 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 17:50. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Kokia akustine sistema parinkti lempiniam stiprintuvui.
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 3 iš 3 Pereiti prie Atgal 1, 2, 3 |
|
 |
 |
 |
Kokia akustine sistema parinkti lempiniam stiprintuvui. |
Parašytas: 2011 11 21, 12:42 |
|
|
|
|
Ir aš rekomenduočiau Sonido.
Fostex tikrai geri garsiakalbiai, bet Sonido visa galva aukščiau. Teko klausyt FE206 ir SFR200. Sonido skambėjimą apibūdinčiau kaip labai šiltą ir komfortišką. Detalumo ir muzikalumo tikrai netrūksta. Skambėjimą lyginom su AN-E kolonėlėm. Daugelį kūrinių Sonido sugrojo netgi geriau. Klausėm keturiese ir visų nuomonės sutapo.
Sonido trūkumas problemos žemuose dažniuose. Bet tai ne garsiakalbio problema, o būtinybė gamintis pakankamai sudėtingus ruporus. Į Ištvano rekomendacijas aš žiūriu su įtarimu. Siūlomi ruporai labai kompromisiniai. Klausiai taip vadinamo smėlio laikrodžio ir žemi dažniai labai nuvylė. Žemų tikrai netrūko, bet susidarė įspūdis žemi groja kažkur šone, atskirai nuo muzikos. AN viską grojo kaip vientisą kūrinį, ruporai atskirai. Ir buvo tik keli kūriniai, kuriaus ruporai sugrojo vientisai
Vėliau pasinagrinėjęs brėžinius ir paskaitęs forumus supratau kur gali būt problema. 1. Išvano ruporas atkuria pakankamai žemus dažnius, tačiau išėjimo angos plotas pernelyg mažas. Yra tik apie 1200cm2 o reikėtų bent jau 4000-5000cm2 Dėl mažo ploto turim vidinius atspindžius ir netolygia dažninę (kai plotas mažas dažninė panašėja į pjūklą). 2. Tai buvo tik maketas pagamintas iš 18mm drožlių plokštės. Matomai reikia daryt daug rimčiau ir storesnės medžiagos. 3. Klausėm tik vienos kolonėlės. Su dviem bus kažkiek geriau. 4. Kolonėlė buvo toli nuo sienos. Vėliau suradau, kad smėlio laikrodžius būtina statyt prie pat sienos (taip virtualiai padidinamas išėjimo plotas ir pamažėja dažninės netolygumas).
Nepaisant rimtų trūkumų roporo darbinėj srityje, visi klausantys vieningai konstatavo, kad SFR200 labai geri garsiakalbiai ir tikrai verti dėmesio. O dabar dar ir atsirado sfr200A su alniko magnetais ir tekstiline pakaba. Rašo, kad jie dar geriau skamba.
O ruporus gamintis reikia labai rimtai. Jei kada važiuosiu pro Šiaulius būtinai įsiprašysiu pas Limited, paklausyt jo ruporų. 90kg viena kolonėlė tikrai pagarbos vertas daiktas. Čia jums ne kažkokios adatos  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kokia akustine sistema parinkti lempiniam stiprintuvui. |
Parašytas: 2011 11 21, 13:02 |
|
|
|
|
Mano supratimu dvi juostos geriau nei viena, nes ŽD garsiakalbis negroja aukštų dažnių, o AD garsiakalbio eiga minimali ir atkūrimas turėtų būti tiesiškesnis. Na nebent turimas garsiakalbis labai tiesiškas. Jei ne, gauname intermodulacinius iškraipymus pačioje mechanikoje Kita vertus, ruporo aukštas impedansas riboja garsiakalbio eigą ir didina tiesiškumą. Na ar bent jau turėtų. Kažin kaip yra iš tikrųjų? |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kokia akustine sistema parinkti lempiniam stiprintuvui. |
Parašytas: 2011 11 21, 13:30 |
|
|
|
|
Добрый день, toks ir toks!
Очень рад, что интересуетесь моей
продукцией.
SFR 145-8/Ferrit - 140,-Евро за пару + доставка
25,-Евро Итого : 165,-Евро
SFR 175-8/Ferrit - 216,-Евро за пару + доставка
27,-Евро Итого : 243,-Евро
А если берете 2 пары вместе, то это будет:
140,-Евро + 216,-Евро + доставка 28,-Евро=
384,-Евро
Даю к ним демпфированный материал,
аинты и шурупы.
С Ув. Иштван.
Va susisiekiau. Kainininkas jo produkcijos. |
|
_________________ Tikėk formulėmis, tačiau pasitikėk tiktai savo ausimis. 864731477 |
|
|
|
 |
 |
Kokia akustine sistema parinkti lempiniam stiprintuvui. |
Parašytas: 2011 11 21, 15:31 |
|
|
|
|
Va, yra mano kolonėlės Sonido psl. - http://www.sonido.hu/eng/gallery.htm
antroje eilėje nuo viršaus 2 ir 3 foto.
Akustikos (o ir ne tik) pasirinkimas visada kompromisas...Nėra tokios, kuri patiktų vienodai visiems, nėra tokios, kuri atkurtų pav. vargonų visą dažninį ir dinaminį diapazoną...deja, gyvenimas nėra tobulas:)
Tenka rinktis kompromisą, ir vėlgi renkamės visi skirtingai.. |
|
|
|
|
|
 |
 |
 |
Kokia akustine sistema parinkti lempiniam stiprintuvui. |
Parašytas: 2011 11 22, 22:19 |
|
|
|
|
Lituokime, labai gerai apsvarstyk. Pinigai dideli, ir priklausomai nuo klausomos muzikos gali labai apsišauti. Visiems klausytiems plačiajuosčiams (taip pat Wyto lentų pasimuliavime) trūko man žemo dažnio. Jeigu nėra galimybės didelėms dėžėms (skydams), atmesčiau plačiajuosčius. Nebandžiau Mark Audio, bet labai domina bent jau išgirsti. Ar atsiliepimus sužinoti ne užsienio forumuose
Mane labai malonina didelio skersmens garsiakalbiai, bet deja sąlygos nelabai leidžia. |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
 |
Kokia akustine sistema parinkti lempiniam stiprintuvui. |
Parašytas: 2011 11 22, 22:28 |
|
|
|
|
| vinor rašo: |
| Aini, atrodo kad mūsų nesutapo.....vistik Fostex |
Na, nebūtinai gi turėjo sutapt - tam ir buvo/reikia klausytis pačiam. Vistiek džiugu jog susidarėt nuomonę.
Šiaip Fostex'ų yra daugiau išbaigtų gerų projektų, o Sonido dar tik šlifuojami. Va ir mano girdėti (ir minėti) 206 atbosijo taip, kaip nesu tokio dydžio plačiajuosčių girdėjęs...
Ir dėkui už StasysS pastabas - reiks gerai apmąstyt.
to leopard: O tai klausėtes mažų, kurioms netrūko pagal jūsų skonį?
Nes normalaus žemo atkūrimui vistiek reiks nemažo tūrio, jei dar ir jautrumas aktualus. Tai ar dėžė, ar ruporas...  |
|
_________________ Ieskau 2A-11, arba jų liekanų... |
|
|
|
 |
 |
Kokia akustine sistema parinkti lempiniam stiprintuvui. |
Parašytas: 2011 11 22, 23:51 |
|
|
|
|
| gnt rašo: |
| Lituokime rašo: |
| Taip, iki 300lt už vieną plačiajuostį. |
uz 600 galima paimt pora fostex 166
pataupius iki 800 - iseis 206 porele
sonido, kiek pastebejau, populiarus tik buvusios CCCP teritorijoje
perkant tokius dalykus - visada reikia turet galvoje ir ju likviduma
fostexus - jei nepatiks nebus problema parduot uz gana normalia kaina
o nusipirkus kokia nors post-sovietine egzotika - paskui sunkiai juos kam iskisi uz normalius pinigus
o kad nepatiks nei vieni nei kiti - tikimybe gana didele, nes neziurint visu placiajuosciu gerbeju svaiciojimu - boso objektyviai ten nerasta  |
Perkant pagal svetimus pasvaičiojimus forumuose visada būtinas geras likvidumas (o dar geriau dėvėti daiktai už pigiai ) bo nes laaabai didelė tikimybė kad nepatiks. O perkant, prieš tai išgirdus savais ausiais, likvidumas - mažiausias rūpestis.  |
|
_________________ Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass |
|
|
|
 |
 |
Kokia akustine sistema parinkti lempiniam stiprintuvui. |
Parašytas: 2011 11 23, 18:12 |
|
|
|
|
| Supratau, reikia neatmesti 2 juostu sistemos. Ir prašytis pas žmones i svečius. Paklausius, pasidaryti nuomone. |
|
_________________ Tikėk formulėmis, tačiau pasitikėk tiktai savo ausimis. 864731477 |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |