Elektronika.lt
 2026 m. birželio 27 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 27, 23:59. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Erdvinis garsas is s-30b???
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 34
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 22:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
as taij taip savo NAD stipra vasara uzturbines buvau kad patikekeit, buvau pajunges dv s-90, basavyka ir is jo iseinancias 4 aukstiem vidutiniam koloneles, aisku skambesi buvau suderines, bet varzas palikau tokias kokios gavosi, o gavosi kazkur apie 2omus ant kanalo Laughing , taj padariau labai paprasta sprendima, pajungiau tris ausintuvus ant radiatoriaus, radijatorius net neiisildavo!!!!, as is savo 30w stiprintuvo tokia galia ispausdavau kad patikekit, per naktis grodavo didziausiu garsu ir net neisildavo su ausintuvais, aisku be ju taj gal net 10 min neisgrotu, jei turi mindaugeli koki asintuva namie, padek virs radiatoriaus ir viskas, garantuoju 100% kad stipras nesudeks
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 22:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Namie as ausintuvo tai jokio padoraus neturiu...
Kad jo reikia tai as apie tai jau seniau galvojau, nes radiatorius kai garsiai pagroji tai isila sitaip, jog priliesti net baisu... O koki ausintuveli rekomenduojate??? Butu gerai, kad rasciau ji lemonoje... Ir dar gal kas zino kokia to stipriaus vidaus maitinimo itampa???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 23:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ACC
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
ten yra +12V, +15V, -15V, +38V, -38V, 0V
tas +12V u7111 maitina lygio indikatoriu tai... manai bus u7112?
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 23:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
nzn. o ant stprintuvo isoreje gali buti parasyta??? Tai koki vintiliatoriu galetumete pasiulyti??? Ar reikia keliu??? As neikiek nesiorentuoju ventiliatoriu parametruose, bet moreciau jog atvesintu su kaupu ir labai neburgztu... Siam reikalui galiu skirti apie 25lt ar tiek uztenka normaliam ausinimui???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 20, 06:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aimis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Siaip geri is atlono ausintuvai islupti =) Geriausiai butu kiekvienam galiniam tranzui po viena ausintuva, bet jau i 25lt turbut netilpsi...
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 20, 13:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
O ar prijungus kelis ausintuvus maitekas isves???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 20, 14:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Galvos_skausmas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mindaugelis rašo:
O ar prijungus kelis ausintuvus maitekas isves???

Kabink nors ir 10 ausintuvu
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 20, 14:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Priblema iskilo: pasiskaiciau jog sujungus lygiagreciai dvi 8ohm kolonkes apkrova gaunasi 4ohm, o mano stipriakas dirba tiki su 8ohm... Tai ka man dabar daryti???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 20, 16:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
tada junk nuosekliai, bus 16om Very Happy
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 20, 17:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ACC
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
mindaugelis rašo:
nzn. o ant stprintuvo isoreje gali buti parasyta??? Tai koki vintiliatoriu galetumete pasiulyti??? Ar reikia keliu??? As neikiek nesiorentuoju ventiliatoriu parametruose, bet moreciau jog atvesintu su kaupu ir labai neburgztu... Siam reikalui galiu skirti apie 25lt ar tiek uztenka normaliam ausinimui???


geriausias ventiliatorius tai tas, kuris tilps i vidu :] o ten gan mazas turetu buti

mindaugelis rašo:
Priblema iskilo: pasiskaiciau jog sujungus lygiagreciai dvi 8ohm kolonkes apkrova gaunasi 4ohm, o mano stipriakas dirba tiki su 8ohm... Tai ka man dabar daryti???


tai cia ir esme kad stiprintuvas veikia su dviem porom 8 omu kolonkem Very Happy
jus galima is karto A ir B pasirinkt

arba gali veikt su viena 4 omu pora
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 21, 00:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Del vintiliatoriu tai as ten sugebesiu gan dideli ideti, nes korpsa perdarysiu, tik vat kaip man prie jo kolonkes prijungti???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 21, 01:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
junk ir viskas Very Happy , o pas tave ant stipriako korpuso virs radiatoriu yra skyles? as taij ant tu skiliu belekoki venteliatoriu uzmesdavau ir viskas, pvz nuo kompo ausintuva, neturetu uzsilenkt tas stipras, is patirties sakau...
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 21, 11:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
yra skyles virs radiatoriaus ir po radiatoriu labai dideles (pirstas lenda), tai vat as sumasciau sitaip... Padedu du maziukus vintiliatorius po radiatoriu (jie ten liosiai tilps, nes korpusa patiuningavau...) jie pro tas dideles skyles siurbia ora is aplinkos ir pucia ji per radiatoriu lauk pro mazesnes skylutes korpuso virsuje... Kaip manote ar uzteks dvieju vintiliatoriu(krastines ilgis 3,5cm)??? Ar dar imesti viena slabesni, bet didesni prie maitinimo bloko??? Jeigu ji imesciau tai ka jam daryti, ar pusti i vidu ar siurbti lauk???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 21, 14:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ACC
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Arba pas tave labai mazi pirstai, arba ten skyles pats prapletei :]

Maitinimui, mano galva, ausinimo nereikia. Viskas kas ten kaista tai tie tris tranzai ciapat uz iejimu selektoriaus. Ir tai, kaista tik kai maitinu 50V.
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 21, 14:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ne pirstai mano nemazi, tiesiog ten skyles praplestos... Kad geriau ausintu, nes maniskis stiprius kaskotai labai prakaituoti megsta....

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama