 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 27, 23:59. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » kaip uzturbinti satalitines koloneles?
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
kaip uzturbinti satalitines koloneles? |
Parašytas: 2005 02 17, 22:38 |
|
|
|
|
sita sh... irgi pastebejau...taip pat tas sh mane irgi nervina.... sony kaip pastebejau nuo 2001 tai gryna sh.... pradejo malti....gaminiai tie patys tik
kad kitoks dizainas ir lipdukai.....su mp3 DVD grotuvus pradejo gamintitik pries 2m(ziauriai atsiliko) ir dabar neseniai isleido DVD su mpeg4(paveluotai)
galiu pasakyti tik tiek jog sony tai grynai pradejo suda malti....jai nepasitaisis tai manau ir savo nebloga varda tikrai praras |
|
|
|
|
|
 |
kaip uzturbinti satalitines koloneles? |
Parašytas: 2005 02 18, 00:00 |
|
|
|
|
Na gamina jie tai ka perka... O kai nebepirk to slamsto, tai ir prades gerus daiktus gaminti... Na bet kol mes pirksi sh... tai ir gausim sh...
Blin man kas tuose centru kolonkese kas dar nepatinka, kad ju ardyti neiseina, islietos iskarto.... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
kaip uzturbinti satalitines koloneles? |
Parašytas: 2005 02 18, 00:27 |
|
|
|
|
| Gali buti, beto varstai irgi bapkias kainuoja... Taip daro ir tam kad kai kolnkes sudega, negaletum ju susitaisyti, o nusipirktum naujas... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
kaip uzturbinti satalitines koloneles? |
Parašytas: 2005 02 18, 11:42 |
|
|
|
|
to technicso kolonkes galima isardyt ir jos ten truputy kitaip padarytos nei kitu centru, nepradeda per sujingima svilpt(tarp priekines dalies kur dinamikai ir sanduros su visu korpusu) |
|
|
|
|
|
 |
 |
kaip uzturbinti satalitines koloneles? |
Parašytas: 2005 02 18, 13:13 |
|
|
|
|
na jo tokiu broku tai daznai pasitaiko(s-30a lygtais nebuvo ...s30-b per ta plasmase patekdavo no kvepavimo angos ...s-90f tai per tos reguliatorius eidavo....35ac-1(s-90 1978m) ligtais nebuvo brokubuvau... viska sutvarkes kazkada ir uztiuningaves ir paskiau nx kazkas uzplauke ir pardaviau visas kolonkes ) na matyt tecnhicai pasistenge biskiuka toj sryti....
blyn isardes satalitkes net nustebau nx ka viduj radau filtrai nx ir biskiuka vatos pamesta del vaizdo nx ir visi laidai nx sulytuoti net su dinamiku
vidu nx be sansu kaip ka nors pagerinti(forma isgauta nx ir permazai vietos)
karocia nx nekysiu i jas nei cento vargano...greiciau jas uzdrosiu ir paduosiu nx |
|
|
|
|
|
 |
kaip uzturbinti satalitines koloneles? |
Parašytas: 2005 02 18, 17:13 |
|
|
|
|
| na duok tu pagliau mum tu kolonkiu nuotraukas arba linka yjas arba modely bent jau plyyyyyyz. noriu paveizet kokias tu ten nori tiuninguot... |
|
|
|
|
|
 |
kaip uzturbinti satalitines koloneles? |
Parašytas: 2005 02 18, 18:56 |
|
|
|
|
N mano turima aiwa tai turi ir fazika normalu, ir kolonkes is plokstes, ir ardosi viskas pro visus galus...
Jo blin prasei prasei pagalbos, o dabar negali net fotkes duoti, ar tikslesniu aprasymu??? |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
kaip uzturbinti satalitines koloneles? |
Parašytas: 2005 02 18, 20:46 |
|
|
|
|
| Toks as ir specialistas... Pagal zinia gal, bet pagal amziu tai man dar i darzeli reikia eiti... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
kaip uzturbinti satalitines koloneles? |
Parašytas: 2005 02 19, 11:44 |
|
|
|
|
Tai reikejo iskarto sakyti jog cia sitos kolonkes kur ant foto uzsidejes...
Na man tai jos atrodo vidutinio lygio... Paprasciausia butu pasidaryti naujus satelitu, tada tikrai gerai viskas grotu... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
kaip uzturbinti satalitines koloneles? |
Parašytas: 2005 02 19, 16:02 |
|
|
|
|
na tikiu kad geriau butu pasidaryti naujas....bet kai sukysau tokius nerealius
pinigelius tai kazkaip nervai ima.....karocia jau geriau buciau pasidares pats visa 5.1 sistema....siaip ten nier ko tobulinti kaip pastebejau..... |
|
|
|
|
|
 |
kaip uzturbinti satalitines koloneles? |
Parašytas: 2005 02 19, 16:23 |
|
|
|
|
| Na kaip manai... Gali pabandyti parduotuveje susitarti ir palikes uzstata pasiskolinti garsiukus, nemuose pasiklausyti ir jei tiks pasiismi, jei ne atiduodi... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |