 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 05:03. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Akustika su visatonais
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 26, 23:14 |
|
|
|
|
| gal ir nieko tik man spalva nepatinka galetu buti kazkas siolaikiskiasnio |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 26, 23:25 |
|
|
|
|
artai pamatrytum jas gyvas! tikri saldainiukai:) o ka tu turi omeny siuolaikishkesniu? siribrovas kolonkes arba neonke apsviestus dinamikus?
ne cia ne shponas... cia plionke bet pirma kart pavyko sitaip graziai ylaminuoti kaip gamyklines bet jau reiskia moku laminuot jei painioji su shponu  |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 26, 23:50 |
|
|
|
|
turiu omenyje tiesiog spalva o laminavimas grazus
tavo namu kinas su perless labiau patiko |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 27, 16:41 |
|
|
|
|
| tai gal skambesi galetum sulygint su savo kolonelem? kokie kondensatoriai viduj? |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 27, 23:33 |
|
|
|
|
Del laminavimo labai nustebau; ranka atmusei
Tikrai kaip gamyklines! |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 28, 00:13 |
|
|
|
|
nu del laminavimo ir pats nustebau
del kondu: audyn, rites visaton... dar neklausiau nes filtrus dar konstruoju... bet manau gros graziau, beto ka ash ten labai patestuosiu su savo dvd ir panasonic recyveriu va bent tampa tureciau... siaip manau bus geriau, bet tyliau  |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 28, 00:18 |
|
|
|
|
| Geduxas rašo: |
nu del laminavimo ir pats nustebau
del kondu: audyn, rites visaton... dar neklausiau nes filtrus dar konstruoju... bet manau gros graziau, beto ka ash ten labai patestuosiu su savo dvd ir panasonic recyveriu va bent tampa tureciau... siaip manau bus geriau, bet tyliau  |
Turetu buti blogiau..... |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 28, 00:19 |
|
|
|
|
manote? na jus profas seip, patikesime, taciau kodel? jei atsizvelgti y kaina jie dvigubai brangesni... aisq kaina ne rodiklis... na tai gal del aliumininiu difuzoriu? pakomentuokite...  |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 28, 01:26 |
|
|
|
|
| Geduxas rašo: |
manote? na jus profas seip, patikesime, taciau kodel? jei atsizvelgti y kaina jie dvigubai brangesni... aisq kaina ne rodiklis... na tai gal del aliumininiu difuzoriu? pakomentuokite...  |
Visaton neatinka savo kainos....ir Peerless yra visa galva geriau,nors ir yra pigesni....Aliuminio difuzoris irgi ne privalumas-prieskambiai vis tiek girdimi... |
|
|
|
|
|
 |
Akustika su visatonais |
Parašytas: 2005 09 28, 01:30 |
|
|
|
|
aisq, na ryt/poryt jau bus filtrai ir kolonkes gros, tai pasakysiu savo kreivoku ausu sprendima  |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |