 |
Forumas » Akustika » subas is s-30
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 5 iš 5 Pereiti prie Atgal 1, 2, 3, 4, 5 |
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 14, 03:40 |
|
|
|
|
| Nezinau, ar prasidet cia su situo ar ne :/ |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 14, 09:49 |
|
|
|
|
| neapsimoka pradet nes didelio garso is jo tirai neisgausi.. |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 14, 12:21 |
|
|
|
|
| S30 kolonėlėse jei neklystu rezonansinis dažnis 63Hz, todėl subo gero nepadarysi. aišku jeigu kolonėlės nuo kompo tai tada taip. |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 14, 15:34 |
|
|
|
|
| Kadangi Suvalkietis esu, tai negaliu ziureti i stovincius garsekalbius, reikia kanors is ju padaryti, parduoti, ar kurnors prastumti. |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 14, 18:03 |
|
|
|
|
Kopas, ne taip paklausei. Reikejo klausti: ar ten garsekalbiai ?  |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 14, 18:36 |
|
|
|
|
| na nepykit as dar tik naujokas... tai ar ten garsekalbiai? |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 14, 19:00 |
|
|
|
|
| vinor rašo: |
| S30 kolonėlėse jei neklystu rezonansinis dažnis 63Hz, todėl subo gero nepadarysi. aišku jeigu kolonėlės nuo kompo tai tada taip. |
tu garsiakalbiu rezonansas 80hz |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 14, 20:02 |
|
|
|
|
| is kur jus ta rezonansa zinot? |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 15, 18:39 |
|
|
|
|
| kazkur internete susiradau pagal garsiakalbio marke |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 15, 19:21 |
|
|
|
|
| Labai nesunku išsimatuoti bent 3 būdais. Nepasakosiu kaip. |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 15, 22:13 |
|
|
|
|
| papasakok kaip nebuk lochas... |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 15, 22:19 |
|
|
|
|
| Pats laikas subrest ir nesikeikt be niekur nieko. Išmok naudotis google - gyvenime prireiks. T.y. jau prireikė. |
|
|
|
|
|
 |
subas is s-30 |
Parašytas: 2005 01 19, 15:04 |
|
|
|
|
Sugalvojo suba padaryt Shitos kolnkes 1989 gamybos. tais laikas dinamikai nekokie buwo. pats turiu s-30 plius tai dar llabai priklauso nuo stiprintuwo. kazkada naudojau Radiotechnika U101 Stereo stipriaka, tai garsas kolonkiu nekoks buwo. Poto pakeiciau i galios ir pirmini (Estonia YM010) garso kokybe ishkart pagerejo:) pradejo skaidriai grot, geraj ishskirt zhemus ir aukshtus dazhnius. daba esu pajinges prie DVD CD Tiunerio ir uzhtenka. o jei galvoja filtra keist ir laidus tai cia nepades  |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|