokie Scan-speak[arba tos pacios konstrukcijos] su 20g difuzoriumi ir jautrumu 86db/w eiga 5mm ir Cicinas groja gerai ir visi yrasai supanaseja...ir dar zemi gerai kala...ko daugumai ir reikia ir is ko pinigus galima uzdirbti(cia ir orentuojasi dauguma gamintoju)..... |
del tu irasu tai pajuokavau jei nesupratai. hm.. placiajuosciai negroja kai kuriu irasu- tiesiog blogesnis mikrafonas,daznumines charakteristikos ypatumai ir kt veiksniai isprovokuoja =padaro taip jog garsas zviegia.
to nepasakytina apie 4gr mases (is kur istraukei 20gr?) scan speak. su jais visi tie irasai kurie zviege su placiajuoisciais cia atsigauna visu grazumu. teko klausytis italu tenoro decca irasu tai.. ribonai ar elektrostatai turi ypatybe "cirksti"- neimanoma klausytis aplamai jokiu prasciau irasytu vokalo partiju,ypac vyrisku. atsipalaiduokit cia cia tiesiog garsiakalbiai. :)kol kas nesu sutikes nevieno garsiakalbio kuris grotu patenkinamai. lyginnat su gyva muzika. IR NEBUS. nei naujausias lexus nei klaiskinis 1974 rolls royce spirit nebus geriau uz lektuvo skrydi. kad ir boeing 747 tikiuosi supratot uzuomina. beje.. kiek zinau buvo 2vnt plazminiu koloneliu 1975, ir 2001metais pagamintu. idomu kaip jos grojo..sake kas klause tas ir liko sedeti lyg ibesti. uz 6dienu koloneliu autoriu isgabeno i ligonine su rimtais sveikatos sutrikimais.. [/quote] |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 14, 00:49 |
|
|
|
|
to nepasakytina apie 4gr mases (is kur istraukei 20gr?) scan speak. su jais visi tie irasai kurie zviege su placiajuoisciais cia atsigauna visu grazumu. teko klausytis italu tenoro decca irasu tai.. ribonai ar elektrostatai turi ypatybe "cirksti"- neimanoma klausytis aplamai jokiu prasciau irasytu vokalo partiju,ypac vyrisku. atsipalaiduokit cia cia tiesiog garsiakalbiai. :)kol kas nesu sutikes nevieno garsiakalbio kuris grotu patenkinamai. lyginnat su gyva muzika. IR NEBUS. nei naujausias lexus nei klaiskinis 1974 rolls royce spirit nebus geriau uz lektuvo skrydi. kad ir boeing 747 tikiuosi supratot uzuomina. beje.. kiek zinau buvo 2vnt plazminiu koloneliu 1975, ir 2001metais pagamintu. idomu kaip jos grojo..sake kas klause tas ir liko sedeti lyg ibesti. uz 6dienu koloneliu autoriu isgabeno i ligonine su rimtais sveikatos sutrikimais.. [/quote]
Kalba eina apie gera sistema....ir kokie placiajuosciai zviegia-tada reiskia kad gal su prastais turejai reikalu ir jai neklystu apie jos jau vyko kalba...ir yra tikrai geriau grojanciu tradiciniu(favoritas ir ypac prie lempos SEAS garsekalbiai-gal ne be reikalo pasirinko Wilson audio savo top. akustikoje).
Del garsekalbiu ir visos mistines top HIGH-END technikos yra tik didelis burbulas lyginant su gyva muzika ir tave cia pilnai palaikau.. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 14, 01:41 |
|
|
|
|
| outlawed rašo: |
įsivelsiu į diskusiją apie plačiajuosčius. Ketinu konsturuoti akustiką, bet kadangi bus tik pirmas bandymas, tai eksperimentui pasirinkau Visaton BG20. Žinau, kad kreivoki, bet kainų kategorija kaip pirmam bandymui labai palanki Planuojamas dėžės tipas - BL Horn, kaip čia - http://www.hifi-forum.de/index.php?action=browseT&back=1&sort=lpost&forum_id=104&thread=3033
Be pretenzijų į subtilų P - Audio arba Telefunken skambesį... Laukiu pozityvios kritikos. |
Neteko girddeti konkreciai sito garsekalbio,tai sunku ka ir patarti-eksperimentuok....
Panasu Beyma placiajuosti teko klausytis Vokietijoje ir testavom parduotuveje su top KEF,T+A modeliais ir prie vientakcio lempinio grojo geriau negu akustika 10 000euru,nesiveliant i niansus.Patiko tada Vokietijos prekybininku poziuris-ko jus norit is konverijiniu gaminiu...
Korpuas buvo Beymai darytas is lenktos faneros 4-5 mm,ir placiu priekiu..
Kaskur dar turiu nuotraukas to perklausimo ir prie ko buvo jungta... |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 15, 22:44 |
|
|
|
|
| Dėkui už palaikymą, Kaudio. Būtų įdomu pamatyti nuotraukas. Kaip supratau ten buvo Big Mouth? Kolkas bandau simuliuoti BG 20 BL Horn Su MathCAD... |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 16, 00:25 |
|
|
|
|
| Turbut prastai ieskau, bet nieko apie PAudio koaksalinius garsiakalbius nerandu isskirus platintojo puslapi; negi niekas nera dares ir aprases garso sistemos su siais garsiakalbiais???; ju daznumines charakteristikos net nerandu?? |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 16, 00:47 |
|
|
|
|
| as irgi nelabai radau taciau kazka aptikau per paieskas, deja nusprendziau atideti placiajuoscio pirkima nes pamaniau jog pasikeisti kitus komponentus jau butinai reikia tad turbut vasara apsiimsiu darymu nes be to dabar jau nelabai noriu fostexu o del nirvanos tai forumuose paskaiciau kad jie blogiau negu fostex groja atitinkami na vnz noriu kazko geresnio gal paudio arba kitko ko lowtheriai pigiausi irgi ne tokie jau brangus (500 doleriu) kai ateis metas galwosiu konkreciau... |
|
_________________ Thelonious himself - solo piano by Thelonious Monk |
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 17, 00:46 |
|
|
|
|
| StasysS rašo: |
O tu dar ALTEC'us paklausyk Ka tada sakysi?
Nera blogi tie perlai ar etonai. Apgros daugeli pakankamai brangiu koloneliu. O Paudio jei nusipirksi iskart negros taip, kaip pas Kaudio. Kiek zinau jis gan rimtai pasidarbavo su dempferavimu. |
Konkreciai apie koki modeli uzsiminei? |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 09 18, 16:58 |
|
|
|
|
515-8G
416-8B, 8C
604
dar labai geri JBL D130, Beyma 15MI100 |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |